Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 20., vasárnap 13:04

azigen sterling :ozil:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 20., vasárnap 12:55

Azpi a védekezés részét megoldja támadásban viszont nulla
Én azt hiszem Mout ez nem is nagyon érdekli.Az ő szerkezetében az ilyen brusztos,melós focisták alap,mivel nem a támadó focit preferálja,így a baszk nála kihagyhatatlan.Mert egyébként meg nagyon stabil.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

szbence
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 20:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: szbence » 2014. április 20., vasárnap 12:47

GT37 írta:
szbence írta:Csatár biztos jön JM már télen mondta hogy majd megértjük nyáron hogy télen miért nem jött csatár.
Szóval valami nagy dobásra készülnek London kék negyedében? :D Cavani? Diego Costa? :D És mi lesz így Lukakuval? :hmmm:

Ami a balbekk-kérdést illeti, szerintem Luke Shaw-ért nagy harc lesz a nyáron, többek között a Chelsea és a City részvételével, ha őt el tudjátok esetleg vinni, akkor jó pár évig nem lesz gond a balhátvéd posztjával.
Én is csak rájuk tudok gondolni mármint Cavani vagy Costa de valószínű Costa lesz . Az hogy mi lesz Lukaku sorsa arra én is nagyon kíváncsi leszek szerintem nagy hülyeség lenne eladni bár nem jelent sok jót hogy Lukaku és Mourinho többször is vitázott a sajtóban a szezon során. Courtois sorsa is kérdéses. Cech egyre többet hibázik lehet érdemes lenne kipróbálni Courtoist.

Shaw pedig ha jól tudom Chelsea szurkoló de szerintem egyenlőre nagyon sok a 30 millió érte ami megjelenik vele kapcsolatban a sajtóban pedig neki nagyon örülnék főleg hogy még angol is.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2014. április 20., vasárnap 12:27

Ismerős valahonnan ez a fszi :mrgreen: :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. április 20., vasárnap 12:27

szbence írta:Csatár biztos jön JM már télen mondta hogy majd megértjük nyáron hogy télen miért nem jött csatár.
Szóval valami nagy dobásra készülnek London kék negyedében? :D Cavani? Diego Costa? :D És mi lesz így Lukakuval? :hmmm:

Ami a balbekk-kérdést illeti, szerintem Luke Shaw-ért nagy harc lesz a nyáron, többek között a Chelsea és a City részvételével, ha őt el tudjátok esetleg vinni, akkor jó pár évig nem lesz gond a balhátvéd posztjával.

szbence
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 20:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: szbence » 2014. április 20., vasárnap 12:18

R.M.C.F írta:szbence: ha kérhetlek, pár sorban ìrhatnál egy két gondolatot a szezonról. főleg jm érdekel meg a taktika, szerkezet, változás amit esetleg hozott.
A szezon szerintem összességében pozitív a fejlődés látszik az előző szezonokhoz képest ez abban is megmutatkozik hogy eddig harcban voltunk a bajnoki címért (persze ez Mourinhóval elvárható volt :) ) ám sajnos a keret hiányosságai kijöttek hogy nincs a csapatnak egy normális csatára aki képes hosszabb távon gólokat lőni (sajnos ez főleg a betömörülő kis csapatok ellen jött ki ) hogy nincs egy normális balhátvéd mert Azpi a védekezés részét megoldja támadásban viszont nulla illetve kellene egy irányító Lampard helyére mert Foscar nem alkalmas rá. Mourinho pedig a védekezést nagyon összerakta Hazardot nagyon szépen felépítette azok után hogy a nyári szünetben sikerült elég nagy súlyfelesleget felszednie (Szerintem emiatt a hozzáállás miatt nem lesz sohasem CR szinten.).Matic nagy vétel volt pont kellett egy ilyen játékos vele a védelem is jobb lett és támadásban is sokkal jobb Mikelnél csak sajnos a BL-ben nem játszhat.

Szerintem idén nem reális a bl győzelem ezzel a kerettel már az is nagy eredmény hogy az elődöntőig sikerült eljutni talán jövőre ha az igazolások is úgy sikerülnek ahogy eltervezték.Csatár biztos jön JM már télen mondta hogy majd megértjük nyáron hogy télen miért nem jött csatár.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 20., vasárnap 12:11

Victor írta:kikapott a fulham, ikszelt a cardiff. norwich, ma fel kell szántani a pályát, itt az esély! minimum egy tisztes helytállást várok a pool ellen, de legalább 1 pontot gyűjteni kéne! come on, canaries! :zoldsalas: :zoldsalas: :zoldsalas:
Én meg remélem hogy hendivel húzza be a pool,ha már rááldoztam némi stexet... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 20., vasárnap 11:52

szbence: ha kérhetlek, pár sorban ìrhatnál egy két gondolatot a szezonról. főleg jm érdekel meg a taktika, szerkezet, változás amit esetleg hozott.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 20., vasárnap 11:42

sucre írta:Ezeken ment el a bajnokság, nem a mai meccsen.

Nem ment még az el nekik, tudtommal a Pool még nem nyerte meg a mai meccset :Đ

szbence
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 20:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: szbence » 2014. április 20., vasárnap 11:30

sucre írta:http://www.dailymotion.com/video/x1ps8se_produce_tech

Mou interjú + Jamie analízise a meccs után. Ahogy Jamie mondja: wba ellen jogtalan tizi az utolsó percben, továbbá vesztett az Aston Villa, meg a Palace ellen is. Ezeken ment el a bajnokság, nem a mai meccsen.
A WBA elleni jogtalan tizenegyeshez hozzá tartozik hogy a WBA második gólja előtt közvetlenül pedig Ivanovicsal szabálytalankodtak... Az Aston Villa ellen pedig meglehet nézni hogy Chris Foy hogy vezette a meccset... Hogy milyen leseket fújt be pedig tiszta ziccerek lettek volna ...Matic gólját is elvették...
Ettől függetlenül grat a Poolnak a bajnoki címhez. Nyilván Chelsea szurkolóként csalódott vagyok miatta de megérdemelték és ahogy Cech Terry Lampard Drogba nem vonulhatott vissza BL győzelem nélkül úgy Gerrard sem PL győzelem nélkül.
Jövőre pedig megfelelő igazolásokkal talán nyerünk majd valamit idén erre már nem sok esély van...

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. április 20., vasárnap 11:19

kikapott a fulham, ikszelt a cardiff. norwich, ma fel kell szántani a pályát, itt az esély! minimum egy tisztes helytállást várok a pool ellen, de legalább 1 pontot gyűjteni kéne! come on, canaries! :zoldsalas: :zoldsalas: :zoldsalas:

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2014. április 20., vasárnap 11:11

http://www.dailymotion.com/video/x1ps8se_produce_tech

Mou interjú + Jamie analízise a meccs után. Ahogy Jamie mondja: wba ellen jogtalan tizi az utolsó percben, továbbá vesztett az Aston Villa, meg a Palace ellen is. Ezeken ment el a bajnokság, nem a mai meccsen.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. április 20., vasárnap 1:06

szbence írta:Azpit is elég rendesen oldalba talpalták az is simán piros lett volna...
Plussz Marcos Alonso kézilabda :)

Szerintem jogos Faria felháborodása, ezzel lehet elment a bajnokság. Hasonló helyzetben szintén anyáznánk.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. április 19., szombat 22:19

Victor írta:mourinhót nem egy meccsre elfogják tiltani, amiket nyilatkozott a meccs után :roll:
Aki lemaradt volna róla:
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ho-2330097
(Kommentekhez nehogy benézzetek, épp a demokratikus kultúráról meg hasonlókról megy az eszmecsere. :lol: :lol: )

Az lenne a szép, ha még a City is megelőzné őket.

José Mourinho has lost his first home league game as Chelsea manager, in his 78th match at Stamford Bridge.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 19., szombat 22:15

Victor írta:mourinhót nem egy meccsre elfogják tiltani, amiket nyilatkozott a meccs után :roll:
az igen :lol:

bl-ben lesz szép, Mou vs Simeone..csak a szópárbajt ne pisztolypárbaj kövesse :shifty:
Nem illik.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. április 19., szombat 22:10

mourinhót nem egy meccsre elfogják tiltani, amiket nyilatkozott a meccs után :roll:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 19., szombat 21:48

istimester írta:Miért bohóc? A bajnokságért játszanak, nyomnak, lett volna egy jogos tizenegyesük az első játékrészben, most pedig Dean bekamuzik ellenük egy nemlétező tizenegyest. Te nyugodt maradnál?

oké....de divat JM-t meg a slepjét kulázni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. április 19., szombat 20:57

hát ha a Pool a hátralévő meccseik egyikén kikap, a City meg az összeset hozza, akkor a City a bajnok.

szbence
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 20:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: szbence » 2014. április 19., szombat 20:49

cart írta:Ramirest már az első félidő végén ki kellett volna állítani, úgyhogy nem nagyon van alapja a reklamálásnak...
Azpit is elég rendesen oldalba talpalták az is simán piros lett volna...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. április 19., szombat 20:42

Poolnak azért szerencséje van, hogy két BL meccs között megy oda a Chelsea. Sokat ki fog venni a kékekből a két Atleti elleni meccs.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég