Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 8., szombat 21:22

Akkor is beteszek egy fiatalt,vagy egy többet nélkülözöttet ha már eldőlt,de sokszor akkor sem.

Most ez persze a beteges,vakon lévő JM utálóknak egy szikra.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. március 8., szombat 16:00

R.M.C.F írta:
Mou-nal is ugyan ez volt.
Igen,és ku*rva idegesitő volt. Meg az is,hogy JM nem cserélt sokszor 3at,hanem csak kettőt.
Amikor volt kit becserélni JM is mindig cserélt 3-at. De tavaly konkrétan Modricon/DM-en és Higun kívül nem volt kit becserélni.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 8., szombat 15:45

Mou-nal is ugyan ez volt.
Igen,és ku*rva idegesitő volt. Meg az is,hogy JM nem cserélt sokszor 3at,hanem csak kettőt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 8., szombat 15:01

heccsat írta:
CS0ki írta:Igazából már jó ideje zavar, de a mai meccsen is előjött: Ancelotti miért vár ennyit a cserékkel?
Minden volt csapatánál is ezt csinálja, ha nincs valami nagy gond akkor általában 73. perc első csere, kicsivel később a második és 85. után a 3.
Nem egy jó szokás szerintem sem, nem is azzal van szerintem gond, hogy a lehozott játékosok kicsivel kevesebbet pihennek, hanem inkább az, hogy a felhozottaknak alig van idejük csinálni valamit a pályán.
Mou-nal is ugyan ez volt. Csak vele ellentetben, Carlo legalabb rotalja, egesz jol pihenteti a jatekosokat.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. március 8., szombat 14:48

CS0ki írta:Igazából már jó ideje zavar, de a mai meccsen is előjött: Ancelotti miért vár ennyit a cserékkel?
Minden volt csapatánál is ezt csinálja, ha nincs valami nagy gond akkor általában 73. perc első csere, kicsivel később a második és 85. után a 3.
Nem egy jó szokás szerintem sem, nem is azzal van szerintem gond, hogy a lehozott játékosok kicsivel kevesebbet pihennek, hanem inkább az, hogy a felhozottaknak alig van idejük csinálni valamit a pályán.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 8., szombat 14:41

A csütörtöki közös vacsoráról: “A csapat hívott meg engem. Zidane fizette a számlát, nem fizethetek mindig én”
:lol: :lol:
Nagyon csípem az öreget, remélem nyer is nekünk valamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 27., csütörtök 17:38

Szezon elején engem is zavart az, hogy sokáig vár a cserékkel. De. Amikor baj volt cserélt. Most meg úgy tűnik megy a szekér, tudja mit csinál, szóval amíg így játszanak az sem érdekel ha nem cserél :D
Nem tűnik senki sem fáradtnak...kicsit Isco tűnik álmosnak amikor becserélik, nem tudja felpörgetni a csapatot

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 27., csütörtök 14:08

Igazából már jó ideje zavar, de a mai meccsen is előjött: Ancelotti miért vár ennyit a cserékkel? Oké, tényleg nem szakadt már meg a csapat, labdázgatott, lőtte a gólokat... De 0-3nál vagy 0-4nél miért nem cserélt már? Bajnokságban is gyakran előfordul, hogy már simán eldőlt a meccs, és vár a 80. percig a második cserével.

Persze ő tudja, de elég feszes azért a menetrendünk.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Főleg úgy hogy hétvégén Atletico otthonában játszanak meccset (ha egy kisebb, akár újonc csapat lenne az ellenfél otthon az más). Ezt én is megfigyeltem már, hogy nagyon sokat vár a cserékkel (hasonlóan mint az Inter edzője is, ott is már kivannak a drukkerek, hogy szinte 100%-ban meg lehet jósolni hogy kit és mikor cserél be). Talán ez a BL meccs még okés így ahogy volt, de remélem, hogy a közeljövőben egy picit megtanul jobban is cserélni.
Jogos felvetés, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy egyrészt többen is pihentek az elmúlt meccseken (Modric, CR7, stb.) és a Mester eddig egész kiválóan forgatja a csapatot /saját bevallása szerint is tökéletes állapotban van mindenki --> én meg látva a mostani helyzetet kénytelen vagyok neki el is hinni :) /, másfelől a nagyfokú koncentrációnak, a stabilitásnak, a rendszernek, a felfogásnak és a kivégzett ellenfélnek hála olyan nagyon széthajtani sem kellett magukat a fiúknak (Modric most pihent, Di María idén lelőhetetlen, míg Xabinak a tehermentesítés /Illarra + a 4-3-3-as rendszer/ révén idén nem kell annyit pluszban melóznia! B-) A többiek meg nem kicsit bírják az iramot .... :mrgreen: Arról nem is beszélve, hogy ezzel a kiütéssel gyakorlatilag majd a Barca meccs előtt is lehet szusszanni, miközben mentális szintén nem kis löketett adott a csapatnak az elmúlt 2 hónap --> baromi sokat dobhat a csapaton és adhat a fiúknak az elkövetkező időre (és a hétvégére), amiből a nehezebb időkben is lehet majd meríteni. :agree:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 27., csütörtök 13:00

Főleg úgy hogy hétvégén Atletico otthonában játszanak meccset (ha egy kisebb, akár újonc csapat lenne az ellenfél otthon az más). Ezt én is megfigyeltem már, hogy nagyon sokat vár a cserékkel (hasonlóan mint az Inter edzője is, ott is már kivannak a drukkerek, hogy szinte 100%-ban meg lehet jósolni hogy kit és mikor cserél be). Talán ez a BL meccs még okés így ahogy volt, de remélem, hogy a közeljövőben egy picit megtanul jobban is cserélni.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. február 27., csütörtök 0:03

Igazából már jó ideje zavar, de a mai meccsen is előjött: Ancelotti miért vár ennyit a cserékkel? Oké, tényleg nem szakadt már meg a csapat, labdázgatott, lőtte a gólokat... De 0-3nál vagy 0-4nél miért nem cserélt már? Bajnokságban is gyakran előfordul, hogy már simán eldőlt a meccs, és vár a 80. percig a második cserével.

Persze ő tudja, de elég feszes azért a menetrendünk.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. február 26., szerda 22:43

A cserepadon már nem volt ott a cikk szerint, nehéz lett volna bedobni.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 26., szerda 22:35

Cristiano Ronaldo írta:
Matt009 írta:Én behoztam volna Moratat, ennek a Schalkénak még ő is gólt kefélt volna. Ha máshogy nem, akkor a hóna alá csapja a labdát, és beviszi a kapuba, majd addig a pöröl a bíróval, amíg az a gólt meg nem adja... :lol:
Morata pöröl a bíróval? Pont az a fajta játékosnak látszik akinek a tej is megalszik a szájában...

Íjj bazdmeg rossz topik, a megy a meccsbe szántam... :lol:

A pöröléssel meg az egész szituval Morata overmotivated állapotát szerettem volna érzékeltetni.

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. február 26., szerda 22:28

Matt009 írta:Én behoztam volna Moratat, ennek a Schalkénak még ő is gólt kefélt volna. Ha máshogy nem, akkor a hóna alá csapja a labdát, és beviszi a kapuba, majd addig a pöröl a bíróval, amíg az a gólt meg nem adja... :lol:
Morata pöröl a bíróval? Pont az a fajta játékosnak látszik akinek a tej is megalszik a szájában...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 26., szerda 22:26

Én behoztam volna Moratat, ennek a Schalkénak még ő is gólt kefélt volna. Ha máshogy nem, akkor a hóna alá csapja a labdát, és beviszi a kapuba, majd addig a pöröl a bíróval, amíg az a gólt meg nem adja... :lol:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. február 26., szerda 20:54

Realista24 írta:Sajtótájékoztató Carlo módra :)

Egyébként, ha döntőbe jutunk a BL-ben, akkor remélem, hogy nem csak egy meccset fog kapni Casillas tőle.
López ide vagy oda, Casillast kell védetni, három meccs lesz az elődöntő és a döntő között, azokat meg kell kapnia szerintem. Valencia otthon, Celta idegenben és Espanyol otthon.
szerintem inkább casillast nem kellene már védetni a sálke után a bl-ben
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 26., szerda 20:39

Realista24 írta:Sajtótájékoztató Carlo módra :)

Egyébként, ha döntőbe jutunk a BL-ben, akkor remélem, hogy nem csak egy meccset fog kapni Casillas tőle.
López ide vagy oda, Casillast kell védetni, három meccs lesz az elődöntő és a döntő között, azokat meg kell kapnia szerintem. Valencia otthon, Celta idegenben és Espanyol otthon.
Ez nem egy egyszerű kérdés,nem is tudom mit lehet tenni......alapvetően az egész egyik ez a sorozat a mások másik sorozatban véd dolog is eléggé bűzlik,ez szerintem felsőbb utasitás,hogy ikernek védenie KELL valahogy.
Az hogy Dl,nem védhet a Bl-ben,rá nézve méltatlan,de ezt már korábban kifejeztem.
Salamoni döntés kell :lol: :lol: bl döntőben félidő egyik,majd másik. :lol: :lol: persze ez igy nevetséges. Az is. CSak rájuk nézve ......na mindegy.

Szar ügy,nem lennék CA helyében.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 20., csütörtök 9:38

Sajtótájékoztató Carlo módra :)

Egyébként, ha döntőbe jutunk a BL-ben, akkor remélem, hogy nem csak egy meccset fog kapni Casillas tőle.
López ide vagy oda, Casillast kell védetni, három meccs lesz az elődöntő és a döntő között, azokat meg kell kapnia szerintem. Valencia otthon, Celta idegenben és Espanyol otthon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 10., hétfő 19:58

h3x0r írta:[quote

Megneznem ahogy egyszer a barca aktualis elnoke dicseroen beszel rolunk...

majd egy másik dimenzióban esetleg..... :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 10., hétfő 12:53

Florentino Pérez a következő szavakkal gratulált a kosárlabdacsapatnak: “Mindegyik megszerzett cím nagy izgalommal tölt el, ez pedig különösképpen, hiszen láttam hogyan nyerte meg a csapat. Megküzdöttek érte. Szeretnék említést tenni a Barcelonáról is, remek mérkőzést játszottak de a szerencse a végén a mi oldalunkon állt. Megérdemeltük, és azért nyertünk mert nagyszerű csapatunk van”.
Megneznem ahogy egyszer a barca aktualis elnoke dicseroen beszel rolunk...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 7., péntek 14:49

Realista24 írta:
Legutóbb egy kényes ponton kapott rúgást ami miatt kihagyott egy mérkőzést de semmi több vagy komolyabb.”
Múltkor meg azt mondták, hogy nem azért kellett kihagynia a meccset :lol:
A kényes az lehet a bögyörő mellet is :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 244 regisztrált és 0 vendég