Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 27., vasárnap 21:26

numberone1 írta:
R.M.C.F írta: Varane benne volt a gólban nem? :hmmm:
Mondhatjuk, h Varane es Carvajal egyutt hibaztak , mert mindketten a masikra vart, h ki lepjen ki Neymarra(mar ha az elso golra gondoltal). Szerintem inkabb Carvajal hibazott, neki kellett volna kilepni Neymarra, es kifele szoritania, Varanenek meg biztositani mellette. Meg nem ertes volt kozottuk.
Ha masodik golra gondoltal, ott inkabb DLopez hibazott, mert nem kellett volna kifutnia. Varane berte Sanchezt, szerintem ott mar nem tudott volna mit csinalni(szepen felkinalta neki Lopez).

Alexisére gondoltam. Neymarét egy kamera állásból láttam,onnan nem tudom megitélni,csak hogy megpattant és befért a hosszuba.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. október 27., vasárnap 21:25

R.M.C.F írta: Varane benne volt a gólban nem? :hmmm:
Mondhatjuk, h Varane es Carvajal egyutt hibaztak , mert mindketten a masikra vart, h ki lepjen ki Neymarra(mar ha az elso golra gondoltal). Szerintem inkabb Carvajal hibazott, neki kellett volna kilepni Neymarra, es kifele szoritania, Varanenek meg biztositani mellette. Meg nem ertes volt kozottuk.
Ha masodik golra gondoltal, ott inkabb DLopez hibazott, mert nem kellett volna kifutnia. Varane berte Sanchezt, szerintem ott mar nem tudott volna mit csinalni(szepen felkinalta neki Lopez).
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. október 27., vasárnap 21:22

Faust írta:A nagy José első évében egy csodálatos ötnullal örvendeztette meg a szurkolókat ekkortájt,
Ez igaz, de akkoriban azért a Barca is erősebb volt szerintem. Akkor tolták az űrfocit.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. október 27., vasárnap 21:11

Ha ez igaz lenne akkor a tavalyelotti madridot latnank... es nem ezt a vegodest a sok passzos hulyesegeivel...
A nagy José első évében egy csodálatos ötnullal örvendeztette meg a szurkolókat ekkortájt, én még nem törnék pálcát Ancelotti fölött.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 27., vasárnap 21:05

Kár hogy ramos vkp volt,ott el lett baltázva. Illarra simán lejátszotta volna jobban a kapitánynál a meccset.
Bale-t nem szabadna játszatni,ezzel csak a hülyéket erősitik és megy a lejáratás ellene.
Varane benne volt a gólban nem? :hmmm: ugye?
Jesé szépen érik be a csapatba....csak igy tovább.
A pontrúgásaink gyengék.
Le kellene már vetkőzni a bátortalanságot,bátrabban lehetne menni.
A csapat tavaszra szerintem sokat fog javulni játékban,érik össze szépen,alakulnak a posztok,a feladatok......


Én soha nem voltam egy CA fan,de valahogy hiszek benne,egyszerűen érzem hogy jó nyomon van,de persze hibázott tegnap is,oké.....de szerintem jó úton van,vannak olyan dolgok amik idővel azt eredményezhetik amit sokan látni szeretnének.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mentamas » 2013. október 26., szombat 22:11

Legkisebbtobi írta:
Ha ez igaz lenne akkor a tavalyelotti madridot latnank... es nem ezt a vegodest a sok passzos hulyesegeivel...
Ez nem ugyanaz a keret, mint akkor. Azóta itt van Modric,Illara,Isco,Carvajal,Jesé,Morata,Casemiro.
Ők jelentik a jövőt.
Sokkal kreatívabb a középpályánk ahhoz az évhez képest, ez nem vitás.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 26., szombat 22:08

Szerintem kár volt megvenni. Egyáltalán nem is volt rá szükség. Csak Perez hülyesége miatt került ide.
Nem illik bele a spanyol bajnokságba. Ebben a bajnokságban szerintem a hátvédek között sem számítana kiemelkedően labdaügyes játékosnak.
Ez nem az ő bajnoksága.
Máskülönben sosem tartottam egy nagy durranásnak.
Szerintem meg van benne potenciál, amit ha kihasználunk, akkor nagy előnyünkre válhat a fiú. Nyilván a visszájára is elsülhet a dolog, ez a legtöbb igazolásnál előfordulhat.
But he is a good boy...

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mentamas » 2013. október 26., szombat 22:04

primrose írta:
Bocsi, de szerintem hülyeség ezzel jönni, hogy valaki nem képes xy milliós teljesítményre. Illarra teljesítménye sem biztos, hogy 35 milliós lesz, Kakáé sem volt 75(?). Nem ezért adtunk érte ennyit, mert mindenki azt gondolta, hogy közel azonos teljesítménye lesz Ronaldoval. Azért adtunk érte ennyit, mert ennyire felmentek az árak és mert Bale egy remek játékos. Simán benne van a bukta (leírtuk már sokszor, hogy miért), de Perez ez bevállalta és lehetőleg mi szurkolók annyit tegyünk meg, hogy pont nem egy ilyen meccs után ítélünk. Szóval amikor én megláttam a kezdőben, konkrétan felkacagtam, mert az előző meccseken annyira lehetett látni még, hogy nem tudott alkalmazkodni és a társak nem keresik őt, hogy az csak nah. Hogy majd pont egy El Clasicon fog belőle kijönni az állat? Ki van zárva, ez nem ilyen egyszerűen működik. Főleg nem, ha Ancelotti csatárnak játszatja. :D Bale beválhat, de egészen egyszerűen több türelem kell még, mert sajnos úgy látom, hogy Ancelotti sincs tisztában vele, hogy mit is akar játszatni. Pár hete kezdtek el vele komolyan dolgozni, várjuk ki a végét. Ha lesz egy letisztult koncepció (mert az még nincs, hiszen akkor nem játszatnánk kp-n Ramosokat stb...), akkor majd vissza lehet térni rá, hogy Bale hasznos-e vagy sem. Én továbbra is őt tolnám a szélen Di Maria helyett. Az argentin iparos munkájáért gratula, lehozott nekünk pár jobb meccset, de szerintem hosszabb távon kevés a Real kezdőjéhez.
Szerintem kár volt megvenni. Egyáltalán nem is volt rá szükség. Csak Perez hülyesége miatt került ide.
Nem illik bele a spanyol bajnokságba. Ebben a bajnokságban szerintem a hátvédek között sem számítana kiemelkedően labdaügyes játékosnak.
Ez nem az ő bajnoksága.
Máskülönben sosem tartottam egy nagy durranásnak.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. október 26., szombat 21:58

mentamas írta: A másik pozitívumom vele szemben,h. nem egy fix elképzeléshez próbálja igazítani a csapatot, hanem a játékosok után alakítja ki a taktikát.
Rugalmas, nem mindig ugyanazt a kezdőt és felállást erőlteti, hanem képes belátni a hibáit és próbálja megtalálni a tökéletes utat, amivel sikereket érhet el.
Ha ez igaz lenne akkor a tavalyelotti madridot latnank... es nem ezt a vegodest a sok passzos hulyesegeivel...

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 26., szombat 21:54

Perez meg elgondolkodhatna h nem kéne észnélkül nevetséges összegeket kifizetni, Kakával is befürdött, Bale is bukta lesz. Mert NEM képes 100 milliós teljesítményre. Jó esetben lehozhat egy jobb napjain levő Di Mariát, de az nem ennyibe kerül. Leszarom a marketinget, inkább a pályán elért sikerekből tartsuk fenn magunkat.
Bocsi, de szerintem hülyeség ezzel jönni, hogy valaki nem képes xy milliós teljesítményre. Illarra teljesítménye sem biztos, hogy 35 milliós lesz, Kakáé sem volt 75(?). Nem ezért adtunk érte ennyit, mert mindenki azt gondolta, hogy közel azonos teljesítménye lesz Ronaldoval. Azért adtunk érte ennyit, mert ennyire felmentek az árak és mert Bale egy remek játékos. Simán benne van a bukta (leírtuk már sokszor, hogy miért), de Perez ez bevállalta és lehetőleg mi szurkolók annyit tegyünk meg, hogy pont nem egy ilyen meccs után ítélünk. Szóval amikor én megláttam a kezdőben, konkrétan felkacagtam, mert az előző meccseken annyira lehetett látni még, hogy nem tudott alkalmazkodni és a társak nem keresik őt, hogy az csak nah. Hogy majd pont egy El Clasicon fog belőle kijönni az állat? Ki van zárva, ez nem ilyen egyszerűen működik. Főleg nem, ha Ancelotti csatárnak játszatja. :D Bale beválhat, de egészen egyszerűen több türelem kell még, mert sajnos úgy látom, hogy Ancelotti sincs tisztában vele, hogy mit is akar játszatni. Pár hete kezdtek el vele komolyan dolgozni, várjuk ki a végét. Ha lesz egy letisztult koncepció (mert az még nincs, hiszen akkor nem játszatnánk kp-n Ramosokat stb...), akkor majd vissza lehet térni rá, hogy Bale hasznos-e vagy sem. Én továbbra is őt tolnám a szélen Di Maria helyett. Az argentin iparos munkájáért gratula, lehozott nekünk pár jobb meccset, de szerintem hosszabb távon kevés a Real kezdőjéhez.
But he is a good boy...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 26., szombat 21:47

Pep is csinált olyan hùzásokat a BM-nél, hogy égnek állt még a mi hajunk is tőle pedig semmi közünk a BM-hez... Most meg zsinorba hozzák a meccseket, mert letisztult a kép Pep előtt...

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mentamas » 2013. október 26., szombat 21:44

Nekem tetszik Ancelotti filozófiája.
Szimpatikus csapatot rak össze.
Tetszik,h. képes meccs közben is változtatni.
A másik pozitívumom vele szemben,h. nem egy fix elképzeléshez próbálja igazítani a csapatot, hanem a játékosok után alakítja ki a taktikát.
Rugalmas, nem mindig ugyanazt a kezdőt és felállást erőlteti, hanem képes belátni a hibáit és próbálja megtalálni a tökéletes utat, amivel sikereket érhet el.
Jó lesz az !!! :)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 26., szombat 21:41

Géci írta:Ha a második félidőben nem véltél felfedezni semmi pozitívat akkor veled van a baj... Ami bizonyos, hogy ezt a meccset az edző agyalta tùl...
meg kéne dícsérni h 60 perc után végre mert cserélni? Amugymeg nagy tudás kell hozzá télleg h kitalálja h Illarrát és Benzemát be kéne cserélni. Taps. Körülbelül 20 perc után mindenki ezért könyörgött.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 26., szombat 21:32

Mike írta:nemhát, 3 hónap alatt csak annyi lenne a minimum elvárás h lássa az ember h mi a terv, de még az sem
Ha a második félidőben nem véltél felfedezni semmi pozitívat akkor veled van a baj... Ami bizonyos, hogy ezt a meccset az edző agyalta tùl...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 26., szombat 21:20

Néztem, jók is voltunk egy bizonyos periódusban, megvoltak a helyzetek, sokat is volt nálunk a labda. Aztán a Barca megint átvette az irányítást, és csak bénáztunk és nyomoztuk a labdát. Ettől nem fogok hasra esni.
Hát persze, hogy veszélyesebb lett a barca, nem kaptuk meg a jogos 11-esünket, a ziccerek kimaradtak, egyre jobban kinyiltunk, szétestünk, ebből lett Alexis gólja is. Teljesen partiban voltunk a barca ellen, az viszont már jó kérdés, hogy egy bayern vagy dortmund ellen ez még mindig kevés lenne-e, lehet, hogy igen.

az egy kicsit más Barca volt mint ez a mai.

azt a kicsit más barcát vertük aztán meg a kupadöntőben pár hónappal később, mert okultunk a hibákból.
Tavasszal ítélkezzünk majd még jóformán semmi sincs veszve.
Love football, hate antifa.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 26., szombat 21:19

nemhát, 3 hónap alatt csak annyi lenne a minimum elvárás h lássa az ember h mi a terv, de még az sem
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 26., szombat 21:16

Mike írta:Edző:

ez egy nulla, nem csak a mai meccs, hanem az egész eddigi 2-3 hónap. Semmi fejlődés, elképzelés, tele ostoba döntéssel, és az idegesítő bamba pofájával...

Vezetőség:

Perez meg elgondolkodhatna h nem kéne észnélkül nevetséges összegeket kifizetni, Kakával is befürdött, Bale is bukta lesz. Mert NEM képes 100 milliós teljesítményre. Jó esetben lehozhat egy jobb napjain levő Di Mariát, de az nem ennyibe kerül. Leszarom a marketinget, inkább a pályán elért sikerekből tartsuk fenn magunkat.

Sürgősen váltani kéne, politikailag, és szakmailag is, mert nagyon rossz irányba mentünk el.
3 hónap alatt semmi se alakul ki tökéletesen... Simán meccsben voltunk nem tudom minek kell drasztikusan sírásba kezdeni. 2 dolog volt ma katasztrófa: az első félidőnk és a helyzetkihasználásunk. Aludjál rá egyet szerintem...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 26., szombat 21:10

Edző:

ez egy nulla, nem csak a mai meccs, hanem az egész eddigi 2-3 hónap. Semmi fejlődés, elképzelés, tele ostoba döntéssel, és az idegesítő bamba pofájával...

Vezetőség:

Perez meg elgondolkodhatna h nem kéne észnélkül nevetséges összegeket kifizetni, Kakával is befürdött, Bale is bukta lesz. Mert NEM képes 100 milliós teljesítményre. Jó esetben lehozhat egy jobb napjain levő Di Mariát, de az nem ennyibe kerül. Leszarom a marketinget, inkább a pályán elért sikerekből tartsuk fenn magunkat.

Sürgősen váltani kéne, politikailag, és szakmailag is, mert nagyon rossz irányba mentünk el.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. október 26., szombat 20:50

realistahuni írta:Második félidőt néztetek?
Néztem, jók is voltunk egy bizonyos periódusban, megvoltak a helyzetek, sokat is volt nálunk a labda. Aztán a Barca megint átvette az irányítást, és csak bénáztunk és nyomoztuk a labdát. Ettől nem fogok hasra esni.
realistahuni írta:ja meg lebutított José első meccse a camp nouban 1-2, igazi José legelső meccse...
Ja, csak az egy kicsit más Barca volt mint ez a mai.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 26., szombat 20:50

A spesölvan egy 5-0ával kezdett, ez a 2-1 tanulópénz Carlónak én sokakkal ellentétben látom a fejlődést,jó irányba haladunk.Engem egyedül Bale kötelező játszatása zavar.Ha jól tolja játszon de ha nem akkor ne, félek pereztől ,hogy erőltetni fogja.Ez a Barca egyáltalán nem félelmetes, most nyertek egy jó meccset játszottak mi meg jó második félidőt.A visszavágót behúzzuk,október van -6 fok tavaszra melegebb lesz. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég