Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 29., csütörtök 15:05

Carlo nagy érdeme az, hogy képes volt remek csapattá formálni a játékosokat, és elfogadtatta magát velük. Ezért kurva nagy respekt neki. A másik nagy érdem az Di Maria. Egy kibaszott tehetséges, de kurva hasztalan, és idegesítően szeleburdi játékosból teremtett egy szuper labdarúgót. Egy univerzális kkp-t, amire 12 éve sóvárgunk már lassan. 
Hát ahhoz képest,hogy nem tartottad sokra az olaszt,mikor szó volt róla hogy idejön,(volt is vitánk abban az időben :D),mintha változott volna a véleményed... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. május 29., csütörtök 12:33

Elnézést,tényleg. Ezt valamiért rosszul tudtam... :)

De mindegy is,meg kell nyerni mind a három kupát.
:goat:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 29., csütörtök 12:17

El Unico írta:De főleg az Európai Szuperkupa,mert azáltal nyerhetjük meg a Klub VB-t.
a bajnokok ligája győztes megy a klub vb-re, nem az ki az europai szuperkupát nyeri.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. május 29., csütörtök 12:07

Az én elvárásaim: Spanyol Szuperkupa,Európai Szuperkupa,Klub VB. Ez a 3 mindenképpen kell. De főleg az Európai Szuperkupa,mert azáltal nyerhetjük meg a Klub VB-t.

Aztán,a három nagy versenysorozat közül (BL,Bajnokság,Spanyol Kupa) a bajnokság a prioritás,illetve az,hogy ismét jussunk be a BL döntőbe. A spanyol kupa nem annyira izgat,meglátjuk,hogyan menetelünk majd ott,mennyi sérültünk lesz,egyáltalán milyen hosszú lesz a padunk.
:goat:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 29., csütörtök 11:50

Matt009 írta:Látjátok, erről beszéltem már egy ideje. A bűvös elvárások nélküli első évről...
Egyetértek azzal, amit írsz, de leginkább én jómagam arról beszéltem, ami itt a fórumon anno még ősszel, nyár végén volt. Senki nem várta el tőle a tizediket az első évben, szerintem még maga Perez sem vágta volna ki Carlot, ha teszem azt nem sikerül.
Annyit tennék hozzá, hogy nem csak annyiból állt a dolog, hogy csak egy edző kellett a maghoz, aztán kész. Elég sok változás volt, kezdve magával az edzővel, aztán ez generált rengeteg mást. Össze kellett szokni edzőnek és játékosoknak, bele kellett szokni magába a Real Madridba Carlonak is, új felállás, új játékosok is azért voltak szépszerivel. Szóval volt dolga Carlonak, nem ment csak úgy csettintésre. A többit leírtad már.

Ja és még valami.. Szerintem képes ez a csapat még tovább fejlődni. Mind játékosállomány, mint játék szintjén. Még mindig nem tökéletes a játékunk például betömörülő csapatok ellen, ezen még van mit csiszolni. Valamint a padra is ráfér az erősítés, egy erős paddal is már szintet tudunk lépni, legalább annyira, hogy egy esetleges sérülés esetén ne kelljen a fejünket vakargatni itt év végén. Van még sok dolog, és ha az olasz jól csinálja, akkor innen csak felfele van.
sander írta:Én inkább azt veszem észre hogy sokan egy-egy meccsből indulnak ki. És nem a folyamatos munkát látják. Ezért is emeltem hogy hogy mi lett volna ha nem nyerjük meg. Attól még ugyanazt a munkát tette le Carlo az asztalra egész évben. Megnyertük a Bl-t és persze ez sokat dob Carlo besorolásán. Ettől függetlenül remek alapokat rakott le... a keret adottságait remekül kihasználta és a lehetőségek szerint a középpályát is rendbe rakta.
Pontosan.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sander » 2014. május 29., csütörtök 11:41

h3x0r írta:
sander írta:Olvasgattam a napokban ezt a topicot és hát elég durván megváltozott a világ. Egy évvel ezelőtt elég sokan nem akarták hogy jöjjön most meg már majdhogynem ódákat zengünk Carloról. De vajon akkor is ezt mondanánk ha nem nyertük volna meg a Bl-t ? Én erre lennék nagyon kíváncsi....
Egy kicsit hulye a kerdes :mrgreen: , mert a valasz mindenki szamara egyertelmu.
Mar evek ota tudjuk, hogy aki elhozza a Tizediket, azt kvazi felistenkent fogjak tisztelni a Real szurkolok.
Egy bukott BL donto utan nyilvan nem kezdenenk el odakat zengeni rola, viszont a forum 80%-a megtartana jovore is.
Főleg hogy a Barca és a Sevilla elleni bukó után szerintem jó páran elküldték volna...

RealRaúl77 írta:Én ugyan biztos nem küldtem volna el, sőt már maga a döntőbe jutás is bőven az elvárások fölött volt az első évében, de rengeteg itt a hangulatember, aki győzelem után ódákat zeng, akkor is, ha előtte elszidott mindenkit, vagy épp fordítva, egy vereség után is bitófára kívánja az aktuálisan utált, vagy épp hibázó személyeket, akkor is, ha előtte ódákat zenget... Ilyen ez. Bele se merek gondolni mi féle ámokfutás lenne itt, ha nem nyertük volna meg a decimát.
De erről kár is beszélni, mert végre megvan a hőn áhított serleg! :salute:
Én inkább azt veszem észre hogy sokan egy-egy meccsből indulnak ki. És nem a folyamatos munkát látják. Ezért is emeltem hogy hogy mi lett volna ha nem nyerjük meg. Attól még ugyanazt a munkát tette le Carlo az asztalra egész évben. Megnyertük a Bl-t és persze ez sokat dob Carlo besorolásán. Ettől függetlenül remek alapokat rakott le... a keret adottságait remekül kihasználta és a lehetőségek szerint a középpályát is rendbe rakta.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 29., csütörtök 11:37

maga a döntőbe jutás is bőven az elvárások fölött volt az első évében
Látjátok, erről beszéltem már egy ideje. A bűvös elvárások nélküli első évről... Nem lehetetlen az első évben trófeát nyerni. Sőt én egy kupát el is vártam. Carlo nem a 0-ról indult, mint Pelle, vagy nem a közel semmiről, mint Mourinho. Ha egy edző úgy érkezik új csapatához, hogy ott volt korábban egy használható mag, akkor simán lehet eredményeket elvárni tőle. Ez a BL győzelem nem kiugróan nagy teljesítmény (a maga nemében minden BL győzelem az persze), mert eddig is a győzelem kapujában voltunk zsinórban 3 éve. Az a csapat nem tűnt el. Csak kellett egy edző, aki képes volt más szemszögből nézni a dolgokat, új impulzusokat adni a fiúknak.

Carlo nagy érdeme az, hogy képes volt remek csapattá formálni a játékosokat, és elfogadtatta magát velük. Ezért kurva nagy respekt neki. A másik nagy érdem az Di Maria. Egy kibaszott tehetséges, de kurva hasztalan, és idegesítően szeleburdi játékosból teremtett egy szuper labdarúgót. Egy univerzális kkp-t, amire 12 éve sóvárgunk már lassan.

Persze most nagyon nehéz lenne elküldeni. Mert azt adta meg a csapatnak, amire maga a csapat ki volt éhezve. Az egységet és a kulcsjátékost a kp-n. De azért van még hova fejlődni. Ugyanez a csapat blamázott Dortmundban, ugyanez a csapat bukta sorra a rangadókat a bajnokságban, ugyanez a csapat vesztette el 3x a bajnokságot 1 idényen belül, szóval van még mit javulni. Ráadásul azt én továbbra is tartom, hogy ami pluszt Carlo tud adni a csapatnak, azt ő megadta. Ennél szignifikánsan jobb a Real a keze alatt már nem lesz (kivétel, ha jön Pogba, és a 3 box to box kp-s sor gyalulni fog, amire azért van esély). Azt kell, hogy mondjam, hogy talán nem is kell ennél jobbnak lenni. Talán kellene. De ez elég BL-t nyerni, elég lesz bármilyen címet megnyerni. A kérdés pusztán az, hogy a következő 2-3 évben, amíg Carlo lesz az edzőnk nyerünk-e nettoban annyi kupát, amennyire ez a csapat predesztináltatva van. Ezt mondjuk számszerűleg a kövi 3 évben 5 komoly (szuperkupákat leszámítva) trófea lenne az elvárás.

De történjen akármi, ha innentől kezdve már egy meccset sem nyer Real trénerként, Carlo félisten marad, mert elhozta a 10.-et.

(Na ígértem pár napja egy összegző hsz-t Carloról, ez többé kevésbé lefedi azt, amit írni akartam róla. Valójában azt a hsz-t a Carlo felé támasztott elvárásoktól akartam kezdeni, de jelenleg nincs kedvem még egy hosszú hsz-t bepötyögni. Az talán egy kicsit részletesebb és szakmaibb hsz lett volna, de jelenleg nincs időm összeszedetten és szofisztikáltan megfogalmazni a gondolataimat. )

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 29., csütörtök 11:24

szombaton, este, a bl-t, a tizediket. tovább is van, mondjam még?




az ünneplés, a bulizás, káros mellékhatása az amnézia.



:mrgreen:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 29., csütörtök 11:01

De erről kár is beszélni, mert végre megvan a hőn áhított serleg! :salute:
mi?
nyertünk valamit?
mikor?
ne baaaaassz :hmmm:
Kép
Kép
Kép

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 29., csütörtök 10:58

h3x0r írta:Egy bukott BL donto utan nyilvan nem kezdenenk el odakat zengeni rola, viszont a forum 80%-a megtartana jovore is.
Ne vegyél rá mérget. Én ugyan biztos nem küldtem volna el, sőt már maga a döntőbe jutás is bőven az elvárások fölött volt az első évében, de rengeteg itt a hangulatember, aki győzelem után ódákat zeng, akkor is, ha előtte elszidott mindenkit, vagy épp fordítva, egy vereség után is bitófára kívánja az aktuálisan utált, vagy épp hibázó személyeket, akkor is, ha előtte ódákat zenget... Ilyen ez. Bele se merek gondolni mi féle ámokfutás lenne itt, ha nem nyertük volna meg a decimát.
De erről kár is beszélni, mert végre megvan a hőn áhított serleg! :salute:

Szerk.: teszem hozzá, néha jó magam is beleesek ebbe a csapdába, de egyáltalán nem olyan radikálisan, de maga az emberi természet ilyen, szóval ez a fajta magatartás valamilyen szinten érthető. Csak túlzásokba van víve általában. Némi borúlátás egy negatív esemény után (vagy fordítva) még pszichológiailag is magyarázható, de azért van egy bizonyos határ, amit előszeretettel lépnek át az emberek (nem csak a fórumozókról beszélek).
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 29., csütörtök 9:50

sander írta:Olvasgattam a napokban ezt a topicot és hát elég durván megváltozott a világ. Egy évvel ezelőtt elég sokan nem akarták hogy jöjjön most meg már majdhogynem ódákat zengünk Carloról. De vajon akkor is ezt mondanánk ha nem nyertük volna meg a Bl-t ? Én erre lennék nagyon kíváncsi....
Egy kicsit hulye a kerdes :mrgreen: , mert a valasz mindenki szamara egyertelmu.
Mar evek ota tudjuk, hogy aki elhozza a Tizediket, azt kvazi felistenkent fogjak tisztelni a Real szurkolok.
Egy bukott BL donto utan nyilvan nem kezdenenk el odakat zengeni rola, viszont a forum 80%-a megtartana jovore is.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sander » 2014. május 29., csütörtök 9:26

Azért ebben a szezonban megvolt a hőn áhított izgalom is :) A spanyol kupában is nagy meccset játszottunk. A Bl döntőben is megvolt az infarktus érzés :D. Egyedül a bajnokságban maradtuk sajnos csalódottak.

Olvasgattam a napokban ezt a topicot és hát elég durván megváltozott a világ. Egy évvel ezelőtt elég sokan nem akarták hogy jöjjön most meg már majdhogynem ódákat zengünk Carloról. De vajon akkor is ezt mondanánk ha nem nyertük volna meg a Bl-t ? Én erre lennék nagyon kíváncsi....

Viszont hogy egy kicsit a témához is hozzá szóljak. Egy kicsit a vezetőségről és egy kicsit az edzőről is. Pereznél jobb elnököt elképzelni sem tudnék jelenleg. Nem szerepel a médiában sokat -bár azért elviselnék több Perez nyilatkozatot- és ha szerepel is nem köpköd más csapatokra. Az úriemberek klubjának egy úriember az elnöke.
Carloról pedig szerintem két dolog mindent elmond. Az egyik egy kép volt... (talán Realista rakta be) amikor úgy adott sajtótájékoztatót hogy leült az újságírók közé és egy kört formáltak /mondjuk kicsit olyan feelingje volt mint egy filmbeli elvonón lévőknek :D/. Ennél a pillanatnál megnyerte és maga mellé állította a spanyol újságírókat és ha ők együttműködésre adják a fejüket akkor már félig meddig nyert ügye van az edzőnek. A másik pedig egy Ibra mondat volt. Azt mondta hogy még Mou-nál is jobban szereti az olaszt. Ha valaki kezelni tudja Ibrát akkor már valamit tud :D Egy valamit viszont kiemelnék hogy mi a különbség szerintem Carlo és Mou között:
„Ha a ló nem hajlandó átugrani az akadályt, akkor két lehetőség közül választhatsz – mondta Ancelotti 2012-ben. – Lehetsz mögötte, ostorral a kézben, és azzal érheted el, amit akarsz. A másik választás, ha előtte mész, és mondjuk egy sárgarépát viszel előtte. Ez két teljesen különböző módszer, az eredmény viszont ugyanaz! Két teljesen különböző érzelmi megtapasztalással. Mindannyiunknak tisztában kell lennie, mikor kell az egyiket alkalmazni. És mikor a másikat.”

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 28., szerda 10:30

Egesz jo kis cikk.
„Ő maga az egyensúly és a bölcsesség...” - Carlo Ancelotti-portré

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 27., kedd 18:32

Valahol pedig olvastam, hogy a klub következő év első számú célkitűzése a címvédés.
Nyilván nem is lehet más (a bajnokságon kívül). Cristianonak meg ezenkívül még ott van - 2 Aranylabda, plusz Raúl rekordjai, aztán TRIPLÁZNI sem tripláztunk még, szóval motivációs tényező maradt még bőven! :mrgreen:
Oké, rendben, elvárni nem kell, nem is lehet, de mindenképp meg kell próbálni!!
Ez alap és ezzel egész biztos, hogy nem is lesz különösebb probléma, addig fognak jövőre is menetelni a srácok, ameddig csak tudnak! Igazából Perez papa fogalmazta meg jól egy tegnapi/mai interjújában, hogy természetesen holnap már a 11.-ik lesz a cél, de nem ilyen megszállottan és jóval kisebb nyomással, teherrel, illetve súllyal a vállakon! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 27., kedd 17:38

RealRaúl77 írta:Oké, rendben, elvárni nem kell, nem is lehet, de mindenképp meg kell próbálni!! Minden szezonnak úgy kell nekimenni, hogy az összes kupát be akarjuk húzni. Az más kérdés, hogy ha ez nem sikerül, akkor se vonjon maga után egyből végzetes szankciót se a vezetőség, se a szurkolók részérő.
Így van.Egy szóval sem mondtuk hogy nem kell mindent megtenni érte.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 27., kedd 17:31

Oké, rendben, elvárni nem kell, nem is lehet, de mindenképp meg kell próbálni!! Minden szezonnak úgy kell nekimenni, hogy az összes kupát be akarjuk húzni. Az más kérdés, hogy ha ez nem sikerül, akkor se vonjon maga után egyből végzetes szankciót se a vezetőség, se a szurkolók részérő.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. május 27., kedd 16:28

Ryel írta:Nyerjük meg a bajnokságot, legyünk elődöntősök a BL-ben a többi négy kupa közül meg csak összehozzuk kettőt.
Ha elvárás lenne a címvédés, akkor újra elkapjuk a madriditiszt, itt semmi sem elég, sőt ha még megvan akkor sem mindegy hogyan, aztán kalap kabát karló.
Ezzel egyetértek. Nem kell ennyire átesni a ló túlsó oldalára, mert most meglett a tizedik... és rögtön címvédést követelünk. Ne felejtsük el, hogy ez még soha senkinek sem sikerült, könnyen lehet, hogy nekünk sem fog, de mint írta morientes ez egy nagy lutri, hogy lesz-e címvédés vagy sem. Nem olyan egyszerű az, mint ahogyan azt gondolják sokan. Nem lehetetlen de sok kis puzzle darabkának kell összeállnia, hogy végül összejöjjön az a hőn áhított címvédés. Amit viszont mindenképpen elvárok az az Európai- és Spanyol Szuperkupa valamelyike, esetlegesen mindkettő. Ezáltal akkor jöhet a Klub Vb is. Spanyol kupa címvédőként szintén elvárom legalább az elő/döntőbe jutást vagy a kupa elnyerését, továbbá a spanyol bajnokságban valamiféle maradandót való alkotást.
Picit sok, de két kupát máris a szezon elején nyerhetünk, majd jön a klub vb. Ezeket azt hiszem belehet könnyedén húzni, az meg úgysem fog összejönni szerintem, hogy ezeken kívül meglegyen a BL, a Kupa és a bajnokság is egyszerre, mert ez szerintem fizikailag képtelenség.
Sok mindent szeretne a szurkoló és sok elvárást állt a csapatának, de nem minden jön úgy össze, ahogyan azt az agyunkban lejátsszuk.
Így igen a végére én is csak azt kérem, hogy tartsuk fent ezt az akaraterőt, elhivatottságot sőt vigyük tovább azt, erősítsünk a középpályán, hozzunk valami csatárféleséget Karimhoz, tegyünk rendet a kapuban, ne aludjon ki a tűz a játékosokban, tartsuk őket fitten, egy jó taktikai elképzelés, harciasság és akkor a győzelmek és kupák jönni fognak maguktól, hogy melyik és, hogy mennyi az majd akkor kiderül amikor eljön az ideje. :)


Jesszus... regény lett. :x
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. május 27., kedd 15:53

Én csak annyit remélek Carlótól a következő szezonra, hogy tartsa fent a játékosokban a tüzet és a küzdőszellemet...maradjon motivált a csapat továbbra is...az én kívánságom jövőre egy európai szuperkupa + klub vb + spanyol bajnoki cím :)

Ryel
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:35
Kedvenc játékosaid: Raul, Morientes, Figo, Higuain, Cristiano Ronaldo, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ryel » 2014. május 27., kedd 15:33

Géci írta:
Ryel írta:aztán kalap kabát karló. :shutup:
Carlót hosszú évek óta hajkurássza már Perez. Biztos vagyok benne, hogy kitölti a szerződését, de az sem lepne meg, ha hosszabbítana... B-)
Boldog lennék, ha maradna Carló egy 4-5 évre, és megtalálnák Perezzel az arany középutat a szakmai és gazdasági döntések között :agree: , de egy kicsit szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy Perezt lenyugtatná annyira a 10. hogy elviseljen egy esetleges rosszabb második vagy harmadik évet, ahol se BL-t se bajnokságot nem nyerünk. Ne legyen igazam. :(

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 27., kedd 15:14

Ryel írta:aztán kalap kabát karló. :shutup:
Carlót hosszú évek óta hajkurássza már Perez. Biztos vagyok benne, hogy kitölti a szerződését, de az sem lepne meg, ha hosszabbítana... B-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 163 regisztrált és 0 vendég