Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 16., vasárnap 16:40

. De végre Flamini ott van B-)
Hát akkor minden rendben. :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. február 16., vasárnap 16:39

Igaz, pedig valamelyik arsenalos oldal úgy írta, hogy fog játszani...

Jenks meg nem nagyon játszott mostanában, eléggé szkeptikus vagyok én is vele kapcsolatban. De végre Flamini ott van B-)
"And my heart will leave you never."

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 16., vasárnap 16:27

Vermára kíváncsi leszek, Sagnának kellett a pihenés szvsz.
Rá lehetsz is, a kispadon sincs! :mrgreen:
Sagna meg pihenjen, de Jenkit szarrá fogják szopatni...

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 16., vasárnap 16:26

Sanogo? :lol: Asszem, megnézem a meccset. Kíváncsi vagyok erre a gyerekre, meg arra, hogy Suárez hányat vág ma. :mrgreen:

Közben az Everton elég simán veri a Swansea-t.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. február 16., vasárnap 16:21

Érdekes a támadóegység :) Özil-Poldi-Ox :coffee: Cazorla meg jöhet csereként majd bármelyik helyére. Vermára kíváncsi leszek, Sagnának kellett a pihenés szvsz.
"And my heart will leave you never."

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 16., vasárnap 16:08

Megvannak a kezdők:

Arsenal: Fabianski - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Arteta, Flamini - Özil, Podolski, Ox - Sanogo.
Csere: Viviano, Sagna, Gibbs, Wilshere, Cazorla, Gnabry, Giroud

Pool: Jones, Flanagan, Skrtel, Agger, Cissokho, Gerrard, Allen, Coutinho, Suarez, Sterling, Sturridge.

Sanogo érdekes, hogy rögtön kezdő, bár miután kiderült, hogy Giroud miért volt még a szokásosnál is rosszabb formában érthető..bár a Lord is kezdhetett volna!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 16., vasárnap 14:32

Remy:oké. jól van.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 16., vasárnap 14:29

Szerintem ma kikap az arsenal, szerdán viszont megizzasztják rendesen a bayernt. (továbbmenni nem fognak, münchenben csúnya eredmény is születhet, de van egy érzésem, hogy az első meccsen kicsit bealszanak a vendégek, az ágyúsok meg bekezdenek ahogy bírják)
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 16., vasárnap 14:23

Lehetek rossz régész,ez igaz,de akkor milyen a többi? nekem meg ez jut eszembe ezekről. :lol: :lol: 
Naa...igaza van a tokynak :D A populista önfényezéstől inkább mattul a hozzáértés fénye... :mrgreen: Na nem rád gondoltam csak úgy az eszembe jutott :D
Különben meg Csurka óta tudjuk hogy a szakértelem kommunista humbug... :lol:

Amúgy meg pool győzelmet várok,Suarez duplával...:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27390
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 16., vasárnap 13:57

R.M.C.F írta:
- Értem én, hogy Mou mindenáron nyerni akart, de akkor mi volt az a 3. év? Egy beszari, vesztes képét mutatta, és IGEN ezért buktuk el az esélyt a BL győzelemre. Az nem győztes mentalitás volt, amit a 3. évében lehozott. Lehet ezt szépíteni, csak felesleges.
itt alapból van vele szemben egy ellenkedés.....ezt csak média agymosásnak vélem....JM-nál az elmúlt 10 évben kizárólag rosszabb edzők voltak itt és egyik után sem volt fele ilyen nyaffogás.
Azt hogy miért buktuk el,azt meg tökéletesen másként látom. Nem a taktikája miatt.
JM hozta fel oda a realt ahová való....a többi edző nulla volt hozzá képest,beintett a mindenki barcájának,az isteni,tökéletesnek mutatott és MINDENKI által annak hitt csapatnak,rámutatott a hibáikra,az inkorrektségeikre, rámutatott a média real ellenességére,a birók madrid elleni fújásaira.....és ezzel nem lett népszerű,hanem ellenség.
Ilyen az ember.. ...ilyen a drukker....buta. Ez van.
Nem a taktikája, ahha... akkor mégis mi? Miért kell bekkelni, miért kell beszari bunkert játszani? Oké felhozta, király... de azzal a kerettel nyerni kellett volna, nem pedig szimplán felhozni.
Én nagyon örültem, mikor idejött, mert bírtam Mout, de az első évében felhozta a csapatot, a másodikban szintet lépett, majd a 3.-ban teljesen összedöntötte azt, amit felépített. Elbukott, mert nem nyert! Ezt nem lehet megmagyarázni, ez TÉNY!

Azt meg hadd döntsem el én, hogy mennyire mennyire befolyásol engem a média, és mennyire vagyok ellenszenves vele szemben. Örültem, mikor idejött, mert ő volt a legjobb ember ide, aztán szépen lassan megmutatta, hogy mennyire egyszerű ember, és mennyire nem tud váltani. Nem fogom megdicsérni, és megköszönni neki azt, amit a Reallal tett, mert semmi olyat nem tett, amit előtte ne tett volna meg már más a történelem során. Kiváló edző, egy jó (kezdetben) csapatnál, de kevés siker = bukás
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 16., vasárnap 13:46

Azért annyira nem lesz B csapat az Arsenalnál se...
Várható kezdő kb: Fabianski - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Arteta, Flamini - Podolski, Özil, Oxlade-Chamberlain - Giroud.

Esetleg még Jenkinson lehet Sagna és Rosicky Özil helyett!Ha pedig biztosra akarnak menni még a Lord mehet Giroud helyére... :lol:

Ha a Pool alapcsapattal lesz akkor én is az ő győzelmüket tippelném, de azért nem akkora különbséggel mit múltkor! :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 16., vasárnap 13:44

Ellenben volt egy véleménye a rossz régészekről, amit a fenti írásodra is rá lehet húzni: a rossz régész az, amelyik kiválogat pár tényt, amelyek illenek az elméletéhez. Kikiáltja azt igaznak, és a többiről nem vesz tudomást.
Persze,rá lehet,mindenre rá lehet.....főleg az enyémekre. :D :D
Lehetek rossz régész,ez igaz,de akkor milyen a többi? nekem meg ez jut eszembe ezekről. :lol: :lol:

De sosem hangoztatta, hogy Ő mekkora egy isten, hogy Neki mindig igaza van, hogy Ő mekkora egy zseni. Sosem. Pedig Ő aztán megtehette volna.

Tudod,ha ez a prof dumált volna sokat....és rendre kinevetik,leszólják,mint itt engem kismilliószor(mert igy volt) akkor lehet hogy amikor bejön az elmélet,akkor odadörgölte volna az orruk alá.......kb ebből indulj ki. Talán igy tiszta.
- Értem én, hogy Mou mindenáron nyerni akart, de akkor mi volt az a 3. év? Egy beszari, vesztes képét mutatta, és IGEN ezért buktuk el az esélyt a BL győzelemre. Az nem győztes mentalitás volt, amit a 3. évében lehozott. Lehet ezt szépíteni, csak felesleges.
itt alapból van vele szemben egy ellenkedés.....ezt csak média agymosásnak vélem....JM-nál az elmúlt 10 évben kizárólag rosszabb edzők voltak itt és egyik után sem volt fele ilyen nyaffogás.
Azt hogy miért buktuk el,azt meg tökéletesen másként látom. Nem a taktikája miatt.
JM hozta fel oda a realt ahová való....a többi edző nulla volt hozzá képest,beintett a mindenki barcájának,az isteni,tökéletesnek mutatott és MINDENKI által annak hitt csapatnak,rámutatott a hibáikra,az inkorrektségeikre, rámutatott a média real ellenességére,a birók madrid elleni fújásaira.....és ezzel nem lett népszerű,hanem ellenség.
Ilyen az ember.. ...ilyen a drukker....buta. Ez van.
Azért Mourinho lőtt pár buta öngól az itt eltöltött 3 éve alatt,
Lőtt...mint mindenki,de ő tett is valamit,a többi meg szagolta a sikerhez vezető utat. Én is leirtam a hibáit,soha nem mondtam hogy szent,mindössze azt,hogy amire tartják,amennyire lesavazzák,az inkorrekt,és baromság....ostobaság.
de talán ritkábban kéne eljátszanod ezt az én akkor megmondtam, kevesen voltunk, leszóltak, végül igazam lett dolgot
Az okát elmondtam fentebb.....soha nem én kezdem a beugatást,a reakcióim a betámadásokra,leszólásokra mennek válaszként.
csak ez a viselkedés egyszerűen nem elegáns...
drukkerek között nem lehetsz elegáns,nem az a közeg. :D :D :D ott a ku****a anyád,megba***unk te k**csög,senkik vagytok.....stb szövegek a menők. :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. február 16., vasárnap 13:37

Remy írta:Mondjuk az kurva érdekes, hogy az összes BL csapat tegnap tolta, míg az Arsenal ma játszik a Poollal. Tegnap miért nem lehetett letolni ezt a meccset? Ez elég érdekes döntés, ráadásul nem is kis meccs. :hmmm:
viszont ők csak szerdán játszanak, ha jól tudom.


egyébként pool győzelmet várok, elvileg B csapattal tolja az arsenal, a poolnál meg alapkezdő lesz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27390
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 16., vasárnap 13:34

Mondjuk az kurva érdekes, hogy az összes BL csapat tegnap tolta, míg az Arsenal ma játszik a Poollal. Tegnap miért nem lehetett letolni ezt a meccset? Ez elég érdekes döntés, ráadásul nem is kis meccs. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. február 16., vasárnap 12:49

Azért Mourinho lőtt pár buta öngól az itt eltöltött 3 éve alatt, ne állítsuk be szentnek. Sokszor nem a megfelelő taktikával állt fel, nem a megfelelő embereket játszatta, és nem megfelelően reagálta le a pályán történteket. És emiatt többször szívtunk döntő pillanatban, mint nem. A viselkedéséről nem is beszélve, bár az engem nem lepett meg, tudtam, hogy lesz pár szélsőséges megnyilvánulása, hiszen ez Mourinho.
R.M.C.F, no offense, tudod, hogy semmi gondom nincs veled, sokszor igazat is adok, de talán ritkábban kéne eljátszanod ezt az én akkor megmondtam, kevesen voltunk, leszóltak, végül igazam lett dolgot. Konyítasz a focihoz, ezt tudjuk, csak ez a viselkedés egyszerűen nem elegáns... jobb szót nem találtam :)
Merci Zizou!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27390
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 16., vasárnap 12:42

R.M.C.F írta:
JM -t eleve utálják itt sokan,mert azt hiszik(tévesen) mint capellonál is,hogy ellenment a madridizmussal,és olyanokat tett ami nem idevaló......nem tett. Győzni akart,mindenáron.....és ez a real madrid,nem az a szaros nem tudom honnan szedett flikk flakkos ugri bugri szarhalom amiért páran is kicsapják maguknak. A real madid 110 év alatt többször győzött erőlködve és izzadva mint szépen és lazán.....még is büszkék voltak magukra és irigy volt rájuk a világ.
Ha ez a manusz(JM) nem lett volna,még mindig ott tartanánk mint előtte 10 éven át,vagyis oda vissza félni kellene középszerű csapatoktól,mint egy roma,vagy egy lyon.

A dortmund. :coffee: másodmagammal voltam itt(igen 2-en voltunk,nem tudom ki volt a másik tag) akik figyelmeztették a fórum elemeit a csoportsorsolásnál,hogy a dortmund veszélyesebb lesz mint a felfújt city....
- Értem én, hogy Mou mindenáron nyerni akart, de akkor mi volt az a 3. év? Egy beszari, vesztes képét mutatta, és IGEN ezért buktuk el az esélyt a BL győzelemre. Az nem győztes mentalitás volt, amit a 3. évében lehozott. Lehet ezt szépíteni, csak felesleges.

- jelen... :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. február 16., vasárnap 12:41

R.M.C.F írta:Az "edzőbuktató megoldás" meg eléggé értelmezhető kifejezés. Szépen le lehet vezetni a city elleni első meccstől,JM nyilatkozatától hogy van egy téglánk aki olyanokat szivárogtat ami árt a csapatnak,ramos büntetéstől a city elleni meccsen,majd iker mellőzése......igazán egyértelmű dolog volt ez. Csak annak nem aki vagy látni nem akar a szemétől,vagy másik bolygón él. Az egész szezon erre ment rá, a csapat EZÉRT játszott a várakozáson alul....majd a dortmund elleni visszavágó volt az,ahol benne volt a sziv és az akarat a csapatban.
Tudod, erről egy Professzor jut eszembe, aki tanított. Simonyi Károly tanította, többszörös doktor volt (villamosmérnököt tudtuk), emellett kiválóan értett a történelemhez, a magyar űrkutatás egyik mozgatórugója és vezéralakja volt, Magyarországon a BME-n Ő volt az egyik megalapítója az űrkutatásnak. Rengeteg érdekes és jó sztorija volt. De sosem hangoztatta, hogy Ő mekkora egy isten, hogy Neki mindig igaza van, hogy Ő mekkora egy zseni. Sosem. Pedig Ő aztán megtehette volna.
Ellenben volt egy véleménye a rossz régészekről, amit a fenti írásodra is rá lehet húzni: a rossz régész az, amelyik kiválogat pár tényt, amelyek illenek az elméletéhez. Kikiáltja azt igaznak, és a többiről nem vesz tudomást.
Matt009 írta:A szavazásról: ismét a Chelseat nyomtam, ...
Gyanús volt, hogy a múltkor még nem vezetett így a City, de nem esett le, hogy ez már új szavazás. :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 16., vasárnap 12:34

Nem konkrét edzőbuktatás volt a mondanivalóm lényege,hanem "edzőbuktató dolgok", ez más jelent,ez jelenti azt a generált belső problémát,amit iker és ramos okozott,majd arbeloa volta aki ha jól tudom elnézést kért és magába nézett hogy nem tettek meg mindent amit tudtak volna. Vagyis effektive beismerte.
Ezek azok amikről beszélek,és ezt nevetik ki páran,tiszteletlenül,ostobán. Ezek azok amiért a csapat messze nem adta azt amire képes lett volna....

JM -t eleve utálják itt sokan,mert azt hiszik(tévesen) mint capellonál is,hogy ellenment a madridizmussal,és olyanokat tett ami nem idevaló......nem tett. Győzni akart,mindenáron.....és ez a real madrid,nem az a szaros nem tudom honnan szedett flikk flakkos ugri bugri szarhalom amiért páran is kicsapják maguknak. A real madid 110 év alatt többször győzött erőlködve és izzadva mint szépen és lazán.....még is büszkék voltak magukra és irigy volt rájuk a világ.
Ha ez a manusz(JM) nem lett volna,még mindig ott tartanánk mint előtte 10 éven át,vagyis oda vissza félni kellene középszerű csapatoktól,mint egy roma,vagy egy lyon.

A dortmund. :coffee: másodmagammal voltam itt(igen 2-en voltunk,nem tudom ki volt a másik tag) akik figyelmeztették a fórum elemeit a csoportsorsolásnál,hogy a dortmund veszélyesebb lesz mint a felfújt city....sőt addig átallottam elmenni szeptember elején,hogy a dortmund szerintem bl döntő esélyes....természetesen kinevettek 97X-erre is.
Ugyhogy tisztában vagyok a dortmund erejével...és erényeivel....de....ha mi,nem esünk össze a fentebb is emlitett belső-JM ellenes problémák miatt,vagyis a csapat azt adja amit tud,ahogy előtte évben szépen fejlődött,és már konkrét esélyesként számoltak velünk jogosan,akkor mi vertük volna a BVB-t. A visszavágó volt az,amit tudtunk volna...ha.....de túl sok a ha.
Nem vertük....ez van,jogos hogy ánblokk jobbak voltak.....de kb azért amit leirtam.Szerintem.

Tovább nem megyek,mert igy is felbax ez az egész.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 16., vasárnap 12:25

Dortmund jobb csapat volt tavaly mint mi
Sose volt jobb. Nem tudom honnan szeditek ezt a marhaságot, biztos egy kitalálta, a többi meg megy utána. Az a Dortmund egy kibaszott makker csapat volt, utolsó perces góllal mentek tovább a Pelle-féle Malaga ellen is, náluk sem voltak szignifikánsan jobbak a két meccs során, pedig az a Malaga azért nem mérhető hozzánk. Előtte meg nekünk köszönhetően könnyű ellenfelet kaptak a nyolcaddöntőben, ahol tényleg esélyesebbek voltak. Volt 4-5 csapat a BL-ben, ami simán megcsapkodta volna őket, és mi is ebbe a kategóriába tartoztunk, csak sikerült harmadjára is lebecsülnünk őket. Nézd meg a visszavágót. Feltörte a picsájukat a háló, és baromira nem múlott sokon, hogy ne ejtsük ki őket. Ott megmutatkozott a különbség a két csapat között. Ha jobbak lettek volna nálunk, akkor nem kerül veszélybe a továbbjutásuk. Ha Götze ott marad, idén akkor sem tudták volna megismételni a tavalyi eredményt, így sem fogják, a nyolc között bárki ellen kizuhannak, kivéve, ha nem kapnak megint egy jó gyenge ellenfelet, de azért arra kicsi az esély.

Mi az első meccset basztuk el. Nem gondolnám, hogy ott edzőbuktatásról lett volna szó, a probléma sok összetevős, kezdve az elkúrt nyári felkészüléssel, a csapat látványosan erőnléti gondokkal küzdött egész szezonban, az egy gól után visszaállás is részben ennek volt köszönhető, Mou helyesen felmérte, hogy nem bírjuk végighajtania meccseket, spóroltuk az erőt ott, ahol lehetett. Ezen felül voltak öltözői problémák, vélhetően Mou elvesztette az öltözőt, a morál sem volt a tetőfokán, a bajnokira fel sem pörögtünk motiválatlanok voltunk, nem voltunk élesek az egész szezonban, és ehhez még hozzájött a nagyképűség, amivel lebecsültük a BVB-t, és visszanyalt a fagyi.

Persze a BVB jól volt összerakva, jó csapat voltak, talán az utóbbi 10 év legjobb outsider csapata volt a BL-ben, de ettől még nem voltak top csapat. Ez egy kiugró eredmény volt, semmi több. Hiába vagy jó csapatként, ha nincsenek klasszisok, akik eldöntik az éles meccseket, akkor nem vagy top csapat, mert lesz olyan klasszis csapat, amelyik csapatként is jó, és lesz meccs eldöntő embere is (Lewát én személy szerint nem tartom sokra, Higuval egyenértékű csatár, mindent elmond róla, hogy Benzemára nem cserélném el, pedig ismeritek a véleményem a franciáról..., egyedül Götze volt a meccs eldöntő ember, de az igazi élcsapatoknak van ilyenből 2-3, Reus meg hát ő is az a játékos, akinek még nagyobb a füstje, mint a lángja, hangsúlyozom még). De a BVB pont arra volt jó, hogy az olyan válságba került, egység nélküli csapatokat felpofozza, mint amilyenek mi voltunk. De nincs kétségem afelől, hogy egy egységesebb élcsapat ellen simán kizúgnak.

És hogy ne legyen teljesen off:
Persze Arsenalnak még van esélye a bajnokságban is, de szerintem nem érnek oda az első helyre,
Szerintem sem érnek oda, de efelől ősszel sem volt kétségem. Rövid a kispad, lyukas a kezdő, Özil nem teljes szezonos játékos, így hosszú távon nem lehet sikereket elérni. Persze ez a csapat jobboson Bale-lel, középen Suarezzel Európa legerősebb csapata lehetne, de hiányzik nekik két monster a csatár/szélsősorból. Szóval Wenger helyébe én ebbe az irányba mennék el.

A szavazásról: ismét a Chelseat nyomtam, holott jelen állás szerint a Cityt tartom egy hajszállal esélyesebbnek, ők a jobb csapat, de azért lesznek gondok a CItynél, ha továbbmennek a BL-ben, és a Chelsea a 2 frontos harcra jobban fel van készülve. Ráadásul két komoly meccsünk lesz a Barca ellen, ami biztosan meg fog pontvesztésben mutatkozni.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. február 16., vasárnap 11:43

Az "edzőbuktató megoldás" meg eléggé értelmezhető kifejezés.
A Dortmund ellen szerintem nem volt edzőbuktatás. Az biztos, hogy rossz hangulat volt csapaton belül de az más tészta. murinnyónak megvoltak akkor is a kiskedvencek, csak flop volt az összes. Khedira, Di Maria, Özil, Higuain félékkel meg a beszari "idegenbenjóaziksz" taktikával nem volt esélyünk azon a meccsen, kp nem volt, ráadásúl Varaneék is hibázgattak hátul bőven. A Dortmund jobb csapat volt tavaly mint mi, nem kell ezt ragozni, 4 meccsből egyszer tudtuk megverni, akkor is csak azért mert minden mindegy alapon kockáztattunk és félig bejött, de 0-0-nál ha Lewa két nagy helyzete közül csak egyik bemegy, onnantól nem lett volna szoros a vége.
Biztos pár játékosunknak voltak gondjai murinnyóval de azért mindenki van annyira profi ezen a szinten, hogy még ilyen helyzetben is nyerni akar. Más kérdés, hogy az ilyenek nehezítik elérni a célt.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég