Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 29., csütörtök 9:50

sander írta:Olvasgattam a napokban ezt a topicot és hát elég durván megváltozott a világ. Egy évvel ezelőtt elég sokan nem akarták hogy jöjjön most meg már majdhogynem ódákat zengünk Carloról. De vajon akkor is ezt mondanánk ha nem nyertük volna meg a Bl-t ? Én erre lennék nagyon kíváncsi....
Egy kicsit hulye a kerdes :mrgreen: , mert a valasz mindenki szamara egyertelmu.
Mar evek ota tudjuk, hogy aki elhozza a Tizediket, azt kvazi felistenkent fogjak tisztelni a Real szurkolok.
Egy bukott BL donto utan nyilvan nem kezdenenk el odakat zengeni rola, viszont a forum 80%-a megtartana jovore is.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sander » 2014. május 29., csütörtök 9:26

Azért ebben a szezonban megvolt a hőn áhított izgalom is :) A spanyol kupában is nagy meccset játszottunk. A Bl döntőben is megvolt az infarktus érzés :D. Egyedül a bajnokságban maradtuk sajnos csalódottak.

Olvasgattam a napokban ezt a topicot és hát elég durván megváltozott a világ. Egy évvel ezelőtt elég sokan nem akarták hogy jöjjön most meg már majdhogynem ódákat zengünk Carloról. De vajon akkor is ezt mondanánk ha nem nyertük volna meg a Bl-t ? Én erre lennék nagyon kíváncsi....

Viszont hogy egy kicsit a témához is hozzá szóljak. Egy kicsit a vezetőségről és egy kicsit az edzőről is. Pereznél jobb elnököt elképzelni sem tudnék jelenleg. Nem szerepel a médiában sokat -bár azért elviselnék több Perez nyilatkozatot- és ha szerepel is nem köpköd más csapatokra. Az úriemberek klubjának egy úriember az elnöke.
Carloról pedig szerintem két dolog mindent elmond. Az egyik egy kép volt... (talán Realista rakta be) amikor úgy adott sajtótájékoztatót hogy leült az újságírók közé és egy kört formáltak /mondjuk kicsit olyan feelingje volt mint egy filmbeli elvonón lévőknek :D/. Ennél a pillanatnál megnyerte és maga mellé állította a spanyol újságírókat és ha ők együttműködésre adják a fejüket akkor már félig meddig nyert ügye van az edzőnek. A másik pedig egy Ibra mondat volt. Azt mondta hogy még Mou-nál is jobban szereti az olaszt. Ha valaki kezelni tudja Ibrát akkor már valamit tud :D Egy valamit viszont kiemelnék hogy mi a különbség szerintem Carlo és Mou között:
„Ha a ló nem hajlandó átugrani az akadályt, akkor két lehetőség közül választhatsz – mondta Ancelotti 2012-ben. – Lehetsz mögötte, ostorral a kézben, és azzal érheted el, amit akarsz. A másik választás, ha előtte mész, és mondjuk egy sárgarépát viszel előtte. Ez két teljesen különböző módszer, az eredmény viszont ugyanaz! Két teljesen különböző érzelmi megtapasztalással. Mindannyiunknak tisztában kell lennie, mikor kell az egyiket alkalmazni. És mikor a másikat.”

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 28., szerda 10:30

Egesz jo kis cikk.
„Ő maga az egyensúly és a bölcsesség...” - Carlo Ancelotti-portré

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 27., kedd 18:32

Valahol pedig olvastam, hogy a klub következő év első számú célkitűzése a címvédés.
Nyilván nem is lehet más (a bajnokságon kívül). Cristianonak meg ezenkívül még ott van - 2 Aranylabda, plusz Raúl rekordjai, aztán TRIPLÁZNI sem tripláztunk még, szóval motivációs tényező maradt még bőven! :mrgreen:
Oké, rendben, elvárni nem kell, nem is lehet, de mindenképp meg kell próbálni!!
Ez alap és ezzel egész biztos, hogy nem is lesz különösebb probléma, addig fognak jövőre is menetelni a srácok, ameddig csak tudnak! Igazából Perez papa fogalmazta meg jól egy tegnapi/mai interjújában, hogy természetesen holnap már a 11.-ik lesz a cél, de nem ilyen megszállottan és jóval kisebb nyomással, teherrel, illetve súllyal a vállakon! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 27., kedd 17:38

RealRaúl77 írta:Oké, rendben, elvárni nem kell, nem is lehet, de mindenképp meg kell próbálni!! Minden szezonnak úgy kell nekimenni, hogy az összes kupát be akarjuk húzni. Az más kérdés, hogy ha ez nem sikerül, akkor se vonjon maga után egyből végzetes szankciót se a vezetőség, se a szurkolók részérő.
Így van.Egy szóval sem mondtuk hogy nem kell mindent megtenni érte.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 27., kedd 17:31

Oké, rendben, elvárni nem kell, nem is lehet, de mindenképp meg kell próbálni!! Minden szezonnak úgy kell nekimenni, hogy az összes kupát be akarjuk húzni. Az más kérdés, hogy ha ez nem sikerül, akkor se vonjon maga után egyből végzetes szankciót se a vezetőség, se a szurkolók részérő.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. május 27., kedd 16:28

Ryel írta:Nyerjük meg a bajnokságot, legyünk elődöntősök a BL-ben a többi négy kupa közül meg csak összehozzuk kettőt.
Ha elvárás lenne a címvédés, akkor újra elkapjuk a madriditiszt, itt semmi sem elég, sőt ha még megvan akkor sem mindegy hogyan, aztán kalap kabát karló.
Ezzel egyetértek. Nem kell ennyire átesni a ló túlsó oldalára, mert most meglett a tizedik... és rögtön címvédést követelünk. Ne felejtsük el, hogy ez még soha senkinek sem sikerült, könnyen lehet, hogy nekünk sem fog, de mint írta morientes ez egy nagy lutri, hogy lesz-e címvédés vagy sem. Nem olyan egyszerű az, mint ahogyan azt gondolják sokan. Nem lehetetlen de sok kis puzzle darabkának kell összeállnia, hogy végül összejöjjön az a hőn áhított címvédés. Amit viszont mindenképpen elvárok az az Európai- és Spanyol Szuperkupa valamelyike, esetlegesen mindkettő. Ezáltal akkor jöhet a Klub Vb is. Spanyol kupa címvédőként szintén elvárom legalább az elő/döntőbe jutást vagy a kupa elnyerését, továbbá a spanyol bajnokságban valamiféle maradandót való alkotást.
Picit sok, de két kupát máris a szezon elején nyerhetünk, majd jön a klub vb. Ezeket azt hiszem belehet könnyedén húzni, az meg úgysem fog összejönni szerintem, hogy ezeken kívül meglegyen a BL, a Kupa és a bajnokság is egyszerre, mert ez szerintem fizikailag képtelenség.
Sok mindent szeretne a szurkoló és sok elvárást állt a csapatának, de nem minden jön úgy össze, ahogyan azt az agyunkban lejátsszuk.
Így igen a végére én is csak azt kérem, hogy tartsuk fent ezt az akaraterőt, elhivatottságot sőt vigyük tovább azt, erősítsünk a középpályán, hozzunk valami csatárféleséget Karimhoz, tegyünk rendet a kapuban, ne aludjon ki a tűz a játékosokban, tartsuk őket fitten, egy jó taktikai elképzelés, harciasság és akkor a győzelmek és kupák jönni fognak maguktól, hogy melyik és, hogy mennyi az majd akkor kiderül amikor eljön az ideje. :)


Jesszus... regény lett. :x
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1459
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. május 27., kedd 15:53

Én csak annyit remélek Carlótól a következő szezonra, hogy tartsa fent a játékosokban a tüzet és a küzdőszellemet...maradjon motivált a csapat továbbra is...az én kívánságom jövőre egy európai szuperkupa + klub vb + spanyol bajnoki cím :)

Ryel
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:35
Kedvenc játékosaid: Raul, Morientes, Figo, Higuain, Cristiano Ronaldo, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ryel » 2014. május 27., kedd 15:33

Géci írta:
Ryel írta:aztán kalap kabát karló. :shutup:
Carlót hosszú évek óta hajkurássza már Perez. Biztos vagyok benne, hogy kitölti a szerződését, de az sem lepne meg, ha hosszabbítana... B-)
Boldog lennék, ha maradna Carló egy 4-5 évre, és megtalálnák Perezzel az arany középutat a szakmai és gazdasági döntések között :agree: , de egy kicsit szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy Perezt lenyugtatná annyira a 10. hogy elviseljen egy esetleges rosszabb második vagy harmadik évet, ahol se BL-t se bajnokságot nem nyerünk. Ne legyen igazam. :(

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 27., kedd 15:14

Ryel írta:aztán kalap kabát karló. :shutup:
Carlót hosszú évek óta hajkurássza már Perez. Biztos vagyok benne, hogy kitölti a szerződését, de az sem lepne meg, ha hosszabbítana... B-)

Ryel
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:35
Kedvenc játékosaid: Raul, Morientes, Figo, Higuain, Cristiano Ronaldo, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ryel » 2014. május 27., kedd 15:11

madridronie írta:
Hiba volna elvárni a csapattól hogy megvédje a BL címet.Mint már említettem volt,a kieséses szakasztól az egész egy nagy lutri.Elég egy pár,aznap pont formán kívüli játékos,és ott a vége...nem véletlen nem védte meg még senki.
És ha valaki azt hiszi,hogy a nagy riválisok,(BM,City,chelsea,Barca,stb),a nyáron majd csak malmoznak,az téved...fenik a kést...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Abszolút így gondolom én is. A bajnokságban oda kell tenni magunkat, addig izzasztani a Barcát (meg ha még szinten marad, akkor az Atleticot), amíg ki nem csikarunk pár pontos előnyt. A BL-ben a döntő meccsek csak tavasszal jönnek, egy kicsit szerencsés sorsolással a negyeddöntő előtt nem lesz olyan ellenfelünk, amelyiktől tartani kéne, így addig a prioritást a bajnokságnak kell élveznie. Nyilván meg kell próbálni megvédeni a címünket, de ha nem lesz orbitálisan szerencsés sorsolásunk, akkor 3 olyan csapattal fogunk összeakadni, akik bizony közel olyan erősek, mint mi. Mindhárom legyőzéséhez kelleni fog a szerencse.
Egyetértek az előttem szólókkal; itt ami elvárás lehet, az egyedül a bajnoki cím (főleg 2 ilyen bajnoki szezon után :fpalm: :( ) és címvédőként max. a BL. elődöntő sorozatban ötödször is! Ami pedig a klubvb.-t és az Európai Szuperkupát illeti; nos előbbiből ilyen néven és az új típusú trófeából még nincs a Madridnak, míg utóbbiból egy AtMa-nak is több van a vitrinjében, mint nekünk, szóval húzzuk csak be azokat is, már csak presztízsből is! B-)
+1

Azt se felejtsük el, hogy idén VB, spanyol szuperkupa (2 meccs), még egy spanyol szuperkupa (1 meccs) plusz amcsi haknitúra. Elég rövid előszezonunk lesz. :(

Nyerjük meg a bajnokságot, legyünk elődöntősök a BL-ben a többi négy kupa közül meg csak összehozzuk kettőt.
Ha elvárás lenne a címvédés, akkor újra elkapjuk a madriditiszt, itt semmi sem elég, sőt ha még megvan akkor sem mindegy hogyan, aztán kalap kabát karló. :shutup:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 27., kedd 15:10

Valahol pedig olvastam, hogy a klub következő év első számú célkitűzése a címvédés. Ettől független nekem konkrét elvárásaim nincsenek. Annyit szeretnék, hogy azért 1-2 kupa minimum legyen meg, ha már ilyen a keret, és lássak szép focit. Igazából 1 nagy álmom van már pár éve. Adjuk vissza a nagy veréseket a barcának :roll: ... Az meg, hogy címvédésről beszélünk nem egy meglepő dolog, mivel mi nyertünk. Erre csak ilyenkor van lehetőség ugyebár :D

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 27., kedd 15:03

Hiba volna elvárni a csapattól hogy megvédje a BL címet.Mint már említettem volt,a kieséses szakasztól az egész egy nagy lutri.Elég egy pár,aznap pont formán kívüli játékos,és ott a vége...nem véletlen nem védte meg még senki.
És ha valaki azt hiszi,hogy a nagy riválisok,(BM,City,chelsea,Barca,stb),a nyáron majd csak malmoznak,az téved...fenik a kést...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Abszolút így gondolom én is. A bajnokságban oda kell tenni magunkat, addig izzasztani a Barcát (meg ha még szinten marad, akkor az Atleticot), amíg ki nem csikarunk pár pontos előnyt. A BL-ben a döntő meccsek csak tavasszal jönnek, egy kicsit szerencsés sorsolással a negyeddöntő előtt nem lesz olyan ellenfelünk, amelyiktől tartani kéne, így addig a prioritást a bajnokságnak kell élveznie. Nyilván meg kell próbálni megvédeni a címünket, de ha nem lesz orbitálisan szerencsés sorsolásunk, akkor 3 olyan csapattal fogunk összeakadni, akik bizony közel olyan erősek, mint mi. Mindhárom legyőzéséhez kelleni fog a szerencse.
Egyetértek az előttem szólókkal; itt ami elvárás lehet, az egyedül a bajnoki cím (főleg 2 ilyen bajnoki szezon után :fpalm: :( ) és címvédőként max. a BL. elődöntő sorozatban ötödször is! Ami pedig a klubvb.-t és az Európai Szuperkupát illeti; nos előbbiből ilyen néven és az új típusú trófeából még nincs a Madridnak, míg utóbbiból egy AtMa-nak is több van a vitrinjében, mint nekünk, szóval húzzuk csak be azokat is, már csak presztízsből is! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 27., kedd 14:48

morientes írta:Hiba volna elvárni a csapattól hogy megvédje a BL címet.Mint már említettem volt,a kieséses szakasztól az egész egy nagy lutri.Elég egy pár,aznap pont formán kívüli játékos,és ott a vége...nem véletlen nem védte meg még senki.
És ha valaki azt hiszi,hogy a nagy riválisok,(BM,City,chelsea,Barca,stb),a nyáron majd csak malmoznak,az téved...fenik a kést...
Abszolút így gondolom én is. A bajnokságban oda kell tenni magunkat, addig izzasztani a Barcát (meg ha még szinten marad, akkor az Atleticot), amíg ki nem csikarunk pár pontos előnyt. A BL-ben a döntő meccsek csak tavasszal jönnek, egy kicsit szerencsés sorsolással a negyeddöntő előtt nem lesz olyan ellenfelünk, amelyiktől tartani kéne, így addig a prioritást a bajnokságnak kell élveznie. Nyilván meg kell próbálni megvédeni a címünket, de ha nem lesz orbitálisan szerencsés sorsolásunk, akkor 3 olyan csapattal fogunk összeakadni, akik bizony közel olyan erősek, mint mi. Mindhárom legyőzéséhez kelleni fog a szerencse.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 27., kedd 14:28

Hiba volna elvárni a csapattól hogy megvédje a BL címet.Mint már említettem volt,a kieséses szakasztól az egész egy nagy lutri.Elég egy pár,aznap pont formán kívüli játékos,és ott a vége...nem véletlen nem védte meg még senki.
És ha valaki azt hiszi,hogy a nagy riválisok,(BM,City,chelsea,Barca,stb),a nyáron majd csak malmoznak,az téved...fenik a kést...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 27., kedd 14:17

Azért jó ilyeneket olvasni és remek előjel a jövőre nézve; gyakorlatilag a srácok imádják, istenítik Carlot, egyenesen gyilkolnának érte! :shifty: Ha Cristiano szerint is a legeslegjobb edző, akivel valaha együtt dolgozott, akkor ..... B-) De persze ezért az elismerésért, szeretetért Carlo is nagyon sokat tett, a döntő előtt is egy érzelemdús motivációs videot vetített le a srácoknak magukról, amelyben a remek hangulat, a csapategység és a sportszakmai dolgok kerültek reflektorfénybe! :) Továbbá szerintem Xabi Alonso nyilatkozata is sokatmondó és önmagáért beszél, amikor is a középpályás határozottan kijelenti, hogy véleménye szerint ennyire még soha nem volt együtt ez a CSAPAT! B-) :taps: :cheers:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 27., kedd 9:00

matador írta:Felőlem negyedikek is lehetünk a bajnokságban (bitang erős Valencia készül), de a BL-címet meg kell védeni.

Miki-egér kupák hidegen hagynak, nem vagyunk arra rászorulva, hogy nevetséges statisztikákkal kelljen erősködnünk, hogy kinél vagyunk jobbak.
Azért ki ne essünk a végén. :lol: :smile: :kivagyhe:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 27., kedd 8:43

Leadni egy sorozatot? Azzal nem tudok egyetérteni...így is elég necces volt a BL, hogy leadták a bajnokságot fordulókkal a vége előtt. És semmi előnyt nem jelentett.
Ha a bajnoki meccseken is küzdöttek volna egy kicsit, mint a döntő utolsó 15 percében, akkor igazam lett volna a triplázással. Nagyot rizikózott azzal a csapat, hogy már csak a BL-re gondoltak, és kevesen múlott, hogy most ne lincshangulat legyen Madridban és ne rajtunk röhögjön a fél világ.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27334
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 26., hétfő 23:45

Realista24 írta:
Ennyi? Más nincs? A klub vb kell neked, de a spanyol kupa hidegen hagy? :lol:
Miután a klub VB és a szuperkupák is 1-2 meccsesek csak, így ott igenis elvárom, hogy ne hasaljunk el a győzelem kapujában (pláne, hogy ezeket letudjuk a szezon első felében). Plusz Klub VB-t nem minden nap nyer a csapat, hiszen ahhoz kell a BL is.

Spanyol kupa rázósabb, azt nem bánom, ha esetleg leadjuk, mert akkor lehet tovább koncentrálni a BL-re és a bajnokságra.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: matador » 2014. május 26., hétfő 23:41

Felőlem negyedikek is lehetünk a bajnokságban (bitang erős Valencia készül), de a BL-címet meg kell védeni.

Miki-egér kupák hidegen hagynak, nem vagyunk arra rászorulva, hogy nevetséges statisztikákkal kelljen erősködnünk, hogy kinél vagyunk jobbak.
Sportfilozófia: Roger Federer


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 195 regisztrált és 0 vendég