Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
DT8
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2013. május 27., hétfő 12:02
Kedvenc játékosaid: Sami Khedira
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DT8 » 2013. szeptember 29., vasárnap 23:11

azért tavaly az atma ellen szépen elrugta sorfal alatt...az már kérdés hogy aznap minden kapufára ment...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 29., vasárnap 22:42

Még egy közeli gólja volt CR-nek. A Lyon (vagy talán Marseille :hmmm: ) ellen. Ballábas szög volt és a kapus oldalára rúgta, de esélytelen volt. Tegnap ennyit kellett volna tennie, de az meg, hogy a kapus oldalára rúgja az NEM áll rá a jobb lábas lábára. Abszolút Bale lövőszög volt. Jobb lábas szöget meg úgy se fog lepasszolni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. szeptember 29., vasárnap 22:33

Borzalmas meccse volt ez szemfájdító megoldásokkal, jogosan jár neki (is) a kritika.
MyStiQ írta:Cé rúgja távolról, ami jobblábas szög, Bale távolról, ami ballábas szög, közelről meg rúgja rá Di María, Modric vagy Isco.
Igen, így lenne ésszerű.
Marci77 írta:Akkor nem a sorfal hibájának nevezném,ha a sorfal alatt rúgná el ami Dinho specialítás,mert alapba ugye mind felugrik.
Emlékszem, annak idején az nso majd elcsöppent tőle, mintha előtte ez a büdös életben senkinek eszébe nem jutott volna. Se akkor nem értettem, se most.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 29., vasárnap 22:26

MyStiQ írta:Egy szabadrúgás rémlik, amit közelről rúgott be, de az is a sorfal hibája volt inkább: KATT
Ez egyértelmű sorfalhiba. Akkor nem a sorfal hibájának nevezném,ha a sorfal alatt rúgná el ami Dinho specialítás,mert alapba ugye mind felugrik.

ÍGY kéne :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. szeptember 29., vasárnap 22:20

Egy szabadrúgás rémlik, amit közelről rúgott be, de az is a sorfal hibája volt inkább: KATT

Cé rúgja távolról, ami jobblábas szög, Bale távolról, ami ballábas szög, közelről meg rúgja rá Di María, Modric vagy Isco.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 29., vasárnap 22:07

Kerlon írta:Egyszer engedte eddig, akkor Özil be is kente a Weidenfellernek...
Pontosan,szerintem most ez is neki volt jó. Balenek is szerintem közel van kicsit,de még mindig jobb neki mint CRnek.
Bale,Modric,Xabi mind rúghatna szabit,de én Di Maríából is kinézném,hogy jól rúgja :) (legalábbis az ilyen CReseknél jobban.)
Dinhonak,Pirlonak vagy Juninhonak még jó lett volna jobblábasként,tekerve,vagy sorfal alatt,de neki ez nagyon közeli.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 29., vasárnap 21:40

Az abszolúte ballábas szabi volt... Balenek lábra állt volna a hosszú izomból. 16 méterről Curtois-t is bevitte volna a labda... CR meg kilőtte az égből, mert nem tudta visszahúzni és alányúlt helyette... Ilyenkor az egoja nem engedi... Egyszer engedte eddig, akkor Özil be is kente a Weidenfellernek...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. szeptember 29., vasárnap 21:13

majd ha már lesz fixen bale is, elsőt fölé lövi ronaldo, másodikat is, de a harmadikat már átpasszolja

de tőlem ellövöldözheti a szabikat, csak mezőnyben tegyen hozzá, és férjenek el a combjai egymás mellett, hogy tudjon rendesen mozogni
Nem illik.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. szeptember 29., vasárnap 20:58

wZoLee7 írta:látom nem csak én legyintek egyet mikor CR megy szabadot rúgni...sokkal hatékonyabb lenne, ha Bale rúgná őket vagy Modric, és ő menne fejelni, vagy a kipattanóra
De még ha tekerni próbálná vagy valami, de nem, izomból, hadd szóljon... :D 30 az az ő távolsága, mert áttudja rúgni úgy a sorfal felett, hogy még idejében lecsapódjon, de közelről állandóan sorfalba lövi, vagy fölé, ezeket én simán átengedném Modricnak, amilyen lövőtechnikája van a srácnak ennyit ő is simán beverne.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 29., vasárnap 16:58

látom nem csak én legyintek egyet mikor CR megy szabadot rúgni...sokkal hatékonyabb lenne, ha Bale rúgná őket vagy Modric, és ő menne fejelni, vagy a kipattanóra

Avatar
Mr. Bidé
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. augusztus 7., szerda 15:05
Kedvenc játékosaid: Maradona,Messi Jancsika Károly
Kedvenc csapatod: F.C.B. F.T.C.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mr. Bidé » 2013. szeptember 29., vasárnap 16:29

Ő ne legyen a Madrid Messije, ne legyen az, hogy azt csinál amit akar.[/quote]

Az hogy minden szögből távolságból(ilyen hatékonysággal) ő lövi engem arra enged következtetni hogy azt csinál amit akar.
Ellenkező esetbe szólna neki hogy ne erőltesd öreg !! Ha 25-30m ről jön a szabad az a tiéd.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 29., vasárnap 16:24

nmate írta:De igazából szerintem Bale is úgy elverte volna a hosszúba, hogy a kapusnak füstölne az ujja vége még most is :mrgreen:
És tényleg :agree:

Bale nagyon durván lőtte tavaly már a szabadrúgásokat, a csúcspont az volt, amikor egy meccsen kettőt rúgott így a Lyonnak, szerintem érdemes lenne minél több esetben átengedni neki a szabadrúgások elvégzésének lehetőségét. :agree: (Csak ne a Clásicókon, ha lehet.)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 29., vasárnap 15:16

De igazából szerintem Bale is úgy elverte volna a hosszúba, hogy a kapusnak füstölne az ujja vége még most is :mrgreen:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. szeptember 29., vasárnap 15:14

Realista24:

Egyik.

Másik.

:mrgreen: Ez ugrott be egyből.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 29., vasárnap 15:13

Engem leginkabb az zavar, hogy a jateka teljesen leegyszerusodott. Sokszor 1 az 1 ellen is megy a visszapassz Coentraonak, hat meg amikor 2 vagy 3 ellenfel van vele szemben.. Carlonak hamar ki kene talaljon egy olyan rendszert, amiben jol erzi magat Ronaldo (es Bale is)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 29., vasárnap 15:12

Ha egy Pirló állna ilyenkor a labda
Ha most leírom, hogy ezt Özil beverte volna, akkor kitör a forradalom :lol:

Nem fekszik neki Carlo rendszere. Ő ne legyen a Madrid Messije, ne legyen az, hogy azt csinál amit akar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2013. szeptember 29., vasárnap 15:11

Túlságosan is rá van építve a Madrid, ha ez megváltozik és mást is engednek kibontakozni itt gondolok Bale-re vagy akár Benzemára, akkor lehet fog változni a játék képe. Ott a Bayern Ribery-Robben szélsők és egyik se nyomja el a másikat, sőt még a csatárnak is hagynak levegőt!
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 29., vasárnap 15:08

Realista24 írta: Lecsapódóst akar rúgni ilyen közelről, nem is értem mit gondolt...
Ezt tényleg nem értem nála én sem. Ilyen közelről egy szabi fél gól. Ha egy Pirló állna ilyenkor a labda mögött, akkor nagy valószínűséggel gól. Simán helyeznie kéne. Érzi a kaput, képes lenne rá, de mégsem úgy csinálja. :/
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 29., vasárnap 14:58

Lement a meccs, lehozott egy nulla teljesítményt ő is, mégsem ír ide senki. Érdekes.
Tudom, a múlt, meg a 200 gól.
De azért remélem lehet kritikával illetni egy ilyen teljesítmény után, na meg azért, amiért 17 méterről 17 méterrel fölé rúgta a szabadrúgást.
Lecsapódóst akar rúgni ilyen közelről, nem is értem mit gondolt...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. szeptember 28., szombat 2:02

Elég friss, még itt nem láttam:
Ronaldo pleads for hug-fan charges to be dropped

Itt egy magyar cikk, mivel az angolom 0.
Az Origo írta:Cristiano Ronaldo levelet írt a miami rendőrségnek, hogy ne ítéljék el rajongóját, aki a pályán ölelgette őt.
A 20 éves albán Ronald Gjoka az augusztusi Chelsea-Real meccsen rohant be a pályára, és hosszasan ölelte Ronaldót, miközben folyamatosan duruzsolt a fülébe.

Gjokát végül a biztonságiak vitték le a pályáról, és szabálysértés, valamint rendzavarás miatt eljárás indult ellene, ami könnyen azt eredményezheti, hogy kirakják az egyetemről, és visszaküldik Albániába.

Ügyvédje, Richard Hujber szerint Gjoka már belátta a hibáját, de nem szeretné, ha megbüntetnék emiatt, és hasonló véleményen van Ronaldo is. "Megértem, hogy fontos a törvények betartása, mégis arra kérném önöket, hogy vizsgálják felül ügyet, és ejtsék a fiatalemberrel szembeni vádakat" - írta a miami rendőrségnek írt levelében a Real Madrid sztárja.
:salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég