Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 4., péntek 18:35

Vidic, Inter, hivatalos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 3., csütörtök 14:08

Az angol liga nézőinek száma idén 30 millió felett volt. Ez majdnem háromszoros növekedés a tavalyihoz képest

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 3., csütörtök 13:40

Realista24 írta:
Magyarországon kb. 200ezer igazolt focista van, ez 2%-a a lakosságnak és azért magasan a legnépszerűbb sportág a foci. nem kevés az 1% egyáltalán.
Ezért írtam ,hogy kéne egy olyan mérőszám, hogy mennyien nézik rendszeresen a meccseket.
Mert ok, odaviszik parádézni a csapatokat, de állítom a 80% CR-en és Bale-en kívül max három játékost tud felsorolni, 20-30%, meg azt sem tudja, hogy melyik országban van Madrid.
viszont, ha 2017ben valóban megalakul Beckham csapata...akkor bármi lehet :lol: Na de ez már nagyon off.
Amúgy egy-két helyen komoly szurkolás is van már, viszont azt én is lemerem fogadni, hogy az európai focit nem igazán követik, de az tény, hogy nagyon feltörekvőben van ott a foci.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 3., csütörtök 13:21

Magyarországon kb. 200ezer igazolt focista van, ez 2%-a a lakosságnak és azért magasan a legnépszerűbb sportág a foci. nem kevés az 1% egyáltalán.
Ezért írtam ,hogy kéne egy olyan mérőszám, hogy mennyien nézik rendszeresen a meccseket.
Mert ok, odaviszik parádézni a csapatokat, de állítom a 80% CR-en és Bale-en kívül max három játékost tud felsorolni, 20-30%, meg azt sem tudja, hogy melyik országban van Madrid.
viszont, ha 2017ben valóban megalakul Beckham csapata...akkor bármi lehet :lol: Na de ez már nagyon off.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. július 3., csütörtök 12:56

Ferencváros írta:Épp a vb-n gondolkoztam azon, hogy Amerikában laknak 300 millióan, és tény, hogy az amerikai foci, kosár, baseball, hoki sokkal népszerűbb, nem igaz, hogy nem találnak 20 olyan labdarúgót, akik VB-t nyernének. Mert ennyi ember között biztos, hogy vannak tehetségek.
Igen, ez szerintem is így van. Valahogy meg kéne szólítaniuk az afro lakosságot, erősek, gyorsak, labdaügyesek..minden bennük van ami kell. kosárlabdából kéne átcsábítani párat. Nekem az a furcsa, hogy nem nagyon vannak a válogatottban latinók. ők is ügyesek, meg a foci a #1 sport ott. van merítési lehetőség, na.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. július 3., csütörtök 12:55

Ferencváros írta:Épp a vb-n gondolkoztam azon, hogy Amerikában laknak 300 millióan, és tény, hogy az amerikai foci, kosár, baseball, hoki sokkal népszerűbb, nem igaz, hogy nem találnak 20 olyan labdarúgót, akik VB-t nyernének. Mert ennyi ember között biztos, hogy vannak tehetségek.

Indiában és Kínában 1milliárdan vannak.... és még negyed ilyen színvonal sincs, mint amerikában.
Hollandiában meg pl valami 14-17 millió körül élnek
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 3., csütörtök 12:44

Ferencváros írta:
Tuti beszerveznék valami Világ BL-t :mrgreen: Nem hiszem, hogy bármelyik amerikai, brazil, kolumbiai csapat leégne.
Na, oda aztán soha nem jutna ki MB1-es csapat :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 3., csütörtök 12:42

Épp a vb-n gondolkoztam azon, hogy Amerikában laknak 300 millióan, és tény, hogy az amerikai foci, kosár, baseball, hoki sokkal népszerűbb, nem igaz, hogy nem találnak 20 olyan labdarúgót, akik VB-t nyernének. Mert ennyi ember között biztos, hogy vannak tehetségek.

Mindenesetre én szimpatizálok az amerikai soccerrel, illetve a brazil, argentin stb. focival is, csak az a baj, hogy nem kerülhetnek össze európaiakkal. Pedig nem hiába a brazil, argentin válogatott az egyik legjobb, meg ugye kolumbia, uruguay...tehát játékosok vannak, és tuti vannak tehetségek országon belül is.

Tuti beszerveznék valami Világ BL-t :mrgreen: Nem hiszem, hogy bármelyik amerikai, brazil, kolumbiai csapat leégne.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. július 3., csütörtök 12:27

Realista24 írta:Azaz kb 1%.
Magyarországon kb. 200ezer igazolt focista van, ez 2%-a a lakosságnak és azért magasan a legnépszerűbb sportág a foci. nem kevés az 1% egyáltalán.
Amúgy szerintem kell azért pár évtized, mire a foci élvonalába tartozhatnak, de ez nem több, mint 50 év, akár kevesebb is. nagyon jönnek fel.
Realista24 írta:Mert szep es jo, hogy a sajátjukat nezik, de a focic iránti érdeklődést nem lehet csak ebbol merni sztem.
Abból is lehet, hogy mikor a Madrid kimegy túrázni Amerikába akkor megtelik a stadion, azért kíváncsiak az európai sztárokra is, egyre inkább.
Zsombor írta:Egyre többen választják a focit? Nem tudom ez honnan van, de jelenleg kb az egyetemi baseballt többen nézik mint a "soccert", és ez nem is nagyon fog változni.
Miért ne változhatna? a trendek mindig változnak, sportban/divatban/politikában stb. inkább az kevésbé valószínű, hogy 100 év múlva is ugyanazok a dolgok lesznek menők, mint most. sőt, szinte kizárt, szerintem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 3., csütörtök 11:53

cart írta:Több mint 3 millió ifi játékost tartanak nyilván az USA-ban...
Azaz kb 1%.
Arrol lenne jo egy mérőszám, hogy más Bajnokságok meccseit mennyien nezik. Mert szep es jo, hogy a sajátjukat nezik, de a focic iránti érdeklődést nem lehet csak ebbol merni sztem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. július 3., csütörtök 11:11

Egyre többen választják a focit? Nem tudom ez honnan van, de jelenleg kb az egyetemi baseballt többen nézik mint a "soccert", és ez nem is nagyon fog változni. Az NFL,NBA,NHL,MLB kombót soha a büdös életben nem fogja megelőzni a foci, még egy vb cím esetén sem.
Az angol bajnokság közvetítését kétszer annyian nézték, mint az azt megelőző évben, az amerikai vb meccseket többen nézték, mint az NFL-en kívül bármilyen sportmeccset. Tudtommal...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 3., csütörtök 10:49

Ezert komoly orszag ez az usa. Meg ugy is 16 kozott vannak a vilagon hogy a foci nekik szazadranguan se fontos. Az orszag nagyresze teljesen szarik ra.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: cart » 2014. július 3., csütörtök 0:35

Több mint 3 millió ifi játékost tartanak nyilván az USA-ban...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 3., csütörtök 0:20

Egyre többen választják a focit? Nem tudom ez honnan van, de jelenleg kb az egyetemi baseballt többen nézik mint a "soccert", és ez nem is nagyon fog változni. Az NFL,NBA,NHL,MLB kombót soha a büdös életben nem fogja megelőzni a foci, még egy vb cím esetén sem.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: cart » 2014. július 3., csütörtök 0:12

Azért most már az USA lakosságának több mint 20%-a latin amerikai származású, azok meg ugye nem a baseballt meg a kosárlabdát fogják nézni...
Nem hiába fejlődik egyre jobban a sportág.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 2., szerda 23:49

első hallásra csak én gondoltam azt, hogy dél-afrikába igazol? :D (orlando pirates)
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 2., szerda 16:28

Ettől azért bonyolultabb a dolog Remy.
A BL Európában van, a pénz Európában van, ott meg van egy nulla bajnokság.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 2., szerda 16:21

Realista24 írta:
Mitől lehetne nézni? A kiégett, pénzsóvár sztároktól?
Jelenleg csak azok tolják ott, de hát valahogy fel kell hívni a figyelmet a sportágra, azt meg sztárokkal tudod. Amúgy is egyre többen választják már a focit az USA-ban, tehát látható a fejlődés. Néhány év múlva még színvonalasabb lehet a bajnokság, és akkor már nem csak kiégett sztárok tolhatják ott. De valahol el kell kezdeni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 2., szerda 16:14

Remy írta:
ferni írta: még tényleg nem az első osztályban vannak, mert csak következő szezontól lesznek azok, amikor Kaká is csatlakozik, majd hozzájuk.
Még néhány év és lassan odajut az MLS, hogy érdemes nézni a bajnokikat :mrgreen: Elég szépen fejlődnek, és a válogatott se volt rossz most a VB-n.
Mitől lehetne nézni? A kiégett, pénzsóvár sztároktól?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 2., szerda 16:11

ferni írta: még tényleg nem az első osztályban vannak, mert csak következő szezontól lesznek azok, amikor Kaká is csatlakozik, majd hozzájuk.
Még néhány év és lassan odajut az MLS, hogy érdemes nézni a bajnokikat :mrgreen: Elég szépen fejlődnek, és a válogatott se volt rossz most a VB-n.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég