Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 17., szombat 23:54

di natale azért így utolsó bajnokiján 36 évesen csak vert egy mesterhármast. :mrgreen:
17 gól nem rossz.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 11., vasárnap 14:39

http://www.eredmenyek.com/merkozes/drCP3wnb/#video3. gólt érdemes megnézni. Bocs a tripláért így sikerült.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 11., vasárnap 14:31

Mekkora góllal kapott ki a Milan. :salute: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 11., vasárnap 14:11

Az Atalanta-Milan meccs felér egy jó nb1-es meccsel. Botrányosan szar.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 11., vasárnap 13:49

'shutterisland írta:zanetti visszavonul, milito és samuel pedig elhagyja az intert.
tehát mind a hárman távoznak. :mrgreen:
Anishoz kulon szotar kell :mrgreen:

Ha mar Zanetti...

A 145-szörös argentin válogatott játékost fénykorában a Real Madrid is szívesen látta volna a soraiban, ő azonban kitartott választott klubja mellett.
„Biztos voltam benne, hogy eljön a mi időnk. Nem engedhettem meg magamnak, hogy úgy távozzak az Intertől, hogy nem nyerek trófeát. Úgy gondolom, helyes döntést hoztam. Lesz még egy búcsúmeccsem, de a San Siróban ez volt az utolsó tétmérkőzésem” – utalt a szombat esti bajnokira Zanetti.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. május 11., vasárnap 0:59

Demes írta:
Anis írta:Zanetti végleg, D.Milito-Samuel meg az Intertől búcsúzott el ma. Mind3an távoznak.
Mi?
zanetti visszavonul, milito és samuel pedig elhagyja az intert.
tehát mind a hárman távoznak. :mrgreen:

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: pátkán » 2014. május 10., szombat 23:22

https://www.youtube.com/watch?v=a_TVB8DwurQ

Nagyszerű ember fejezi be, nekem hiányozni fog :salute:
joabulicsak

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. május 10., szombat 23:16

Anis írta:Zanetti végleg, D.Milito-Samuel meg az Intertől búcsúzott el ma. Mind3an távoznak.
Mi?

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 10., szombat 23:07

Zanetti végleg, D.Milito-Samuel meg az Intertől búcsúzott el ma. Mind3an távoznak.
Kovacic mester3as gólpasszokból, nagy spíler lesz ő is, Modric ilyen idősen még Horvátországban volt.
Menet közben sok Interes meg akarta lincselni az edzőt, hogy nem játszatta a csiszolatlan gyémántot, helyette nyomatta ezt a Kuzmanovicot (bár remélhetőleg eladják őt is és csak az ár felverése miatt), de ég és föld a két játékos.
Palacio is szépen termelt, 17 gólnál jár, simán gólirály lehetett volna akár ő is, ha van mögötte egy használhatóbb kp. és vélhetően ennek ellenére sem lesz kezdő a válogatottban, de azért kivinni kifogják. pechjére jó sok jó argentin támadó van manapság.

Palacio - Higu 17-17 gólos, Tevez 19.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 10., szombat 22:41

Marci77 írta:Hernanes ma is jo.(nagyon birom benne a ketlabassagat
jól jön mikor mellbe kell talpalni valakit :lol:
Nem illik.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 10., szombat 22:36

Ezen a meccsen Kovacic az Interben es Keita a Lazioban nagy pozitivum. Hernanes ma is jo.(nagyon birom benne a ketlabassagat.Egy ilyen csere momdjuk nem lenne rossz a Realba :) )
Nagy unneples lesz :D

Kozben Zanetti ved meg egy befuto nezot :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 10., szombat 22:25

realistahuni írta:brazilok ellenfeleinek alapból szorítani kell.
...hogy te mindig megtalálod a brazilokat :banplz: :Đ Modricéknak én is drukkolok. De inkább csak Luka miatt. EB-n amikor egyedül lefocizta a spanyolokat, hát röhögtem.

Amúgy Milan azért jó lenne, ha EL-ba bekerülne.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. május 10., szombat 21:40

Kovacic gyerek szépen nyomja 20 évesen amúgy.Meg kéne venni minél hamarabb amíg nem kérnek 50 milla fölötti összeget és kölcsönadogatni szépen, szerintem Modric utódjának jó lenne a jövőben. :D Válogatottban kíváncsi leszek a Modric-Rakitic-Kovacic-Mandzukic kvartettre szerintem nekik fogok szurkolni, mivel szimpatikus csapat nem igazán van, meg amúgy is a brazilok ellenfeleinek alapból szorítani kell. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 10., szombat 21:32

Nezem az Inter meccset (iden masodszor kb :D ). Most van Zanetti bucsumeccse. Szunetbe vszeg jonni fog. Bar az egyik nagy ellenfel kapitanya,az egyik kedvencem. Most (eletemben 2. alkalommal) orulok h vezet az Inter. :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 10., szombat 17:47

GT37 írta:Valaki, aki látott már mondjuk ötnél több Napoli-meccset idén, írna nekem pár sort erről a Lorenzo Insigne gyerekről? Elvileg a Spurs rá akar hajtani a nyáron. Pár youtube-videót már láttam róla, de azért az mégsem az igazi...
Alacsony,gyors,jó a lövőkéje. Nekem tetszik a játéka. De szerintem nehéz lesz megszerezni. Nápolyi születésű,a szurkolók szeretik. Én a helyében a Spursbe nem mennék el.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2014. május 10., szombat 17:28

GT37 írta:Valaki, aki látott már mondjuk ötnél több Napoli-meccset idén, írna nekem pár sort erről a Lorenzo Insigne gyerekről? Elvileg a Spurs rá akar hajtani a nyáron. Pár youtube-videót már láttam róla, de azért az mégsem az igazi...
Hát én néhány Napoli meccset láttam és azokon nem tolta rosszul. Kicsit még nyers a srác, de van benne potenciál. Insignét egy technikás labdaügyes játékosnak tartom, csak lőhetne több gólt. Általában a szélen szokott játszani. Ha megakarjátok szerezni, kössétek fel a gatyátokat, mert Laurentis azt mondta, hogy ő lesz a Napoli Tottija, ergo mélyen a zsebébe kéne nyúlni Levynek, ha megakarja szerezni.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. május 10., szombat 14:41

Valaki, aki látott már mondjuk ötnél több Napoli-meccset idén, írna nekem pár sort erről a Lorenzo Insigne gyerekről? Elvileg a Spurs rá akar hajtani a nyáron. Pár youtube-videót már láttam róla, de azért az mégsem az igazi...

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 4., vasárnap 17:00

Bár már szerintem a BL kieséssel egyértelművé vált hogy így lesz(meg lehet hogy előtte is), megszerezte 32.(vagy mielőtt valaki szólna miatta,30....) bajnoki címét a Juventus! :) ***
(Mivel Catania-Roma 4-1)


Pelissier ügyes volt a Chievo meccsen :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. május 4., vasárnap 0:42

Realista24 írta:
Callejont nem értettem, hogy minek kellett eladni... Csupaszív játékost, aki óriási madridista is, padot is tűrte volna akár még Jesé mögött is. És még nem is kaptunk érte olyan sok pénzt
Talán mert menni akart? :)

Akkor vszleg nekem szita az agyam... Én nem emlékszem tőle ilyen irányú nyilatkozatokra! :D
ZIDANE

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. május 4., vasárnap 0:03

KAG írta:
Callejon alapból csatár, mi használtuk szélsőnek... szerintem Benzema mögé tökéletes lenne/lett volna.
De most kereshetünk mögé egy értelmes csatárt, akit, ha hozunk is állítom neked, hogy legalább a dupláján fog érkezni mint amennyiért ment José! :)
Játszott, csak épp nem nyújtott értékelhetőt. A Napoli-ban sem játszik középcsatárt, csak szélsőt....
Én csípem a srácot, nagyon szimpatikus, de ha választani kell akkor ne vegye el Jesé-től, Morata-tól a helyet, annál pedig többet ér, hogy 5-10 meccset se játsszon egy szezonban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 41 regisztrált és 0 vendég