Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 13., csütörtök 21:44

ziro4vr írta:tottenham :lol: GT ne trollkodj :lol:
Nem én voltam.

Ja, de :lol: Nem hagyhattam cserben szeretett csapatomat. :mrgreen: Egyébként City-győzelmet várok.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 13., csütörtök 21:43

nmate írta:Én tartom a Cityt. Chelsea jobb csapat, de a City több meccset fog honi a végéig a rangadókon és a kicsik ellen is. Arsenal szorosan, de ott lesz, viszont nem bajnokcsapat materiál.
Szintén!
Látom GT megint rányomott a Spurs-re :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 13., csütörtök 21:41

tottenham :lol: GT ne trollkodj :lol:

hol vannak az ágyús fanok? :lol:
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 13., csütörtök 21:36

Én tartom a Cityt. Chelsea jobb csapat, de a City több meccset fog honi a végéig a rangadókon és a kicsik ellen is. Arsenal szorosan, de ott lesz, viszont nem bajnokcsapat materiál.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 13., csütörtök 21:34

Kód:

Ki nyeri az idei PL szezont?
A szavazás 2013.11.10. 13:00-kor befejeződött.
Arsenal 42
Chelsea 41
City 26
Liverpool 9
United 2
Tottenham 1
Új szavazás, lássuk hogy változtak a vélemények.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 13., csütörtök 20:12

Minek? Épp így látszik majd év végén mekkora vakegerek voltunk és csak a szánk nagy :lol:

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. február 13., csütörtök 20:05

Kiírhatnátok egy új szavazást ide, kicsit átalakult a kép az elmúlt pár hónapban.

:)
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. február 13., csütörtök 20:02

Nesze neked Soldado. Adebayor a legnagyobb király! :D Amúgy meglepően sokat nézek az elmúlt években Premier Leaguet... Viszont a tegnapi rangadón majdnem elaludtam. Nem indult rosszul a meccs, de aztán leült. Jellemző ez ebben az idényben a rangadókra. Persze ha csak nem a City játszik( :mrgreen: ) mer akkor ott ki van tömve az ellenfél, persze tisztelet Josének meg a bandájának akik szépen bemutatták,h milyen taktikkal lehet egy ilyen csapatot megfojtani. Az Arsenal tegnap sem mutatott sokat.. veszélyesebb is volt a MU legalábbis az első félidőben biztos. Viszont a Londoniak legalább a kicsik ellen elég magabiztosak, ami azért elég meglepő, de sztem ha kihullanak a BL-ből és visszatérnek a sérültek(főleg az a welszi betyár) akkor simán játszhatnak a bajnokságért, mondjuk van még egy két idegenben lejátszandó rangadójuk, de ha egyszer kétszer a szerencse is melléjük áll akkor ott lehetnek, szerintem. A MU gyengélkedésének, köcsögség, de örülök, talán csak a barcát utálom tőlük jobban, na jó még a bayernt is.. :D A Liverpool-t is utáltam sokáig főleg a BL-ben történt dolgok után. De most tele vannak olyan játékosokkal akik számomra szimpatikusak és Rodgers is elég jó focit tol velük. Nincs azért olyan keretük mint a City Chelsea kettősnek, ezért valószinű,h csak max a bronzért játszhatnak majd,de élmény őket nézni. Sturridge-al óriási bakit csinált a chelsea szerintem, 15misi egy ilyen gólérzékeny támadóért nudli. Még nálunk is szivesen elnézegetném. Coutinho király, Sterling istenkirály, Suárez az meg Suárez. Mögéjük érkezhetne a kp-ra valami nagy név mert ugyan sok a jó munkás emberük de a cimeket a nevek nyerik. Sajnos lemaradtam a Pool-Arsenalról de az összefoglaló is elég volt,h 10percig csak puffogjak. :D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 13., csütörtök 19:36

alexoxladjackoxi írta:Tegnap milyen felállásban játszott a Spurs? Csak azért kérdem, mert WhoScoreden az Everton elleni mérkőzésükön 4-3-3 vol kiírva.
Alapvetően 4-1-4-1 volt, Lennon és Dembélé játszott a két szélen, de ez korántsem volt kőbe vésett formáció, Dembélé sokszor bejött középre, amikor a szélsőhátvédek feljöttek a támadásokkal, néha felhúzódott Adebayor mellé, Bentaleb is hol Capoue mellett játszott, hol jóval előtte, stb.

Meglepően stabilak, pontosak, kreatívak voltunk így, szóval nem lepne meg, ha hasonló jellegű felállással lépnénk pályára a közeljövőben is egy-két bajnokin (vagy éppen EL-meccsen).

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2014. február 13., csütörtök 19:05

Tegnap milyen felállásban játszott a Spurs? Csak azért kérdem, mert WhoScoreden az Everton elleni mérkőzésükön 4-3-3 vol kiírva.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 13., csütörtök 17:29

A BL-re annyira nem lehet panasz, a OM-et kétszer verték ha jól emlékszem mellette 1 győzelem a Dortmund ellen majd egy épphogy vereség szintén ellenük!A Napolit is megverték egyszer aztán a második meccset velük sajnos elb@szták...
Erre azt kell mondjam,hogy nem volt rossz teljesítmény.Dortmundban nagy skalp volt a borrussia elleni győzelem,viszont nem szabadott volna már kikapni itthon.Vagyis előbb,hogy pontos legyek.Ennek ellenére a BL-ben nem szerepeltek rosszul,de azt el kell mondjam,a bayern elleni továbbjutásra kevés sanszot látok...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 13., csütörtök 17:14

Egészen korrekt elemzés a Mu elleni meccsről és még másról az útwengertől! :)

.ha te azt mondod,eddig jól jött ki a rangadókból,lelked rajta,de sztm nem
Nem azt mondtam, én ezt arra írtam, hogy szerinted egyik nagy csapatot sem verte meg az Arsenal!A nagyobb csapatok ellen tényleg kevés amit az Arsenal mutat, ezt elismerem!
BL-ben is bizonyították ezt...
A BL-re annyira nem lehet panasz, a OM-et kétszer verték ha jól emlékszem mellette 1 győzelem a Dortmund ellen majd egy épphogy vereség szintén ellenük!A Napolit is megverték egyszer aztán a második meccset velük sajnos elb@szták...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 13., csütörtök 15:20

Realista24 írta:Rangadók ide vagy oda, az Arsenal még így is ott van a tűz közelében és bármi lehet. Bőven lehetnek úgy bajnokok, hogy nem verik meg a "nagyokat".
Asszem Isti dobdta fel a sorsolásukat,ami nem gyenge...na most ha abból olyan 60%-ot hoznak,akkor igen...akkor lehetnek.Ha nem,akkor a bajnoki cím úszott.Természetesen itt én a nehezebb ellenfelekre gondolok...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 13., csütörtök 15:12

Rangadók ide vagy oda, az Arsenal még így is ott van a tűz közelében és bármi lehet. Bőven lehetnek úgy bajnokok, hogy nem verik meg a "nagyokat".
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 13., csütörtök 14:59

BBarni írta:
Ezzel csak az a baj hogy az arsenal nemigen vert körbe senkit... :hmmm:
Az Arsenal megverte a sp?rst és egyszer a Poolt is! :) Emellett döntetlen lett a Chelsea elleni meccs! :ike:
Az hazain volt nem? Amúgy súlytalanok a komoly csapatok ellen. Egyedül a Poolt fogták meg jól az őszi meccsen. BL-ben is bizonyították ezt...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 13., csütörtök 14:46

morientes írta:azt nemtom hogy hol lesz a meccs a lane-en vagy az emirates-be...
A Lane-en lesz, ami azért nem jó előjel, mert idén valamiért sokkal jobbak vagyunk idegenben: 13 meccs, 9 győzelem, 2 döntetlen, 2 vereség, +7-es gólkülönbség. :D (Egyébként idén ezzel mi gyűjtöttük a legtöbb pontot idegenben.)

Amúgy most játszunk a Norwich-csal és a Cardiffal, kötelező a hat pont, mert aztán jön a Chelsea, az Arsenal, a Soton és a Liverpool... :'(

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 13., csütörtök 13:37

Az Arsenal megverte a sp?rst és egyszer a Poolt is! :)Emellett döntetlen lett a Chelsea elleni meccs! :ike:
Valamint megverte a MU,elkalapálta a city,a liverpool otthon,megy még a stanfordbridge-re,valamint játszik még a tottenham-el is...ha te azt mondod,eddig jól jött ki a rangadókból,lelked rajta,de sztm nem.A chelsea ellen sem a fő esélyes idegenben,valamint a spurs jön föl,bár azt nemtom hogy hol lesz a meccs a lane-en vagy az emirates-be...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. február 13., csütörtök 13:36

Most lett volna lélektani szempontból is a legfontosabb a győzelem, amolyan vízválasztó lehetett volna. Szerintem szoros kiesés lesz a BL-ből :/ és akkor talán lehet a bajnokságot nyomatni, csak ne legyen addig viszonylag nagy hátrány. Meg hát térjenek vissza a sérültjeink is, meg Wenger tudjon értelmes kezdőcsapatot választani, és jó cseréket... Sanogo egyelőre nullperces talán, pedig nagy csinnadrattával érkezett, simán tolnám Zsiru vagy Lord helyett... :coffee:
"And my heart will leave you never."

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 13., csütörtök 13:28

Ezzel csak az a baj hogy az arsenal nemigen vert körbe senkit... :hmmm:
Az Arsenal megverte a sp?rst és egyszer a Poolt is! :) Emellett döntetlen lett a Chelsea elleni meccs! :ike:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 13., csütörtök 13:23

Több nagycsapat is van, akik körbeverik egymást. 
Ezzel csak az a baj hogy az arsenal nemigen vert körbe senkit... :hmmm:
Ahhoz hogy akarjon valamit az a csapat,nyerni kellene néhány rangadót.(Elviekben a tegnapi nem is volt az).Mert nem lesz a kis és középcsapatok ellen SEM 100%-os...de hát kb egyszer már ezt leírtam...no mindegy.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég