Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. május 3., szombat 9:22

Courtois tehát nem lesz stabil Chelsea játékos mostanában, Mou sem számol vele... Ha egyszer majd nem lesz Iker, sem López, akkor csakis õt tudom elképzelni nálunk a jelenlegi mezõnybõl, furcsa, de megkedveltem idén a srácot, jelenleg Top3 vagy inkább Top2 (Iker, Õ) nálam.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 3., szombat 9:11

Realista24 írta:
Prométheusz írta:vagy 30 milla + Courtois + valaki. de ugyanarról beszélünk.
Közel sem. :)
30 Milla meg ket jatekos az messze nem 40 millió korul van euróban. Abra leteszi a kivasarlasi arat, es ennyi.
:)

nem vitának szántam, pontosabban tucsoki-nek reagáltam, hogy ez nem érzelmi döntés. az árban valószínű igazad lehet, ha tényleg rögzített a fix kivásárlási. mert azért Costa pajtás tornázza fel rendesen a piaci értékét. ezzel együtt is azt gondolom, hogy Courtois bele lesz vonva a bizniszbe
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 3., szombat 9:05

Prométheusz írta:vagy 30 milla + Courtois + valaki. de ugyanarról beszélünk.
Közel sem. :)
30 Milla meg ket jatekos az messze nem 40 millió korul van euróban. Abra leteszi a kivasarlasi arat, es ennyi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 3., szombat 9:02

vagy 30 milla + Courtois + valaki. de ugyanarról beszélünk.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 3., szombat 8:59

Prométheusz írta:
tucsoki írta:
Számomra az év legmorbidabb döntése lenne, ha otthagyná az ATMA-t, Simeone-t egy ilyen év után, a Chelsea-ért...
Állítólag apa-fia kapcsolat van köztük, anno Simeone is hasonló "stílusú" (erőszakos, kemény, provokáló) spíler volt, ha valaki nem tudta volna.
szerintem meg ez nem egy érzelmi apa-fiú döntés. ez üzleti döntés. ha az Atletinél okos a menedzsment - márpedig jó ideje ezt bizonyítják - eladják Costát, mert MOST lehet érte 60-70 millió eurót kapni. ezt ők is tudják.
32 millió font a kivasarlasi ara. Az apa-fia kapcsolat meg folytatódni fog Londonban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 3., szombat 8:55

tucsoki írta:
Számomra az év legmorbidabb döntése lenne, ha otthagyná az ATMA-t, Simeone-t egy ilyen év után, a Chelsea-ért...
Állítólag apa-fia kapcsolat van köztük, anno Simeone is hasonló "stílusú" (erőszakos, kemény, provokáló) spíler volt, ha valaki nem tudta volna.
szerintem meg ez nem egy érzelmi apa-fiú döntés. ez üzleti döntés. ha az Atletinél okos a menedzsment - márpedig jó ideje ezt bizonyítják - eladják Costát, mert MOST lehet érte 60-70 millió eurót kapni. ezt ők is tudják.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. május 3., szombat 1:19

L.Miki írta:
Realista24 írta:Mourinho elismerte, hogy Costa egy olyan játékos, aki szerepel a terveik között. Courtoisról pedig azt mondta, hogy inkább az Atlético kapusának nevezi.
Nem lenne rossz húzás ez szerintem José részéről ha sikerülne leigazolni őt. Pont beillene José elképzeléseibe, ilyen csatár kell neki. Már csak Siemone a kérdés, hogy elengedi-e? De vannak hírek, hogy Simone nem gördít akadályokat a játékos elé ha el akarna igazolni. Szóval...
Számomra az év legmorbidabb döntése lenne, ha otthagyná az ATMA-t, Simeone-t egy ilyen év után, a Chelsea-ért...
Állítólag apa-fia kapcsolat van köztük, anno Simeone is hasonló "stílusú" (erőszakos, kemény, provokáló) spíler volt, ha valaki nem tudta volna.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 3., szombat 1:03

ziro4vr írta:
tubatibi írta:Réj...te most komolyan Oscarért 50 milliót szeretnél?omg. :lol:
szerintem van olyan hülye, aki ha nem is 50-et, de 40-et kifizet érte :lol: más kérdés, hogy 20at nem ér szerintem, a juvénak lőtt duplája óta csinált valamit egyébként? :D
32-ért vette őt a Chelsea, ennél nyilván ezek után többet ér, lehet hogy az 50 túlzás, de a 40 a minimum. ha eladásra kerülne sor akkor szerintem olyan 45 körül lenne a megállapodás.
Chelsea - Arsenal 6-0 két Oscar góllal
L.Miki írta:Nem lenne rossz húzás ez szerintem José részéről ha sikerülne leigazolni őt. Pont beillene José elképzeléseibe, ilyen csatár kell neki. Már csak Siemone a kérdés, hogy elengedi-e? De vannak hírek, hogy Simone nem gördít akadályokat a játékos elé ha el akarna igazolni. Szóval...
A Chelseanek kell csatár ez biztos. Viszont ahogy a Real számára világos volt, úgy most is az hogy nem nagyon van a piacon olyan aki megfelelő lenne ÉS hozható lenne. Costa kb az egyetlen olyan aki mozdítható. Goal.com szerint 35 millióért a Chelsea-be fog igazolni Costa.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. május 3., szombat 0:11

torjack írta:
BBeno írta:evertonnak meg amúgy a két meccsből egyet is elég megnyerni az 5. helyhez mert sokkal jobb a gólkülönbségük mint a spursé. itt nem kell sokat matekozni szerintem. holnap kikapnak a citytől utána meg megverik a hull cityt és megvan az 5. hely.
ez szép és jó, de elcsalni a city meccset olyan alapon, hogy a hull majd úgyis meglesz...aztán mi van ha nem? vagy mi van ha az arsenal botlik mindkét maradék meccsén? valószínűtlen, de nem lehetetlen. amíg matematikailag van sansz az előre és a hátralépésre, addig nem lehet az a fő szempont, hogy szabjanak ki a liverpoollal.
Ha nem is tudatosan, de valahol érzik azt a játékosok, hogy az Arsenal nem fog otthon betlizni a WBA-val, és a BL indulás nem most ment el, hanem a Palace elleni vereségnél....

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 3., szombat 0:06

BBeno írta:evertonnak meg amúgy a két meccsből egyet is elég megnyerni az 5. helyhez mert sokkal jobb a gólkülönbségük mint a spursé. itt nem kell sokat matekozni szerintem. holnap kikapnak a citytől utána meg megverik a hull cityt és megvan az 5. hely.

ez szép és jó, de elcsalni a city meccset olyan alapon, hogy a hull majd úgyis meglesz...aztán mi van ha nem? vagy mi van ha az arsenal botlik mindkét maradék meccsén? valószínűtlen, de nem lehetetlen. amíg matematikailag van sansz az előre és a hátralépésre, addig nem lehet az a fő szempont, hogy szabjanak ki a liverpoollal.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. május 2., péntek 23:10

evertonnak meg amúgy a két meccsből egyet is elég megnyerni az 5. helyhez mert sokkal jobb a gólkülönbségük mint a spursé. itt nem kell sokat matekozni szerintem. holnap kikapnak a citytől utána meg megverik a hull cityt és megvan az 5. hely.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 2., péntek 22:27

BBeno írta:arsenal vasárnap játszik a west brom ellen. két meccsből nekik egy győzelem is elég a 4. helyhez. everton is tudja hogy ez már veszett fejsze. szerintem nem akkora lúzerek hogy bajnokot csináljanak a poolból.

nyilván minimális az esélyük az bl-re. de amíg az él addig egyszerűen nem lazázhatnak. ráadásul nem csak előre kell figyeljenek, hanem hátra is. mint a kolléga is írja lentebb, nem mindegy hogy ötödikek, vagy hatodikok lesznek. ha egy héttel később lenne a meccs a bl bukta biztos tudatában, el tudnám képzelni, hogy ne szakadjanak meg a city ellen a győzelemért, de holnap még nem. bár szerintem a city az everton hozzáállásától függetlenül behúzza holnap. ráérnek majd otthon bukni :mrgreen:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. május 2., péntek 21:35

BBeno írta:arsenal vasárnap játszik a west brom ellen. két meccsből nekik egy győzelem is elég a 4. helyhez. everton is tudja hogy ez már veszett fejsze. szerintem nem akkora lúzerek hogy bajnokot csináljanak a poolból.
mért lenne lúzer az aki utolsó percig hajt a jobb helyezésért ?
Kép

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. május 2., péntek 21:31

azért az everton sem kaphat ki olyan könnyelműen, mert akkor a tátönem beelőzhet, és akkor 1 körrel korábban kell elkezdeniük az EL selejtezőket.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. május 2., péntek 21:27

arsenal vasárnap játszik a west brom ellen. két meccsből nekik egy győzelem is elég a 4. helyhez. everton is tudja hogy ez már veszett fejsze. szerintem nem akkora lúzerek hogy bajnokot csináljanak a poolból.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 2., péntek 21:22

BBeno írta:holnapi city meccs dönt egyértelműen a PL győzteséről. és kimás teheti győztessé a cityt mint a másik bajnokesélyes legnaygobb városi riválisa az Everton. nálam ez a meccs országos kettes márcsak emiatt is. hogy nézne már az ki hogy pontot rabol a citytől az everton és másnap címlapon köszönik meg a liverpool drukkerek az evertonnak hogy bajnokok lettek. na ez nem történhet meg. everton stabil EL helyezése megvan. 5. hely sincs nagyobb veszélyben. szerintem ezt a meccset leadják a citynek és behúzzák a bajnoki címet.
a meccsleadós elméletbe bekavarhat, hogy az Everton matematikailag még BL-szereplő is lehet...abba pedig kapaszkodni fognak ameddig lehet.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. május 2., péntek 21:18

Realista24 írta:Mourinho elismerte, hogy Costa egy olyan játékos, aki szerepel a terveik között. Courtoisról pedig azt mondta, hogy inkább az Atlético kapusának nevezi.
Nem lenne rossz húzás ez szerintem José részéről ha sikerülne leigazolni őt. Pont beillene José elképzeléseibe, ilyen csatár kell neki. Már csak Siemone a kérdés, hogy elengedi-e? De vannak hírek, hogy Simone nem gördít akadályokat a játékos elé ha el akarna igazolni. Szóval...
Courtois meg nagy tehetség tényleg.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 2., péntek 20:56

Mourinho elismerte, hogy Costa egy olyan játékos, aki szerepel a terveik között. Courtoisról pedig azt mondta, hogy inkább az Atlético kapusának nevezi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 2., péntek 20:24

tubatibi írta:Réj...te most komolyan Oscarért 50 milliót szeretnél?omg. :lol:
szerintem van olyan hülye, aki ha nem is 50-et, de 40-et kifizet érte :lol: más kérdés, hogy 20at nem ér szerintem, a juvénak lőtt duplája óta csinált valamit egyébként? :D
Nem illik.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. május 2., péntek 19:30

Réj...te most komolyan Oscarért 50 milliót szeretnél?omg. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég