Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Stark
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 11., csütörtök 3:43
Kedvenc játékosaid: Raul, Ronaldo, Robi Carlos, CR7, Zidane, Figo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Stark » 2013. november 22., péntek 21:24

Tehát akkor Ribery egy nagyon jó,erős,összeszokott csapatban tolta egész évben míg CR egy gyengébb játékosokból álló éppen összeszokóban lévő csapatban tolta egész évben ugyan azon (szerintem magasabb) szinten. Gyakorlatilag csak címekben nőt a francia a portugál fölé. Válogatottban érdekes Roni ugyan úgy tolja ezen a szinten persze nem mindig jön ki a lépés de egyértelmű húzóember/motor,míg Riberynek nem megy úgy mint a BM-ben... :hmmm:
HALA MADRID

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 22., péntek 21:13

Stark írta:Az egyik: Ha Riberyt kivennénk a BM-ből,akkor a csapat nem sokat gyengülne.Viszont ha CR-t kivennénk a Real-ból,hát az szerintem nem kicsit fájna.
Azért az nem mindegy, hogy a maradék 10 ember milyen szinten tolja az adott csapatban. Oké, hogy nem gyengülnének annyit, mint mi, ha CR nem lenne, de basszus... ott nem is Khedira, meg Arbeloa rohangál a csapatban. A Bayern csapatként tökéletesen funkcionált, persze, hogy más kicsivel gyengülnének csak, ha kiszednénk a legjobbat.

Mi csapatként még szarok vagyunk, ezért nagyon függünk CR-től. Amikor már a többi 10 ember is képes lesz felnőni hozzá valamilyen szinten, akkor nem leszünk ennyire mi sem rászorulva CR-re.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Stark
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 11., csütörtök 3:43
Kedvenc játékosaid: Raul, Ronaldo, Robi Carlos, CR7, Zidane, Figo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Stark » 2013. november 22., péntek 21:07

Az egyik: Ha Riberyt kivennénk a BM-ből,akkor a csapat nem sokat gyengülne.Viszont ha CR-t kivennénk a Real-ból,hát az szerintem nem kicsit fájna.

A másik: a napokban a Vb-pótselejtező után a bátyám( Liverpool fanatikus, született antimadridista)
is elismerte CR-t és sok más ismerős is akik nem szeretik azt mondták,hogy amit művelt eddig is azt megkoronázta ezzel a 2 meccsel. Sok embert nem értettem itt idáig ebben a témában,de már sejtem hogy szimplán buli vitát generálni abból ami egyértelmű,hogy 2013 aranylabdása Cristiano Ronaldo !!!!!!!!! pont
HALA MADRID

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. november 22., péntek 19:05

___Samy___ írta: de még mindig nem erre kellene adni az aranylabdát, gólokra ott van a cipellő
nem attól lesz valaki a legjobb, hogy ver 60 gólt
Hát azért nem mind1, hogy milyen gól. Az olyan gól, ami a szarból húzza ki a csapatot, ami folyamatosan meccseket dönt el, meccsekbe hozza vissza a csapatot, vagy (és főleg) saját maga egyéni teljesítményének köszönheti (tehát nincs a picsája alá rakva), az azért számítson már. Viszont a egy 7-0 meccsen a mucsaröcsögének lőtt 3-4-5-6-7. gól, vagy amit 2-3 méterről be kell csak épp kotorni (tudom-tudom, ott kell lenni), mert valaki tökéletesen megcsinálta neki, valóban ne nyomjon sokat a latba (És nem akarok ujjal mutogatni, de tudjuk kinek melyikből hogy és miért van éppen több.)
zalkrisz írta:De ő nemcsak a gólok miatt a legjobb, a profizmusa, a hozzáállása még a 90. percben is, az, hogy 2-3 védőt folyamatosan leköt, a technikai adottságai, fizikuma, sebessége, fejjel, jobbal, ballal, 5 méterről, 30-ról, mindenhonnan veszélyes, nincs ellenfél, akinek ne tudna betalálni.
Itt a lényeg. Nagyon adom!!
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 22., péntek 18:57

___Samy___ írta:de még mindig nem erre kellene adni az aranylabdát, gólokra ott van a cipellő
nem attól lesz valaki a legjobb, hogy ver 60 gólt
Hát szerinted nem, szerintem meg teljesen joggal megérdemli, főleg, hogy nem klasszikus csatárt játszik, hanem szélsőt. Azért az a 70 gól, az nem 1-2-vel emelkedik többiek által lőtt találok fölé, hanem majdnem dupla annyi, mint a legtöbb csatár lőtt. De ő nemcsak a gólok miatt a legjobb, a profizmusa, a hozzáállása még a 90. percben is, az, hogy 2-3 védőt folyamatosan leköt, a technikai adottságai, fizikuma, sebessége, fejjel, jobbal, ballal, 5 méterről, 30-ról, mindenhonnan veszélyes, nincs ellenfél, akinek ne tudna betalálni. Nem akarom sorolni a végtelenségig. Egyszerűen annyira alkalmazkodott a mai focihoz, amennyire más nem tudott. Jelenleg az én véleményem szerint ő a legjobb.

Jah és mondom ezt úgy, hogy kb 2 hete tettem a kedvenceim közé, soha nem bírtam igazán, de elismertem, bár Messit évekig jobbnak tartottam, idáig.... De amit művel folyamatosan arról már nem lehet csak úgy beszélni, hogy jólvan jól játszott megint, megint, megint...

De hát mindegy, ez az én véleményem, megvan neked a tied, úgysem tudsz meggyőzni engem, ahogy én sem téged, szóval... ez van... B-)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 22., péntek 18:43

Viszont van itt egy Ronaldo, egy Messi, akik évek óta 60-70... 90 gólokat lőnek egy szezonban, ami olyannyira kiemelkedő teljesítmény, hogy nem lehet szó nélkül elmenni mellette. A brazil Ronaldo, Raúl, de még Puskásék sem vertek ennyit, egyszerűen naná, hogy megérdemlik az aranylabdát.
de még mindig nem erre kellene adni az aranylabdát, gólokra ott van a cipellő
nem attól lesz valaki a legjobb, hogy ver 60 gólt
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 22., péntek 18:39

Mondjuk annyit még hozzátennék, hogy ez az egész a FIFA hülyesége, hogy nem definiálják, hogy ki és miért nyerhet aranylabdát.

Ha rajtam múlna akkor én biztos az alábbiak szerint tenném (bár szerintem azért ez nagyjából így is volt):

Ha a csatárok meglövik a szokásos 25-30 góljukat, a középpályásokat adnak kb 20 gólpasszt plusz a pár gól, védelem, kapusok teszik a dolgokat és senki nincs aki folyamatosan eldönti a nagy meccseket és hétről hétre váratlant húz, akkor tényleg válasszunk ki egy olyan játékost, aki a legtöbb címet nyerő csapatban a legkiegyensúlyozottabb, legjobb teljesítményt nyújtotta. Viszont, ha már van olyan aki úgy kiemelkedik, mint idén Ronaldo, az elmúlt években Messi, akkor joggal kapják meg a lasztit.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 22., péntek 18:29

Mondjuk szerintem RIbery van olyan látványos és technikás, mint Neymar... Az más kérdés, hogy nem egy bohóc... Ronaldo meg ahogy komolyodott úgy veszett el belőle ez, viszont szerintem előnyös ez. Totál felesleges egy helyben húsz biciklit meg pöccs tudja mit megcsinálni. Sokkal szebb egy kötény, vagy a galata elleni gólja. Nem kell itt buzizni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 22., péntek 18:26

___Samy___ írta:nincs ezzel semmi probléma
inkább azzal van, hogy nálad ribery azért nem nyerne aranylabdát, mert nem tud olyanokat a pályán, mint ibra vagy neymar
csakhogy az aranylabdát nem erre osztják, nem ezeket a szempontokat nézik, és ha az ember felhozza ezt ellened, akkor te felkapod a vizet
Na jó, megint távolodunk egymástól. Nem adnám nekik oda az aranylasztit, le kell írnom úgy néz ki 10edszerre is. Ronaldonak adnám. Miért?

Mennyi gólt rúg egy csatár egy szezonban? Ha jól megy neki, akkor 40-50 megvan talán, de akkor már tényleg kurvajó szezonja van, és ebbe beletartozik válogatott, kupameccsek, bajnoki, minden.

Viszont van itt egy Ronaldo, egy Messi, akik évek óta 60-70... 90 gólokat lőnek egy szezonban, ami olyannyira kiemelkedő teljesítmény, hogy nem lehet szó nélkül elmenni mellette. A brazil Ronaldo, Raúl, de még Puskásék sem vertek ennyit, egyszerűen naná, hogy megérdemlik az aranylabdát.

Nem kapom fel a vizet, lehet én fogalmazok rosszul, csak idegesít, hogy senki nem képes kigobozni, hogy mi a fenéről is beszélek. Ribery sem statisztikában, sem játéktudásban nem emelkedik az általam felsorolt játékosok fölé, csupán annyiban, hogy több címet nyert. Kiváló csapattársakkal, szép játékkal, taktikával végigverték Európát.

Mindenkinek meglehet a véleménye, én csak azért Matt-nek írok, mert végigolvastam kb 10 oldalt és ezalatt minden hszbe belekötött és lökte a saját véleményét és mindenki más kb nem ért hozzá.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. november 22., péntek 18:21

Ez itt Ronaldo topicja, nem tudnátok a vitát máshol folytatni?

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 22., péntek 18:19

nincs ezzel semmi probléma
inkább azzal van, hogy nálad ribery azért nem nyerne aranylabdát, mert nem tud olyanokat a pályán, mint ibra vagy neymar
csakhogy az aranylabdát nem erre osztják, nem ezeket a szempontokat nézik, és ha az ember felhozza ezt ellened, akkor te felkapod a vizet
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 22., péntek 18:11

___Samy___ írta:
Te tényleg mindent elferdítesz... Mindent a szádba kell rágni, hogy megérts???
nem vagyok Matt, de te írtad, hogy inkább nézed neymart, mint riberyt, és innen kezdődött az érvelésed
akkor szerinted?
De most téged sem értelek. Most ezzel mi a probléma? Nem azért nézem az ő játékát, mert szimpatikusabb, hanem mert jobb játékosnak tartom. Én nem látom a franciában azt a pluszot, ami miatt leülök egy meccset megnézni. Miért ülök le egy brazilra? Mert ez a kölyök képes olyan dolgokra, amikre a csapattársai nem. Miért ülök le egy svéd meccsre? Mert ott az a vadállat Ibrahimovic, akinek ha úgy pattan a labda, akkor 30ról beollózza. Azért nézek egy Portugált, mert ott egy Ronaldo, aki képes eldönteni bármelyik meccset. De egy francia meccsen aztán várhatom, hogy Ribery dönteni fog...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 22., péntek 18:01

Te tényleg mindent elferdítesz... Mindent a szádba kell rágni, hogy megérts???
nem vagyok Matt, de te írtad, hogy inkább nézed neymart, mint riberyt, és innen kezdődött az érvelésed
akkor szerinted?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. november 22., péntek 17:58

Matt írta: A világ legjobbja Messi.
azt meg majd biztos te fogod eldonteni, h ő a vilag legjobbja. ird legalabb oda h szerinted, ha mar osztod az igét
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 22., péntek 17:56

Matt009 írta:Az aranylabdát nem a világ legjobbja kapja. Az adott év legjobbja. Nagy különbség. A világ legjobbja Messi. Akkor adjunk neki idén is aranylabdát?
És mitől a világ legjobbja Messi???? Hol van ő a nagy meccseken az elmúlt években? Ne szórakozzunk már megint a világ legjobbjával. Egyébként megint mit nem értesz???
Ribery lenyilatkozza, hogy eddig is jó játékos volt és most ő a világ legjobbja...
Most... Idén..
Matt009 írta:Hát baromi nehéz egy spanyol bajnokságban a világ 2 legjobb játékosának, mögöttük lévő bivaly csapatokkal, amelyek csak az ő kiszolgálásukra épülnek 50 meccsből 45-ön gólt rúgni, és a győzelemből a szerepet kivenni. Ribery nem gólokkal segíti a csapatát. Ezt te sem vagy képes felfogni. Nem tudod összehasonlítani őket.
Mindenki a spanyol bajnokságról meg a kiscsapatokról beszél, de azt mindenki elfelejti, hogy tavaly is CR volt a BL gólkirálya, idén is ő vezet, a válogatottat gondolom szintén nem kell említenem, ahol már most az első helyre lépett gólok tekintetében. Miért mindenki a kiscsapatokról dumál itt?
Matt009 írta: Nem az a kérdés, hogy kinek a játéka szimpatikus. Szimpátiaszavazás lenne ez eredetileg, vagy mi a tököm?
Te tényleg mindent elferdítesz... Mindent a szádba kell rágni, hogy megérts???... Nem arról beszélek, hogy szimpatikus. Egyszerűen amiket tud a labdával az kiemelkedik a mezőnyből. Lehet szidni, de akkor is folyamatosan adja a gólpasszokat, gólokat lő, meccseket dönt el, folyamatos veszélyt jelent az ellenfélre. Tudod ki nekem a szimpatikus? Hozzáállás, tehetség, stb miatt? Varane, Jesé... Mégsem adnék nekik aranylabdát. De leírtam, első 10-be sem tenném Neymart sem. Én csak azt dumálom, hogy te a franciát mindenki fölé helyezed...
Matt009 írta:Azt meg honnan veszed, hogy 30-ból 25 Barcás neki adná?
Szépen menj és olvasgasd a külföldi fórumokat, sőt kivételesen még az NSO-t is ajánlom, ott is szinte még a legelvakultabbak is odaadnák "Rinyának" vagy "Krisztikének" ahogy ők nevezik..... Leírni nem képesek normálisan a nevét persze...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sunsky 2013. november 22., péntek 17:58-kor.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 22., péntek 17:50

Mondjuk én akkor is előbb nézem Neymárt, mint Riberyt.
az hogy egyénileg ki mennyire jó, meg hogy milyen technikai képzettsége van az két teljesen külön fogalom
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 22., péntek 17:45

Matt, te meg nem objektív vagy... 30 barcásból 25 Ronaldónak adná a labdát, de te folyton csak lehúzod a teljesítményét, ferdítesz, magyarázkodsz, mindent negatívan állítasz itt be, mert hát Ribery... Ribery lenyilatkozza, hogy eddig is jó játékos volt és most ő a világ legjobbja... Most komolyan?? Van aki ezt elhiszi?
Az aranylabdát nem a világ legjobbja kapja. Az adott év legjobbja. Nagy különbség. A világ legjobbja Messi. Akkor adjunk neki idén is aranylabdát?

Nem ferdítek. Én más dolgokat priorizálok a már leírt okok miatt. Azt meg honnan veszed, hogy 30-ból 25 Barcás neki adná? Az, hogy ide át jár 4-5 józan Barcás, akiknek nem derogál néha jót is mondani 1-1 Real játékosról, és jelenleg korrektül elmondták a véleményüket előítélet és túlzás nélkül az egy dolog. De baromira kis mintából nyomott statisztika, és a kis minta nem a fedi a teljes populációt, hanem egy szűk, kisebbségben lévő réteget.
50 meccsből 45-ön döntőnek bizonyultak az elmúlt évben, években.
Hát baromi nehéz egy spanyol bajnokságban a világ 2 legjobb játékosának, mögöttük lévő bivaly csapatokkal, amelyek csak az ő kiszolgálásukra épülnek 50 meccsből 45-ön gólt rúgni, és a győzelemből a szerepet kivenni. Ribery nem gólokkal segíti a csapatát. Ezt te sem vagy képes felfogni. Nem tudod összehasonlítani őket.
De oké. Te a gólokat tartod fontosnak, én mást. De attól még ne legyek már én a főgonosz, mert nem szimplifikálom le a kérdést egy óvodás szintjére.
2 - Hagyjuk már... Neymar és Ribéry? A francia oda-vissza jobb még, mint a kis brazil. Azért nagyon durván le van húzva Ribery. Mintha tényleg csak egy kiegészítő ember lenne a Bayernben. Kurva sokat tett hozzá a csapat sikereihez. Ne essünk túlzásokba.
Köszönöm Remy. Ezt én is nagyon így gondolom.
Mondjuk én akkor is előbb nézem Neymárt,
Nem az a kérdés, hogy kinek a játéka szimpatikus. Szimpátiaszavazás lenne ez eredetileg, vagy mi a tököm?

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 22., péntek 17:44

Ribery csapata meg sosem volt bajban. Amit Riberynek hozzá kellett tennie a csapata játékához, azt hozzá tette. Ő nem a góljaival viszi a hátán a csapatát. Az meg más kérdés, hogy mi látunk minden Real meccset, BM meccseket meg néhanapján BL-ben esetleg Bundás rangadókat, de szerintem itt senki nem tudja, hogy hány Ribery gól/gólpassz/kulcspassz ért 3 pontot, vagy volt első gól a BM meccsein a kicsik/középcsapatok ellen. Én sem tudom, ha valaki linkelne egy statot, annak örülnék. Egy olyan ember, aki ugyanannyi Real meccset nézett, mint BM meccset, na neki objektívebb képe van/lehet a kettejük teljesítményéről. Én azért arra emlékszem, hogy a rangadókon Ribery többnyire jól játszott, gólokat szerzett, gólpasszokat adott, helyzeteket teremtett.
egy pár oldallal visszább mégis olyan konkrétan írtál róla, mintha az összes meccsét láttad volna
néhány hónappal ezelőtt utánanéztem mindhármójuk statisztikájának, és betettem egy topikba (asszem real vs barca), majd ha egyszer sok időm lesz vissza is keresem neked, de az volt a lényeg, hogy ribery statisztikában (is) mindkét fickótól elmarad
Amit Riberynek hozzá kellett tennie a csapata játékához, azt hozzá tette
eleve ha jobb a csapatod, akkor a kevesebb befektetett munka is többnek látszik
attól, hogy hozzátett annyit a csapathoz, amennyit kellett, még nem biztos, hogy elég ahhoz, hogy egyénileg ő legyen a legjobb, hiába van több címe
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 22., péntek 17:43

Remy írta:1 - Nem

2 - Hagyjuk már... Neymar és Ribéry? A francia oda-vissza jobb még, mint a kis brazil. Azért nagyon durván le van húzva Ribery. Mintha tényleg csak egy kiegészítő ember lenne a Bayernben. Kurva sokat tett hozzá a csapat sikereihez. Ne essünk túlzásokba.
1. Rosszul fogalmaztam, 30 objektív Barcásból... nem az elfogult 14 éves divatmajmokra gondoltam.

2. Mondjuk én akkor is előbb nézem Neymárt, mint Riberyt. Azért a brazil is le van húzva elég szépen itt a fórumon főleg, de azért aki nézi is a meccseket, nemcsak a média elfogultságai (amik mondjuk totál el vannak túlozva és röhejes az egész nyáladzas) ellen beszél, az látja, hogy tényleg tud a srác és egyénileg szerintem a Barca legjobbja ősszel. Santosban nem kell mondani hogy tolta, tudja mindenki, persze tény, hogy a védők dőltek jobbra balra, ha kellett, ha nem, plusz azért bizonyított a Konföderációs Kupán is, nem véletlen kapta meg a díjat. Félre ne értsetek, az aranylabda szavazáson még az első 10-be sem tenném, de akkor is számomra élvezetesebb a játéka, mint Riberyé....

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 22., péntek 17:35

zalkrisz írta: Matt, te meg nem objektív vagy... 30 barcásból 25 Ronaldónak adná a labdát,


Hol van ő egyénileg olyan játékos, mint Messi, Ronaldo, Ibrahimovic, vagy akár Bale, Neymar... Igen, Neymar, mert egyénileg messze Ribery felett van. Hol dönt el Ribery egymás után 5-6 meccset folyamatosan? A fent említettek nemhogy 5-6-ot, de van hogy egy szezonban 50 meccsből 45-ön döntőnek bizonyultak az elmúlt évben, években. Senkinek a világon eszébe nem jutna Riberyt a többi között emlegítni, ha a Bayern nem nyert volna mindent.
1 - Nem

2 - Hagyjuk már... Neymar és Ribéry? A francia oda-vissza jobb még, mint a kis brazil. Azért nagyon durván le van húzva Ribery. Mintha tényleg csak egy kiegészítő ember lenne a Bayernben. Kurva sokat tett hozzá a csapat sikereihez. Ne essünk túlzásokba.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég