Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 26., szombat 21:20

Néztem, jók is voltunk egy bizonyos periódusban, megvoltak a helyzetek, sokat is volt nálunk a labda. Aztán a Barca megint átvette az irányítást, és csak bénáztunk és nyomoztuk a labdát. Ettől nem fogok hasra esni.
Hát persze, hogy veszélyesebb lett a barca, nem kaptuk meg a jogos 11-esünket, a ziccerek kimaradtak, egyre jobban kinyiltunk, szétestünk, ebből lett Alexis gólja is. Teljesen partiban voltunk a barca ellen, az viszont már jó kérdés, hogy egy bayern vagy dortmund ellen ez még mindig kevés lenne-e, lehet, hogy igen.

az egy kicsit más Barca volt mint ez a mai.

azt a kicsit más barcát vertük aztán meg a kupadöntőben pár hónappal később, mert okultunk a hibákból.
Tavasszal ítélkezzünk majd még jóformán semmi sincs veszve.
Love football, hate antifa.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 26., szombat 21:19

nemhát, 3 hónap alatt csak annyi lenne a minimum elvárás h lássa az ember h mi a terv, de még az sem
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 26., szombat 21:16

Mike írta:Edző:

ez egy nulla, nem csak a mai meccs, hanem az egész eddigi 2-3 hónap. Semmi fejlődés, elképzelés, tele ostoba döntéssel, és az idegesítő bamba pofájával...

Vezetőség:

Perez meg elgondolkodhatna h nem kéne észnélkül nevetséges összegeket kifizetni, Kakával is befürdött, Bale is bukta lesz. Mert NEM képes 100 milliós teljesítményre. Jó esetben lehozhat egy jobb napjain levő Di Mariát, de az nem ennyibe kerül. Leszarom a marketinget, inkább a pályán elért sikerekből tartsuk fenn magunkat.

Sürgősen váltani kéne, politikailag, és szakmailag is, mert nagyon rossz irányba mentünk el.
3 hónap alatt semmi se alakul ki tökéletesen... Simán meccsben voltunk nem tudom minek kell drasztikusan sírásba kezdeni. 2 dolog volt ma katasztrófa: az első félidőnk és a helyzetkihasználásunk. Aludjál rá egyet szerintem...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 26., szombat 21:10

Edző:

ez egy nulla, nem csak a mai meccs, hanem az egész eddigi 2-3 hónap. Semmi fejlődés, elképzelés, tele ostoba döntéssel, és az idegesítő bamba pofájával...

Vezetőség:

Perez meg elgondolkodhatna h nem kéne észnélkül nevetséges összegeket kifizetni, Kakával is befürdött, Bale is bukta lesz. Mert NEM képes 100 milliós teljesítményre. Jó esetben lehozhat egy jobb napjain levő Di Mariát, de az nem ennyibe kerül. Leszarom a marketinget, inkább a pályán elért sikerekből tartsuk fenn magunkat.

Sürgősen váltani kéne, politikailag, és szakmailag is, mert nagyon rossz irányba mentünk el.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. október 26., szombat 20:50

realistahuni írta:Második félidőt néztetek?
Néztem, jók is voltunk egy bizonyos periódusban, megvoltak a helyzetek, sokat is volt nálunk a labda. Aztán a Barca megint átvette az irányítást, és csak bénáztunk és nyomoztuk a labdát. Ettől nem fogok hasra esni.
realistahuni írta:ja meg lebutított José első meccse a camp nouban 1-2, igazi José legelső meccse...
Ja, csak az egy kicsit más Barca volt mint ez a mai.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 26., szombat 20:50

A spesölvan egy 5-0ával kezdett, ez a 2-1 tanulópénz Carlónak én sokakkal ellentétben látom a fejlődést,jó irányba haladunk.Engem egyedül Bale kötelező játszatása zavar.Ha jól tolja játszon de ha nem akkor ne, félek pereztől ,hogy erőltetni fogja.Ez a Barca egyáltalán nem félelmetes, most nyertek egy jó meccset játszottak mi meg jó második félidőt.A visszavágót behúzzuk,október van -6 fok tavaszra melegebb lesz. :)

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 26., szombat 20:43

Ancelotti egyértelműen hibázott... az első félidőben el**-ta. A másodikban aztán magára talált, de már túl későn.
Mondjuk azon is érdemes elgondolkozni, hogy Bale fölösleges megvételével mekkora teher hárult rá a játszatásával, és így a taktika átdolgozásával. Amikor a teljes előszezont a walesi nélkül csinálták végig... :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 26., szombat 20:34

Egy lebutított José

Második félidőt néztetek?
Lehet, hogy az elsőbe szar volt a felállás, de második félidőbe egy új csapat jött ki, például egy Illaraval aki végigbrusztolta volna az első félidőt is nem biztos, hogy olyan kurva jók lettünk volna a második félidőben.
Abszolút partiba voltunk a barca ellen, egy döntetlent minimum érdemelt volna Carlo legénysége, egy kis szerencsével meg győzhettünk volna.

ja meg lebutított José első meccse a camp nouban 1-2, igazi José legelső meccse...
Love football, hate antifa.

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. október 26., szombat 20:31

pellegrinit semmi érelme nem volt kirúgni, nem tudom ki károgott amikor itt volt. De látványos támadófocink volt, versenyben voltunk a barcával, és akkor még az akkori rekordpontot is megdöntöttük ha jól tudom, ami csak 2. helyhez volt akkor elég.
Meg az Alcorconnal versenyeztünk, csak sajna novemberben kiestünk a kupából miattuk, meg a Lyon intézett el a nyolcaddöntőben.

Heynckess már volt itt, ki is lett dobva, mert olyan látványos játékot tolt. Mondjuk BL-t is nyert, de mindegy.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 26., szombat 20:29

[quote="Sierra"]Az a baj, hogy Ancelotti majdnem ott folytatja, ahol Mourinho abbahagyta. Egy lebutított José, mert most már kontrázni sem tudunk. Eddig nagyot csalódtam benne, nagy szakembernek hittem, de olyan amatőr hibákat vét, mintha edzői karrierje elején lenne.[/quote]
abszolut nem igaz
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. október 26., szombat 20:29

Matt009 írta:Valaki keresse már ki azt a hsz-em, amiben ezt leírtam úgy június elején valamikor... :mrgreen:
Az elmúlt most már lassan 3 hónap alatt sajnos ezt lehet mindössze elmondani olasz barátunkról.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. október 26., szombat 20:26

Eddig tényleg nem rózsás a helyzet, de várjuk ki a végét. Kíváncsi leszek, hogy ezek után mi változik, lehet, hogy semmi... de azért már kezd unalmas lenni, hogy nem bírunk huzamos ideig megtalálni a megfelelő rendszert a csapatban és valamit alkotni.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 26., szombat 20:25

Egy lebutított José
Valaki keresse már ki azt a hsz-em, amiben ezt leírtam úgy június elején valamikor... :mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. október 26., szombat 20:24

Az a baj, hogy Ancelotti majdnem ott folytatja, ahol Mourinho abbahagyta. Egy lebutított José, mert most már kontrázni sem tudunk. Eddig nagyot csalódtam benne, nagy szakembernek hittem, de olyan amatőr hibákat vét, mintha edzői karrierje elején lenne.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 26., szombat 20:20

L.Miki írta: De csak azért, mert nálunk van. Amíg a PSG-nél volt edző ő volt az Isten.
Ugyanez volt Mourinhonal is. Most meg sírtok, hogy nincs itt. De előtte Pellegrinivel is ez volt.
Ez már csak ilyen dolog, aki nem nálunk van Istenkirály, miután már igen... hót szar. :roll: [/quote]

Az én szememben akkor is szar volt, mielőtt idehoztuk. Ezt is ő baszta el, meg még elbaszott idén jó pár meccset. Elképzelés meg nincs a játékunkban, fejlődést nem látható. A pozitív eredmények, amiket produkáltunk az magának a játékoskeretnek az érdeme, mert az rendkívül erős. Eddig még nem volt olyan meccsünk, amit Carlonak köszönhetően nyertünk meg. Jó lenne, ha fel tudna nőni a feladathoz.


de nem fog

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. október 26., szombat 20:17

Fenomen írta:
Carlo teljesen képtelen egy ember. Világtalan. Alkalmatlan. Jó lenne ha minél előbb eltűnne a real madrid közeléből.
De csak azért, mert nálunk van. Amíg a PSG-nél volt edző ő volt az Isten.
Ugyanez volt Mourinhonal is. Most meg sírtok, hogy nincs itt. De előtte Pellegrinivel is ez volt.
pellegrinit semmi érelme nem volt kirúgni, nem tudom ki károgott amikor itt volt. De látványos támadófocink volt, versenyben voltunk a barcával, és akkor még az akkori rekordpontot is megdöntöttük ha jól tudom, ami csak 2. helyhez volt akkor elég.

Ez már csak ilyen dolog, aki nem nálunk van Istenkirály, miután már igen... hót szar.
Én carlo és José érkezésének sem örültem, de legyen mindegy. Heynckess lett volna ideális.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. október 26., szombat 20:08

Remélem a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón megkérdezik Carlotol,hogy mégis hogy gondolta ezt a kezdtot..mit várt a meccstol?!?!
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. október 26., szombat 20:05

Fenomen írta:
Carlo teljesen képtelen egy ember. Világtalan. Alkalmatlan. Jó lenne ha minél előbb eltűnne a real madrid közeléből.
De csak azért, mert nálunk van. Amíg a PSG-nél volt edző ő volt az Isten.
Ugyanez volt Mourinhonal is. Most meg sírtok, hogy nincs itt. De előtte Pellegrinivel is ez volt.
Ez már csak ilyen dolog, aki nem nálunk van Istenkirály, miután már igen... hót szar. :roll:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. október 26., szombat 20:02

Carlo teljesen képtelen egy ember. Világtalan. Alkalmatlan. Jó lenne ha minél előbb eltűnne a real madrid közeléből.
De csak azért, mert nálunk van. Amíg a PSG-nél volt edző ő volt az Isten.
Ugyanez volt Mourinhonal is. Most meg sírtok, hogy nincs itt. De előtte Pellegrinivel is ez volt.

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2013. október 26., szombat 19:58

realfan91 írta:Carlo teljesen képtelen egy ember. Világtalan. Alkalmatlan. Jó lenne ha minél előbb eltűnne a real madrid közeléből.
Ja, mert a barca olyan kurva jó volt.
Elszámította magát a kezdővel, nagyot akart húzni, de nem jött be.
Ennyi, nem kell ezt tovább ragozni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég