Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. december 2., hétfő 21:39

megnéztem egy videót a marca díjátadóról. szegény di stef már nagyon rosszul néz ki, 2 éve még simán bottal lépegetett, most meg már tolókocsiban vitték ki a színpadra, nehézkesen is beszél már. :-(

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. december 1., vasárnap 16:30

http://madridom.hu/img/2013/12/ancelotti-660x330.jpg
ez már komolyan mondom nem igaz. :lol: :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. december 1., vasárnap 12:20

Nagyon szimpatikus nekem Carlo emberként és szakmailag is. Csak a vak nem látja, hogy folyamatosan fejlődik a csapat, ráadásul mindenkinek megpróbálja a lehető legtöbb játékpercet adni (kivétel volt Casemiro, de most ez is meg fog változni remélhetőleg). Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy Mourinho egy összetartás nélküli, belső gondokkal küzdő csapatot hagyott itt. Jelenleg viszont az egység mutatkozik a csapaton. Egyedül a kapustéma van folyamatosan terítéken, de már ez is kezd kicsit csillapodni (bár véglegesen nem fog, amíg valaki el nem igazol).
Remélem megmarad a csapat töretlen javulása, mert a nem csak az eredmények jönnek az utóbbi hetekben, de a játék is kezd egyre jobb lenni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 26., kedd 11:24

Mourinho nagyjából egy az egyben lenyomta ugyanezt a szöveget...
És tényleg... :D De adjunk még Karcsibacsinak egy kis időt,hátha... :) Az irány sztm hellyel-közzel jó... :coffee:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. november 26., kedd 10:39

A lényeg, hogy nem csak az eredményességre hajt, hanem arra is, hogy szépen játszon a csapat. Nagyon bízom az öregben, mert borzasztóan szimpatikus az amit és ahogy csinál :)
Mourinho nagyjából egy az egyben lenyomta ugyanezt a szöveget...
Amilyen játékosok vannak itt, a Madridnak kötelezően szép támadófutballt kell játszani..
A cél a szép játék és a győzelem.
Stb...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 25., hétfő 23:47

Nem tudom, de nekem nagyon tetszenek ezek a nyilatkozatok:

A Bernabéu igénye: „Az itteni szurkolók nem csak a győzelmet várják el, azt is nézik, hogy miként játszunk. A Realnál stílusának kell lennie a győzelemnek. Nem elég csak nyerni. Például, Fabio Capellót azután küldték el, hogy megnyerte a bajnokságot. A Chelsea fizikailag volt jobb csapat, itt pedig a játékosok technikai képzettsége a legmagasabb.”

A lényeg, hogy nem csak az eredményességre hajt, hanem arra is, hogy szépen játszon a csapat. Nagyon bízom az öregben, mert borzasztóan szimpatikus az amit és ahogy csinál :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 18., hétfő 14:40

Realista24 írta:Az egy dolog.
De Carlo nem ugy beszél, hogy alig varja hogy leléphessen innen, mert az egyik korábbi csapata a családja, a másik az otthona, ide meg csak azért jott hogy a cv-je jol mutasson.
Ez tiszta sor,de az egy dolog hogy maradni akar,meg egy másik hogy fog e...a kommentelő azt mondta jó volna megtartani 5-8 évig.Nos erre akkor van esély,ha valami nagyot alakít(decima).De ennél a klubnál még egy BL trófea se garancia hogy edző maradhass,elég ha VdB-t vesszük.Most teljesen mindegy,hogy azóta del Bosque mennyire nem ok,de ki az a hülye aki egy kétszeres BL győztes edzőt lapátra tesz?Mondom,függetlenül attól hogy VB cím ide meg EB cím oda,mint spanyol szurker nekem is kezd tele lenni a tököm az öreggel...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 18., hétfő 14:30

Az egy dolog.
De Carlo nem ugy beszél, hogy alig varja hogy leléphessen innen, mert az egyik korábbi csapata a családja, a másik az otthona, ide meg csak azért jott hogy a cv-je jol mutasson.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 18., hétfő 14:18

Persze a fociban nehéz kijelenteni ,hogy mi lessz 1 év múlva nem hogy 5-8, de Carlon érzem ,hogy tényleg komolyan veszi a melót és ha teheti valóban marad minél tovább.
Ha 3 éven belül nem lesz eredmény,az eeedményt úgy értem hogy BL győzekem,akkor nem fognak 5 meg 8 éveket várni.Akkor Perez türelmetlen lesz,mert a socios se lesz türelmes vele.Ennél a klubnál,sajnos vagy nem,de a dolgok így működnek...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. november 18., hétfő 12:21

Nagyon örülök,hogy van egy edzőnk aki az elitbe tartozik és tényleg hosszútávra tervez a klubbal.Joséval pont ez volt a baj, mint edző a világ egyik, ha nem a legjobbja, de minden év végén benne volt a levegőben ,hogy lelép, mert ő ilyen.Szerintem a Chelseanél se húzza tovább 3 évnél. Ancelottival jó lenne ,ha egy 5-8 évig legalább stabilitást adna, aztán majd Zizu vagy Raúl átveszi a csapatot. :mrgreen:

Persze a fociban nehéz kijelenteni ,hogy mi lessz 1 év múlva nem hogy 5-8, de Carlon érzem ,hogy tényleg komolyan veszi a melót és ha teheti valóban marad minél tovább.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 29., kedd 22:32

Én is hiszek benne,nem tudom nagyon megfogalmazni miért....de hiszek,talán a nyugodsága rámtelepedett,de az is hogy látszik a csapaton az ahogy áll össze,ahogy a forma alakul,a szerepek alakulnak,a feladatok is alakulnak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 29., kedd 22:25

tényleg nagyon jó ez az interjú :)
tudja mit csinál, az egyszer biztos
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 29., kedd 22:08

Itt van a Cadena Copes interjúja. Iszom a szavait a palinak, kíváncsi vagyok mire viszi Madridban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 29., kedd 22:05

ezt lehet másképp is felfogni, CA puhány,és a játékosok döntik el mi legyen. :D

Reméljük belátja a hibáit,és javit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 29., kedd 15:47

Nem tudom volt e már róla szó, de volt egy cikk ,hogy Ramoséknak nem tetszett a taktika, és gondolom ezt szóvá tették az öltözőben is meg Carlo is látta azért az első félidőt.Na mind1 nekem ebből az jön le,hogy Ancelotti alkuképes, meghallgatja a játékosok véleményét, volt egy ötlete látta ,hogy nem működik ,gondolom a játékosok is mondták neki ezért váltott.
Ez szerintem óriási előny Mourinhot ismerve (nagyon kedvelem de ő sztem a negyedik bl elődöntőnek is úgy vágott volna neki,hogy idegenben jó az x).Egyszerűen nem tudom meg magyarázni miért érzem, de ez a digó össze foglya ügyeskedni nekünk a 10ediket szerintem,csak idő kell neki.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Banán » 2013. október 29., kedd 13:33

Biztosan mindenki ismeri a "fejétől bűzlik" analógiát. Amelyik szervezetnek ilyen az első számú vezetője, annak tagjai sem gondolkodnak másképp. Az a 4 aranylabda egyre kevésbé csillog a szememben, talán már csak 2-nek látom, ez lenne a reális... :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 29., kedd 13:28

Realista24 írta:Pérez pedig levelet küldött a FIFAnak Blatter miatt, mert tiszteletlen dolog volt, amit tett.
:salute: Ez a minimum.

Elhiszem, hogy nagyon nehéz minden pillanatban megfontoltan nyilatkozni a kamerák előtt, és nem kijelenteni olyanokat, amiket amúgy nem tehetne meg a posztját illetően. De ezek után a bocsánatkérés a minimum Blattertől. Persze változni úgysem fog a dolog, de azért na... :/
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 29., kedd 13:26

Pérez pedig levelet küldött a FIFAnak Blatter miatt, mert tiszteletlen dolog volt, amit tett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 29., kedd 13:00

A végén nehogy legyen egy Ibránk a nyáron :D... Kinézném az öregből...
Ez a nyilatkozat viszont tetszik :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 29., kedd 12:55

Carlo megerősítette, hogy továbbra is Lópezé a bajnokság, Casillas a BL mellé megkapja a kupát is.
Isconak pihenésre volt szüksége, de készen áll a Sevilla ellen.
Ha pedig kikap a csapat, az az ő felelőssége.
Illetve szerinte CR, Messi és Zlatan a három legjobb játékos jelenleg a világon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég