Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. október 28., hétfő 20:08

Semmit nem tesz a Casemiro ügyben
Na igen.
Nem tudhatjuk hogy miért felejtete el teljesen,de simán benne van hogy a brazil beszólt neki valamit.
Én továbbra is tartom hogy nem kellene ennyire lehúzni,hibázott de ez benne van,és még fog is hibázni ebben biztos vagyok.
A Khedira sztorit meg el kellene már felejteni,mert hiába van leírva minden nap 50-szer itt a z oldalon,attól nem fog kikerülni a csapatból.
Mourinho mennyit hibázott amikor itt volt?
Na ugye.
Mindenki hibázik,nincs olyan aki ne hibázna.
De azért illene észre venni a pozitívumokat is... :ike:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 28., hétfő 19:57

De azért alakul ez a csapat.....vagy csak én látom ezt igy?
Nem temetem, bízok benne, nem kicsit. :)
Csak ez az időzítés kikészít :lol: :lol: És ami ennél is viccesebb, hogy majdnem megvolt az iksz még így is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 28., hétfő 19:38

egyébként én úgy érzem, hogy ancelotti próbál megfelelni annak a ténynek is, hogy egy 91 milliós játékos bármi is van, játszania kell, sajnos eddig nem találta telibe, hogy mikor kéne nyomatni
ez a 91 millió nem csak bale számára nagy nyomás
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 28., hétfő 19:33

Igazad van Padre,de azért ne temessük már CA-t,hibázott,néztem is nagyon hogy mi a fene lesz ebből....nem jött be. Oké.
De azért alakul ez a csapat.....vagy csak én látom ezt igy? Szerintem az elképzelés,a feladatok pozitiv irányba indultak,JM hibáit khedira kivételével veszi sorjában.....kereste a helyeket,ott is ment az idő....volt más felállás is egy hónapja de nem vált be,meglátta...javitott.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 28., hétfő 19:27

Mondhat amit akar Carlo. A középpályán Ramos fogalmatlan, ez tény. Illarramendi, ha nem bírta végig, nyugodtan kezdhetett volna es az eredmény szempontjanak figyelembe vételével cserelhetett volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 28., hétfő 19:22

Carló azt mondta a meccs után, hogy azért tette Ramost a kp-ra mert tapasztalt, és Illarra nem bírta volna a dupla terhelést a Juve után. Tény, hogy nem vágom teljesen, hogy miért ne bírta volna, de ezt ők jobban tudják.
Balet viszont butaság volt betenni, és ezt viszont ő toszta el... Titkon remélte, hogy ezzel akkorát hùz, hogy majd lesünk, ami így is lett csak nem ùgy mint ahogy ő gondolta...
Khedirára nincsenek szavak, de nyárig még tuti nézni kell a tagot...
Viszont mernék fogadni, hogy Alonso-Modric-Isco kp ki lesz próbálva, de az Alonso-Modric-Illarra is és ott lesz/lehet az a pillanat amikor Khedira kikerülhet a kezdőből...
Ezzel egyetemben bízok Carlóban és tudom, hogy vele révbe fog érni a csapat. :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 28., hétfő 19:12

Ma mondtam egy barátomnak pont,aki edzőképzésen vesz részt.....a legtöbb drukker és edző nem tiszteli a focit,mert alig ért hozzá és belepofázik. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 28., hétfő 17:33

Sokunknak nem azzal van a baja, hogy par hónap utan nem urfocit játszunk, hanem azzal, hogy egy El Clasicon húzza meg a leghülyébb változtatásait, amit semmi nem indokolt.

Látta hogy gyenge a középpálya? Es egy vérbeli középhátvéd a megoldás?
Bale? Hagyjuk, elejétől fogva mehetett volna Jese, Morata vagy Karim.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 28., hétfő 16:54

egyébként meg olyan edző nincs a világon akinek ne lenne hibája.
mourinhot gondoltuk a legjobbnak, mégis mennyi hibája volt.

sírtunk hogy legyen több castillás, ott van nacho, jesé és morata. sírtunk hogy jesé nem kap lehetőséget, nem kapott tényleg de bedobta a barcelona ellen a legvégén, gólt lőtt, ezután nyilván fog még játszani akár többet is.
sírtunk arbeloa miatt, rotálta őket eddig, de az eddigi legnehezebb meccsre bedobta carvajalt és fent is hagyta végig.
az is feltűnt neki hogy a középpályán kevesek vagyunk, nem véletlen rakta oda ramost.
abba se legyetek olyan biztosak hogy sami mindig kezdő lesz, várjuk meg míg xabi felépül. én például simán eltudom képzelni azt hogy xabi kezdő lesz carlonál.
és ott van varane is, a legnehezebb meccsre őt is bedobta bízik is benne, úgyhogy a védelemmel nem lesz gond. a ramos-varane páros hosszú évekig jó lesz.
R.M.C.F írta:Tudom hogy sokan nevetnek majd azon amit írok, de ne gondolja senki se, hogy CA jobban ismeri a csapat erényeit,gyengeségeit,egyéneit mint mi akik évek óta mindent tudunk róluk,ellenben ő látott 5 dn meccset az elmúlt 4 évben tőlünk.......
ugyanezt pofáztam a nyáron amikor özil mellett azzal érveltek hogy a szakértők így meg úgy. nincs mindenkinek arra ideje hogy az összes top csapat meccsét megnézze minden héten, nekünk sincs, de a realét mindig megnézzük így még jó hogy sokkal naprakészebbek vagyunk a csapattal kapcsolatban mint jónéhány szaki.

jgR
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 13:15
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: jgR » 2013. október 28., hétfő 16:50

ateeemadrid-nak igaza van, meg lehet nézni egy jupp heynckes-et a tripláz előtti évben mit nyert a csapatával, mert ahogy emlékszem simán bukták a kupát és a bajnokságot és a blről ne beszéljünk még se küldték el és meg is lett az eredménye.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 28., hétfő 16:41

Tudom hogy sokan nevetnek majd azon amit írok, de ne gondolja senki se, hogy CA jobban ismeri a csapat erényeit,gyengeségeit,egyéneit mint mi akik évek óta mindent tudunk róluk,ellenben ő látott 5 dn meccset az elmúlt 4 évben tőlünk....... Nyílván edzést mi nem látunk,de a próbálgatott taktika miatt az egyének helye is variálva volt,és nem mindenki tudja azt adni ami a tudása,illetve más a felállási formánk,ahol a mozgások teljesen mások mint 4-2-3-1 ben.

Szóval...idő. Nyugi. Ebben a csapatban elég sok van szerintem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 28., hétfő 16:14

nekem úgy tűnik, hogy ancelotti nem az a mourinho fajta.
általában jól látja a hibákat és hajlandó változtatni is.

egyedül khedira miatt tudnám őt támadni.
érthetetlen miért ő a legstabilabb pont nála a középpályán.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. október 28., hétfő 16:11

Azért teljesen más a helyzet mint José első klasszikusán ahol földbe döngöltek minket minden tekintetben, itt egy x is bent lehetett volna ha alexis nem emeli át 2 méteres kapusunkat vagy befújják a jogos tizit...
Attól még nem lehet eltekinteni, hogy egy félidő előnyt adtunk nekik ami miatt jogos a vereség és ebben nyilván megvan az edző felelőssége is!
Tanulni kell a hibákból és megtalálni az ideális kezdőt mert ez messze nem az, jó lenne év elejére már kikristályosodna a szurkolók által is elismert olyan felállás ahol mindenki megtalálja a helyét és a cserék is hasznosan tudnak hozzájárulni a sikerességhez!!!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. október 28., hétfő 16:10

pavel írta:
csabi87 írta:Mindegy hogy ki lesz itt az edző,mindig az a szar aki itt van. :lol:
Annyira utálatos ez a felfogás.
Miért kell már most szarnak nézni Ancelottit. :( :ike:
Hmmm olvass vissza kérlek...bár tudod mit, egy-két példa:
- Khedira folyamatos játszatása
- A még mindig erőnléti- és meccshiánnyal küzdő Bale erőltetése egy ekkora derbin
- Semmit nem tesz a Casemiro ügyben

hirtelen ennyi, de van még
és akkor mivan? ő is emberből van, vannak hibái, akkor lesz probléma, ha ezeket a hibáit később sem javítja ki.
mou-val sem lett volna baj, ha a 2. éve után - amikor már egész jók voltunk - javít a hibáinkon, de ehelyett visszafejlődtünk teljesen.

ancelotti kemény 2 hónapja van itt, az lenne a csoda, ha nem lennének hibák. tavaszra reméljük a nagyrészét javítja ezeket, de ha csak jövő szezonra, még az is bőven jó. csak adjunk neki is időt, nekem speciel tetszik a felfogása, jók az igazolások is, jesének is megadja az esélyt stbstb... én bízok benne.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. október 28., hétfő 15:35

csabi87 írta:Mindegy hogy ki lesz itt az edző,mindig az a szar aki itt van. :lol:
Annyira utálatos ez a felfogás.
Miért kell már most szarnak nézni Ancelottit. :( :ike:
Hmmm olvass vissza kérlek...bár tudod mit, egy-két példa:
- Khedira folyamatos játszatása
- A még mindig erőnléti- és meccshiánnyal küzdő Bale erőltetése egy ekkora derbin
- Semmit nem tesz a Casemiro ügyben

hirtelen ennyi, de van még
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. október 28., hétfő 15:13

Mindegy hogy ki lesz itt az edző,mindig az a szar aki itt van. :lol:
Annyira utálatos ez a felfogás.
Miért kell már most szarnak nézni Ancelottit. :( :ike:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2013. október 28., hétfő 13:35

A nagy José első évében egy csodálatos ötnullal örvendeztette meg a szurkolókat ekkortájt,
F@sz@. Akkor innentől ez a szint. Aki ennél jobb az már elmegy...
Azért ugye az nem Carlo hibája hogy Khedira kerül mindig helyzetbe? Azért ő kerül oda, mert fut, beindul, vállalkozik. Meg kellene kérdezni a tamadoinktol, hogy miért nem ők kerülnek helyzetbe?
Alkalmatlan rá...ezért nem ő a hibás. Az edző aki hagyja. Meg kell nézni hogy helyezkedik. Azt nem magától találja ki. Tőle 2 méterre loholt iniesta. Ez meg kocog mellette. Területet véd. Érted. Zónázik bakker amikor 18-ra van a támadó a kaputól!!! És minden meccsen kezdő! Kinek a hibája???

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. október 28., hétfő 13:03

h3x0r írta: Inkabb eroltetjuk a komoly meccshiannyal kuzdo Bale-t, aki egyertelmu, hogy csak az ara miatt jatszott.
Ezek szerint úgy néz ki, Ancelotti is csak egy báb, és Bale is Perez miatt meg a hatalmas ára miatt kerult a kezdobe, pont egy el clasicón, hogy a nezoket megjobban vonzza a meccs. pénz pénz pénz .....
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 28., hétfő 11:46

Matt009 írta: Azért ugye az nem Carlo hibája hogy Khedira kerül mindig helyzetbe? Azért ő kerül oda, mert fut, beindul, vállalkozik. Meg kellene kérdezni a tamadoinktol, hogy miért nem ők kerülnek helyzetbe?
A masik ok pedig hogy barki is legyen az ellenfel, magasrol tesznek Khedirara, senkit nem allitanak ra, mert tudjak hogy ha hozza kerul a labda, semmi varatlant nem fog huzni, max visszapasszolja Pepenek. Peldaul a MU elleni visszavagon nagyon latszodott, hogy Xabit fogtak, Ozilt fogtak, Ronaldot fogtak, Benzemat fogtak viszont Khediran SENKI sem volt. Azt csinalt amit akart, rengetegszer megkapta a labdat, sokszor olyan helyzetben, hogy azonnal indithatott volna, o viszont erre nem kepes es mire kigondolta mit csinaljon, a vedelem mar reg visszazart.

Ancelotti taktikaja pedig hatalmas bukta volna, de nem a vedekzo felalas miatt, mert az logikusnak tunt hogy egy juve elleni meccs utan a gala 11el nem birjuk oket 90 percen keresztul tartani, ezert az elso felidot kihuzzuk x-re, a masodikban pedig jatszuk a jatekunkat.
Ha Illarra nem bir ki egy egesz meccset, rakjuk be a helyere Pepet. De nem, inkabb berakjuk Ramost aki az utoljara vagy 7 eve jatszott vkp poszton. Hatulra pedig berakjuk a Pepe-Varane parost, akik egyszeruen nem mukodnek. Minden hatved parosnal kell egy vezeregyeniseg. Ramos az, Pepe nem az, Varane pedig még nem az.
Benzema se bir egy felidonel tobbet, jo. Morata cserekent tud hasznos lenni, jo. Akkor fals nine posztra miert nem rakjuk be Iscot, aki ugyan csak egy felidot bir teljes gozzel vegignyomni, de legalabb az eloszezonban mar jatszott ezen a poszton. Inkabb eroltetjuk a komoly meccshiannyal kuzdo Bale-t, aki egyertelmu, hogy csak az ara miatt jatszott.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 28., hétfő 11:11

Na akkor hatalmas egyetértés van :D
De szerencsére Ancelotti nem az a sértődött Mourinho típus, ő hajlandó változtatni, ezért remélem ki fogja javítani amiket ki kell.
A középpályán egyébként még mindig azt gondolom, hogy működhet a Xabi-Illara páros, és akkor Khedira megpihenhetne (néhány hónapig).

Tegyük hozzá mondjuk a Barcával szemben, hogy ott Tata átvett egy kész csapatot, ahová 1 darab embert kellett beépítsen, ezzel szemben azért Ancelottinak van dolga bőven.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég