Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 9., vasárnap 11:19

R.M.C.F írta:
JM-t divat savazni.....és ezt sajnos a madrid drukkerek is átvették. Valószinű a média agymosása miatt....egyszerűen állandóan ez ment. Az ember agya akarva akaratlan rááll.
Tudom most sokan ezért nekem jönnek.....mert ők nem agymosottak,nem is úgy értem. Összességében tud hatni a média nagyon az emberekre...iszonyatosan.
Nem kell itt játszani a mártírt... :roll: divat savazni... vagy szimplán csak többen látjuk azt is, hogy nem minden arany ami fénylik. + olyan általánosságokban beszélsz (ITT A FÓRUMON lévőkről), hogy hihetetlen. Nem tudod kettéválasztani azokat akik utálják Mout, és azokat, akiknek amúgy semmi bajuk nincs vele, csak szidják ezért meg azért.

Elfogult vagy, nem is kicsit ebben a témában.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 9., vasárnap 10:59

ad1. Nem kedveltem itt Mourinhot, Londonban van, úgy semmi bajom vele, néha még komálom is.
ad2. Nem volt bukás. Az évtized csapatával harcolt, a csúcsra járatott Barcával. Felvette a kesztyűt, az évek múltával többször győzött is. Oké, volt, hogy hibázott, a Bayern ellen pl. de alapvetően nem rajta múlott mindig egy esetleges siker. Megette őt a Real Madrid (aminek a gyökere Iker picsogása) a végére, nagy falat volt, a stílusa nem illett ide. Ancelotti meg a Chelseanél nem jött be. De hogy bukás volt? Ezt nem mondanám.

Véleményem szerint jól látod. JM itteni munkássága nagyon jó volt,olyant lépett vele a csapat,amit mással/másokkal nem tudott,még csak esélyük sem volt.
JM módszerei,a barca elleni kirohanásai(barca birói támogatások,real elleni fújkodás,média kavarás,csapatnak ártás) meg sok volt( a real madrid nagyon sokat vesztett ezekkel,és senki sem tett érte semmit,JM tett......igaza volt,sok mindenben nagyon igaza volt,de itt,az urak klubjában,ezt nem lehet....itt nem lehet birózni,akkor sem jogos,akkor sem ha az már évek óta szopatás nekünk....itt kussolni kell,és nyerni.

Nekem ramos a kedvencem,de jogos volt JM-tól hogy ha iker mellé állt,és nekimentek az edzőnek,akkor jogos volt a pad.....majd ramos elnézést kért,és ment vissza a kezdőbe,gondolom iker meg ment tovább,és tetette az ártatlant,nyilatkozta a semlegest......de valószinű a háttérben ment JM elleni harc.....ugye ezt arbeloa el is ismerte burkoltan,és elnézést is kért ezekért.

JM-t divat savazni.....és ezt sajnos a madrid drukkerek is átvették. Valószinű a média agymosása miatt....egyszerűen állandóan ez ment. Az ember agya akarva akaratlan rááll.
Tudom most sokan ezért nekem jönnek.....mert ők nem agymosottak,nem is úgy értem. Összességében tud hatni a média nagyon az emberekre...iszonyatosan.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 9., vasárnap 10:17

RealMiki írta:@nmate: Az mit jelent,hogy Mourinhónak nagy falat volt a Real Madrid?
Mourinhonak és a stílusának volt nagy falat. Sok dolognak kell ám klappolnia, hogy BL-t nyerj, nem elég, ha nálad van pár játékos a legjobbak közül. Közel sem.

RealMiki
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014. március 9., vasárnap 8:52
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMiki » 2014. március 9., vasárnap 10:12

Ez jogos,de korszakos zsenik nélkül is lehet Bajnokok Ligáját nyerni.
Neki is sikerült a Portóval.
Vagy ahogy te is írtad,egy gyenge Interrel a korszakos Barca ellen.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. március 9., vasárnap 10:05

RealMiki írta:@torjack: Ez kifogás.
Mourinho teljesen szabad kezet kapott a keret kialakításában.
Érkezett is Coentrao 30 millióért.
Miért nem maradt még 3 évig és alakította a keretet a 2002-es színvonalra?
Itt azért jegyezzük meg, hogy olyan korszakos zsenik, ma nem igen szaladgálnak a pályákon. Meg az árak is jócskán felmentek azóta. Akkoriban akiket vettünk, azok tudtommal kivásárlási áron jöttek (Figo és Zidane biztosan), mostanra már sok játékosnak nincs is emiatt kivásárlási ára.
Az megint más kérdés, hogy se Vidalt, se Hazard-t nem akarta leigazolni. (Giroud-t sem. :mrgreen: Remélem jól írtam a nevét.)

Szóval a keret kialakítása tényleg főként az ő kezében volt, de olyan keretet mint akkor volt, -szerintem- lehetetlen lett volna összerakni.

RealMiki
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014. március 9., vasárnap 8:52
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMiki » 2014. március 9., vasárnap 9:59

@nmate: Az mit jelent,hogy Mourinhónak nagy falat volt a Real Madrid?
Vicentét a Castilla edzőjeként nevezték ki, kellett is neki vagy fél év,mire megnyerte a Bajnokok Ligáját.

@torjack: Ez kifogás.
Mourinho teljesen szabad kezet kapott a keret kialakításában.
Érkezett is Coentrao 30 millióért.
Miért nem maradt még 3 évig és alakította a keretet a 2002-es színvonalra?

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. március 9., vasárnap 9:59

torjack írta:Mondjuk az, hogy minden adott volt, azzal lehet vitatkozni. Kp-n egy lébecoló Özil, egy képességekben közepes Khedira, egy rapszódikus Lass minden, csak nem ideális. Plusz egy olyan egységes csapat, melynek minden tagja saját érdekei elé helyezi a csapatérdekeket. Egy Internél pl. a Barcában még centerkedő Eto'o gond nélkül kiment szélre és ha a helyzet úgy kívánta, takarított balbekk pozícióban. Vagy a cselziben anno Drogba.CR-nél és Özilnél térden állva könyöröghetett volna, hogy ugyan legyenek már szívesek hátrafáradni, mert kettészakadt a pálya, az ellenfél sorra alakítja ki az emberelőnyös szitukat, szartak ezek bele. A nép kedvenceihez viszont nem nyúlhatott. Ikernél megtette, láttuk mi a vége. (Egyébként szerintem Ramost is ki akarta vágni a padra, de Pepe sérülése közbeszólt, Albiol meg nem volt szint, így megúszta.) Voltak persze hülyeségei, de ha Mou gát volt a BL győzelemhez, akkor sztárjainkra mit mondjunk?
A vak is látja, hogy béellt csak az egységes, egymásért küzdő, belső balhéktól mentes csapatok nyernek. Meg kell nézni az elmúlt évek győzteseit.
Annyiszor megfogadtam már, hogy nem írok ebben a témában... :D
Először is, Özilt és Khedirát ő akarta idehozni. 2. évében Özil már elindult lefele, de nem olyan látványosan mint a 3.-ban. Lasst is Mourinho akarta megtartani, miközben egy Vidalra nem tartott igényt!!! A két ember akit a hírek szerint nem kapott meg: Maicon (fizetési igényei és kora miatt Pérez nemet mondott) és Bale (Spurs mondott nemet).
És akart a portugál igazolni valakit Özil helyett? Csak a 3. szezonra jött rá, hogy ez így kevés. Addigra meg már késő volt.

Igen, Ramost is kitette volna a partvonalra, csak nem tehette. Ettől függetlenül távozása előtt elmondta, hogy már ideérkezésekor leigazolta volna Lópezt, és Casillas lett volna a 2. számú, csak Pérez nem engedte. (Ja, és Casillas mélyrepülése a portugál regnálása alatt kezdődött, nem előtte, amennyire én emlékszem.) Szóval akkor ott tartunk, hogy lehet mégsem Casillas volt a kiszivárogtató? Vagy nem csak Ő? :roll:

Egységes csapat kell, ez így igaz. De a csapattagok elmondták, hogy nem egymással van bajuk. Sőt nem egyszer ebédeltek együtt AZ EDZŐK NÉLKÜL. Az edzői stábbal, köztük Mourinhoval volt gondja a keret nagyjának.

Ez már nem Neked szól:
Az meg, hogy Jesé beszólt volna a portugálnak... Riporter provokatív kérdésére válaszolt őszintén. (Érdekes, hogy Mourinhonál ez pozitívum. :roll: ) Annyi volt benne, hogy megkérdezték, miért nem játszik a nagyokkal, mire annyit mondott, hogy szerinte Mourinho olyan, aki szereti magát körbevenni a sajátjaival. Arról nem beszélve, hogy újságírói találgatások szerint(!) mindegy lett volna, hogy mit mond, és még csak nem is a Castilla miatt nem lett felhozva. Ő volt a vezéráldozata Mourinho és Torill vitájának. Gondolom addigra már Jesé is tudta, hogy mi lesz a vége a dolognak.
Anis írta:... Másrészt én és RMCF is tudjuk, hogy Mourinho sem tökéletes, és ő is elrontott pár dolgot, de ha az öltözőben normális körülmények lettek volna akkor tutira most is ő az edző és akkor tavaly is lett volna trófea (lehet nem BL, de a másik kettőből egy tuti).
Az öltözőben kialakult körülményekről javarészt Mourinho tehet. Más edzőkkel miért nem volt baj az öltözőben, pedig azért volt itt egy Capello, vagy Pellegrini sem egy szar edző.
Anis írta:Én továbbra is úgy gondolom, hogyha az Iker-szitu nincsen akkor (nagyobb) balhé sincsen és Mou is itt van még. Ez az egész szerintem az Iker-szituval indult el. Nagy kár, hogy Adán nem volt szint és ősszel nem volt egy Lopez a padon akire simán lehetett volna támaszkodni amikor Iker sorra betlizett.
A probléma az, hogy ez továbbra sem a Casillas padoztatásával kezdődött, de ezt folyton elfelejtetitek, mivel nem illik az "Iker az antikrisztus" teóriába. Már szezon előtt odament az edzőhöz a csk különítmény, hogy nem jó az előszezon fizikális felkészítése. Mourinho elküldte őket a búsba, hogy itt ő az edző. Később belátta, hogy tényleg szar volt. Már itt, a szezon elején elég komoly hátrányba kerültünk a bajnokságban, és Mou fel is adta azt. Később megint elé álltak, hogy szar a taktika, más kéne. Erre Mourinho megint szart rájuk, mondván ő az unikum. Folyamatosan pörölt a spanyol játékosokkal egy spanyol csapatban. Ez is gondolom a spanyolok hibája, hogy miért spanyolok. (Nem egy kiszivárgott beszélgetés volt erről.)
Anis írta:Madridban Carlo simán tudott arra lapozni és azt továbbfejleszteni amit Mou elkezdett (tudom h más taktika, de az alap megvan amire építhet).
Már bocs, de az alap az pont a taktika és a keret. A taktika teljesen más, és a kereten és bőven történt annyi változtatás, mint amit a portugál végzett a chilei távozása után. Akkor ilyen alapon Mourinho is Pellegrini munkájára alapozott? Arról nem is beszélve, hogy egy hitetlen, és rossz hangulatú, edzőjétől elhúzó csapatot hagyott hátra. Erre mindent lehet, csak alapozni nem.
nmate írta:Megette őt a Real Madrid (aminek a gyökere Iker picsogása) a végére, nagy falat volt, a stílusa nem illett ide.
Én meg úgy látom, hogy nem az volt a gyökere.
torjack írta:Azért azt jegyezzük meg, hogy ha a keretedben van egy pályája csúcsán levő Raúl, egy McManaman, Guti, labdaszerzőben egy Makélélé és Redondo, hátul egy Hierro és R. Carlos, majd jön hozzá egy Figo és egy Zidane, úgy hogy konkurenciában nincs olyan domináns ellenfél, mint a 2009-2011 közötti Barcelona, úgy azért valamivel könnyebb. Az egy pöppet jobb csapat volt.
Neki pedig az elődeinél lényegesen jobb csapata volt. Pellegriniénél is, akinek szintén ezzel a Barcával kellett felvennie a versenyt. A portugál egy állítólag gyengébb kerettel elverte az Interrel a nagy Barcát. Akkor egy erősebb kerettel miért nem ment? És a 2. évében még nem volt "Iker picsogás". (Tudom, hogy ezt nem Te írtad.)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 9., vasárnap 9:45

Vicente 2,5 év alatt 2 Bl-t nyert nekünk.
Szép játékkal.
Madridból való távozása óta VB-t és EB-t nyert.
Nem tudom,van-e nála sikeresebb edző a futballtörténelemben.

Mourinho 3 év alatt 1 bajnokságot és egy kupát nyert.
Okádék játékkal.
Ez a Real Madrid.Tudod,hogy hívják ezt?
Kudarcnak.Bukásnak.Csődnek.
Azért azt jegyezzük meg, hogy ha a keretedben van egy pályája csúcsán levő Raúl, egy McManaman, Guti, labdaszerzőben egy Makélélé és Redondo, hátul egy Hierro és R. Carlos, majd jön hozzá egy Figo és egy Zidane, úgy hogy konkurenciában nincs olyan domináns ellenfél, mint a 2009-2011 közötti Barcelona, úgy azért valamivel könnyebb. Az egy pöppet jobb csapat volt.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 9., vasárnap 9:27

RealMiki írta: Vicente 2,5 év alatt 2 Bl-t nyert nekünk.
Szép játékkal.
Madridból való távozása óta VB-t és EB-t nyert.
Nem tudom,van-e nála sikeresebb edző a futballtörténelemben.

Mourinho 3 év alatt 1 bajnokságot és egy kupát nyert.
Okádék játékkal.
Ez a Real Madrid.Tudod,hogy hívják ezt?
Kudarcnak.Bukásnak.Csődnek.
Őőő. Nincs igazad.

ad1. Nem kedveltem itt Mourinhot, Londonban van, úgy semmi bajom vele, néha még komálom is.
ad2. Nem volt bukás. Az évtized csapatával harcolt, a csúcsra járatott Barcával. Felvette a kesztyűt, az évek múltával többször győzött is. Oké, volt, hogy hibázott, a Bayern ellen pl. de alapvetően nem rajta múlott mindig egy esetleges siker. Megette őt a Real Madrid (aminek a gyökere Iker picsogása) a végére, nagy falat volt, a stílusa nem illett ide. Ancelotti meg a Chelseanél nem jött be. De hogy bukás volt? Ezt nem mondanám.


szerk: tudom nem RMCF vagyok, de erről van egy határozott véleményem, gondoltam leírnám...

RealMiki
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014. március 9., vasárnap 8:52
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMiki » 2014. március 9., vasárnap 9:05

Kedves RMCF!
Szűk évtizede olvasom ezt a fórumot és te vagy számomra a legszimpatikusabb fórumozó.
Mind az értelmi szinted,mind a futballszakértelmed kiemelkedő.
A humorérzékedet is csípem.
Tíz esetből kilencszer nagyon jó dolgokat írsz.

Az a baj,hogy amikor nagy ritkán hülyeséget mondasz,akkor is meg vagy róla győződve,hogy okosat mondtál.

Remek példa erre a Del Bosque-Mourinho-kérdés.

Vicente 2,5 év alatt 2 Bl-t nyert nekünk.
Szép játékkal.
Madridból való távozása óta VB-t és EB-t nyert.
Nem tudom,van-e nála sikeresebb edző a futballtörténelemben.

Mourinho 3 év alatt 1 bajnokságot és egy kupát nyert.
Okádék játékkal.
Ez a Real Madrid.Tudod,hogy hívják ezt?
Kudarcnak.Bukásnak.Csődnek.

Erre te dilettánsnak hívod Vicentét.Innen Magyarországról, a fotelből...
Mourinhónál meg folyamatosan keresed a kifogásokat.

Bocs,nem akarlak megbántani,de ez már régóta érlelődött bennem.

Miki

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 9., vasárnap 8:59

Remy írta:
R.M.C.F írta:Vagyis a létező legfőbb problémát oldotta meg.
Így is lehet nézni, de azért azt ne felejtsük el, hogy Mou kezei alatt már egy minőségi keret volt. Azért, ha egy Ancelotti, Wenger, Capello van itt és kap egy olyan keretet, mint Mou, akkor nem hiszem, hogy rosszabbul végezték volna a dolgukat. Viszont, amit el kellett volna érnie Mounak --> BL győzelem. Azt nem érte el, pedig MINDEN adott volt a számára. Saját maga volt az akadály, hogy nem jutottunk döntőbe.
Mondjuk az, hogy minden adott volt, azzal lehet vitatkozni. Kp-n egy lébecoló Özil, egy képességekben közepes Khedira, egy rapszódikus Lass minden, csak nem ideális. Plusz egy olyan egységes csapat, melynek minden tagja saját érdekei elé helyezi a csapatérdekeket. Egy Internél pl. a Barcában még centerkedő Eto'o gond nélkül kiment szélre és ha a helyzet úgy kívánta, takarított balbekk pozícióban. Vagy a cselziben anno Drogba.CR-nél és Özilnél térden állva könyöröghetett volna, hogy ugyan legyenek már szívesek hátrafáradni, mert kettészakadt a pálya, az ellenfél sorra alakítja ki az emberelőnyös szitukat, szartak ezek bele. A nép kedvenceihez viszont nem nyúlhatott. Ikernél megtette, láttuk mi a vége. (Egyébként szerintem Ramost is ki akarta vágni a padra, de Pepe sérülése közbeszólt, Albiol meg nem volt szint, így megúszta.) Voltak persze hülyeségei, de ha Mou gát volt a BL győzelemhez, akkor sztárjainkra mit mondjunk?
A vak is látja, hogy béellt csak az egységes, egymásért küzdő, belső balhéktól mentes csapatok nyernek. Meg kell nézni az elmúlt évek győzteseit.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. március 9., vasárnap 1:30

Remy írta:
R.M.C.F írta:Vagyis a létező legfőbb problémát oldotta meg.
Így is lehet nézni, de azért azt ne felejtsük el, hogy Mou kezei alatt már egy minőségi keret volt. Azért, ha egy Ancelotti, Wenger, Capello van itt és kap egy olyan keretet, mint Mou, akkor nem hiszem, hogy rosszabbul végezték volna a dolgukat. Viszont, amit el kellett volna érnie Mounak --> BL győzelem. Azt nem érte el, pedig MINDEN adott volt a számára. Saját maga volt az akadály, hogy nem jutottunk döntőbe.
Én nem vagyok Mou ellenes, de ebben az esetben Remyvel értek egyet, legalább is az idézett dolgokat tekintve. Mou a pályafutása során akárhova ment, mindig előnyben volt a csapata az adott bajnokság ellenfeleivel szemben (ugye Chelseas időszakában volt újjáépülőben az MU, az Arsenal nekiállt stadiont építeni, az olasz bundabotrány tönkre baszta a Milant és a Juvét, maradt az Inter, mint egyetlen csapat...), úgyhogy eddig mindig a kisebb ellenállással szemben aratott sikereket. Itt volt először egy nagyobb ellenállása a Barca személyében, akiket korábban legyűrt egy a miénkhez képest gyenge csapattal. Jogos elvárás volt, hogy egy halom pénzből újjáépülő csapattal legalább felnőjön a Barcához. Játékban sikerült felnőnie, eredményességben nem. Ez pont azért furcsa, mert egy olyan emberről beszélünk, aki az eredményeket helyezi előtérbe. A 3 itteni éve alatt a Barca nyert 2 bajnokságot, 1 BL-t és egy Copa del Reyt, míg Mou csak egy Copa del Reyt és egy bajnokságot. Ez, ebben a formában kudarc.
Az Európába való felzárkózás meg nem csak Mou érdeme. A keretünk 2008-hoz képest brutális minőségi előrelépésen esett át, a felzárkózás egy ilyen kerettel alap elvárás volt, semmint Mou érdeme. Ami érdem lehetett volna az a BL győzelem, vagy több trófea szerzése edzősködése alatt, mint amennyit a Barca szerzett. Megtörtént? Nem. Hogy miért, azon lehet vitatkozni. De Mou legalább akkora gátja volt a sikereknek, mint a kovácsa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 9., vasárnap 0:36

oké. feladtam.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 9., vasárnap 0:23

R.M.C.F írta:Vagyis a létező legfőbb problémát oldotta meg.
Így is lehet nézni, de azért azt ne felejtsük el, hogy Mou kezei alatt már egy minőségi keret volt. Azért, ha egy Ancelotti, Wenger, Capello van itt és kap egy olyan keretet, mint Mou, akkor nem hiszem, hogy rosszabbul végezték volna a dolgukat. Viszont, amit el kellett volna érnie Mounak --> BL győzelem. Azt nem érte el, pedig MINDEN adott volt a számára. Saját maga volt az akadály, hogy nem jutottunk döntőbe.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 9., vasárnap 0:08

Vagyis a létező legfőbb problémát oldotta meg.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 8., szombat 23:33

Jó sarkíthatod... de a majdnem döntőbe jutottunkra senki se fog emlékezni, sőt arra se nagyon, hogy Mourinho bármit is elért itt... Sőt emelem a tétet azért tűnik ilyen jónak, mert az elődjei még ennél is szarabbak voltak.

3 évet kapott, szabad kezet és egyedül arra lehetünk büszkék, hogy visszarakott minket Európa foci térképére, viszont eleget is ártott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. március 8., szombat 23:29

Mourinho vesztét a saját karaktere okozta, nem voltak hozzászokva az ilyenhez a spanyolok, beleértve a médiát, a játékosokat, a szövegséget, az edzőket, és magát a klubot is.

Ebből indult minden, ez okozta a távozását is, elfáradt a végére.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 8., szombat 22:40

hogy az ő hibája az is, hogy "csak" ennyit ért el,
Igen. Ez kb olyan,hogy Te nem tudod megnyerni a ki tud többet a szovjetunióról versenyt......de van egy haver aki ott van,és top.....majd mentek a döntőig mint állat,ahol Te mint jó kibic ott vagy,és a személyes részvételeddel emeled a verseny fényét,persze tudásod nulla. A haver viszont vét a döntőben és vesztetek.

Na.....Te meg évek távlatában,nyomod,hogy a haver miatt buktuk el....és mennyire szar volt,és micsoda fax ő.

persze te,és a regimented esélytelen volt arra is hogy a nevezési lapot kitöltsétek szabályosan :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 8., szombat 22:18

R.M.C.F írta:Majd kezet fogok vele ha úgy gondolom,de már irtam hogy mit rontott el,és azt is mi volt a maga,és más sara.....messze....messze a legjobb volt az elmúlt tizenx évben........divat szidni,tudatlanként,mert nagyon sokat adott,többet,sokkal többet mint sokan elképzelik. Aki szidja,vagy leszólja,az egyszerűen nincsen képben.
persze ez így van, de soha ne felejtsük el, hogy az ő hibája az is, hogy "csak" ennyit ért el, mert könnyen lecsenghetett volna két BL döntő is az irányítása alatt + egy kupa.

Lehet itt felhozni a csapaton belüli ellentéteket, de ha annyira profi lenne meg tökéletes, mint amennyire hiszi magát, akkor nem ennyire öntelten, makacsul kezeli a tavaly ki alakult helyzetet és belátja, hogy a taktikája nem egészen tökéletes, de 2 év alatt sem sikerült. Egyszer sikerült ez neki: az 5-0 után.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 8., szombat 22:14

Egyrészt ez a hatalmas Jesé-fanatizmusa az amit befolyásolja Remy-t.
Másrészt én és RMCF is tudjuk, hogy Mourinho sem tökéletes, és ő is elrontott pár dolgot, de ha az öltözőben normális körülmények lettek volna akkor tutira most is ő az edző és akkor tavaly is lett volna trófea (lehet nem BL, de a másik kettőből egy tuti). Én továbbra is úgy gondolom, hogyha az Iker-szitu nincsen akkor (nagyobb) balhé sincsen és Mou is itt van még. Ez az egész szerintem az Iker-szituval indult el. Nagy kár, hogy Adán nem volt szint és ősszel nem volt egy Lopez a padon akire simán lehetett volna támaszkodni amikor Iker sorra betlizett.
Mou visszavezette a Realt ahova tartozik (Európa legjobb csapatai közé, BL a legjobb példa = nem szégyenszemre kiesés a Róma Pool Lyon félék ellen, hanem a top4be jutni), összeszedte és rakta a védelmet ami sokszor vicces mutatványokat és meccseket produkált és így tovább.
még1x: nem volt tökéletes, senki nem mondja és gondolja, de kellett ő ide hogy most ott legyünk ahol.
(Chelsea-nél is összerakta a keretet, nyert velük bajnokságot, FA kupát és ligakupát is, majd Abramovicccal összeveszett és nem is ment a csapatnak, jött a váltás. Interben a sok szürke emberből kihozta a maximumot és egy tökéletes taktikával megnyerte velük a BL-t (azt nem sokan - lehet senki sem csinálta volna meg velük). Ott más téma volt mint a kékeknél, kiöregedett keret és sok sérülés, de Benitez kapott játékosokat de tönkrevágta amit... Madridban Carlo simán tudott arra lapozni és azt továbbfejleszteni amit Mou elkezdett (tudom h más taktika, de az alap megvan amire építhet).
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 217 regisztrált és 0 vendég