Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 22., péntek 17:24

Egyébként én is azzal értek egyet, hogy ez a hosszabbításos dolog csak is azért van, mert Messi ismét megnyerte. És nagyon jól tudja a FIFA, hogy ebből mekkora botrány lenne.

Innentől kezdve ténylegesen elvesztené presztízsét az aranylabda (ami sokak szemében már így is egy szimpátiaszavazás), senki nem arról beszélne, hogy Messi mekkora játékos és 5szörös aranylabdás, a világlegjobbja, hanem arról, hogy hányszor nyert csalással. (nálam 3 labdája megérdemelt volt egyébként)

Plusz ugye elég valószínű, hogy CR idő előtt megfogja tudni az eredményt (gondolom senki nem gondolja, hogy nem súgnak neki) és amennyiben nem megy el, ez elég rossz fényt vet a jövőre, abból a szempontból, hogy lehet más is meggondolja, hogy mit keres ő ott, mikor úgysem teljesítmény alapján díjaznak, rúghatsz egy szezonban 80 gólt, kihúzhatod a szarból szinte minden meccsen a csapatod, akkor sem kapsz semmit, mert nem vagy az embereknek szimpatikus.

Adott egy EGYÉNI díj, 2 játékos akik 6 év alatt közel fejenként 300 gólt szereztek, az egyiknek lenne 5 aranylabdája, a másiknak 1... hát kicsit vicces...

Aki meg elhiszi, hogy ez az egész a pótselejtezőről szól, az szimplán nincs tisztában azzal ami itt folyik.....

Matt, te meg nem objektív vagy... 30 barcásból 25 Ronaldónak adná a labdát, de te folyton csak lehúzod a teljesítményét, ferdítesz, magyarázkodsz, mindent negatívan állítasz itt be, mert hát Ribery... Ribery lenyilatkozza, hogy eddig is jó játékos volt és most ő a világ legjobbja... Most komolyan?? Van aki ezt elhiszi? Ő egy láncszem egy jól működő szerkezetben. Hol van ő egyénileg olyan játékos, mint Messi, Ronaldo, Ibrahimovic, vagy akár Bale, Neymar... Igen, Neymar, mert egyénileg messze Ribery felett van. Hol dönt el Ribery egymás után 5-6 meccset folyamatosan? A fent említettek nemhogy 5-6-ot, de van hogy egy szezonban 50 meccsből 45-ön döntőnek bizonyultak az elmúlt évben, években. Senkinek a világon eszébe nem jutna Riberyt a többi között emlegítni, ha a Bayern nem nyert volna mindent.

Blatter lehet sokaknak felnyította a szemét, viszont nem ő volt az, aki azóta folyamatosan 2-3-asával rúgdossa a gólokat. Ez az egész megint semmi másra nem jó, minthogy lehúzd CR érdemeit.

Ribery ősszel 13 gól 10 assist tavaly 16 gól 23 assist
Ronaldo ősz 37 gól 7 assist 62 gól 14 assist

(ebbe válogatottól elkezdve minden benne van...)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 22., péntek 17:07

Matt009 írta:
Annak ellenére, hogy talán 2013 legjobb teljesítményét nyújtotta a svédek ellen CR, egy pótselejtezőnek nem szabadna perdöntővé válnia. Főleg nem úgy, hogy inkább blama a portugálok részéről a csak pótselejtező. Egy objektív ember szemében (ami valljuk be a közel lehetetlen kategória még a szavazóknál is, akik elvben profik...) nem szabadna, hogy ez adja meg az utolsó lökést. A szubjektív szavazóknak meg amúgy sem számít.
CR helyzete kb ilyen:

- Itt vagyok ám!
- Nem vesztek észre? Akkor ezt nektek... (gólok)
- Még mindig nem? (Tovább lövi a gólokat)
- Na, most már aztán elég! (Tripla a pótselejtezőn)

Természetesen leegyszerűsítve, de CR tehetett bármit nem nagyon volt dicsérve. Mindig csak Messi, aztán Ribéry. Pedig aztán elég brutális szezont hoz le, és még hol a vége? Igen, nincs kupa de ez sajnos nem rajta múlott, és még így is majdnem BL döntő és Kupa győzelem. Egyénileg brutális. Illene felérne ismét a csúcsra.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 22., péntek 16:59

van cr és messi 2013-as gólmennyisége között egy bizonyos különbség, nagyjából 1.00 gól/meccs vs. 1.17 gól/meccs, ami nem túl nagy különbség, viszont ribery meg nagyjából minden 3. meccsen talál be, ellenben a meccsek számát több, mint a duplájára emelik vele az első statban.
gondolom erre céloztál.
Van az minden 4. meccs is, de igen erre céloztam.
Olyan ez, hogy nem csak az utolsó csepp telíti meg az egész poharat, de ő fejezi be a munkát.
Annak ellenére, hogy talán 2013 legjobb teljesítményét nyújtotta a svédek ellen CR, egy pótselejtezőnek nem szabadna perdöntővé válnia. Főleg nem úgy, hogy inkább blama a portugálok részéről a csak pótselejtező. Egy objektív ember szemében (ami valljuk be a közel lehetetlen kategória még a szavazóknál is, akik elvben profik...) nem szabadna, hogy ez adja meg az utolsó lökést. A szubjektív szavazóknak meg amúgy sem számít.
Blatter nyilatkozata pedig majd' egy hónapja volt, és akkoriba közel sem lehetett ezt a szimpátiát érezni ezidáig.
Persze, hogy nem, mert egy folyamat elindítója volt. A forgószél vagy a cunami sem akkor a legnagyobb, mikor elindul, hanem ahogy halad előre, egyre erősebb lesz. A nyilatkozat felhívta CR-re a figyelmet, CR pedig beindult, mint az állat, meglovagolta az alá adott lovat, és bebaszott néhány mesterhármast, ami sok ember véleményét befolyásolta. Főleg, hogy a bolha sérült, és előtte még szarul is játszott gólok nélkül. De a Blatter nyilatkozat nélkül CR triplái sem lennének ennyire véleményformálóak.
Ilyen szempontból viszont akkor inkább adnám Messinek mint, hogy CR úgy kapja meg, hogy meg van sajnálva...
Hát Én nem. Kapott már 2 aranylasztit csak azért, mert divat neki adni, miért kapjon még eggyel többet. Messi nem jobb annyival a korosztályánál, hogy ez 3-4-5 aranylabdát megérdemelté tenné. Főleg, hogy van mellette egy CR, aki legalább olyan jó futballista. A fejenként 2 aranylabda lenne az igazságos.
sokkal inkább az, hogy mikor szarban volt a real madrid vagy a portugál válogatott (ami elég sokszor előfordult ebben az egy évben), akkor ő mindig ott volt, mindig hozta a 100%-ot, bárkinek betalált, bármilyen helyzetben is volt a csapat
és ezt sem messi, sem ribery nem tudja felmutatni
Messi ugye blama.
Ribery csapata meg sosem volt bajban. Amit Riberynek hozzá kellett tennie a csapata játékához, azt hozzá tette. Ő nem a góljaival viszi a hátán a csapatát. Az meg más kérdés, hogy mi látunk minden Real meccset, BM meccseket meg néhanapján BL-ben esetleg Bundás rangadókat, de szerintem itt senki nem tudja, hogy hány Ribery gól/gólpassz/kulcspassz ért 3 pontot, vagy volt első gól a BM meccsein a kicsik/középcsapatok ellen. Én sem tudom, ha valaki linkelne egy statot, annak örülnék. Egy olyan ember, aki ugyanannyi Real meccset nézett, mint BM meccset, na neki objektívebb képe van/lehet a kettejük teljesítményéről. Én azért arra emlékszem, hogy a rangadókon Ribery többnyire jól játszott, gólokat szerzett, gólpasszokat adott, helyzeteket teremtett.
Az egy másik kérdés, hogy a Real tavaly irreálisan sokszor került szarba, ami miatt CR góljai különlegesen felértékelődtek.
de még egyszer mondom, ez az aranylabda egy kabaré lesz, bárki is kapja, ezt a fifa szépen eltoszta
Ez nem is kérdés.
, vagyis hogy "ez egy kicsit bonyolult kérdés, mivel a FIFA soha nem tette egyértelművé, hogy mely kritériumok, szempontok a döntőek és hogy mi alapján odaítélhető ez a díj.
Na ez az. Nincsenek kritériumok. Itt én a többséggel kritériumokon vitatkozok, amik pedig nincsenek. Ezért meddő a vitánk. A fő probléma itt az, hogy hogyan hasonlítasz össze egy kp-st egy csatárral? A 20 gólpassz többet ér, mint 25 gól, vagy fordítva? A csatárnak nincs védőmunkája, a kp-snak van, kevesebbet van a kapu előtt, kevesebb gólt/gólpasszot oszt, mint a ziccerbe hozott csatár. Vagy egy védőmunkát hogyan hasonlítasz össze egy szélső munkájával? Sehogy. A legjobb közelítő a szerzett címek. Oké, aki jobb csapatban van az több címet nyer, de mivel általában az esélyesek a csapataik húzóemberei, ezért az a húzóember a jobb (az én felfogásomban), aki a csapatát kupákhoz segítette. Mert még mindig nem tudunk összehasonlítani egy kp-st egy csatárral. Ezen belül már lehet finomítani, hogy de a Real gyengébb csapat... De ez igazából bullshit. A Realnak minimum a 3. legerősebb kerete volt tavaly, de posztok és kispad szerint összehasonlítva a tavalyi BM/Barca/Real keretet, nem biztos, hogy nem a Real jönne ki elsőként. De ha csak a harmadik, akkor is, aki a legjobb akar lenni, annak a világ 3. legerősebb csapatát valamilyen komoly kupához kell segíteni. De ez az én szempontom. Ez egy globalista nézőpont, ami az alapproblémának (nem összehasonlítható 2 eltérő poszton játszó játékos) a kikerülése. Mivel én ettől a problémától nem tudok elvonatkoztatni, ezért az én kritériumaim torzulnak. De még jó, hogy nem mindenki gondolkodik hasonlóan. És attól én most basztatom CR-t, lehúzom, meg negatív vagyok, hogy olyan szempontból közelítem meg a kérdést, ami a legobjektívebb próbál lenni?

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 22., péntek 16:57

Ha annak kell elvinnie, aki több dolgot nyert meg, akkor nem tudom, miért Messinek adták anno Iniesta helyett, hiszen ő több címet szerzett 2010-ben.
Plusz Guti mondandóját még azzal kiegészíteném, hogy Messi úgy kapta meg az aranylasztit, hogy a vb-n égtek mint a rongy a németek ellen, plusz mindenidőklegjobbja annyi gólt szerzett a tornán mint én...de nekem van kifogásom, mert ott sem voltam :mrgreen:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. november 22., péntek 16:11

de még egyszer mondom, ez az Aranylabda egy kabaré lesz, bárki is kapja, ezt a fifa szépen eltoszta
De nem most, hanem már vagy 4 éve amikor is létrehoztak egy "új" díjat lefektetett, komoly szempontrendszer nélkül; ezzel kapcsolatban teljesen osztom Guti tegnapi véleményét /amit a Marca picit megvágva ezáltal kicsit homályosan hozott le --> talán így egyértelműbb a megfogalmazás/
"Es todo un poco lioso porque la FIFA nunca deja claro en que se basa para conceder el premio. En 2010, Iniesta había ganado más que Messi y no se lo dieron, así que no entiendo nada. Si es por méritos individuales, no hay color. Cristiano Ronaldo está muy por encima de Messi y de Ribéry ahora mismo.
, vagyis hogy "ez egy kicsit bonyolult kérdés, mivel a FIFA soha nem tette egyértelművé, hogy mely kritériumok, szempontok a döntőek és hogy mi alapján odaítélhető ez a díj. Ha annak kell elvinnie, aki több dolgot nyert meg, akkor nem tudom, miért Messinek adták anno Iniesta helyett, hiszen ő több címet szerzett 2010-ben. Ha pedig a legjobbnak kell adni, akkor Ronaldo jelenleg mindenki felett áll, messze felülmúlja Messit és Ribéryt is." Ebben minden benne van, így gondolom én is! B-) :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. november 22., péntek 15:51

___Samy___ írta:sokkal inkább az, hogy mikor szarban volt a real madrid vagy a portugál válogatott (ami elég sokszor előfordult ebben az egy évben), akkor ő mindig ott volt, mindig hozta a 100%-ot, bárkinek betalált, bármilyen helyzetben is volt a csapat
Ez a fő! Ez a lényeg.
___Samy___ írta:és ezt sem messi, sem ribery nem tudja felmutatni
Na meg ez. A másik meg, hogy Messi a nagy csapatok ellen, a nagy meccseken rendre sehol nem volt, míg CR azokon a meccseken is kiemelkedő teljesítményt tudott hozni.
___Samy___ írta:Arról meg nem tehet cé, hogy nem nőtt fel a csapat hozzá, és nem nyert kupákat, mert már "csak" ennyi kellett volna hozzá
És ez is nagy igazság. Azokkal értek egyet, akik azt mondják, hogy az aranylabdával nem a csapatban elért eredményeket kell díjazni. És Ribery egyénileg közel sincs CR-hez, akkor sem, ha triplázott idén. (És nem, nem köpöm szembe magam, miszerint akkor '10-es aranylabda jogosan Messié -ez a nagy ellenérv, ha valaki CR-nek adná, legalábbis, ahogy olvasgattam az eszmecseréket-, sosem állítottam, hogy anno Sneidernek kellett volna kapnia. Abba meg nem mennék bele, hogy Messinek mennyi jogos. Akármennyi is, ami itt folyik, az attól függetlenül egy nagy vicc.)
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 22., péntek 12:47

Blatter nyilatkozata pedig majd' egy hónapja volt, és akkoriba közel sem lehetett ezt a szimpátiát érezni ezidáig.
valahogy így, a svéd elleni mester hármas után kezdett el csöpögni tőle mindenki, előtte nem, pedig már akkor is aktuális volt a blatter nyilatkozat
azt a 13 gólt meg ne vegyük már el tőle, csak azért, mert blatter cinkelte

még annyit hozzáfűznék ehhez az egészhez, hogy szerintem nem azon van a hangsúly, hogy rúgott 66 gólt vagy mennyit, az elmúlt egy évben, ez csak hab a tortán
sokkal inkább az, hogy mikor szarban volt a real madrid vagy a portugál válogatott (ami elég sokszor előfordult ebben az egy évben), akkor ő mindig ott volt, mindig hozta a 100%-ot, bárkinek betalált, bármilyen helyzetben is volt a csapat
és ezt sem messi, sem ribery nem tudja felmutatni
arról meg nem tehet cé, hogy nem nőtt fel a csapat hozzá, és nem nyert kupákat, mert már "csak" ennyi kellett volna hozzá

de még egyszer mondom, ez az aranylabda egy kabaré lesz, bárki is kapja, ezt a fifa szépen eltoszta
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 22., péntek 12:43

Matt009 írta:Én meg egyáltalán nem vagyok biztos CR aranylabdájában. A helyzet nem sokat változott tavaly óta. Ugyanazok a hozzá nem értő barmok szavaznak, és CR-nek sokkal rosszabb helyzetből indul mind eredmények, mind támogatás szempontjából, mind Messi az elmúlt években 2010-et leszámítva.
A szavazás meghosszabbítása egyértelmű jele annak, hogy ismét Messi nyert, és ezt a blamát a FIFA nem képes viselni, és reménykedik a változásban, hátha a CR hype és az új szavazatok ezt megfordítják. Az állás megfordítását azonban én kétlem. Akik eddig nem CR-re szavaztak, vagy nem első helyre tették ezen nem fognak változtatni. Az újonnan beérkező szavazatok meg ugyanúgy támogathatják Messit is.
Ez már bennem is megfogalmazódott... Ilyen szempontból viszont akkor inkább adnám Messinek mint, hogy CR úgy kapja meg, hogy meg van sajnálva... Megkapta az aranycipőt, és adják neki oda a lasztit is... Úgy is durva szezont futott... Vagy várjunk csak :hmmm: ...

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 22., péntek 12:35

Talán értelmezd mit írtam, miután reagálsz rá!
én értettem, mire gondolsz. :mrgreen:
van cr és messi 2013-as gólmennyisége között egy bizonyos különbség, nagyjából 1.00 gól/meccs vs. 1.17 gól/meccs, ami nem túl nagy különbség, viszont ribery meg nagyjából minden 3. meccsen talál be, ellenben a meccsek számát több, mint a duplájára emelik vele az első statban.
gondolom erre céloztál.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. november 22., péntek 12:17

Matt009 írta:Nem baromi furcsa a vélemények hirtelen változása? Egy szem CR tripla tette ezt? Nem. Rúgott már elég triplát. Blatter hülyesége sanszosabban okozta a változást.
Nem egy szem CR tripla okozta, de kellett hozzá. Olyan ez, hogy nem csak az utolsó csepp telíti meg az egész poharat, de ő fejezi be a munkát. Egész évben kiemelkedő teljesítményt nyújtott, ezzel senki nem vitatkozhat. Véleményem szerint hármójuk közül messze legjobbat. Az emberek nagy részét mostanra győzte meg. Persze adhatott ehhez egy lökést Blatter is, de teljesen elvenni CR érdemeit badarság volna. Blatter nyilatkozata pedig majd' egy hónapja volt, és akkoriba közel sem lehetett ezt a szimpátiát érezni ezidáig.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 22., péntek 11:37

tubatibi írta:Matt, nem megy ez neked. :(

Kezdek egyre biztosabb lenni CR aranylasztijában, nem lehet, hogy ennyire nyalizás után, ne ő kapja, itt akkora felháborodás lenne, hogy az eszméletlen, egyébként megérdemli, nagyon is.

CR7 :salute: :salute: :salute:
Azért nem megy nekem, mert nem fújom az elfogult madridista hülyeségeket és vágyálmokat? Azt hiszitek megint CR-t basztatom, pedig az a statisztika egy hülyeség, egy párhuzamos világ FIFA magazinjába való, ahol CR a jófiú, és Messi a kiközösített futballautista. Másra az a stat nem jó. Ennyit volt a lényege annak, amit írtam, illetve írtam hozzá egy javaslatot, amivel reálisabbá lehetne tenni egy még mindig semmit nem érő statisztikát. Meg leírtam azt, hogy CR miért lett hypeolva hirtelen.

Én meg egyáltalán nem vagyok biztos CR aranylabdájában. A helyzet nem sokat változott tavaly óta. Ugyanazok a hozzá nem értő barmok szavaznak, és CR-nek sokkal rosszabb helyzetből indul mind eredmények, mind támogatás szempontjából, mind Messi az elmúlt években 2010-et leszámítva.
A szavazás meghosszabbítása egyértelmű jele annak, hogy ismét Messi nyert, és ezt a blamát a FIFA nem képes viselni, és reménykedik a változásban, hátha a CR hype és az új szavazatok ezt megfordítják. Az állás megfordítását azonban én kétlem. Akik eddig nem CR-re szavaztak, vagy nem első helyre tették ezen nem fognak változtatni. Az újonnan beérkező szavazatok meg ugyanúgy támogathatják Messit is.
mi a fenének raknék oda más játékost, ha nem ő az aranylabda esélyes?
Ez az elfogultság. Azért nem raksz oda mást, mert hirtelen elrontja a stat baromi látványosságát.
Na most emiatt elgondolkodtam azon, hogy esetleg nem lehet, hogy mégis mindenben a rosszat keresed, mindent negatív oldalról közelítesz meg, és direkt arra fókuszálsz? Mert eddig bele lehetett magyarázni, hogy nem célod mindent mocskolni, lehúzni, de kezd sok lenni. Mert, hogy soha egy darab jó véleményed, annyi sincs, és ami esetleg bármiben pozitívum lehet, az felértékelt, elferdített, vagy tudjam is én mi, de nem pozitív... elgondolkodtató.
Nem baromi furcsa a vélemények hirtelen változása? Egy szem CR tripla tette ezt? Nem. Rúgott már elég triplát. Blatter hülyesége sanszosabban okozta a változást.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. november 22., péntek 11:25

Matt009 írta:Ezzel sem értek egyet. Blatter minden szempontból inkorrekt nyilatkozata felnyitotta az emberek szemét, és sokan fel vannak háborodva, és úgy érzik, hogy kompenzálásként CR-nek aranylaszti jár. Ennek következtében bármit jót tesz, tízszeresen felértékelődik.
Na most emiatt elgondolkodtam azon, hogy esetleg nem lehet, hogy mégis mindenben a rosszat keresed, mindent negatív oldalról közelítesz meg, és direkt arra fókuszálsz? Mert eddig bele lehetett magyarázni, hogy nem célod mindent mocskolni, lehúzni, de kezd sok lenni. Mert, hogy soha egy darab jó véleményed, annyi sincs, és ami esetleg bármiben pozitívum lehet, az felértékelt, elferdített, vagy tudjam is én mi, de nem pozitív... elgondolkodtató.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. november 22., péntek 11:19

mi a fenének raknék oda más játékost, ha nem ő az aranylabda esélyes? :roll:
Ami jobb, mint Messi és Ribery statja, de nem szignifikánsan.
tehát akkor jobb.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. november 22., péntek 11:17

Matt, nem megy ez neked. :(

Kezdek egyre biztosabb lenni CR aranylasztijában, nem lehet, hogy ennyire nyalizás után, ne ő kapja, itt akkora felháborodás lenne, hogy az eszméletlen, egyébként megérdemli, nagyon is.

CR7 :salute: :salute: :salute:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 22., péntek 11:10

Csabi írta:Köszönjük Blatternek Portugália VB-re juttatását :ike: :agree:

Tehát akkor már Iniesta is előbb érdemelne Aranylasztit, mint Cé? Korrekt. Amúgy Iniestának inkább semmelyik statját ne rakjuk senki mellé, mert amit egész ősszel művel az katasztrófa.
Talán értelmezd mit írtam, miután reagálsz rá! Iniesta csak egy példa volt. Lehetne írni oda még sok játékost. Ribery nem gólokat rúg, a statja nyilván lerontja Messi statját, és mivel Ribery nem gólerős, CR mellé rakj egy nem gólerős, inkább előkészítő típusú játékost. Lenne a kettejük statja kb.: 105 meccs 76 gól. Ami jobb, mint Messi és Ribery statja, de nem szignifikánsan.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. november 22., péntek 10:48

Köszönjük Blatternek Portugália VB-re juttatását :ike: :agree:

Tehát akkor már Iniesta is előbb érdemelne Aranylasztit, mint Cé? Korrekt. Amúgy Iniestának inkább semmelyik statját ne rakjuk senki mellé, mert amit egész ősszel művel az katasztrófa.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 22., péntek 10:36

csabi* írta:
Anis írta:2013:
Messi + Ribery = 95 meccsen 64 gól
Cristiano Ronaldo = 55 meccsen 66 gól
az korrekt :salute:
nincsenek szavak erre az emb... izé gépre
Rakd CR mellé Iniesta statját, és akkor van mit összehasonlítani. Így sok értelme ennek a statnak nincs. Tipikusan statisztikák magunk javára fordítása.
Gascoigne írta:
pheco írta:Egyébként egész furcsa érzés, hogy most hirtelen ekkora "Cé imádat" lett.
Ez nem imádat, hanem elismerés. A különbség, hogy az előbbi feltétel nélküli, az utóbbiért kőkeményen meg kell dolgozni.
Ezzel sem értek egyet. Blatter minden szempontból inkorrekt nyilatkozata felnyitotta az emberek szemét, és sokan fel vannak háborodva, és úgy érzik, hogy kompenzálásként CR-nek aranylaszti jár. Ennek következtében bármit jót tesz, tízszeresen felértékelődik.
CR kétségtelenül megdolgozott ezért az elismerésért, de sokan, eddig nem ismerték el, a hirtelen nagy felismerés oka nem CR teljesítménye, hanem Blatter butasága.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. november 22., péntek 9:22

Arról esetleg nincs hír, hogy CR szavazott-e az Aranylabdáról, és ha igen kire. Kíváncsi lennék, ugye magára nem szavazhat.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. november 22., péntek 7:06

Gascoigne írta:
pheco írta:Egyébként egész furcsa érzés, hogy most hirtelen ekkora "Cé imádat" lett.
Ez nem imádat, hanem elismerés. A különbség, hogy az előbbi feltétel nélküli, az utóbbiért kőkeményen meg kell dolgozni.
És valahol itt a különbség a tömegek által (természetesen tisztelet a kivételnek) Messi, illetve CR felé kinyilvánított érzelmek között (általánosságban beszélve természetesen).
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 22., péntek 4:35

Gascoigne írta: Ez nem imádat, hanem elismerés. A különbség, hogy az előbbi feltétel nélküli, az utóbbiért kőkeményen meg kell dolgozni.
Én is ezt akartam írni.. hülyének is nézik azt aki nem ismeri el. Sokan csak az utolsó két hónapjáról beszélnek, holott egész évben hozta ezt az emberfeletti teljesítményt, csak ebben a két hónapban még rátett egy lapáttal. Csak hát nála az eddigiek már szokásosnak mondhatók :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég