Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. október 26., szombat 20:26

Eddig tényleg nem rózsás a helyzet, de várjuk ki a végét. Kíváncsi leszek, hogy ezek után mi változik, lehet, hogy semmi... de azért már kezd unalmas lenni, hogy nem bírunk huzamos ideig megtalálni a megfelelő rendszert a csapatban és valamit alkotni.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 26., szombat 20:25

Egy lebutított José
Valaki keresse már ki azt a hsz-em, amiben ezt leírtam úgy június elején valamikor... :mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. október 26., szombat 20:24

Az a baj, hogy Ancelotti majdnem ott folytatja, ahol Mourinho abbahagyta. Egy lebutított José, mert most már kontrázni sem tudunk. Eddig nagyot csalódtam benne, nagy szakembernek hittem, de olyan amatőr hibákat vét, mintha edzői karrierje elején lenne.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 26., szombat 20:20

L.Miki írta: De csak azért, mert nálunk van. Amíg a PSG-nél volt edző ő volt az Isten.
Ugyanez volt Mourinhonal is. Most meg sírtok, hogy nincs itt. De előtte Pellegrinivel is ez volt.
Ez már csak ilyen dolog, aki nem nálunk van Istenkirály, miután már igen... hót szar. :roll: [/quote]

Az én szememben akkor is szar volt, mielőtt idehoztuk. Ezt is ő baszta el, meg még elbaszott idén jó pár meccset. Elképzelés meg nincs a játékunkban, fejlődést nem látható. A pozitív eredmények, amiket produkáltunk az magának a játékoskeretnek az érdeme, mert az rendkívül erős. Eddig még nem volt olyan meccsünk, amit Carlonak köszönhetően nyertünk meg. Jó lenne, ha fel tudna nőni a feladathoz.


de nem fog

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. október 26., szombat 20:17

Fenomen írta:
Carlo teljesen képtelen egy ember. Világtalan. Alkalmatlan. Jó lenne ha minél előbb eltűnne a real madrid közeléből.
De csak azért, mert nálunk van. Amíg a PSG-nél volt edző ő volt az Isten.
Ugyanez volt Mourinhonal is. Most meg sírtok, hogy nincs itt. De előtte Pellegrinivel is ez volt.
pellegrinit semmi érelme nem volt kirúgni, nem tudom ki károgott amikor itt volt. De látványos támadófocink volt, versenyben voltunk a barcával, és akkor még az akkori rekordpontot is megdöntöttük ha jól tudom, ami csak 2. helyhez volt akkor elég.

Ez már csak ilyen dolog, aki nem nálunk van Istenkirály, miután már igen... hót szar.
Én carlo és José érkezésének sem örültem, de legyen mindegy. Heynckess lett volna ideális.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. október 26., szombat 20:08

Remélem a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón megkérdezik Carlotol,hogy mégis hogy gondolta ezt a kezdtot..mit várt a meccstol?!?!
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. október 26., szombat 20:05

Fenomen írta:
Carlo teljesen képtelen egy ember. Világtalan. Alkalmatlan. Jó lenne ha minél előbb eltűnne a real madrid közeléből.
De csak azért, mert nálunk van. Amíg a PSG-nél volt edző ő volt az Isten.
Ugyanez volt Mourinhonal is. Most meg sírtok, hogy nincs itt. De előtte Pellegrinivel is ez volt.
Ez már csak ilyen dolog, aki nem nálunk van Istenkirály, miután már igen... hót szar. :roll:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. október 26., szombat 20:02

Carlo teljesen képtelen egy ember. Világtalan. Alkalmatlan. Jó lenne ha minél előbb eltűnne a real madrid közeléből.
De csak azért, mert nálunk van. Amíg a PSG-nél volt edző ő volt az Isten.
Ugyanez volt Mourinhonal is. Most meg sírtok, hogy nincs itt. De előtte Pellegrinivel is ez volt.

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2013. október 26., szombat 19:58

realfan91 írta:Carlo teljesen képtelen egy ember. Világtalan. Alkalmatlan. Jó lenne ha minél előbb eltűnne a real madrid közeléből.
Ja, mert a barca olyan kurva jó volt.
Elszámította magát a kezdővel, nagyot akart húzni, de nem jött be.
Ennyi, nem kell ezt tovább ragozni.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. október 26., szombat 19:49

Carlo teljesen képtelen egy ember. Világtalan. Alkalmatlan. Jó lenne ha minél előbb eltűnne a real madrid közeléből.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 25., péntek 14:47

A sok változás miatt a kezdeti problémák normálisak” – nyilatkozta Guardiola.

Pep válaszolt helyettem. :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 25., péntek 9:00

R.M.C.F írta:
Mik azok a jelek, amiket látsz? Mert én sok biztató jelet nem látok.

Ahogy irtam is,a véleményem nem mérvadó.
Szóval,ezt nehéz leirni,sőt mindent nehéz leirni ami szakmai,ha le lehetne ülni egymással szemben,akkor egy óra alatt több infót cserélnénk,mint itt egy év alatt....érthetőségben főleg.
Na,ez egy bővebb téma,bele kell szőni JM-t is. De most csak két sorban.
JM volt az aki adott ennek a csapatnak valamit,formát,karaktert,hitet.....a csapata eléggé markáns szerkezet volt,jellegzetes stilussal,egyéni és csapat feladatokkal.Ezt nehéz megváltoztatni,mert jól beléjük verte.
CA ezt megváltoztatta/megfogja....mégpedig szerintem jól,mivel JM féle csapatnak voltak gyerekbetegségei.CA ezeket akarja(még ebből nem sok valósult meg) felülirni.
Ezek a szerkezet,JM két belső védekező-mélységi kp-st rakott fel,akik hosszúlabdákkal hozták játékba a gyors,és elől-fenn elhelyezkedő támadókat(köztük senki sem helyezkedett el)ez által sok labdát vesztettünk a rizikós hosszúpasszokkal. Mivel a két szerkezeti egység között nagy távolság volt,igy a labdatartást,a labdajáratást el kellett felejtenünk,mert alkalmatlan rá az a felállás,mivel a két vonal nem tudja egymást támogatni,fel kell adni a labdabirtoklását,át kell engedni az ellenfélnek,majd egy labdaszerzés után gyors ritmusváltás......A cél a gyors odacsapás,hatékony ellenakciók,a gyors(szinte mindegyik támadó) csatárok sebességének a kihasználása.
CA összehúzta ezt a két vonalat,megváltoztatta a szerkezetet(4-3-3 már és nem 4-2-3-1), igy a kp-a erősebbé válása,játékossága a cél,sok az oldalrajátszás(sebességcsökkentés) és vannak mélységi betörések is(Dm,CR,isco,marcelo). A kp-a és a támadók kapcsolatban állnak,közel vannak és mint védekezésben és mint támadásban is tudnak többet segiteni a másiknak.
A védekezéstől idővel jelentős javulás várok az új felállás miatt,mivel a JM féle csapat szerintem a kp-a gyengesége miatt volt "nem túl acélos",sok volt az emberelőnyös szitu vagy egy vs egy(igaz voltak pontrúgásokból is bajok),ezt a 3 belső kp-ással ki fogjuk heverni,több a létszám,több a játszó elem,ez idővel a területek feletti komolyabb kontrollt eredményezi.
Illarra folyamatos beépitése egy nagyon nagy feladat(számomra hétről hétre az egyik legérdekesebb infó,ahogy ez a kölyök egyre jobban érik bele és próbálja szervezni,szabályozni a játékot,még persze csekély komoly eredménnyel),sokkal könnyebb lett volna ha alonso egészséges és illarra mellette érik be ebben az évben.
Sajnos khedira továbbra is alapember,ezt nem értem,talán ő az a tipikus minden edző álma,ki állandóan figyel,komoly edzésmunkát végez,alázatos,mindent megcsinál.....
A játékunk szerkezete,felfogása teljesen megváltozott,nem csak több egyént cseréltünk le,hanem komplett más felfogást is alkalmazunk,ami NEM MŰKÖDHET véleményem szerint ennyire korai stádiumban még jól. Egyszerűen túl sok a változás,egyénileg is,és csapatban is.
CA bepróbált egy másik felfogást is kombinálni,de nem jött be,viszont ami nagy dolog,hogy meghagyott pár fontosat,mint a támadóink gyorsaságainak a támogatása,nem nyomunk oda nagyon az ellenfélnek,maradunk sokszor a félpályánál(illarra oldaljátáka) és onnan több területünk nyilik elől a gyors támadóknak,cr és dm is többet húzódik be,helyet ad marcelonak és carvajalnak.
Sok a nagyobb mérvű oldalforditás is ,sajnos a legtöbb még rossz és pontatlan,főleg ramosé és pepéé.

Én sok jó dolgot látok,sok olyat ami tetszik,mint elképzelés.....pedig soha nem voltam egy ancelotti fan.
Azt megértem hogy eddig ez gyenge,igen az. De ha nézzük a tényezőket,akkor ez nem csoda.
Itt még nem lesz komoly előrelépés tavaszig,szerintem....meglepne ha lenne. Egyszerűen egy szakmai CSODA lenne ha ennyi változással ez már két hónap alatt eredményes lenne.
Képtelenségnek tartom.
Köszönöm a választ, érdekes dolgokat írtál. Annyit azért hozzátennék hogy maga a formáció váltás még nem garancia a jobb játékra. A formáció önmagában csak taktikai előnyt/hátrányt jelent az ellenféllel szemben, a meccset a csapat nyeri ami még sok egyéb tényezőkbõl áll õssze. Ėn sajnos a védekezésünkben sem latok semmi bíztatót. A védekezésünk még mindig féloldalas, CR felmentése a védekezés alól egy szükséges rossz, ami aszimmetrikussá teszi a védekezést. Ez már az elmúlt években is baj volt, és most is az. Ezen felül a kp sorunk erőssége nem a védekezés, ezt a problémát pedig precízen megtervezett védekezési mozgássokkal lehetne stabilizálni, de ezek csak akkor fognak működni, ha folyamatosan ugyanaz a kezdő nyomja. De jelenleg Isco Modric és Illara rotalodik folyamatosan, és ezzel CA csak maga ellen dolgozik. Ezen kívül Illara nekem eddig kevésnek tűnik védekezésbeb és támadásban is. Előbbi javulhat, de a tamadojatekban Illarából hiányzik az agresszivitás. Ráadásul van nehezéknek egy Khedira és egy Benzema a csapatban, akikre hosszú távon nem igazán lehet számítani. Ezen felül még Bale is komoly kérdés.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 24., csütörtök 21:12

Mik azok a jelek, amiket látsz? Mert én sok biztató jelet nem látok.

Ahogy irtam is,a véleményem nem mérvadó.
Szóval,ezt nehéz leirni,sőt mindent nehéz leirni ami szakmai,ha le lehetne ülni egymással szemben,akkor egy óra alatt több infót cserélnénk,mint itt egy év alatt....érthetőségben főleg.
Na,ez egy bővebb téma,bele kell szőni JM-t is. De most csak két sorban.
JM volt az aki adott ennek a csapatnak valamit,formát,karaktert,hitet.....a csapata eléggé markáns szerkezet volt,jellegzetes stilussal,egyéni és csapat feladatokkal.Ezt nehéz megváltoztatni,mert jól beléjük verte.
CA ezt megváltoztatta/megfogja....mégpedig szerintem jól,mivel JM féle csapatnak voltak gyerekbetegségei.CA ezeket akarja(még ebből nem sok valósult meg) felülirni.
Ezek a szerkezet,JM két belső védekező-mélységi kp-st rakott fel,akik hosszúlabdákkal hozták játékba a gyors,és elől-fenn elhelyezkedő támadókat(köztük senki sem helyezkedett el)ez által sok labdát vesztettünk a rizikós hosszúpasszokkal. Mivel a két szerkezeti egység között nagy távolság volt,igy a labdatartást,a labdajáratást el kellett felejtenünk,mert alkalmatlan rá az a felállás,mivel a két vonal nem tudja egymást támogatni,fel kell adni a labdabirtoklását,át kell engedni az ellenfélnek,majd egy labdaszerzés után gyors ritmusváltás......A cél a gyors odacsapás,hatékony ellenakciók,a gyors(szinte mindegyik támadó) csatárok sebességének a kihasználása.
CA összehúzta ezt a két vonalat,megváltoztatta a szerkezetet(4-3-3 már és nem 4-2-3-1), igy a kp-a erősebbé válása,játékossága a cél,sok az oldalrajátszás(sebességcsökkentés) és vannak mélységi betörések is(Dm,CR,isco,marcelo). A kp-a és a támadók kapcsolatban állnak,közel vannak és mint védekezésben és mint támadásban is tudnak többet segiteni a másiknak.
A védekezéstől idővel jelentős javulás várok az új felállás miatt,mivel a JM féle csapat szerintem a kp-a gyengesége miatt volt "nem túl acélos",sok volt az emberelőnyös szitu vagy egy vs egy(igaz voltak pontrúgásokból is bajok),ezt a 3 belső kp-ással ki fogjuk heverni,több a létszám,több a játszó elem,ez idővel a területek feletti komolyabb kontrollt eredményezi.
Illarra folyamatos beépitése egy nagyon nagy feladat(számomra hétről hétre az egyik legérdekesebb infó,ahogy ez a kölyök egyre jobban érik bele és próbálja szervezni,szabályozni a játékot,még persze csekély komoly eredménnyel),sokkal könnyebb lett volna ha alonso egészséges és illarra mellette érik be ebben az évben.
Sajnos khedira továbbra is alapember,ezt nem értem,talán ő az a tipikus minden edző álma,ki állandóan figyel,komoly edzésmunkát végez,alázatos,mindent megcsinál.....
A játékunk szerkezete,felfogása teljesen megváltozott,nem csak több egyént cseréltünk le,hanem komplett más felfogást is alkalmazunk,ami NEM MŰKÖDHET véleményem szerint ennyire korai stádiumban még jól. Egyszerűen túl sok a változás,egyénileg is,és csapatban is.
CA bepróbált egy másik felfogást is kombinálni,de nem jött be,viszont ami nagy dolog,hogy meghagyott pár fontosat,mint a támadóink gyorsaságainak a támogatása,nem nyomunk oda nagyon az ellenfélnek,maradunk sokszor a félpályánál(illarra oldaljátáka) és onnan több területünk nyilik elől a gyors támadóknak,cr és dm is többet húzódik be,helyet ad marcelonak és carvajalnak.
Sok a nagyobb mérvű oldalforditás is ,sajnos a legtöbb még rossz és pontatlan,főleg ramosé és pepéé.

Én sok jó dolgot látok,sok olyat ami tetszik,mint elképzelés.....pedig soha nem voltam egy ancelotti fan.
Azt megértem hogy eddig ez gyenge,igen az. De ha nézzük a tényezőket,akkor ez nem csoda.
Itt még nem lesz komoly előrelépés tavaszig,szerintem....meglepne ha lenne. Egyszerűen egy szakmai CSODA lenne ha ennyi változással ez már két hónap alatt eredményes lenne.
Képtelenségnek tartom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 24., csütörtök 19:02

eddig a kontra volt a legszarabb felállás, most meg már az a legjobb....rajtatok azt kiigazodni képtelenség
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 24., csütörtök 18:45

Anis írta:Mou első évében 9 meccs alatt 25-5 volt a gólkülönbség, most 19-9, akkor játszottunk 6-4-6 lőtt gólos meccseket, most nem. Akkor veretlenek voltunk az első 9 meccsen, most nem. Akkor 12 góllal ált CR, most "csak" nyolccal.
Mou-érában (főleg a 2.évben, de akár még a 3.ban is) legalább mindenki rettegett a legendás kontráinkról, amiről tucatnyi youtube vidi készült már. Élvezet volt nézni, hogy pár másodperc alatt a Real kapustól indítva egyből gól is lett. simán kijátszottak mindenkit, lefutottak mindenkit.
Meg akkor kaptunk ki 5-0-ra a barcától... Értem mit próbálsz mondani, de nagy különbség van a kettő között, mert most sok minden köszönhető a szurkolóknak is sajnos...

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 24., csütörtök 18:34

Géci írta:Értem mire gondolsz, de elég megnézni Mou első évét és az azt követőt... Tavasszal egyébként már én is szebb focit szeretnék látni.
Mou első évében 9 meccs alatt 25-5 volt a gólkülönbség, most 19-9, akkor játszottunk 6-4-6 lőtt gólos meccseket, most nem. Akkor veretlenek voltunk az első 9 meccsen, most nem. Akkor 12 góllal ált CR, most "csak" nyolccal.
Mou-érában (főleg a 2.évben, de akár még a 3.ban is) legalább mindenki rettegett a legendás kontráinkról, amiről tucatnyi youtube vidi készült már. Élvezet volt nézni, hogy pár másodperc alatt a Real kapustól indítva egyből gól is lett. simán kijátszottak mindenkit, lefutottak mindenkit.
Sierra írta:de szenvedés nézni a meccseinket komolyan. Régen alig vártam, hogy leülhessek nézni a meccseket, pedig aztán akkor sem sziporkáztunk, de mostanára annyira belefáradtam ebbe az állandó majd, majd tavasszal, majd jövőre, majd nem tudom mikor dumába, hogy már csak megszokásból nézem a meccseket, nem azért mert leszögez a tv elé. És azért lássuk be, a focinál ez elég fontos szempont.
szerintem elég sokan vagyunk ezzel így. Én is például. Régen ahogy F1nél bűn volt kihagyni egy Real meccset, most meg már nem baj ha késve kapcsolódok be, kinyomom ha nem látok jó meccset (ami idén elég sokszor volt). Nem köt le idén úgy mint előzőleg. Remélem ebben beáll egy változás, mert ez így nulla. oké, hogy 3-4 hónapja megy csak a Carlo projekt, de azért valami fejlődést látni kéne már. És lehet hogy Carlo tudja már, de akkor tegyen érte/ellene. Meg ez is hogy Illarra-Khedi jó páros. Sokan elüldöznénk Khedit, de még is már a 3.edzőnél alapkezdő! :hmmm:


Előszezonban volt Casemiro és Carvajal is. Most előbbi 0 perccel áll, utóbbi meg hol játszik, hol nem. Ezt Carlo megmagyarázhatná. Lehet hogy a Juve ellen a tapasztaltabbat választotta de a többi meccsen? és mi van a brazillal? akkor minek hozták fel a castillából? adják kölcsön ahol játszik elejétől a végéig és meglátjuk mit tud hosszú távon. Nem vagyok Jesé fan, de dettó hasonló szitu.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 24., csütörtök 14:31

Alapból nem magunkra húzva az ellenfelet
De,sajnos tegnap is a meccs némely periódusaiban előfordult biza,hogy nagyon magunkra engedjük őket,és ami a legfájóbb,a 2. Jjátékrészben még emberfölényben is.
Amit fentebb írtál,abból a tegnapi meccsen sajnos semmi nem valósult meg,ezzel együtt én sem írom még le a csapatot.Tavaszig kell ennek kialakulni...ha addig se...az már baj.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 24., csütörtök 14:28

szerintem meg az első 20-25 percben a juve uralta a kp-t, mi meg a kontrákkal operáltunk, amire a félidő második felére egész jól behangolódott a csapat
viszont a kiállítás után tulajdonképpen megfordult a kocka, mi uraltuk a játékot, a juve meg kontrázott, és ebben a helyzetben, megint nem tudtuk mit is kellene csinálni a villanásokon kívül, ezen kell javítani

de én már nem érzem annyira langyinak a kp-t, mint eddig, vmit javultunk
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 24., csütörtök 14:25

Matt009 írta:Mik azok a jelek, amiket látsz?
Tudom, hogy nem nekem szántad a kérdést, de én látok... Alapból nem magunkra húzva az ellenfelet játszunk kontrákra alapozva... Tegnap, ha a Mou féle taxot nyomjuk úgy kikapunk mint a szél, de minimum X. Betonbunker védelem ellen szereztünk a 4. percben egy szép gólt és amikor akartunk játszani akkor játszottunk is. Igaz még döcög a dolog, de felállt védelem ellen már nem kínlódunk annyira mint 1 éve. Én most azon az elven vagyok, hogy mindenképpen mérvadó a Barca és a Sevilla elleni meccs. Amennyiben ott hajtás lesz, úgy egy darab szavam sem lesz, de nagyon kíváncsi leszek a Juve elleni visszavágóra is, mert, ha ott nyerünk, vagy akár már X, akkor ott vagyunk a legjobb 16-ba, és lehet pihentetni és felszabadultan játszani a bajnokságban, és próbálgatni a fiatalokat a BL-ben...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 24., csütörtök 14:06

R.M.C.F írta:
mostmár lassan tényleg mindenki látja, hogy jelenleg sehova nem tartunk.
ÉN nem igy gondolom...sőt....de ugye az én véleményem nem mérvadó.
Mire alapozod azt, hogy jobbak leszünk, azon a bölcs tapasztalaton kívül, hogy egy jó csapat összerakásához idő kell, és Bale formába lendülését leszámítva? Mik azok a jelek, amiket látsz? Mert én sok biztató jelet nem látok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég