Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. október 15., szerda 15:54

Kerlon: Alaba nem kifejezetten védekező középpályás, inkább igazi mindenes a pálya közepén.
A Bayernben azonban balbunkó. (Legtöbb esetben)
Atletikus gyerek, simán elvan hátvédként, főleg ha ott van előtte a kis játszópajtija Ribéry.

Ami Thiagot illeti: Ez már vicc ami nálunk megy. Az Ő esete kifejezetten durva, ugye Badstubertől végignéztünk egy hasonlót már...
A Bréma ellen már a keretben lett volna, erre megint kidől hónapokra. Soha nem lesz lehetőség rotálni ezt a kurva keretet, ez pedig a tavasz rovására megy...
Reina Martinez Thiago Schweini Ribéry Badstuber. Szép névsor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 15., szerda 15:32

Annó Pep azért nem igazolta le Özilt a Barcához, mert Thiagoban bízott. Most újra Özil a téma, Thiago kiesett. Egyre egyértelműbbnek tűnik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. október 15., szerda 15:24

thiago. :(
újabb játékos, akinek könnyen lehet, hogy a sérülések teszik tönkre a karrierjét.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 15., szerda 14:33

R.M.C.F írta:
mia san mia írta:Ha pedig a City elleni 4-3-3 ból indulok ki, akkor lehet egy jó Schweini Xabi Thiago középső hármas. (Azon a meccsen jól működött a Lahm Xabi Alaba kp. )

Erről a 3asról írhatnál kicsit bővebben,én is belenéztem,de csak futólag,alabát betolta belső kp-nak? Mennyire volt fixen? Vagy ki is húzódott a szélre? Mennyit támadott és mennyit védekezett? Lahm jobb belső volt? Xabi mellett vagy kicsit előtte? Hogy volt ez?

És ehhez hogy állt fel a támadó 3as? Milyen pozicióbakn? Robben akkor volt a szélen?
Alaba amúgy vkp, de ugye hiányposzt volt a balhátvéd és ott is megállta a helyét, aztán ott ragadt. Az osztrák válogatottban rendre kkp.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 15., szerda 14:31

Thiago megint megsérült, újabb műtét..van gond ezekkel a kiemelten tehetséges szervező kp-sokkal. Thiago, Gündogan..igen nagy kincs van nálunk Kroos személyében.
Nem illik.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. október 9., csütörtök 13:29

Nanááá aztán megy Carlonak a hozzászólásom... :P
(este lesz időm rá, akkor leírom :) )

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 8., szerda 22:27

mia san mia írta:Ha pedig a City elleni 4-3-3 ból indulok ki, akkor lehet egy jó Schweini Xabi Thiago középső hármas. (Azon a meccsen jól működött a Lahm Xabi Alaba kp. )

Erről a 3asról írhatnál kicsit bővebben,én is belenéztem,de csak futólag,alabát betolta belső kp-nak? Mennyire volt fixen? Vagy ki is húzódott a szélre? Mennyit támadott és mennyit védekezett? Lahm jobb belső volt? Xabi mellett vagy kicsit előtte? Hogy volt ez?

És ehhez hogy állt fel a támadó 3as? Milyen pozicióbakn? Robben akkor volt a szélen?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 8., szerda 12:29

Idén alapember lesz szerintem, főleg a sérülések miatt, jövőre meg kiegészítő. Csak néhány meccsen lehet hátrány az öreg, igaz azok a legfontosabb meccsek lehetnek a bl szezonban.
Nem illik.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. október 8., szerda 11:49

Ha pedig a City elleni 4-3-3 ból indulok ki, akkor lehet egy jó Schweini Xabi Thiago középső hármas. (Azon a meccsen jól működött a Lahm Xabi Alaba kp. )

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. október 8., szerda 11:41

Érdekes kérdés, hogy Csabi kezdő marad-e vagy sem. Eleve azért jött, mert Martinez Thiago és Schweini is sérült.
Martinez elvileg kezdő a két belsővédő között. A két középső középpályás helyre marad Thiago Schweini Xabi Rode (esetleg Götze) Egy komoly idegenbeli meccsen simán felraknám a Xabi Schweini duót. Ugyanakkor ez azzal jár, hogy Thiago pad, a támadóhármas helyeire pedig ott marad Robben Ribéry Lewa Götze Müller...

Szerintem ha mindenki egészséges Xabi nem lesz kezdő.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. október 7., kedd 15:12

Nos asszem sokak vágya teljesült: Kellert menesztették a Schalketól és Di Matteo az új edző!!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 7., kedd 8:58

CS0ki írta:Én csak a ruszkik ellen láttam a bayernt, de ott a relatíve gyors orosz támadóknál bőven kijött, hogy Xabi mennyire lassú. A Bayern már tavaly is megszívta a túlzott lassú játékával ellenünk, és pont Xabi volt az, aki nagyot játszott akkor. Ő pont azok ellen jó, akiknél játszik. És a Bayern nem fogja megváltoztatni a stílusát, mindenki ellen jó eséllyel náluk lesz többet a labda, megy a lassú passzolgatás...és egy Xabi, meg a többi lassú középső védőjük ellen egy kicsit gyorsabb, jó kontrázó csapatnak meglesznek a lehetőségei.

Persze sokat változhat a dolog, ha visszatérnek a sérültek, lehet, hogy Alonso csere lesz csak...De ha összekerülünk, nem bánnám, ha ott lenne ellenünk a pályán.
Én nem gondolom úgy, hogy csere lesz. Pep most a kirakatba tudja rakni Xabit, mutatja a fukkot a Realnak, hogy nézzétek meg, mit ki tudok hozni az öregből. Rekord-rekord hátán, stb...ezek megint mind a külsőségek, és bármennyire is csípem Xabit, remélem pont miatta, az ő kényszeres játszatása lesz a legnagyobb hátránya a bőrgatyásoknak (nemzetközi szinten)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 6., hétfő 22:58

engem az zavar vele kapcsolatban, hogy amikor a jó korban és állapotban volt, akkor megkapta maga mellé khedirát, maga elé özilt, így súlyos túlórázásra kényszerült, nem jött ki annyira a tudása, mert folyamatosan melóznia kellett a két gyök mellett

láttam pár bayern meccset, semmi extra egyébként xabi, ha megnézitek tavaly mikor lahm felkerült a kp-ra ő is hozott hasonló számokat. csak mint DM esetében, eladta a csúnya gonosz Real, ki kell hangsúlyozni, hogy mekkorát "hibázott" a klub
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 6., hétfő 22:55

Én csak a ruszkik ellen láttam a bayernt, de ott a relatíve gyors orosz támadóknál bőven kijött, hogy Xabi mennyire lassú. A Bayern már tavaly is megszívta a túlzott lassú játékával ellenünk, és pont Xabi volt az, aki nagyot játszott akkor. Ő pont azok ellen jó, akiknél játszik. És a Bayern nem fogja megváltoztatni a stílusát, mindenki ellen jó eséllyel náluk lesz többet a labda, megy a lassú passzolgatás...és egy Xabi, meg a többi lassú középső védőjük ellen egy kicsit gyorsabb, jó kontrázó csapatnak meglesznek a lehetőségei.

Persze sokat változhat a dolog, ha visszatérnek a sérültek, lehet, hogy Alonso csere lesz csak...De ha összekerülünk, nem bánnám, ha ott lenne ellenünk a pályán.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 6., hétfő 22:45

Elnézést, én pl. direkt miatta néztem meg a Bayern-t többször is, de nehezebb meccseken ugyan úgy gondban volt mint a társai. A különbség annyi, hogy Münchenben megtapsolják ha hátra/oldalra passzol és ezzel rekordot dönt, nálunk meg nem...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. október 6., hétfő 22:36

tucsoki írta:
KAG írta:Szerintem egyértelmű volt, hogy az a taktika jobban fog feküdni neki jóval, mint az ami nálunk ment.

Engem nem lep meg a játéka :agree: .
És azt is tudom, hogy,ha nálunk marad, akkor most fele ennyire játszana jól.
Részleteznéd az új szerepkörét?

Most, ha nem látod, hogy mi a különbség a Bayern(kinaibarca) és a Mi taktikánk között, akkor inkább bele sem mennék a részletekbe. :)
ZIDANE

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 6., hétfő 22:34

KAG írta:Szerintem egyértelmű volt, hogy az a taktika jobban fog feküdni neki jóval, mint az ami nálunk ment.

Engem nem lep meg a játéka :agree: .
És azt is tudom, hogy,ha nálunk marad, akkor most fele ennyire játszana jól.
Részleteznéd az új szerepkörét?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. október 6., hétfő 22:32

Szerintem egyértelmű volt, hogy az a taktika jobban fog feküdni neki jóval, mint az ami nálunk ment.

Engem nem lep meg a játéka :agree: .
És azt is tudom, hogy,ha nálunk marad, akkor most fele ennyire játszana jól.
ZIDANE

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. október 6., hétfő 22:14

Realista24 írta:Megvan az első gólja, felkészülési meccsen
http://gfycat.com/FoolishDistinctIndianrhinoceros
takarodj már innen, az ember olyan suta balfasz lövéseket szenvedett össze nálunk hosszú évekig, itt meg beakad a gyökérnek :lol:
Kép
Kép
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 6., hétfő 22:10

Az a vicces, hogy nálunk alig volt ilyen gólja itt meg egyből pukkaszt eggyet :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég