Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 16., vasárnap 11:30

Kíváncsi vagyok az Arsenal-Pool meccsre. Reálisan nézve mindkét csapatnak FA kupára van a legnagyobb esélye. Persze Arsenalnak még van esélye a bajnokságban is, de szerintem nem érnek oda az első helyre, a BL-t meg akár el is engedhetik, mert ezt a Bayernt két meccsen nem tudják felülmúlni. Na meg a múltheti 5-1-et se felejtsük el, még ott van a tüske az ágyúsokban, szóval egy hajtós, kemény meccsre és 2-1-es Arsenal sikerre tippelek.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 16., vasárnap 9:31

1ccerű. Mert normálisan leirtam a véleményemet,amire tiszteletlenül,gúnyosan és kinevetve válaszoltak. Még is mit kellene tenni? majd 100x is elmagyarázni azt amit ezek szerint felesleges?

Ugyan. A bunkóra....bunkó a válasz.

Az "edzőbuktató megoldás" meg eléggé értelmezhető kifejezés. Szépen le lehet vezetni a city elleni első meccstől,JM nyilatkozatától hogy van egy téglánk aki olyanokat szivárogtat ami árt a csapatnak,ramos büntetéstől a city elleni meccsen,majd iker mellőzése......igazán egyértelmű dolog volt ez. Csak annak nem aki vagy látni nem akar a szemétől,vagy másik bolygón él. Az egész szezon erre ment rá, a csapat EZÉRT játszott a várakozáson alul....majd a dortmund elleni visszavágó volt az,ahol benne volt a sziv és az akarat a csapatban.

A stilusnak meg az értelme a fentebb taglalt 100ik bunkó és tiszteletlen megközelitésemre a reakció.

Tettem már annyit,hogy csipőből ne röhögjenek ki,nem vagyok nyeretlen kétéves.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 16., vasárnap 9:10

R.M.C.F írta:Megszoktam már hogy az ostobaság és az elvakultság a menő....úgyhogy nem is kezdek magyarázni semmit sem,kár érte. Röhögni lehet,megtettétek 100x éveken át,majd volt mindig a nagy kuss.......
Kicsit célszerű lenne szélesebb értelemben véve is gondolkodni,kinyilni....és egyszerűbb lenne érteni pár dolgot,nem csak a szokásos 1 vonalon futok. Nem lenen bonyolult érteni,de nem fog menni.....és amúgy is a java tudja mire gondolok.
100x elmagyaráztam már a véleményemet,akinek nem tiszta,annak nem is lesz,az más dimenzió.

Mindegy,nekem sem kellene elővenni ezt a szöveget ha nem mindig ilyen baromságokkal találnak meg és nem jönnek nekem 100x már megint.....leszólni,kinevetni....a szokásos.....vicces.
Nekem semmi bajom nincs veled es sokszor egyet is ertek a mondandoddal, de ennek a fenti szovegnek mi ertelme van? A helyett, hogy ugyan ennyi sorban kifejtened ezzel a mondattal kapcsolatban a velemenyedet hogy mit miert irtal: "mert a madrid ott feldobta az edző buktató megoldàsát és akart, hajtott, odakoncentrált. kb ennyi volt valóban a két csapat között ha igazán akart a real" es talan reszben vagy teljesen azok is egyetertenenek vele utana, akik teljesen mas velemenyen vannak, te csak azt hangoztatod ezredjere is, hogy mikor miben volt igazad, mikor mindenki mas tevedett. Nem tudom mi ertelme ezredjere is elmondani, mikor mindenki aki olvassa a forumot, teljesen tisztaba van vele.

Viszont ez mar teljesen mas topik, ugyhogy itt be is fejezem. Ma delutan Arsenal - Liverpool, kivancsi vagyok az Arsenal hozzaallasara a multkori nagy zako utan.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 16., vasárnap 8:22

Megszoktam már hogy az ostobaság és az elvakultság a menő....úgyhogy nem is kezdek magyarázni semmit sem,kár érte. Röhögni lehet,megtettétek 100x éveken át,majd volt mindig a nagy kuss.......
Kicsit célszerű lenne szélesebb értelemben véve is gondolkodni,kinyilni....és egyszerűbb lenne érteni pár dolgot,nem csak a szokásos 1 vonalon futok. Nem lenen bonyolult érteni,de nem fog menni.....és amúgy is a java tudja mire gondolok.
100x elmagyaráztam már a véleményemet,akinek nem tiszta,annak nem is lesz,az más dimenzió.

Mindegy,nekem sem kellene elővenni ezt a szöveget ha nem mindig ilyen baromságokkal találnak meg és nem jönnek nekem 100x már megint.....leszólni,kinevetni....a szokásos.....vicces.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 15., szombat 21:40

Csabi írta:tehát a madrid azért kapott ki az első meccsen 4-1re EGY BL ELŐDÖNTŐBEN mert meg akarta buktatni mourinhót, majd a visszavágóra meggondolták magukat?

seems legit.

Persze. Fontosabb volt a csapatnak JM-et buktatni, mint BL-t nyerni.


:lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. február 15., szombat 21:37

tehát a madrid azért kapott ki az első meccsen 4-1re EGY BL ELŐDÖNTŐBEN mert meg akarta buktatni mourinhót, majd a visszavágóra meggondolták magukat?

seems legit.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 15., szombat 21:30

mert a madrid ott feldobta az edző buktató megoldàsát és akart, hajtott, odakoncentrált. kb ennyi volt valóban a két csapat között ha igazán akart a real
Idehaza valóban jól játszottunk,én a dortmundi meccset hasonlítottam össze most ezzel...igen csak volt észlelhető némi átfedés...na de ez itt off.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 15., szombat 21:24

morientes írta:
Ha ezt a gólt megadják a City-nek csúnya vége lett volna a londoniak számára, bár így sem elképzelhetetlen egy kitömés....
Kisértetiesen emlékeztetett a szitu,mikor elmentünk tavaly dortmundba...na az volt ilyen indiszponált,nemtudom mit akarok,nem tudom hol vagyok csapat,mint ma a chelsea...
mert a madrid ott feldobta az edző buktató megoldàsát és akart, hajtott, odakoncentrált. kb ennyi volt valóban a két csapat között ha igazán akart a real
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 15., szombat 21:18

Ha ezt a gólt megadják a City-nek csúnya vége lett volna a londoniak számára, bár így sem elképzelhetetlen egy kitömés....
Kisértetiesen emlékeztetett a szitu,mikor elmentünk tavaly dortmundba...na az volt ilyen indiszponált,nemtudom mit akarok,nem tudom hol vagyok csapat,mint ma a chelsea...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. február 15., szombat 19:49

Ha ezt a gólt megadják a City-nek csúnya vége lett volna a londoniak számára, bár így sem elképzelhetetlen egy kitömés....

Ormótlan szarul játszik ez a Chelsea... :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 15., szombat 19:40

Lehet, hogy csak 2-0, de ez azért alázás, mert köze nincs a meccshez a Chelseanek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 15., szombat 19:09

meg egy arsenal/liverpool...de őket sztem simán üti most a "két nagy"

A Pool ellen mindkettő vért hugyozott hazai pályán. A shittyt még a spori is megtámogatta. A cselszkij meg ugyan kit üt simán...második gólnál fék be, aztán kibekkelik.

cart
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2014. február 15., szombat 19:02

Ja akár már most oda lehetne adni nekik. Tavaly is könnyedén verték a döntőben a PL-től búcsúzó Wigant :lol:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. február 15., szombat 18:47

Én is remélem, hogy behúzza a City...

Egyébként aki itt továbbmegy, az megnyeri az FA-kupát szerintem...Wigan, Sunderland, Sheffield/Charlton, everton/swansea, brighton/hull, sheffield/nottingham maradt még versenyben...meg egy arsenal/liverpool...de őket sztem simán üti most a "két nagy"

A City-nek komoly esélye van most angliában mindent besöpörni egyébként, ha itt továbbmennek nagyjából megnyerték, a ligakupát szerintem behúzzák...

és nagyon szeretném, hogy a bajnokságot is.... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tubatibi 2014. február 15., szombat 18:50-kor.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 15., szombat 18:44

Yaya és Hazard nagyon kemény, amit művelnek. Khedirat és Balet cserélnék értük :mrgreen: Remélem behúzza City.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 15., szombat 18:13

ziro4vr írta:no mindjárt city-chelsea
Who cares? Mini-Clásico van. :mrgreen:

Manchester City team v Chelsea: Pantilimon, Zabaleta, Kompany (C), Lescott, Clichy, Garcia, Toure, Milner, Silva, Jovetic, Dzeko.

Team to face Man City: Cech (c); Ivanovic, Cahill, David Luiz, Azpilicueta; Mikel, Matic; Ramires, Willian, Hazard; Eto'o.


2-2.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 15., szombat 18:09

no mindjárt city-chelsea
Nem illik.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 13., csütörtök 22:18

Az Arsenalra nyomtam, azért nehogy már ugyanannyi szavazat legyen mint a sp?rsnek! :lol: :mrgreen:

Egyébként szerintem Chelsea! :)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 13., csütörtök 21:51

Boky írta:a united meg a tottenham mért opció? :lol:
Csak hét pontra vagyunk a listavezető Chelsea-től. :) Közel sem elérhetetlen az a bajnoki cím. :coffee:























:lol:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. február 13., csütörtök 21:49

én is tartom a cityt.

a united meg a tottenham mért opció? :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég