Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 19., vasárnap 21:13

Az egesz cikkben az a szanalmas, hogy kiragadtak belole egy darabot "Di Maria has less skill than Özil", bezzeg a "but" utani reszrol egy szot se irnak..

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. január 19., vasárnap 20:31

Özilről: “Nem ez volt az első, és nem is az utolsó alkalom hogy az emberek kiforgatták a szavaimat. Lezártam az Özillel kapcsolatos találgatásokat. Korábban elmondtam, hogy mi történt”.
Na az arabok /Gulf News/ nem hagyják magukat; felvették az interjút, ami igazolja, hogy bizony elhangzott a pár napja tagadott és az AS által is közölt "Öziles mondat" Carlo szájából! Ciki ....... :shifty:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 16., csütörtök 10:18

Realista24 írta:AS mókás kedvében van ma reggel
http://as.com/diarioas/imagenes/2014/01 ... grande.jpg
:Đ :Đ
Imádom a faszit :lol: :lol: ! Nagyon drukkolok neki, hogy sikeres legyen nálunk. Ezek a fejek meg :Đ

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 16., csütörtök 10:09

AS mókás kedvében van ma reggel
http://as.com/diarioas/imagenes/2014/01 ... grande.jpg
:Đ :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 10., péntek 13:35

Érdekes ez a Moratas hír. Ha igaz, akkor vagy Carlo nincs képbe a csapaton belüli helyzettel vagy nem tudom mit gondoljak. :hmmm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 8., szerda 15:14

Csak a szokásos arckifejezés :mrgreen:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2013. december 23., hétfő 16:51

wZoLee7 írta:hát Carlot én még nem nagyon láttam örülni :D a tegnapi góloknál is mutatták őt...lehet nyitott szemmel alszik :D
Zizu azért nagyon bele élte magát Jesé góljába, ment is a fiatalhoz gratulálni :)
A PSG-nél, Chelsea-nél is ugyan ilyen volt, nincs ebben semmi meglepő.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 23., hétfő 16:48

wZoLee7 írta:hát Carlot én még nem nagyon láttam örülni :D a tegnapi góloknál is mutatták őt...lehet nyitott szemmel alszik :D
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 8471_n.jpg
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. december 23., hétfő 15:02

hát Carlot én még nem nagyon láttam örülni :D a tegnapi góloknál is mutatták őt...lehet nyitott szemmel alszik :D
Zizu azért nagyon bele élte magát Jesé góljába, ment is a fiatalhoz gratulálni :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 23., hétfő 14:05

Prométheusz írta:ez az Ancelotti féle csapatunk ez ízetlen, sótlan, színtelen szagtalan és unalmas
Akkor megkérdezném,Mourinhoe sztd milyen volt? :roll:
De sztm tavasszal térjünk vissza erre a témára,addig felesleges...
OFF:Mindig jókat szórakozok,mikor meglátom Ancelottit meg Zidanet kiöltözve az aktuális meccsen,kicsit olyan mint amikor egy kiélt maffiozo megjelenik az ellenlàbasa temetésén a korzikai kopasz testőrével... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. december 23., hétfő 9:29

h3x0r írta:Ancelottinak egy hatalmas fekete pont. Felidoben elfelejtett szolni Benzemanak, hogy ne menjen haza, mert meg van 45 perc...
és kit cserélt volna be Benzema helyett? :roll: :hmmm:

Moratáról szerintem már ő is belátta, hogy kevés, az elmúlt időben nem is hozza már be annyiszor, egyedül Jesé volt, akit érdemes volt becserélni, de semmiképp se a francia helyére a darálóba, neki eggyel hátrébb van helye, ahogy tegnap is volt.

ha lett volna Bale akkor más a helyzet.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 23., hétfő 8:12

Prométheusz írta:ez az Ancelotti féle csapatunk ez ízetlen, sótlan, színtelen szagtalan és unalmas
Az ilyen kell amúgy... :roll: Ez ma szar volt, de nem azért volt az mert nem lett volna szebb hanem azért mert egyénileg sokan voltak szarok... :coffee:

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2013. december 22., vasárnap 22:59

ez az Ancelotti féle csapatunk ez ízetlen, sótlan, színtelen szagtalan és unalmas
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 22., vasárnap 22:51

Ancelottinak egy hatalmas fekete pont. Felidoben elfelejtett szolni Benzemanak, hogy ne menjen haza, mert meg van 45 perc... :(

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 16., hétfő 15:00

nusser írta:az van hogy alapból a real madrid marketing értéke csökkent..régen gyakran idejött valaki és nayot dobott rajta, csak most már ez nincs meg. Hogy ez meglegyen ahhoz trófeák kellenek, sztem ha nyernénk egy bl-t, úgy hogy odatesszünk magunkat akkor utána bale is körbe lenne szopkodva a sajtó által, sőt ehhez igazából elég volt egy viszonylag jó meccs, vágott hármat és már róla cikkeztek az újságok....de ehhez nem elég havonta egy jó meccs, ehhez húzóembernek kell lennie...méghozzá itt.... CR más aő amikor idejött már világsztár volt, de ő egy Manchesterből jött aranylabdával BL győztesen tököm se tudja hány rekorddal...ráadásul a Machesternek világszinten is rendkívül erős a marketingje.

Jött Bale, egy jó szezon után, de nem nyert semmit a csapatával, plusz a Totthanem ismeretsége erősen a szigetországra és európára korlátos, szóval nem is értem mit várhattak a vezetők...ehhez jött, hogy megint utsó pillanat formán kívül,+ sérülések: tökéletesen elbaltázott beugró. 90 millióra mindenki felfigyelt és várta na mi lesz: erre lófasz nem volt itten novemberig és azóta is fellángolások...lehet azt mondani a sok maki nem ért hozzá, hogy mire lehetett számítani, de hát 90 millióért a sok laikus egy új cr-t vagy a farkán is a labdát pörgető zsenit várt...

Továbbá itt látni kell, hogy azok a legnépszerűbb klubbok ahol évek óta teljesítmény van, ahol a klub játékosai küzdenek a mezért és olyan dolgokat csinálnak, hogy csettintek, hogy azt a faszba ezt meg hogy, vagy ott vannak a végén és ölükbe a trófea. Na már most nálunk nagyon régóta egy fajta nimbusz rombolás folyik. A játékunk rendkívül gyakran hát finoman szólva sem élvezetes...És itt gondolok arra mikor a csatárunk csak lötyög mint fing a gatyában, vagy a korábbi évek murinhos, gyakran igencsak destruktív beszari focija vagy hogy 1-0-nál 2-0-nál a csapat fogja és visszaáll sziesztázni ez mind olyan dolog, amitől egy laikus nem fogja megnézni a meccset vagy válik drukkeré. Most persze mondhatjuk, hogy legalább nincsenek divatdrukkerek nálunk...csak hogy ez a marketing lényege, mert az az új kis kínai fogja megvenni az új mezt fizet elő a rm tv-re...stbért. Hanem megy és nézi a Premier Leaguet ahol végig hajtják az egészet, vagy a Barca meccset amely azért ha be indul a henger elmegy 5-6 gólig..Persze én továbbra is lefogok ülni megnézni de én már 15 éve nekik drukkolok, de anno én se azért szerettem bele a csapatba mert láttam Cr hisztijeit, vagy faubert kispadi szundikálását, esetleg Benzema impotenciáját...
A velünk szemben támasztott ellenszenvet (mely részben abból adódott, hogy mi voltunk a legjobbak) csak tovább erősíti néha az az arrogáns igazolási politikánk melyeket néha elbarmult elnöki döntések is fűszereznek és itt perez is elővehető. Mikor egy gazdasági válság van és ez sok embert megvisel, akkor egy 90 milliós igazolás igencsak ellenszenvet válthat ki, és annak fognak drukkolni, hogy az süljön be, és ha ez megtörténik elégedettséget éreznek az emberek. Vegyük anno CR-t...nagyon sokan voltak kiakadva az ára miatt, de azt megérkezett és elkezdett játszani az elejétől a végéig olyan formában amire mindenki csettint és elhallgattak a hangok, a faszi közimádat tárgya lett. Ellenben Kakaval meg befürödtünk és mindenki mosta kezeit hogy a hülye blancok....ez sem tesz jót a csapat megítélésének.

Tehát ha végre nem sikerül szemet gyönyörködtetően játszanunk konstans (mert egyenlőre vannak adósságok) és ebbe a rendszerbe esetleg Bale is brillirozna, vagy nem kezdünk el kupákat nyerni, esetleg a kettőt kombinálva, hosszútávon a Real marketing értéke csak tovább fog csökkenni és Bale is mehet a süllyesztőbe....gazdaságilag mindenképp.
Nagyjából adom amit írsz. Szerintem Bale marketing értékét kicsit túlértékelték.
Marketing ügyileg Neymar jobban megérte volna ennyiért.
És ugye CRrel se lehet összehasonlítani.
Szakmailag remélem beválik. Gazdaságilag meglátjuk
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nusser » 2013. december 16., hétfő 12:53

az van hogy alapból a real madrid marketing értéke csökkent..régen gyakran idejött valaki és nayot dobott rajta, csak most már ez nincs meg. Hogy ez meglegyen ahhoz trófeák kellenek, sztem ha nyernénk egy bl-t, úgy hogy odatesszünk magunkat akkor utána bale is körbe lenne szopkodva a sajtó által, sőt ehhez igazából elég volt egy viszonylag jó meccs, vágott hármat és már róla cikkeztek az újságok....de ehhez nem elég havonta egy jó meccs, ehhez húzóembernek kell lennie...méghozzá itt.... CR más aő amikor idejött már világsztár volt, de ő egy Manchesterből jött aranylabdával BL győztesen tököm se tudja hány rekorddal...ráadásul a Machesternek világszinten is rendkívül erős a marketingje.

Jött Bale, egy jó szezon után, de nem nyert semmit a csapatával, plusz a Totthanem ismeretsége erősen a szigetországra és európára korlátos, szóval nem is értem mit várhattak a vezetők...ehhez jött, hogy megint utsó pillanat formán kívül,+ sérülések: tökéletesen elbaltázott beugró. 90 millióra mindenki felfigyelt és várta na mi lesz: erre lófasz nem volt itten novemberig és azóta is fellángolások...lehet azt mondani a sok maki nem ért hozzá, hogy mire lehetett számítani, de hát 90 millióért a sok laikus egy új cr-t vagy a farkán is a labdát pörgető zsenit várt...

Továbbá itt látni kell, hogy azok a legnépszerűbb klubbok ahol évek óta teljesítmény van, ahol a klub játékosai küzdenek a mezért és olyan dolgokat csinálnak, hogy csettintek, hogy azt a faszba ezt meg hogy, vagy ott vannak a végén és ölükbe a trófea. Na már most nálunk nagyon régóta egy fajta nimbusz rombolás folyik. A játékunk rendkívül gyakran hát finoman szólva sem élvezetes...És itt gondolok arra mikor a csatárunk csak lötyög mint fing a gatyában, vagy a korábbi évek murinhos, gyakran igencsak destruktív beszari focija vagy hogy 1-0-nál 2-0-nál a csapat fogja és visszaáll sziesztázni ez mind olyan dolog, amitől egy laikus nem fogja megnézni a meccset vagy válik drukkeré. Most persze mondhatjuk, hogy legalább nincsenek divatdrukkerek nálunk...csak hogy ez a marketing lényege, mert az az új kis kínai fogja megvenni az új mezt fizet elő a rm tv-re...stbért. Hanem megy és nézi a Premier Leaguet ahol végig hajtják az egészet, vagy a Barca meccset amely azért ha be indul a henger elmegy 5-6 gólig..Persze én továbbra is lefogok ülni megnézni de én már 15 éve nekik drukkolok, de anno én se azért szerettem bele a csapatba mert láttam Cr hisztijeit, vagy faubert kispadi szundikálását, esetleg Benzema impotenciáját...
A velünk szemben támasztott ellenszenvet (mely részben abból adódott, hogy mi voltunk a legjobbak) csak tovább erősíti néha az az arrogáns igazolási politikánk melyeket néha elbarmult elnöki döntések is fűszereznek és itt perez is elővehető. Mikor egy gazdasági válság van és ez sok embert megvisel, akkor egy 90 milliós igazolás igencsak ellenszenvet válthat ki, és annak fognak drukkolni, hogy az süljön be, és ha ez megtörténik elégedettséget éreznek az emberek. Vegyük anno CR-t...nagyon sokan voltak kiakadva az ára miatt, de azt megérkezett és elkezdett játszani az elejétől a végéig olyan formában amire mindenki csettint és elhallgattak a hangok, a faszi közimádat tárgya lett. Ellenben Kakaval meg befürödtünk és mindenki mosta kezeit hogy a hülye blancok....ez sem tesz jót a csapat megítélésének.

Tehát ha végre nem sikerül szemet gyönyörködtetően játszanunk konstans (mert egyenlőre vannak adósságok) és ebbe a rendszerbe esetleg Bale is brillirozna, vagy nem kezdünk el kupákat nyerni, esetleg a kettőt kombinálva, hosszútávon a Real marketing értéke csak tovább fog csökkenni és Bale is mehet a süllyesztőbe....gazdaságilag mindenképp.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. december 16., hétfő 10:39

Bale jóval fiatalabb, ennyi idősen ne is legyen még mindenhol az ő neve, van még ideje...
Jóval? Szerintem pont annyi idős volt CR, amikor ideigazolt, mint Bale.

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. december 16., hétfő 9:10

Én alapból nem hoztam volna, 100m-ért meg pláne. Egy jó Suareznek jobban örültem volna. Látjuk a hektikus Benzemát...Ha nem is helyette, de egymást kiegészítve el tudtam volna képzelni... :/

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. december 16., hétfő 8:27

Marketing ügyileg szerintem többre számítottak Perezék. Ráadásul ugye Bale VB-re se megy, hogy ott hozzátegyen valamit. Ilyen szempontból egyelőre elhibázott lépésnek tűnik.
de nem értem, ezt mindenki tudta, aki nem, az szellemi fogyatékos.
így is kellett 100 millióért, aztán 2-3 villanáson kívül nem nagy eresztés az ember eddig, mindenesetre én végső véleményt 2015 nyarán fogok mondani róla. (előzetesen annyi, hogy világ legjobbja sosem lesz.)
Kép
Kép
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. december 16., hétfő 7:50

Bale jóval fiatalabb, ennyi idősen ne is legyen még mindenhol az ő neve, van még ideje...addig hozza a meccseket a kész, na meg persze maradjon Madridban jó hosszú ideig


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég