Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. április 8., kedd 23:50

Csabi írta:pont ő az aki lefossa, hogy hogy hívják aki felette van, úgyis dolgozik mint az állat
+1
Pont ő lehetne aki arcoskodik, ha valakinek akkor neki joga lenne rá, mégis ő a legszerényebb. Nem fúrja az edzőket, követi amit mondanak. Bárki példát vehet róla hozzáállás ügyileg, lehet, hogy gazdagabb már, mint Darius, de őt nem rontotta meg a pénz, nem a pénz miatt focizik, címekért focizik, és emiatt lett ekkora focista, amekkora.

Mattel meg általában semmiben nem értek egyet :D legalábbis játékosokat tekintve, de Ancelottival kapcsolatban rohadtul igaza van.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. április 8., kedd 23:49

Csabi írta:komolyan itt néhány embernek hiányzik 1-2 kerék. hogy jön már ide megint céronaldó. ő a legnagyobb profi, aki az elmúlt 50 évben focipálya közelében volt, pont ő az aki lefossa, hogy hogy hívják aki felette van, úgyis dolgozik mint az állat. soha nem áll meg, ezt már elmondták róla 100an 100 féleképpen. betartja, amit kérnek tőleg, és mindig a maximumot nyújtja, bárhol legyen bárki ellen. legyen az edzés, edzőmeccs, bl, kupa, strandfoci, akármi.
Amúgy ezt adom, annak ellenére hogy sokszor önzőzik, és játsza az eszét a pályán, de kifejezetten okos játékosnak tartom, és látszik is, hogy teljesíti amit az edző kér. Fontos meccseken vagy szoros helyzetben elég szépen alárendeli magát a csapatnak.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 8., kedd 23:48

Persze az üres szavak mindig jönnek a nyilatkozatokban, kár hogy semmi nem valósul meg belőle.
A mai meccs után is valószínűleg jönnek majd a sablon nyilatkozatok a játékosoktól...ezek soha nem fognak megváltozni...

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. április 8., kedd 23:47

nmate írta:
Matt009 írta:Akármi lesz a szezon végén, Ancelottinak mennie kell. Már ide sem kellett volna hozni.
... Csak a szokásos madriddrukker érzelmek, hogy vereség után fejére kell állítani a világot, ...
Nem, nem az. Matt már idekerülése előtt Ancelotti ellen volt. Szezon elején rendszeresen ostorozta minden apróságért. Eddig sem bírta, ezután sem fogja.
hunmadridista írta:Bár nem nekem szólt a kérdés, de azért én válaszolnék rá. Ide egy Klopp vagy Simeone féle motivátor kellene, aki a győzelembe hajszolná a csapatot...bár szerintem ide jöhetne akárki, ezek az elkényeztetett sztárocskáink szarnának a fejére...amíg a játékosok diktálnak addig nem lesz komolyabb eredmény itt...de ez csak az én meglátásom. Mourinhot sem tisztelték, pedig máshol meghaltak volna érte a játékosai...
Volt már itt egy kontrajátékra építő motivátor. Olyan is, aki Simeonéhoz hasonló "sunyi" focit játszik. Bejött?
Azt meg nem látom, hogy miért gondoljátok, hogy a játékosok nem tisztelik az Ancelotti - Zidane duót?

A most használt taktikáról meg annyit, hogy
- korábban az ment, hogy a játékosok sara, hogy nem tudják a portugál edző tervét megvalósítani, ezért nem az edző a felelős, most, hogy már nem ő van, hirtelen Ancelotti az,
- itt két játékosunk hibázott egy-egy nagyot (Pepe és Illarra), nélkülük a Dortmund el sem nagyon jutott a kapunkig az utolsó kb 10 percet leszámítva,
- talán kiestünk? Ja, hogy tovább mentünk? Akkor mi a baj? (Igen, nyilván mindig ugyanazzal a taktikával állunk ki minden más csapat ellen.)

Az meg, hogy ez minden edzővel sikerült volna, meg egyenesen nevetséges. :fpalm:
Már el is buktunk minden kupát? Már ősz óta esélytelenek vagyunk a bajnokságban? Vége van már egyáltalán a szezonnak? Akkor milyen eredményt is hiányolunk? Ja igen, az 5-0-t.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. április 8., kedd 23:44

komolyan itt néhány embernek hiányzik 1-2 kerék. hogy jön már ide megint céronaldó. ő a legnagyobb profi, aki az elmúlt 50 évben focipálya közelében volt, pont ő az aki lefossa, hogy hogy hívják aki felette van, úgyis dolgozik mint az állat. soha nem áll meg, ezt már elmondták róla 100an 100 féleképpen. betartja, amit kérnek tőleg, és mindig a maximumot nyújtja, bárhol legyen bárki ellen. legyen az edzés, edzőmeccs, bl, kupa, strandfoci, akármi.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. április 8., kedd 23:41

hunmadridista írta:Mourinhot sem tisztelték, pedig máshol meghaltak volna érte a játékosai...
Ez is nagy igazság, mindenhol imádták a játékosai, igaz eleinte itt is, később viszont... Aztán a Ramos+Iker balhé baszott szét mindent, valószínűleg ők is felsőbbrendűbbnek érezték magukat az edzőnél. És sajnos most is ez a helyzet.

Túl nagy az egója néhány játékosnak, nem tudják alárendelni magukat a csapatnak. Persze az üres szavak mindig jönnek a nyilatkozatokban, kár hogy semmi nem valósul meg belőle. Mindegy, én már kezdek hozzászokni. Amíg ilyen Ramos, Céronaldo féle arcok a csapat fölé nőnek, addig ne sok jóra számítsunk.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 8., kedd 23:38

ikarus93 írta:Amíg egy CR-nek nagyobb tekintete van mint az edzőnek, addig jöhet ide bármilyen edző nem fog ez változni.

Mourinhonak sajnos igaza volt.
Mourinho csak pofázik, hagyjuk már... Messinek is nagyobb a tekintélye mint bárkinek a barcánál, mégis nyerik a kupákat... nem ez számít.

Legyen töke az edzőnek, és tüzelje fel a játékosokat. Capello óta nem láttam olyat a Realnál...

A játékosaink nem tudnak küzdeni (1-2 kivétellel) Ezért kell olyan edző, aki ordít, csapkod stb... Kloppnak örültem volna a legjobban, de hát mindegy... Carlo is lehet még sikeres, majd elválik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 8., kedd 23:37

ikarus93 írta:Amíg egy CR-nek nagyobb tekintete van mint az edzőnek, addig jöhet ide bármilyen edző nem fog ez változni.

Mourinhonak sajnos igaza volt.
Amúgy ja, ez kurva nagy igazság. De még Ramos, meg Iker is felette áll kb. az edzőnek, ezt láthattuk Josénál.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. április 8., kedd 23:32

Amíg egy CR-nek nagyobb tekintete van mint az edzőnek, addig jöhet ide bármilyen edző nem fog ez változni.

Mourinhonak sajnos igaza volt.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 8., kedd 23:30

MyStiQ írta: Ha nem őt hoznád, akkor bocs, de így felmerül a kérdés: akkor kit?
Bár nem nekem szólt a kérdés, de azért én válaszolnék rá. Ide egy Klopp vagy Simeone féle motivátor kellene, aki a győzelembe hajszolná a csapatot...bár szerintem ide jöhetne akárki, ezek az elkényeztetett sztárocskáink szarnának a fejére...amíg a játékosok diktálnak addig nem lesz komolyabb eredmény itt...de ez csak az én meglátásom. Mourinhot sem tisztelték, pedig máshol meghaltak volna érte a játékosai...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 8., kedd 23:24

Matt009 írta:Akármi lesz a szezon végén, Ancelottinak mennie kell. Már ide sem kellett volna hozni.
Ez túlzás szerintem, még egy évet mindenképpen megérdemel, április van és minden fronton harcban állunk az első évében. Csak a szokásos madriddrukker érzelmek, hogy vereség után fejére kell állítani a világot, gyűrd le őket, nincs ekkora baj :)

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. április 8., kedd 23:19

Már nem bántásból, de a képeden szereplő úriember eddig szintúgy elhasalt mindig az első komolyabb akadálynál. Többnyire a saját hülyeségei miatt.

Ha nem őt hoznád, akkor bocs, de így felmerül a kérdés: akkor kit?

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 8., kedd 23:12

hunmadridista írta:Ezt a meccset Carlo nagyon csúnyán benézte...taktikailag a fontos meccseken rommá verik a csapatot...és ez nagyrészt Ancelotti sara...
Akármi lesz a szezon végén, Ancelottinak mennie kell. Már ide sem kellett volna hozni.

Annyira alkalmatlan a Real edzésére, hogy fájdalmas nézni. Amit ő eddig összehozott a Reallal idén, azt ezzel a kerettel bármelyik edző lehozza.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 8., kedd 22:57

Ezt a meccset Carlo nagyon csúnyán benézte...taktikailag a fontos meccseken rommá verik a csapatot...és ez nagyrészt Ancelotti sara...

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 8., kedd 22:27

CS0ki írta:Húúú, ezt eddig nagyon csúnyán elcseszte Ancelotti!! Mi volt ez a kezdő? Mi az, hogy DM odaállhat egy 11eshez?? Hogy gondolták ezt, de komolyan? Minek tesszük vissza DM-et szélre, ahol olyan hullámzó volt? Minek állunk be teljes védekezésre, amikor a Dortmundnak nincs középpályás védekezése? Hihetetlen...
Nem találok erre magyarázatot, hogy miért így álltunk ki... talán elbízta magát, vagy nem tudom. De jár a körmös neki, csaknem elbuktunk...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. április 8., kedd 21:45

Húúú, ezt eddig nagyon csúnyán elcseszte Ancelotti!! Mi volt ez a kezdő? Mi az, hogy DM odaállhat egy 11eshez?? Hogy gondolták ezt, de komolyan? Minek tesszük vissza DM-et szélre, ahol olyan hullámzó volt? Minek állunk be teljes védekezésre, amikor a Dortmundnak nincs középpályás védekezése? Hihetetlen...

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. március 28., péntek 18:45

Azért az akkori és a mostani keret között rettentően nagy a különbség minőségben.. :) 5 éve volt ugye, elég rendesen kicserélődött a keret, 70%-ban biztosan.

Szerintem amúgy most jön Carlo nagy vizsgája, hogy mennyire tudja összefogni a csapatot és kihúzni a gödörből, bár ehhez nekik is partnereknek kell lenniük..
#happyshitting

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 28., péntek 17:59

Sierra írta:
Anis írta:Csak nehogy az legyen mint a Schusterrel, hogy kikaptak a Barcától és onnantól 1 meccset sem nyertek a bajnokságban....
Az Juande Ramosszal volt.

Az is mekkora volt, 15 meccs vagy mennyi amit hoztunk zsinórban, ott is hatalmas várakozás volt a barca meccs előtt, aztán 2-6 lett a vége. :D És a maradék meccsen vereségek.
És ott is egészen jól helytálltunk vele az első barca meccsen, asszem akkor "csak" 2-0-ra kaptunk ki.

Most majdnem ugyanez volt a helyzet.
Igazad van (Juande volt az edző). 08-09 tavaszán volt.
Elég hasonló a két szitu. Akkor is és idén is ősszel vereség mindkét meccsen ahol azért pariban volt a Real mindkét alkalommal (0-2 és 1-2), de vereség lett végül mindkétszer. Majd totál egyfora: mindkét évben 18-18 veretlen bajnoki mérkőzés a következő klasszikusig, aztán jött egy pofon mindkétszer (2-6 és most a 3-4). Csak akkor a 2-6 előtt volt a sevilla meccs, míg most utána. (akkor a klasszikus után már csak 4 meccs volt: Valencia, Villarreal, Mallorca, Osasuna - míg most azért jóval több mérkőzés lesz. és remélhetőleg nem ismétlődig meg valami hasonló blama) Barcás 2-6-al együtt utolsó 5 meccsen 4 Higu gól :mrgreen:

Most a legfontosabb feladata az lesz, hogy fejben helyrerakjon pár ember és talán változtasson pár poszton a hétvégére (kp és védelem). Rayot valahogy csak megverik, de utána Sociedad és Almeria (akik sok meglepetést okoztak már) és jönnek a kiesés elől menekülők (Valladolid, Osasuna).

Xabi témánál eléggé sablont nyilatkozott Carlo....
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2014. március 28., péntek 13:17

Szezon elején én is így voltam vele, viszont az sem mindegy, hogy hogy alakult ez ki, milyen a játék, milyen a fejlődés iránya, mi hátráltatott minket, az ellenfeleket, sérülések, stb.

De én még nem is mondok semmit, majd a szezon végén visszatérünk a dologra, mert még a lényeg hátra van.
Abszolút egyetértünk. A sok- sok negatív hangvételű írás miatt fejtettem csak ki a véleményem azoknak, aki eladnánk a fél csapatot és Carlot is lecserélnék. Én még mindig azt mondom, hogy ez a csapat nagyon jó alap a jövőre nézve. (1-2 játékos kivételével)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 28., péntek 13:03

Szóval.. Döntősök vagyunk a Spanyol Kupában, harmadik helyen vagyunk a bajnokságban egy arasznyival lemaradva úgy, hogy vannak még nehéz meccsek mindenkinek, a BL-ben tükörsimán eljutottunk idáig és egy verhető Dortmund következik.

Ha szeptemberben ezt alá kell írni, én aláírom.

Szezon elején én is így voltam vele, viszont az sem mindegy, hogy hogy alakult ez ki, milyen a játék, milyen a fejlődés iránya, mi hátráltatott minket, az ellenfeleket, sérülések, stb.

De én még nem is mondok semmit, majd a szezon végén visszatérünk a dologra, mert még a lényeg hátra van.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 164 regisztrált és 0 vendég