Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. május 26., hétfő 20:56

Csak úgy mellékesen mert még mindig bennem él ez az egész...
Nagyon szimpatikus edző Carlo, nagyon kompatibilis azzal a "vallással" amit a csapat, a szurkolók képviselnek. Nagyon ide illik, Zinedine mesterrel az oldalán. Nagyon tetszik ahogyan megnyilvánul és úriemberként viselkedik és amikor elénekelte a tizedik himnuszát éreztem valamit, hogy rá vártunk. Ilyen edző kell ide, nem írom le hogy milyen, mert sokan megtették már.
UGYANAKKOR Josénak is igen sokat köszönhetünk, hiszen ő volt valóban az az ember aki hosszú idők után a bagázsból újra egy egységes, sikerre éhes csapatot kovácsolt. Az utolsó évét ne nézzük. Vagyis de, elcseszte, nagyon is. Mennie kellett. Egyértelmű volt, hogy nem lesz nálunk sokáig, csak azért jött, hogy elérjen egy- két célt és tovább álljon, hogy talpra állítsa a csapatot. Köszönjük is neki.
Carlo ezt tovább vitte és egy mégegységesebb csapatot alakított ki amiben van jövő, nagy jövő. Simán eltudnám képzelni hosszabb távon Carlot, nekem elég volt az edzők vándorlásából két- három évente.
Persze ezzel, hogy az első évünk vele ilyen sikeres lett nem jelenti azt, hogy nincs több munka. Igenis van, de ez az első év figyelemre méltó. Én nem gondoltam volna józan paraszti ésszel, hogy az első idényünkben vele ilyen sikert fogunk elérni. Elértük, tök mindegy, hogy hogyan de sikerült. Van jövője a csapatnak, van tenni valónk is és szerintem ezzel Carlo is tisztában van. Summa Szummarum örülök, hogy ő jött végül tavaly nyáron és egy életre bevéste a nevét a Real történelmébe és a mi szívünkbe. Bízom benne, hogy nem ez volt az állomás és van még ennél feljebb. :)

Kicsit nyálas, semmitmondó hozzászólás tudom, de ki kellet öntenem magamból a még mindig bennem rejlő boldogságot! :D
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. május 26., hétfő 16:35

hehe írta:láthattuk, hogy nem azon múlik, hogy ki van a pályán, hanem hogy milyen a stílus és felfogás. jött padról isco és marcelo, egyikük sem a védekezéséről híres, az atma meg nem direkt adta át nekünk a területet, egyszerűen átváltoztattuk a dolgot, így kellene játszanunk mindenki ellen.
Azert abban az is rendesen benne volt hogy az Atma rendesen elkeszult az erejevel (nem direkt, csak hat kifulladtak). Ezert is valtoztatott Ancelotti, mert tudta hogy innentol tobb teret kapunk a kp-n es az Atma hatrebb fog szorulni. Jol reagalta le cserekkel a korulmenyek valtozasat.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 26., hétfő 13:18

láthattuk, hogy nem azon múlik, hogy ki van a pályán, hanem hogy milyen a stílus és felfogás. jött padról isco és marcelo, egyikük sem a védekezéséről híres, az atma meg nem direkt adta át nekünk a területet, egyszerűen átváltoztattuk a dolgot, így kellene játszanunk mindenki ellen. biztos vagyok benne, hogy így nem fárad annyira a csapat, mintha átengednénk állandóan a területet és beállnánk kontrázni.
Ott a pont,kiegészítva annyival,hogy a kifejezetten direktebb focit játszó ellenfelek ellen vissza lehet állni,"altatni" egy kicsit,hogy aztán a gyors szélsőink elintézzék azt amit kell...
Erre a taktikai variánsra is alkalmas a keret,vagy lehet alkalmas,ha a hiányzó láncszemek,(egy kp mindenképp),megérkeznek majd...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2014. május 26., hétfő 12:41

Ha már így előjött, akkor én is elmondom a véleményem. Egyáltalán nem haragszok Mourinhora, hiszen minden ép eszű és nem vak ember látta, hogy mit tett. Ő kezdte el ennek a Real Madridnak az újraépítését, olyan merész döntéseket húzott meg, amit más edző még álmában sem mert volna. Nagyon sok löketet adott nekünk, visszaadta a reményt, a hitet. Újra láttunk egy olyan Madridot amelyik csukott szemmel is képes megverni a Barcelonát. Újra láttunk focit. Megmutatta, hogy mi a helyes irány, mit kell követni. Nem sikerült neki. Istenem. És akkor? Ha Ancelotti akkor jön, amikor Mou, akkor ő sem lett volna első évében BL győztes... Utálom, amikor fújjognak Joséra, csak azért mert igenis tökös volt. Raúl eladását vajon ki merte volna megcsinálni? Ki kell mondani sajnos, de ha ő marad, akkor nem lett volna itt semmi. Miért? Mert már idős volt, nem volt olyan mozgékony, robbanékony, amire nagyon is szükség van egy BL-ben. Mourinho meglátta. Sajnos sok hibás döntése is volt, igen. Makacs volt, igen... de az biztos, hogyha nincs Mou, akkor még mindig csak azt mondanánk, hogy "majd jövőre..."

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 26., hétfő 11:27

nmate írta:Mourinhon most én is nevetek, de így, hogy nem a győzelem hevében vagyok, azért leírnám, jól lerakta ő az alapokat, csak hiányzott egy utolsó lökés. Persze ezek csak a taktikai, focipályán lévő dolgokra igaz, az öltözőben nem tudom mi volt, de ott is elkúrtak valamit így közösen. A korábban említett utolsó lökés pedig most Ancelotti volt, illik a Real Madridhoz, Zidanenal az oldalán meg pláne és emellett létrehozott egy többoldalú csapatot, képesek vagyunk labdatartásra és gyors kontrákra is, ez pedig kurva jó. De ebbe a részébe nem mennék bele, majd Matt okoskodik úgyis erről :Đ
annyiban kiegészíteném, hogy sok tennivaló van még.

nem vagyok elégedett a játékunkkal, de ancelotti ebből tudott főzni.
nem elég stabil a kp, nem tudjuk olyan szinten birtokolni a labdát, ahogy kellene.
a real madrid jövője és az út a címvédéshez az a foci lenne, amit a második félidőben és a hosszabbításban csináltunk szombaton.
ki tudjuk használni, hogy gyorsak a védőink, nem tudnak minket lefutni.
ehhez a játékhoz kell egy vidal, hogy stabil legyen a dolog.

láthattuk, hogy nem azon múlik, hogy ki van a pályán, hanem hogy milyen a stílus és felfogás. jött padról isco és marcelo, egyikük sem a védekezéséről híres, az atma meg nem direkt adta át nekünk a területet, egyszerűen átváltoztattuk a dolgot, így kellene játszanunk mindenki ellen. biztos vagyok benne, hogy így nem fárad annyira a csapat, mintha átengednénk állandóan a területet és beállnánk kontrázni.
direktebb, célratörőbb tikitökömet akarok.
ehhez bale-nek és céronaldonak szüksége van jobb close-controlra és az egész csapatnak jobban kell játszania kicsiben.
remélem zidane még marad egy évet - de megértem, ha távozik - mert ő aztán sokat tudna alakítani ezeken a dolgokon.

1 dolog biztos: kedirától meg kell szabadulnunk, leszarom hogyan.
Kép
Kép
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 26., hétfő 11:14

Mourinhon most én is nevetek, de így, hogy nem a győzelem hevében vagyok, azért leírnám, jól lerakta ő az alapokat, csak hiányzott egy utolsó lökés. Persze ezek csak a taktikai, focipályán lévő dolgokra igaz, az öltözőben nem tudom mi volt, de ott is elkúrtak valamit így közösen. A korábban említett utolsó lökés pedig most Ancelotti volt, illik a Real Madridhoz, Zidanenal az oldalán meg pláne és emellett létrehozott egy többoldalú csapatot, képesek vagyunk labdatartásra és gyors kontrákra is, ez pedig kurva jó. De ebbe a részébe nem mennék bele, majd Matt okoskodik úgyis erről :Đ

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. május 26., hétfő 11:07

Az elmúlt 12 év magasan legjobb edzője és teamje dolgozik a Real Madridnál szerintem ezt kijelenthetjük.
Mourinhot bírtam,de az utolsó évében amit művelt meg a folyamatos "csak nekem lehet igazam" stílusa miatt megutáltam.
Carlo Ancelotti sokkal emberibb és ami a legfontosabb ha hibázik nem szarozik rajta,hanem egyből kijavitja azt. :salute:
Egész évben ezt lehetett látni.
Nekem nagyon hasonlit Del Bosquera a viselkedése.
Jelenleg nálam ő a legjobb edző. :salute:
Grat. hogy összeraktad a csapatot és elhoztátok a Decimat!
Örökre bevésted magad a Real Madrid történelmébe,ráadásul 3 szoros BL győztes lettél mint edző!!! :salute: :agree: :)
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 25., vasárnap 22:22

hunmadridista írta:Kemény feladat elé néz majd Carlo a következő szezonban is...ugyanis fent kell majd tartani a motivációt és a lelkesedést a csapaton belül...ami nagyon nehéz feladat lesz egy ilyen év után...+ nincs a nyáron pihenés sem nagyon, sőt még télen sem lesz (spanyol szuperkupa, európai szuperkupa, klub vb)...a keretet mindenképpen bővíteni kell majd, mert a következő szezon nagyon hosszú és rögös lesz majd...
api, legalább a béelgyőzelem másnapján ne aggódj már annyit mint általában, inkább igyál még egyet, aztán fogd rá a nyuszira :D

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. május 25., vasárnap 22:15

Kemény feladat elé néz majd Carlo a következő szezonban is...ugyanis fent kell majd tartani a motivációt és a lelkesedést a csapaton belül...ami nagyon nehéz feladat lesz egy ilyen év után...+ nincs a nyáron pihenés sem nagyon, sőt még télen sem lesz (spanyol szuperkupa, európai szuperkupa, klub vb)...a keretet mindenképpen bővíteni kell majd, mert a következő szezon nagyon hosszú és rögös lesz majd...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 25., vasárnap 19:35

de a legjobb pato lenne, aztán triplázás alap. :D
Ő még aktív? :mrgreen:
Majd az ujpest leigazolja mint annak idején Tuliot... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 25., vasárnap 18:59

hehe írta:de a legjobb pato lenne, aztán triplázás alap. :D
Még mindig azt a fáradt Patot hajkurászod? :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 25., vasárnap 18:54

gyanús. ez spanyol. melyik felmenője brazil? :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 25., vasárnap 18:52

hehe írta: de a legjobb pato lenne, aztán triplázás alap. :D
áhh, így hogy nem lesz vb győztes nem is kell :lol:
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 25., vasárnap 18:48

ziro4vr írta:
hehe írta:ő kell nekünk.

http://www.youtube.com/watch?v=RCKK3deKD2w

benzema marad.
hamar lemondtál a gaboni futóemberről :D
vagy ő, igen.


de a legjobb pato lenne, aztán triplázás alap. :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 25., vasárnap 18:46

hehe írta:ő kell nekünk.

http://www.youtube.com/watch?v=RCKK3deKD2w

benzema marad.
hamar lemondtál a gaboni futóemberről :D
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 25., vasárnap 18:30

ő kell nekünk.

http://www.youtube.com/watch?v=RCKK3deKD2w

benzema marad.
Kép
Kép
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. május 25., vasárnap 18:20

Csatárból lenne választék, ott van Bacca is, Paco Alcacer, Falcao, Sturridge(olcsóbb lenne mint Suarez, és szerintem elég jó zsugás)
De ezek mind úgy lennének jók, hogy Benzema mellé. Viszont 40-nél többet egyikükért sem szabad kiadni.
Love football, hate antifa.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 25., vasárnap 18:00

Csabi írta:ha pl. ő akarni fogja a távozást, akkor el lehet majd hozni ésszerű áron is. az, hogy 28 nem baj, mert fizikailag top, ráadásul alapesetben nem egy olyan játékos kell most akinek minden meccsen kezdeni kell és neki kell hozni a gólokat, arra továbbra is ott lesz cé meg bale.
Simán vágom,azért mondtam én is hogy a kora nem lenne gond,csak az ára...de ha így lehet akkor oke.Én sem kezdőstátuszra gondoltam,hanem hogy Benz mögött legyen egy hajtóerő,vagy ha sérül a francia,akkor egy helyettesítő.Mert Morata nem opcio sajnos.
Szerk:Amúgy mennyi idő köti még a portohoz?
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 25., vasárnap 17:53

ha pl. ő akarni fogja a távozást, akkor el lehet majd hozni ésszerű áron is. az, hogy 28 nem baj, mert fizikailag top, ráadásul alapesetben nem egy olyan játékos kell most akinek minden meccsen kezdeni kell és neki kell hozni a gólokat, arra továbbra is ott lesz cé meg bale.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 25., vasárnap 17:44

- benzema problémáit. morata nem alternatíva, valakit hozni kell. talán, TALÁN nem suarezt, de valakit igen, aki képes padra ültetni benzemát ha megint visszaesik. ilyen jackson martinez féle arcot kéne hozni.
Ő is már 28 éves,ha jól tudom,ami nem volna baj,de a porto nem igen szállna ki belőle 40 alatt,bár nyilván te jobban otthon vagy a sárkányok háza táján....
De amúgy igen.Egy kp,egy csatár,(aki nem feltétlen Lajos),meg egy szélső,esetleg kölcsönbe is,amíg Jesé nem lesz oke...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég