Real Madrid játékosok a múltban

A Real Madrid egykori nagyjai.

Egy játékost visszahozhatsz a csapatba a közelmúltból, ki lenne az? (Prime teljesítménnyel számolva)

A szavazás 2023. november 3., péntek 6:37-kor befejeződött.

Benzema
11
12%
Casemiro
1
1%
Cristiano Ronaldo
55
62%
Gareth Bale
0
0 szavazat
Hazard
2
2%
Isco
4
4%
Marcelo
5
6%
Raphael Varane
1
1%
Sergio Ramos
5
6%
Mást, megírom kommentben
5
6%
 
Szavazatok száma: 89

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. március 25., csütörtök 17:24

Én nem a mai klasszisokra gondoltam.
Xabi Pirlo Toni Luka igen ugyanez a szint.

Bar Becksy szelos volt de mindegy.
En azokra gondoltam hogy valakinek van egy jo passza vagy meccse megy a hype de folyamatosan nemtudna ezeket a labdakat szolgaltatni :)

De birom hogy egybol ugrik mindenki ha nem tűpontosan fejezi ki magat az ember. Egybol hulyenek nezik :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: portillo » 2021. március 25., csütörtök 16:41

matador írta:Luka. Toni.
Elsőre egybe olvastam a két nevet, kicsit megilletődtem. :lol:
Egyébként Ramosnak is elég jó hosszú labdái vannak, de Becks azért extra volt.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 25., csütörtök 16:38

matador írta:
lestat írta: https://youtu.be/p6Ca80EB82o

Ha csak egy passzt is megcsinalna innen ma valamelyik jatekos, fel evig abbol élne :lol:

Elképesztő az a konnyedség ahogy passzol 30-40-50metereket es ahogy pozicioba teszi magat a tokeletes passzhoz :agree:
Luka. Toni.
Egy pillanatra nem láttam a ponot Luka után. Nem értettem, hogy jön ide az olasz :lol:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: matador » 2021. március 25., csütörtök 16:26

lestat írta: https://youtu.be/p6Ca80EB82o

Ha csak egy passzt is megcsinalna innen ma valamelyik jatekos, fel evig abbol élne :lol:

Elképesztő az a konnyedség ahogy passzol 30-40-50metereket es ahogy pozicioba teszi magat a tokeletes passzhoz :agree:
Luka. Toni.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. március 25., csütörtök 16:19

https://youtu.be/p6Ca80EB82o

Ha csak egy passzt is megcsinalna innen ma valamelyik jatekos, fel evig abbol élne :lol:

Elképesztő az a konnyedség ahogy passzol 30-40-50metereket es ahogy pozicioba teszi magat a tokeletes passzhoz :agree:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. február 18., csütörtök 13:37

Az ügynök nem csak az átigazolási díjból részesül (vagy azon felül kap belőle), hanem az is meghatározza a díját, hogy mekkora szerződést tud kiharcolni az ügyfelének. Balenél ez ki van maxolva.

Évek óta nem értékesíthető a csávó 4 eurónál többért, ennél nagyobb fizut meg senki nem adna neki, inkább csak kevesebbet. Magyarul az ügynöknek is érdeke, hogy a jelenlegi szerződésében üljön geret. Ha nem vonul még vissza, és még aláír valahova valamennyiért, az az ügynöknek is bónusz. Az, hogy bitang karrierje volt, nem arrafel nyilatkozta, hogy milyen sikeres volt, hanem hogy mindkettő annyit keresett az elmúlt 10 évben, hogy leszarják mi történik már. Meg is értem. Szakadna rájuk az ég.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. február 18., csütörtök 13:12

Realista24 írta: Barnett, Bale’s agent: "He still loves Madrid. He hasn’t problems with the club, it’s a wonderful club. It wouldn’t be a problem [for him to return]. They just have to decide if they need him back, if he can play for Madrid and all these things” [Goal]
I guess you have to ask Mr. Zidane if he wants him, I don’t think so."
They [Bale & Mourinho] have a good relationship, there is no problem. It’s journalists who create the problem, but there is no problem. We expected him to play more; things haven't gone that well, but the team haven’t gone [as] good as well."
Amúgy őt sem értem teljesen. Neki nem az lenne az érdeke, hogy Bale eligazoljon inkább? Olyankor leesik neki is egy nagyobb összeg. Vagy így anyagilag ő is jobban jár, hogy néha lenyilatkozza, hogy Bale a világ legjobbja és amúgy is csúnya Mr.Zidane... :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 18., csütörtök 12:55

Barnett, Bale’s agent: "He still loves Madrid. He hasn’t problems with the club, it’s a wonderful club. It wouldn’t be a problem [for him to return]. They just have to decide if they need him back, if he can play for Madrid and all these things” [Goal]
I guess you have to ask Mr. Zidane if he wants him, I don’t think so."
They [Bale & Mourinho] have a good relationship, there is no problem. It’s journalists who create the problem, but there is no problem. We expected him to play more; things haven't gone that well, but the team haven’t gone [as] good as well."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4804
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. február 17., szerda 16:39

Sorrentino írta:
Egész egyszerűen brutális, ahogy leolvadt. Nem is tudnék hirtelen mondani másik játékost, aki ennyire fent volt a csúcson a Pool elleni BL döntőben, aztán ekkora lejtmenet következett. S bár papíron egy 100 millás játékosról van szó, de viszont senkinek sem kell... Kínába, USAba, arabokhoz meg gondolom nem akar elmenni, bár rengeteget kereshetne, de egy picit ott is meg kéne mozdulnia.
Én csak azt nem értem, hogy ha már a világ összes pénzét kifizettük neki, akkor miért nem megy nyugdíjba már? Golfozhatna, ehetne-ihatna, élhetne csak... az ő részéről miért kell még ez az egy év? Motiváció nincs, már nyűg neki is az egész. Tudom-tudom pénz, de ilyenkor már az idő is pénz, nem? Ha felállna, legalább nem lenne közutálat tárgya teljesen. Viszont így all-time #1. :vivo:
Már így is közutálat tárgya, nem oszt nem szoroz ez az 1 év. Főleg hogy úgysem kerül majd meccskeret közelébe, csak szép kényelmesen leakasztja a lovét. Ez konkrétan ha jól számolom több mint 7 milliárd forint. Hülye lenne ennyiről lemondani, amikor csak lelátóznia kell érte 1 évig miközben a napi két edzést leszámítva azal tölti az idejét amivel csak akarja.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. február 17., szerda 16:22

Egész egyszerűen brutális, ahogy leolvadt. Nem is tudnék hirtelen mondani másik játékost, aki ennyire fent volt a csúcson a Pool elleni BL döntőben, aztán ekkora lejtmenet következett. S bár papíron egy 100 millás játékosról van szó, de viszont senkinek sem kell... Kínába, USAba, arabokhoz meg gondolom nem akar elmenni, bár rengeteget kereshetne, de egy picit ott is meg kéne mozdulnia.
Én csak azt nem értem, hogy ha már a világ összes pénzét kifizettük neki, akkor miért nem megy nyugdíjba már? Golfozhatna, ehetne-ihatna, élhetne csak... az ő részéről miért kell még ez az egy év? Motiváció nincs, már nyűg neki is az egész. Tudom-tudom pénz, de ilyenkor már az idő is pénz, nem? Ha felállna, legalább nem lenne közutálat tárgya teljesen. Viszont így all-time #1. :vivo:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. február 17., szerda 16:07

Nem 100 milliós játékos. Az, hogy 8 éve az volt egy dolog, de már közelében sincs.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. február 17., szerda 15:16

wZoLee7 írta: Kizartnak tartom, hogy csak ugy lemond az egeszrol. Golfozhat egesz evben, kozben leakaszt meg 20 millat. Egyebkent edzesre sem engednem, keretbe sem neveznem, haszna ugy sincs
Egész egyszerűen brutális, ahogy leolvadt. Nem is tudnék hirtelen mondani másik játékost, aki ennyire fent volt a csúcson a Pool elleni BL döntőben, aztán ekkora lejtmenet következett. S bár papíron egy 100 millás játékosról van szó, de viszont senkinek sem kell... Kínába, USAba, arabokhoz meg gondolom nem akar elmenni, bár rengeteget kereshetne, de egy picit ott is meg kéne mozdulnia.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 17., szerda 14:55

Kizartnak tartom, hogy csak ugy lemond az egeszrol. Golfozhat egesz evben, kozben leakaszt meg 20 millat. Egyebkent edzesre sem engednem, keretbe sem neveznem, haszna ugy sincs

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 17., szerda 14:52

Jonathan Barnett (Bale's agent): "Gareth is close to the end of his career. He's had a massive career."

És azt is mondta, van elég pénze egész hátralévő életére. Na, remélem akkor nincs szüksége a jövő évi bérére. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 14., vasárnap 9:24

Becks :D
hát nem lett belőle kikötői munkás...

https://www.facebook.com/originaltrollf ... 863066357/
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 11., csütörtök 6:06

Steve írta:
Realista24 írta: Galacticos - the ESPN documentary on Real Madrid premieres 24th FEB 2021

Ez jó cucc lesz.
Boltam olyan barom, hogy régi meccseket és régi Real játékosokat néztem az utóbbi időkben folyamatosan jutyúbon..ne tegyétek. :kalapos:

A videók után mégjobban fáj nézni a mai Real “sztárjainak”teljesítményét. :coffee:
Trailer alapján Perezrol is fog szólni bőven.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. február 10., szerda 21:17

Realista24 írta: Galacticos - the ESPN documentary on Real Madrid premieres 24th FEB 2021

Ez jó cucc lesz.
Boltam olyan barom, hogy régi meccseket és régi Real játékosokat néztem az utóbbi időkben folyamatosan jutyúbon..ne tegyétek. :kalapos:

A videók után mégjobban fáj nézni a mai Real “sztárjainak”teljesítményét. :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 10., szerda 20:25

Galacticos - the ESPN documentary on Real Madrid premieres 24th FEB 2021

Ez jó cucc lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 3., szerda 17:13

Jim írta:
raul 4 ever írta: Jeséből is lehetett volna több, de olyan igazi klasszis valószínű nem.
A nem szint/jó játékos/ klasszis szerintem nem egy kategória
Jó játékosok jöttek ki az akadémiáról többen is
az elmúlt 15 évben, klasszist mondjuk Carvajalra mondanám
Mata Juanfran eggyel alatta talán :hmmm:
Ja, tenyleg Carvajalt kifelejtettem (mondjuk nagy hiba, de annyira természetes, hogy fel se tűnik 🙂), igen ő nyilván az akiből ki is jött.

Dani lehet a Real szint, aztán mögötte a Mata, Juanfran vonal, aztán Jese, Lv, Negredo, majd a Mig Torres szint pl..
Kb végigmentünk a wc-től a w.c. minőségig..
Ja, szal Jesé, besült, több volt benne, tán otthon még fut 1-2 közepes szezont, a képességei alapján megérdemli, hogy egyszer még rá is süssön újra a nap..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. február 3., szerda 16:50

raul 4 ever írta: Jeséből is lehetett volna több, de olyan igazi klasszis valószínű nem.
A nem szint/jó játékos/ klasszis szerintem nem egy kategória
Jó játékosok jöttek ki az akadémiáról többen is
az elmúlt 15 évben, klasszist mondjuk Carvajalra mondanám
Mata Juanfran eggyel alatta talán :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég