Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8517
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. március 31., hétfő 13:31

Pl-ben nagyon kijön, hogy nem olyan király, mint a Valenciában volt. Ebből látszik, hogy sztem maga a PL jobb mint a LaLiga. ide több kell. Valenciában simán megélt, itt meg lebőgött - lőtt talán 2 akciógólt idén a PL-ben.
aguero, navas, silva, negredo, yaya, torres(pool), mata, michu, cazorla...azért vannak bőven ellenpéldák.
így összességében inkább jó tapasztalatok vannak azzal kapcsolatban, hogy ha valaki a spanyoloktól megy át a pl-be.

még özilt se írjuk ám le, simán lehet kulcsfigura, és az ilyen pablo hernandez, monreal meg aspas félék (akikre nem mondjuk, hogy megváltották a világot a briteknél) meg spanyolországban sem voltak kiemelkedő játékosok.
meg hát általában ők is bőven jók lennnének az arsenalnál vagy poolnál kisebb csapatokba.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. március 31., hétfő 12:49

hehe írta:
kár hogy nem vették meg amikor még meglehetett (tavaly nyáron), inkább ő kellett volna, mint Bale. :/
miért?
Fifában magasabb a pontszáma. :mrgreen: :lol:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 31., hétfő 12:47

kár hogy nem vették meg amikor még meglehetett (tavaly nyáron), inkább ő kellett volna, mint Bale. :/
miért?
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 31., hétfő 12:34

Ha minden igaz, akkor Suarez lett a Pool legjobb góllövője egy adott PL idényt nézve. Fowler tartotta eddig a rekordot a 95-96-os idényben 38 meccsen 28 gól, Suarez ezt megdöntve már 27 meccsen 29-nél jár... plusz csatár létére tucatnyi gólpassza sem elhanyagolható! Suarez a Poolban 91/63 gól)

(kár hogy nem vették meg amikor még meglehetett (tavaly nyáron), inkább ő kellett volna, mint Bale. :/
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 30., vasárnap 21:30

A pool támadógépezete már rég levizsgázott, de a védelmének még hátravan a java..és szerintem ott gondok lesznek a City ellen, meg könnyen a Chelsea ellen is
jaja, hátul áll vagy bukik a dolog...ami remény lehet nekik, az egyrészt az Anfield, másrészt az, hogy a Stamfordon és az Etihadban is elég szoros meccseket nyomtak. A City pl. köszönetet mondhatott a sporinak a 3 pontért.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. március 30., vasárnap 20:42

CR-Suarez-Bale trió? Szépen hangzik meg minden de egyáltalán nem működne. CR már most is cirkuszol amikor egy "vetélytársa" van. Ide egy Mandzukic féle arc kellene benz mellé, aki hiába játszik jobban és vannak legalább helyzetei, nem tud kellőképpen bizonyitani. Na de ez már off.. Az biztos,h Suarez még egy Bale-el ellenne ketten de CR-el együtt már sok lenne az ego.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 30., vasárnap 20:38

Anthony írta:Hát ezt mondom, hogy tavaly nyáron el lehetett volna hozni annyiért, a francia is elment volna 45-ért, kb. 10 milla ráfordításból meglett volna a csere. Most meg Benzema ugyanannyit ér, mint tavaly, Suarez meg vagy 90-100-at..
Ja, vagy úgy. Ebben egyetértek, így tényleg jól jártatok volna ezzel az üzlettel. Most viszont érdekes lesz a helyzet, Suárez mondjuk nagyon mondogatja, hogy imádja a Liverpoolt és nem akar távozni, de ha egy Real Madrid kopogtat az ajtaján, azért nem biztos, hogy azonnal elküldi őket melegebb éghajlatra...

Csak hát kérdés, hogy bevállaltok-e még egy 90-100 milliós üzletet. :hmmm:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. március 30., vasárnap 20:30

Anis írta: Pl-ben nagyon kijön, hogy nem olyan király, mint a Valenciában volt. Ebből látszik, hogy sztem maga a PL jobb mint a LaLiga. ide több kell. Valenciában simán megélt, itt meg lebőgött - lőtt talán 2 akciógólt idén a PL-ben.
Azért ez felért a Gagó fogja Messit az El Clasicón, mert ő is argentin szintű iszonyatosan magas röptű, zseni szintű absztrakt következtetésedhez.

Még pár ilyen és behívnak szakérteni a SportTv-be. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 30., vasárnap 20:08

Anis írta:Pl-ben nagyon kijön, hogy nem olyan király, mint a Valenciában volt. Ebből látszik, hogy sztem maga a PL jobb mint a LaLiga. ide több kell. Valenciában simán megélt, itt meg lebőgött - lőtt talán 2 akciógólt idén a PL-ben
Az ilyen pillanatokert erdemes forumozni :D :D :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. március 30., vasárnap 20:00

GT37 írta: Anthony írta:Hát igen, még mindig tartom a véleményemet, hogy ezt a Suarezt nem elhozni 50-55 misiért egy újabb óriási baklövés


Annyiért esélytelen lesz szerintem. A 70-80 reálisabb ár érte. :D
Hát ezt mondom, hogy tavaly nyáron el lehetett volna hozni annyiért, a francia is elment volna 45-ért, kb. 10 milla ráfordításból meglett volna a csere. Most meg Benzema ugyanannyit ér, mint tavaly, Suarez meg vagy 90-100-at..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 30., vasárnap 19:45

adamzz írta:Öcsém ez az uruguayi állat.. Neki aztán mindegy bal láb, jobb láb, fej, nyak, tor,potroh. Mindegy,hogy csak gól legyen. Egy kicsit hasonlit CR-re csak amolyan diego costa stilusban, egyrészről viszont mindkettőnél technikásabb és szerintem hatékonyabban cselez is mint CR.
Hát a mostani CR-nél nem nehéz, mióta robottá lett és a combjai nem férnek el egymás mellett..(nem bántásként írtam)

A pool támadógépezete már rég levizsgázott, de a védelmének még hátravan a java..és szerintem ott gondok lesznek a City ellen, meg könnyen a Chelsea ellen is
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 30., vasárnap 19:41

Én lennék a legboldogabb. :D Naughton, Kaboul, Chadli, Soldado, Rose, Paulinho, Townsend + 25 millió euró = Bale, megegyeztünk? :mrgreen:

World class Roberto újra Madrid mezben? :'( :salute: :zoldsalas:
Többi nem is kell, és a 25 millió se.









:mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. március 30., vasárnap 19:40

Pl-ben nagyon kijön, hogy nem olyan király, mint a Valenciában volt. Ebből látszik, hogy sztem maga a PL jobb mint a LaLiga. ide több kell. Valenciában simán megélt, itt meg lebőgött - lőtt talán 2 akciógólt idén a PL-ben.
Dehogy jobb...csak meg kellene találni a helyét.A valenciaba mélyebben játszott,amolyan hamis 9-est,sokszor szélről indult meg,itt meg őrlődik középen,ráadásul szerencséje se volt eleinte,gól se jött össze nek az úristennek se,evvel aztán az önbizalom is oda...kellene egy normális edző aki megtalálná a helyét,mert a gyerek annyira tud focizni hogy simán helye lenne a csirkéknél....
Én még 10 poszton is kipróbálnám,mert jól lát a pályán,sok gólpasszt adott valenciába is...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 30., vasárnap 19:33

Anthony írta:Hát igen, még mindig tartom a véleményemet, hogy ezt a Suarezt nem elhozni 50-55 misiért egy újabb óriási baklövés
Annyiért esélytelen lesz szerintem. A 70-80 reálisabb ár érte. :D
Mike írta:vegyétek vissza Bale-t :mrgreen:
Én lennék a legboldogabb. :D Naughton, Kaboul, Chadli, Soldado, Rose, Paulinho, Townsend + 25 millió euró = Bale, megegyeztünk? :mrgreen:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: szilamer » 2014. március 30., vasárnap 19:32

a végén még a Pool nyeri :D

Lehet ha a meccsek jobbal, de maga a csapatok nem. A Bayern most verné akármelyik angol csapatot. A BArca Atleti Real hármasban nem vagyok 100 % biztos, de szerintem ők is vernék.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 30., vasárnap 19:29

Nem, Soldado csak egy példa.
De véleményem szerint a PL jobb, élvezetesebb meccseket láthat a nagyérdemű. Maga a bajnokság jobb, de ez nem azt jelenti hogy a benne lévő csapatok is mind jobbak mint a többi bajnokságban lévőek.

Bale sérülés után + felkészülés nélkül jött a La Ligába, ebből is adódóan többször is megsérült 1-2 meccsre menet közben, de így is ő az "assziszt-király" a LA Ligában, majd jövőre beindul.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. március 30., vasárnap 19:28

Remy írta:Mata például jobb volt a Chelseaben, mint a Valenciában, na akkor borult is az elmélet :mrgreen:
Duplán is, mert Baleg meg jó volt a PL-ben, a La Ligában meg egy fos. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 30., vasárnap 19:26

Toti írta:
Anis írta:Pl-ben nagyon kijön, hogy nem olyan király, mint a Valenciában volt. Ebből látszik, hogy sztem maga a PL jobb mint a LaLiga
igen, mert pont egy játékos teljesítményén (aki pláne soldado :lol: ) kell lemérni, h melyik bajnokság is a faszább.
Mata például jobb volt a Chelseaben, mint a Valenciában, na akkor borult is az elmélet :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. március 30., vasárnap 19:22

Anis írta:Pl-ben nagyon kijön, hogy nem olyan király, mint a Valenciában volt. Ebből látszik, hogy sztem maga a PL jobb mint a LaLiga
igen, mert pont egy játékos teljesítményén (aki pláne soldado :lol: ) kell lemérni, h melyik bajnokság is a faszább.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2014. március 30., vasárnap 19:20

Sucre kollégának jó napja lesz holnap, azt hiszem. :'(
Hát az lett... Na meg milyen hétvége :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég