Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 20., hétfő 17:55

Kerlon írta:Prandelli alatt? Nem Spalletti? Amúgy nem értek egyet, mert volt jó pár csatár a keze alatt és se Vucinic, se Kvajarella, se Giovinco nem tudott érvényesülni. Llorrente meg a nehéz kezdés óta tökéletesen betölti a szerepét a csapatban és szórja a gólokat.
Nem,szerintem a fiorentinaba akkor Prandelli volt a vezér.Már ugye Vucinic kapcsán mondom ezt.Én azokra az időkre emlékszem.
A másik...pont ahogy mondom...az az olasz darálós stílus jobban illik a baszknak.Ilyen a Juve stílusa,nem az a játszuk a focit,ami Vucinicnek fekszik.Nyilván a kimondhatatlan nevű azért nem ilyen,de ott meg fizikálisan jobb Llorrente.
Persze az is lehet hogy az exbilbaoinak megy a szekér,a másik kettő meg küszködik éppen...hát ilyen a foci :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 20., hétfő 17:39

Prandelli alatt? Nem Spalletti? Amúgy nem értek egyet, mert volt jó pár csatár a keze alatt és se Vucinic, se Kvajarella, se Giovinco nem tudott érvényesülni. Llorrente meg a nehéz kezdés óta tökéletesen betölti a szerepét a csapatban és szórja a gólokat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 20., hétfő 16:38

Kerlon írta:ti láttátok kvajarellát mostanában játszani? vagy vucinicet? Llorrente szidva volt ezerrel itt még is lazán szorítja ki őket a Juveból. :mrgreen:
Ez nem a serie "A" topic tudom,de ehhez annyit talán,hogy gondolom Conte is azokat a csatárokat kedveli inkább,akik birkóznak a védőkkel,megtartják,lefejelgetik a labdát,a baszk meg ilyen...a másik kettő meg inkább játsza a focit,ha jól emlékszem,Vucinic Prandelli alatt inkább szélső is volt...legalább is nem benn játszott a darálóba...hát lehet hogy ezért.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 20., hétfő 16:10

The Gunner Army is alive! :salute: B-)

Quagliarellát én nagyon bírom a Juventusban, nagyon jó lövőtechnikája van, bárhonnan képes jóformán gólt lőni, nálam ő lenne a favorit. Vagy esetleg két csatárral, Poldi és Giroud, de akkor egy szélső (nem?) kell.
"And my heart will leave you never."

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realfan » 2014. január 20., hétfő 15:47

Remy írta:
BBarni írta:Szerintem teljesen felesleges ilyen Quagliarella,Berbatov,Vucinic szintű embereket hozni!Nyáron úgy is kell egy igazi klasszis csatár, akkor meg felesleges, max félévre!
Ja, csak akkor megint megy egy év a kukába... mert Giroudra nem lehet építeni. Ki tudja mikor sérül le stb... kevés a csatár az Arsenalban. Remyt vagy Bentekét kéne most, ha nem sikerül, akkor Rooney a nyáron. :hmmm:

Remy-t szerintem most nem fogja tudni elvinni az Arsenal,mert Newcastle-ben is csak kölcsönben szerepel szezon végéig :)
nem rossz játékos,de azért annyira nem kiemelkedő,hogy top csapatba lég legyen(vagyis bajnoki címért menő Bl-es csapatba),bár Giroud-nál jobbnak tartom :D

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. január 20., hétfő 15:38

Kinek örülnél? :hmmm:
Bármennyire is unszimpatikus Costa jó lenne! :)
Benteke is, ő már télen is jöhetne ráadásul, Benzema nem tudom Wenger alatt mit tudna csinálni, ő kérdéses!
Szóval Costa!
Ja, csak akkor megint megy egy év a kukába... mert Giroudra nem lehet építeni. Ki tudja mikor sérül le stb... kevés a csatár az Arsenalban. Remyt vagy Bentekét kéne most, ha nem sikerül, akkor Rooney a nyáron. :hmmm:
Benteke jó lenne, de nem is azt írtam, hogy ne jöjjön télen csatár, hanem, hogy ilyen félmegoldások mint Quagliarella vagy Vucinic nem kellenek!Szerintem Remy is ez a kategória...

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. január 20., hétfő 15:38

Hozzuk vissza Henryt és kész..Szerintem meg így,80 évesen is jobb lenne mint Zsiru. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 20., hétfő 15:29

ti láttátok kvajarellát mostanában játszani? vagy vucinicet? Llorrente szidva volt ezerrel itt még is lazán szorítja ki őket a Juveból. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 20., hétfő 15:26

Ja, csak akkor megint megy egy év a kukába... mert Giroudra nem lehet építeni. Ki tudja mikor sérül le stb... kevés a csatár az Arsenalban. Remyt vagy Bentekét kéne most, ha nem sikerül, akkor Rooney a nyáron. :hmmm:
Jónan má' van ott egy Bendtner,nyáron mellé egy Helder Postiga oszt deal....
:mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 20., hétfő 15:22

BBarni írta:Szerintem teljesen felesleges ilyen Quagliarella,Berbatov,Vucinic szintű embereket hozni!Nyáron úgy is kell egy igazi klasszis csatár, akkor meg felesleges, max félévre!
Ja, csak akkor megint megy egy év a kukába... mert Giroudra nem lehet építeni. Ki tudja mikor sérül le stb... kevés a csatár az Arsenalban. Remyt vagy Bentekét kéne most, ha nem sikerül, akkor Rooney a nyáron. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 20., hétfő 15:20

Marci77 írta:(Amugy fals9esnek nem csak akkor hivjuk ha nincs elotte senki. Ha van elotte valaki nem jobb arnyek ek-nek vagy visszavont csatarnak hivni? :) Mondjuk Fifaban meg CF azaz Central Forward es jelen esetben Adebayor ST azaz Striker. Ez a Fals9es megnevezes lehet hogy csak engem zavar,ha nem ugy van rola szo mint a Barca eseteben. )
Jogos, ebbe bele sem gondoltam eddig. :D De akkor mostantól próbálom hasonló esetekben az árnyékék szót használni. :agree:
BBarni írta:Nyáron úgy is kell egy igazi klasszis csatár
Kinek örülnél? :hmmm:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. január 20., hétfő 14:54

Szerintem teljesen felesleges ilyen Quagliarella,Berbatov,Vucinic szintű embereket hozni!Nyáron úgy is kell egy igazi klasszis csatár, akkor meg felesleges, max félévre!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 20., hétfő 14:51

messideco írta:Az árnyékék a megfelelő kifejezés szerintem is :)

Sziszi - Sagna,Kos,Merte,Monreal - Flamini,Ramsey- Cazorla,Özil,Podolski - Quagliarella :salute: Álom lenne :coffee:
Plusz még ugye Verma, Arteta,Wilshere,Giroud,Ox,Gibbs, :'( :hmmm:
Azert ne becsuld tul Q-t se. Birom,de nem lenne elorelepes Zsiru helyett,csak egy kicsivel.Viszont o meg itt van masfel eve. Ez csak felmegoldas. Egy jobb,es szerintem fiatalabb tamado kellene. Bar Q olcso lenne,leginkabb csak tavaszra kellene,jovore jo esetben csak csere lenne. Conte meg nem biztos hogy elengedi. Kell neki 5 csatar. Foleg hogy Gio nem sokat er,es Vucinic sincs formaban..
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 20., hétfő 14:41

Az árnyékék a megfelelő kifejezés szerintem is :)

Sziszi - Sagna,Kos,Merte,Monreal - Flamini,Ramsey- Cazorla,Özil,Podolski - Quagliarella :salute: Álom lenne :coffee:
Plusz még ugye Verma, Arteta,Wilshere,Giroud,Ox,Gibbs, :'( :hmmm:
"And my heart will leave you never."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 20., hétfő 14:34

GT37 írta:
nmate írta:Mi az a lövés utána :lol:
Az már más kérdés :lol:

Egyébként utóbbi öt bajnokiján három góllal és két gólpasszal áll a kis dán. :coffee:
Tanítsátok már meg Lenonnak,hogy kell megszeliditeni a labdát,mert úgy pattogott előtte,mint flipperben a golyó... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 20., hétfő 14:14

http://www.whoscored.com/Articles/4oktz ... -the-Sworda manchester tényleg egy szerencsétlen csapat ez alapján is :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 20., hétfő 14:12

Sztem Holtby és Lamela is elmehetne kölcsönbe a tavaszi szezonra. megvannak létszámban úgy is elegen.

Eto'o lett a MoTM, franciául adott interjút, Terry fordított :D
Moyes is nyilatkozott
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anis 2014. január 20., hétfő 14:14-kor.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 20., hétfő 13:55

GT37 írta:
BBeno írta:LAmelával mi lesz?

AVB elvileg azért nem játszatta mert nem tudott angolul a gyerek. de most már TS -nél is ugyanez a helyzet vagy cask ennyire flop vétel volt ?
Most éppen sérült, azért nem játszik. :) De elvileg nemsokára teljesen felépül, majd akkor meglátjuk, hogy áll hozzá Sherwood a dologhoz. Mindenesetre már lenyilatkozta, hogy Lamela baromi tehetséges játékos és nem akar megválni tőle - ez nem rossz jel.

Nagyon kíváncsi lennék amúgy, hogy mire menne Lamela Adebayor mellett/mögött, amolyan fals kilences-féle poszton. :hmmm: Egy próbát megérne.

Viszont aki egyelőre úgy tűnik, hogy kiszorult a rotációból, az Holtby, alig-alig kap lehetőséget Sherwood alatt, fontolgatja is, hogy visszatérjen a Schalkéba a szezon végéig. Szerintem ebben lenne ráció, játsszon csak minél többet, aztán hozzuk majd vissza, mert benne is van azért potenciál bőséggel.
Nekem az a nyelvi problema kicsit santitott,de ha igaz akkor oke.
Szerintem is kiprobalhatnatok Adrbayor mogott,Soldado ugyse remekel. (Amugy fals9esnek nem csak akkor hivjuk ha nincs elotte senki. Ha van elotte valaki nem jobb arnyek ek-nek vagy visszavont csatarnak hivni? :) Mondjuk Fifaban meg CF azaz Central Forward es jelen esetben Adebayor ST azaz Striker. Ez a Fals9es megnevezes lehet hogy csak engem zavar,ha nem ugy van rola szo mint a Barca eseteben. )
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 20., hétfő 13:35

BBeno írta:LAmelával mi lesz?

AVB elvileg azért nem játszatta mert nem tudott angolul a gyerek. de most már TS -nél is ugyanez a helyzet vagy cask ennyire flop vétel volt ?
Most éppen sérült, azért nem játszik. :) De elvileg nemsokára teljesen felépül, majd akkor meglátjuk, hogy áll hozzá Sherwood a dologhoz. Mindenesetre már lenyilatkozta, hogy Lamela baromi tehetséges játékos és nem akar megválni tőle - ez nem rossz jel.

Nagyon kíváncsi lennék amúgy, hogy mire menne Lamela Adebayor mellett/mögött, amolyan fals kilences-féle poszton. :hmmm: Egy próbát megérne.

Viszont aki egyelőre úgy tűnik, hogy kiszorult a rotációból, az Holtby, alig-alig kap lehetőséget Sherwood alatt, fontolgatja is, hogy visszatérjen a Schalkéba a szezon végéig. Szerintem ebben lenne ráció, játsszon csak minél többet, aztán hozzuk majd vissza, mert benne is van azért potenciál bőséggel.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 20., hétfő 13:31

messideco írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ak-2309089

Akár Vucinict, de főleg Quagliarellát szívesen látnám az Arsenalnál. Remélem egyik fog jönni :)
Ideiglenes megoldasok lennenek csak. Nyaron szerintem akkor is kell valaki. Vucinic se veletlenul nem alapkezdo mostanaban. Nem jatszik valami jol.Q neha ha cserekent jatszik dob kicsit a csapaton,szerintem tobbszor beluldhette volna Conte de mindegy.
Llorrente eleve eselytelen volt. Kezdo,jol megy neki,miert igazolna el (akar csak kolcsonbe is).
Raadasul mind jatszott mar BLben.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég