Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 28., hétfő 22:31

Én nem vettem észre, hogy akkora arcuk lenne az Arsenal szurkolónak!Legalábbis nem vettem volna észre, hogy nagyobb az arc mint pld itt( :mrgreen: ) vagy máshol!
Az Útwenger más tészta, valakinek bejön a humoruk és szándékos(!) arcoskodásuk valakinek nem!Nekem igen, én bírom a humorukat, de szerintem a legegyedibb és az véleményem szerint legjobb blog(foci szinten) is az övék!
Egyébként én becsülöm aki úgy igazán Arsenal szurkoló, mert ennyi év szopás után is kitartani a csapat mellett, nem egyszerű! :lol: :salute:
A FA kupa döntőre szerveznek még közösen másokkal egy meccsnézést a szimpatizánsoknak és jelenleg úgy néz ki, hogy több mint 500-an lesznek bár mondjuk lehet, hogy a fele nem megy el, de akkor az a 200 fő is elég szép lenne!Bár nem tudom itthon mennyien szoktak lenni egy ilyen közös meccsnézésen! :)

Amúgy nem játszik rosszul az Arsenal, mióta visszatért Ramsey és igen lehet röhögni Özil :mrgreen: azóta látványosan javult a csapat játéka!Csak hát így kéne a nagyobb csapatok ellen is... :roll:
A következőév mérföldkő lesz a klub életében szerintem! :)

Közben Giroud is gólt lőtt, na hátha elviszi így valaki!(GT, egy Soldado-Giroud csatársor? :mrgreen: )

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 28., hétfő 21:57

Bullet T írta:
Azért kemény lehet Arsenal drukkernek lenni. Akkora arcuk van mint a ház, de a csapatuk évek óta, lassan egy évtizede nem teljesít sehogy se. Arra büszkék hogy minden évben ott vannak a BL-ben (amióta 0 kupával zárják a szezonokat)
Mi lesz majd ha megnyerik az FA kupat ...... :roll:
Wenger aláírja 2038-ig a szerződését. Leigazolják Khedirát és Moratát, aztán nekivágnak az újabb sikeres szezonnak, hiszen új éra kezdődött el Özillel az Arsenalnál :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2014. április 28., hétfő 21:55

Azért kemény lehet Arsenal drukkernek lenni. Akkora arcuk van mint a ház, de a csapatuk évek óta, lassan egy évtizede nem teljesít sehogy se. Arra büszkék hogy minden évben ott vannak a BL-ben (amióta 0 kupával zárják a szezonokat)
Mi lesz majd ha megnyerik az FA kupat ...... :roll:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 28., hétfő 21:54

morientes írta:
még esetleg Ramsey ha játszott volna 
Vagy Oxlade C. ha játszott volna... :lol: De hát azon a poszton is van vetélytárs...:D
Vagy ha Bergkamp vagy Henry játszott volna...ők inkább :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 28., hétfő 21:45

Remy írta:Azért kemény lehet Arsenal drukkernek lenni. Akkora arcuk van mint a ház, de a csapatuk évek óta, lassan egy évtizede nem teljesít sehogy se. Arra büszkék hogy minden évben ott vannak a BL-ben (amióta 0 kupával zárják a szezonokat), az már más kérdés, hogy 1x jött ki nekik a lépés, de Lehmann azt is elvette tőlük :lol:
A 4. helynek is örülnek, mint majom a farkának, ahelyett, hogy a helyén kezelnék a csapatukat.
nekem az arsenal kapcsán csak az vicces, mikor ősszel jók, neadjisten télen is kijön a lépés, már rögtön bajnoki címben meg bl döntőben reménykednek, mindezt hatalmas meggyőződéssel és gyakran igen nagy mellénnyel. holott minden évben megvannak ugyanúgy a megszokott hiányosságok..bár elhiszem, hogy nagyon akarják, az a wc-n jót tesz, de itt nem segít.. ja meg az bosszantott fel, mikor ment az özil-mánia, wengernek is voltak elborult nyilatkozatai..holott a faszi Bergkamp cipőjét nem köthette volna be
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 28., hétfő 21:44

Vagy Özil...de ebbe inkább ne menjünk bele :shutup: :lol:
Ne bántsd már...most szerzett egy gólt...:D Igaz hogy 3 méteres lesen volt... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 28., hétfő 21:35

Azért kemény lehet Arsenal drukkernek lenni. Akkora arcuk van mint a ház, de a csapatuk évek óta, lassan egy évtizede nem teljesít sehogy se. Arra büszkék hogy minden évben ott vannak a BL-ben (amióta 0 kupával zárják a szezonokat), az már más kérdés, hogy 1x jött ki nekik a lépés, de Lehmann azt is elvette tőlük :lol:
A 4. helynek is örülnek, mint majom a farkának, ahelyett, hogy a helyén kezelnék a csapatukat.

Ott van a legnagyobb hazai Arsenal szurkolói oldal is az Útwenger. Néha vicces, de minden forduló előtt leírják, hogy MOCSKOSNEWCASTEL, MOCSKOSEVERTON, stb... éppen, aki ellen tolják. Érdekes szurkolói csoport, az biztos.

Persze nekik meg mi lehetünk furcsák. A Bayerneseknek a Chelsea drukkerek. A Fradistáknak pedig az UTE drukkerek. Stb, stb... Néha érdekes megnézni, hogy általánosságban hogyan viselkednek egy adott csapat szurkolói.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

CFC95
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014. január 5., vasárnap 18:10
Kedvenc játékosaid: Lampard, Terry
Kedvenc csapatod: Chelsea

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CFC95 » 2014. április 28., hétfő 21:02

nmate írta:
alexoxladjackoxi írta: Számomra nevetséges, hogy mi vezettük a legtovább a táblázatot,
Hát ezt nem erre osztják. Tavasszal egyik Arsenal játékos sem mutatott értékelhetőt, ez lehetett a döntő. Yaya meg isten volt, és Gerrard is igen jól játszott végig. Max Cahillel lehet vitatkozni, egész évben kb azonos szintet hozott mint Mertesacker, de a március/április eleje döntött szerintem, ahol a komplett Arsenal flop volt, tetszik vagy sem.
Akkor már inkább Kompany, akiről kb kabarévideót lehetne csinálni az idei megmozdulásaiból. Cahill a legmegbízhatóbb védővé nőtte ki magát a PL-ben. Cech csak az előtte levő védelem miatt kapott kevés gólt, szóval ő szerintem rossz választás.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 28., hétfő 20:44

morientes írta:
még esetleg Ramsey ha játszott volna 
Vagy Oxlade C. ha játszott volna... :lol: De hát azon a poszton is van vetélytárs...:D
Vagy Özil...de ebbe inkább ne menjünk bele :shutup: :lol:
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 28., hétfő 20:36

még esetleg Ramsey ha játszott volna 
Vagy Oxlade C. ha játszott volna... :lol: De hát azon a poszton is van vetélytárs...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 28., hétfő 18:11

Cahill Terry mellett szerintem jobb védőnek tűnik mint amilyen, én lehet az öreget tettem volna be, de mindkettő komoly szezont hoz. Arsenalból valaki.. :lol: még esetleg Ramsey ha játszott volna végig az idény eleji formájában, de kit szorítana ki? Yayat? :lol:
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 28., hétfő 17:40

alexoxladjackoxi írta:Mit szóltok a PFA év csapatához: Cech - Coleman Kompany Cahill Shaw - Lallana Gerrard Yaya Hazard - Suarez Sturridge. Év játékosa: Suarez, év fiatal játékosa: Hazard. Számomra nevetséges, hogy mi vezettük a legtovább a táblázatot, erre fel egy nyűves játékost sem tettek bele a csapatba. Szerintem Ramsey/Koscielny/Mertesacker közül az egyik bőven befért volna.
Nekem Cech helyett inkább De Gea,Hazard helyett meg az utóbbi forma alapján meg Coutinho..de amúgy kb korrekt.A manchesteri kapus ha nincs,lehet a MU még itt sem tart....bár az a nagy bakija talán pont a soton ellen,az lehúzza kicsit...Az arsenal meg nyerje meg a rangadóit,azután lehet gondolkodni a bajnokságban...addig silencio...:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 28., hétfő 17:28

alexoxladjackoxi írta: Számomra nevetséges, hogy mi vezettük a legtovább a táblázatot,
Hát ezt nem erre osztják. Tavasszal egyik Arsenal játékos sem mutatott értékelhetőt, ez lehetett a döntő. Yaya meg isten volt, és Gerrard is igen jól játszott végig. Max Cahillel lehet vitatkozni, egész évben kb azonos szintet hozott mint Mertesacker, de a március/április eleje döntött szerintem, ahol a komplett Arsenal flop volt, tetszik vagy sem.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. április 28., hétfő 17:12

alexoxladjackoxi írta:Mit szóltok a PFA év csapatához: Cech - Coleman Kompany Cahill Shaw - Lallana Gerrard Yaya Hazard - Suarez Sturridge. Év játékosa: Suarez, év fiatal játékosa: Hazard. Számomra nevetséges, hogy mi vezettük a legtovább a táblázatot, erre fel egy nyűves játékost sem tettek bele a csapatba. Szerintem Ramsey/Koscielny/Mertesacker közül az egyik bőven befért volna.
Nekem nincs nagy gondom az év csapatával, mondjuk megértem a te álláspontodat is. Ramsey szerintem esélytelen, Gerrard és Yaya is kihagyhatatlan a középpályáról, hatalmas szezonjuk volt/van, de Mertesacker talán befért volna Cahill helyére.

Branislav Ivanovic & Patrice Evra were amongst other players that voted for Luis Suárez to win PFA player of the year.
morientes írta:gondolok itt Kaboul,vagy éppen Soldado sportársakra... :mrgreen: aki megcsinálta azt kicsiben kb,amit Fernando Torres... :lol: Mármint hogy gólképtelen...:D
Lehet, hogy ő még Soldadóból is gólkirályt faragna. :lol:

De mondjuk hozhatná magával Lallanát, Shaw-t meg Jay Rodríguezt, nem lenne rossz. :lol: Álmodozásbú' ki.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 28., hétfő 17:08

alexoxladjackoxi írta:Mit szóltok a PFA év csapatához: Cech - Coleman Kompany Cahill Shaw - Lallana Gerrard Yaya Hazard - Suarez Sturridge. Év játékosa: Suarez, év fiatal játékosa: Hazard. Számomra nevetséges, hogy mi vezettük a legtovább a táblázatot, erre fel egy nyűves játékost sem tettek bele a csapatba. Szerintem Ramsey/Koscielny/Mertesacker közül az egyik bőven befért volna.
voltak náluk jobbak.
az arsenal ismét nem jutott sehova idén se.
ezek a tények, mi ezzel a baj?
Kép
Kép
Kép

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2014. április 28., hétfő 17:01

Mit szóltok a PFA év csapatához: Cech - Coleman Kompany Cahill Shaw - Lallana Gerrard Yaya Hazard - Suarez Sturridge. Év játékosa: Suarez, év fiatal játékosa: Hazard. Számomra nevetséges, hogy mi vezettük a legtovább a táblázatot, erre fel egy nyűves játékost sem tettek bele a csapatba. Szerintem Ramsey/Koscielny/Mertesacker közül az egyik bőven befért volna.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 28., hétfő 14:50

morientes írta:
Mert így Townsend-, Rose- és Naughton-kaliberű világsztárokkal dolgozhatna. :salute: Amúgy nem tudom, igazából én sem látok sok esélyt arra, hogy elhagyná szeretett klubját a Spurs kedvéért. De hát a remény hal meg utoljára...
Hát sztm a szeretett klubja inkább az espanol,de nem.vitázom :)
Aztán azt sem tom hogy azzal a tottenhamel mire menne az argentin,ugye gondolok itt Kaboul,vagy éppen Soldado sportársakra... :mrgreen: aki megcsinálta azt kicsiben kb,amit Fernando Torres... :lol: Mármint hogy gólképtelen...:D
Tetszene ha vdb ezt a kettot vinne elore :lol:
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 28., hétfő 14:18

Mert így Townsend-, Rose- és Naughton-kaliberű világsztárokkal dolgozhatna. :salute: Amúgy nem tudom, igazából én sem látok sok esélyt arra, hogy elhagyná szeretett klubját a Spurs kedvéért. De hát a remény hal meg utoljára...
Hát sztm a szeretett klubja inkább az espanol,de nem.vitázom :)
Aztán azt sem tom hogy azzal a tottenhamel mire menne az argentin,ugye gondolok itt Kaboul,vagy éppen Soldado sportársakra... :mrgreen: aki megcsinálta azt kicsiben kb,amit Fernando Torres... :lol: Mármint hogy gólképtelen...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. április 27., vasárnap 21:21

nmate írta:Miért hagyná ott a Sotont?
Mert így Townsend-, Rose- és Naughton-kaliberű világsztárokkal dolgozhatna. :salute: Amúgy nem tudom, igazából én sem látok sok esélyt arra, hogy elhagyná szeretett klubját a Spurs kedvéért. De hát a remény hal meg utoljára...
Caraway írta:Hát, én Skyon semmi ilyesmi hírt nem találtam...
Egy spursös facebook-oldal rakta ki a hírt, amit bemásoltam, szóval csak reménykedni tudok abban, hogy nem csak úgy random jelölték meg a Sky-t forrásként. :D

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. április 27., vasárnap 21:02

Hát, én Skyon semmi ilyesmi hírt nem találtam...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég