Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Kivel pótolnád a pótolhatatlant?

A szavazás 2018. július 21., szombat 16:32-kor befejeződött.

Hazard
11
8%
Kane
9
6%
Mbappe
116
83%
Neymar
3
2%
Más
1
1%

Szavazatok száma: 140

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. augusztus 31., vasárnap 12:00

Most legalább pihen 2 hetet. Mondjuk az Atletico ellen tuti játszani fog, pedig nem biztos, hogy kéne.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 31., vasárnap 11:50

L.Miki írta: Az a baj, hogy nagy harcos vagyis túl nagy harcos és ő nem bírja elviselni, ha már nem tud bevethető lenni mert sérült. Kész az edző dönt, le kell ültetni, pihenjen.
Jó, de ha belegondol, akkor így többet veszíthet. Mondjuk sajnos nem tudjuk mi megy a háttérben, de ez felettébb érdekes. Idehoztunk egy Jamest is, aki konkrétan tud játszani CR helyén, tehát nem is egy Khedirát kéne ott nyomatni. Minden adott ahhoz, hogy kihúzzuk azt az időt, amíg felépül, de nem...
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

L.Miki
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. augusztus 31., vasárnap 11:31

Mike írta:
Üljön otthon, b.ssza fel a lábát az asztalra, és kortyolja a söröket miközben streameli a barátok köztöt
Előbb zuhan le egy meteor a Földre és pusztít el mindent, mint hogy ezt lássuk Cristianotól... :lol:
Az a baj, hogy nagy harcos vagyis túl nagy harcos és ő nem bírja elviselni, ha már nem tud bevethető lenni mert sérült. Kész az edző dönt, le kell ültetni, pihenjen.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Mike
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. augusztus 31., vasárnap 11:25

nevetséges az egész ami körülötte folyik. Fél éve sérülten játszik, tudja, látja mindenki, de semmit nem tesznek ellene.

Lehet hülyeség amit írok, nem vagyok ott, nem látom mit csinál, de mi lenne ha egyszer mikor azt mondják hogy pihen, mert SÉRÜLT, akkor nem olyan hírek jönnének folyamatosan, hogy napi 8 órát EDZ hogy felépüljön. Hát így aztán lehet pihentetni a sérült testrészt.

Üljön otthon, b.ssza fel a lábát az asztalra, és kortyolja a söröket miközben streameli a barátok köztöt
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 30., szombat 13:50

Realista24 írta:
Cristiano állapotáról: “Cristiano rendben van, de jobb szerettem volna, ha ezt a hetet arra használja, hogy teljesen felépüljön az Atlético elleni mérkőzésre, és a Bajnokok Ligájára, így holnap nem fog pályára lépni a Real Sociedad ellen”
Na most ez WTF? :lol:

Ez a hivatalos oldalról van, kicsit más mint amit én olvastam, ez még ok.
De mi az hogy jobb szerette volna? Hát ki a faxom dönt arról, hogy a játékosa mit csinál munkaidőben? :lol:
félreérthető a fogalmazás. sztem ennyi.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 30., szombat 13:31

Cristiano állapotáról: “Cristiano rendben van, de jobb szerettem volna, ha ezt a hetet arra használja, hogy teljesen felépüljön az Atlético elleni mérkőzésre, és a Bajnokok Ligájára, így holnap nem fog pályára lépni a Real Sociedad ellen”
Na most ez WTF? :lol:

Ez a hivatalos oldalról van, kicsit más mint amit én olvastam, ez még ok.
De mi az hogy jobb szerette volna? Hát ki a faxom dönt arról, hogy a játékosa mit csinál munkaidőben? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Banán

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. augusztus 30., szombat 13:24

Realista24 írta:Mondjuk, ha Bento nem hagyja ki, akkor holnap is ott lett volna. Erre valahogy fogadni mernék.
pont most akartam, pont ugyanezt írni
nem volt már képük így játszatni

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 30., szombat 13:21

Mondjuk, ha Bento nem hagyja ki, akkor holnap is ott lett volna. Erre valahogy fogadni mernék.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. augusztus 30., szombat 13:20

Ahogy arról korábban beszámoltunk, Carlo Ancelotti megerősítette, hogy Cristiano Ronaldo holnap nem lép pályára a Sociedad ellen.
kösz ancselotti hogy végig hazudtad a nyarat :lol: :lol: a legutolsó malmö drukker is tudta hogy ronci nem ép de azért halál nyugodtan játszatta mindig és nyilatkozza hogy minden okés
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 30., szombat 13:17

Na Carlo elmondta, hogy Cé nem fog játszani, és a következő heteket arra fogják használni, hogy az Atma ellen és a BL-ben újra százas legyen.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. augusztus 30., szombat 11:21

ja hát azt ő is elmondta, hogy ha kell akkor sérülten is játszani fog.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 30., szombat 8:55

sonic írta:
Bento, a portugál válogatott szövetségi kapitánya hatalmas meglepetésre kihagyta Cristiano Ronaldót a szeptemberi selejtezőre készülő keretből. A kapitány annyit mondott, hogy: “nincs megfelelő fizikai állapotban. Tudjuk, hogy térdproblémái vannak, és annak ellenére, hogy játszott az elmúlt időben, nem képes folyamatosan pályára lépni. Azt nem én döntöm el, hogy ki játszik a Real Madridban, azt viszont igen, hogy ki lép pályára a válogatottban. Az alapján amit én tudok róla, nem képes játszani.” Forrás: Madridom.hu

De azert a VB-n meg jo volt jatszatni serulten, nem, te b.dos g.tzi?? Anyadnak uzengessel ilyen allattomos nyilatkozatokkal, ne a Real Madridnak.... Tsitska!

Nem hiszem el az ilyen petkany embereket. :(
Alpári level sonic... Arról nem is beszélve, hogy Ronaldo szerintem semmi pénzért nem hagyta volna ki a VB-t.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sonic
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. augusztus 30., szombat 3:52

Bento, a portugál válogatott szövetségi kapitánya hatalmas meglepetésre kihagyta Cristiano Ronaldót a szeptemberi selejtezőre készülő keretből. A kapitány annyit mondott, hogy: “nincs megfelelő fizikai állapotban. Tudjuk, hogy térdproblémái vannak, és annak ellenére, hogy játszott az elmúlt időben, nem képes folyamatosan pályára lépni. Azt nem én döntöm el, hogy ki játszik a Real Madridban, azt viszont igen, hogy ki lép pályára a válogatottban. Az alapján amit én tudok róla, nem képes játszani.” Forrás: Madridom.hu

De azert a VB-n meg jo volt jatszatni serulten, nem, te b.dos g.tzi?? Anyadnak uzengessel ilyen allattomos nyilatkozatokkal, ne a Real Madridnak.... Tsitska!

Nem hiszem el az ilyen petkany embereket. :(
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

csabi*
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 29., péntek 12:25

szerintem arra gondolt, hogy szegény családból származik
Kép

Enrique

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. augusztus 29., péntek 10:03

Ha a kemény munka nem párosult volna tehetséggel, maximum a Championship-ben focizna, ettől függetlenül számomra is a mentalitása, és a munkájába fektetett energia, szenvedély az igazán egyedülálló az ő esetében, nem tudom volt-e kompetitívebb futballista a történelem során.
Foglalkozástól függetlenül bárki számára példaértékű lehet a világon.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 29., péntek 9:43

ikarus93 írta:Nem győzöm mondani, hogy ez az ember az emberiség számára egy példakép, hogy lehet a 0-ról kemény munkával és kitartással plusz nem kevés szenvedéllyel eljutni a csúcsra. Hatalmas respect :salute:
Elnézést a dupláért.
Az egy dolog hogy sokat dolgozott erte, de nem egy full atlagos jatekosrol van szo. Neha ugy erzem hogy sokak szerint csak a kemeny munka miatt van ezen a szinten, pedig mar gyerekkent is egy rohadt tehetseges jatekos volt.

ikarus93
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. augusztus 28., csütörtök 20:42

Nem győzöm mondani, hogy ez az ember az emberiség számára egy példakép, hogy lehet a 0-ról kemény munkával és kitartással plusz nem kevés szenvedéllyel eljutni a csúcsra. Hatalmas respect :salute:
Elnézést a dupláért.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

ikarus93
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. augusztus 28., csütörtök 20:31

R.M.C.F írta:
Cristiano Ronaldót választották az elmúlt szezon legjobbjának, miután Monacóban átadták az UEFA legjobb játékosának járó díjat. CR ezzel Neuert és Robbent utasította maga mögé a díj elnyerésekor. Forrás: Madridom.hu

Na,megint hány te*ves,rongybatekertpi***jú rohad el hogy ezt meg kellett élnie....... :D :D :D :D

majd mikor megkapja a 3.aranylabdáját. :Đ
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

torjack
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. augusztus 28., csütörtök 20:25

főleg a bl volt itt hangsúlyos, suáreznek csak a pl volt, esélye nem volt a háromba kerülni. cr győzelme viszont tényleg nem szorul magyarázatra. a dobogóra viszont valóban odaférhetett volna a dm,ramos,modric trióból legalább az egyik.

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 28., csütörtök 20:24

Cristiano Ronaldót választották az elmúlt szezon legjobbjának, miután Monacóban átadták az UEFA legjobb játékosának járó díjat. CR ezzel Neuert és Robbent utasította maga mögé a díj elnyerésekor. Forrás: Madridom.hu

Na,megint hány te*ves,rongybatekertpi***jú rohad el hogy ezt meg kellett élnie....... :D :D :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Vissza: “Legendák”