Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. május 6., kedd 20:10

Srácok, Giggsy elég furcsa kezdővel áll fel az utolsó hazai meccsre. :hmmm: :D

De Gea - Valencia, Jones, Smalling, Büttner - Carrick, Fellaini, Kagawa, Januzaj - Lawrence, Wilson

Lawrence és Wilson az első meccsüket fogják lejátszani a felnőtt csapatban.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. május 6., kedd 19:41

Adom, amit Csabi és Sentry is írt. Nekik szurkoltam decembertől (előtte nem sok meccset kaptam el, de a hónap elejétől sok meccset végignéztem), szimpatikus volt a játékuk, ahogyan földig verték az Aresnalt is, de a szavazásnál egyből a Cityre voksoltam. 2-3 hete még a 'Pool volt a legesélyesebb, de jött ez a 2 meccs... :sly:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 6., kedd 19:29

Remy írta: Az a baj, hogy az Arsenalnál azt sem lehet várni, hogy majd kijön nekik a lépés és alkotnak egy olyat, mint a Dortmund vagy az Atletico. Nincs tűz, és nincs akarás a csapatban. Akkora egy vesztes az egész gárda, hogy az valami hihetetlen. És itt megint csak Wengerre tudok visszatérni. Olyan edző kell oda, aki feltüzeli a játékosokat. Pl. Klopp vagy Simeone.
sok náluk a hangulatember (Özil, Cazorla, Podolski) illetve a kórházlátogató (Walcott, Ramsey, Wilshere) nincs állandóság, nincs mag, nincs hosszútáv. az is egy vicc, hogy Giroud van csak előre, plusz ehhez jön a fásult Wenger, aki bár csapatösszerakásban, játékstílusban még mindig ott van, de motiválni már nem tud. mondjuk mivel is tudna már..
Nem illik.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 6., kedd 19:08

meg ingyé hoztok egy selejtes Kallstromöt, aztán azt hiszitek minden jó lesz.
Mond már el, hogy télen kit lehetett volna hozni 3-4 hónapra ingyen aki jobb nála? :)

Azt meg még mindig sokan elfelejtik, hogy nem Wenger nem akart pénzt költeni hanem nem kapott többet részben a stadion miatt részben meg azért mert csak az a cél, hogy nyereséges legyen a klub, ami a BL hely elérésével meg is van!Ami rajta számon kérhető az a motiválás hiánya!
Egyébként Özil érkezésével szerintem sok minden megváltoz(hat)ott, kíváncsi leszek milyen érkezők lesznek a nyáron, eddig annyira a nevek nem hangzanak rosszul!A FA kupát meg remélem behúzzák, ideje már valamit nyerni, ha azt is elbukják akkor szerintem Wenger menni fog és helyesen is tenné!Ha megnyerik akkor még egy évet szerintem minimum marad kíváncsi vagyok több pénzből mit tudna csinálni!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 6., kedd 18:56

Lehet röhögni, pedig nem mond hülyeséget. A Pool és az Arsenal is fejlődik. És tényleg nem lenne AKKORA szintlépés pl. Suareznek, ha a Realba igazolna.
Valóban nem lenne akkora, mintha Felcsútról igazolna Madridba, de azért na...a humor topic arrébb van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. május 6., kedd 18:52

___Samy___ írta:
Lehet röhögni, pedig nem mond hülyeséget. A Pool és az Arsenal is fejlődik. És tényleg nem lenne AKKORA szintlépés pl. Suareznek, ha a Realba igazolna.
igen, mert a real nem fejlődik...
Hát AKKORA nem, de azért elég nagy, ahhoz, hogy hasmenése legyen miatta.
Én egyértelműen INGYEN SEM hoznám, BBC-t megbontani...rossz belegondolni, bár majd meglátjuk Karim mit tevékenykedik a BL-ben.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 6., kedd 18:50

alexoxladjackoxi írta: Lehet röhögni, pedig nem mond hülyeséget. A Pool és az Arsenal is fejlődik. És tényleg nem lenne AKKORA szintlépés pl. Suareznek, ha a Realba igazolna.
Az Arsenal 6-7 év egy helyben toporog. Amikor lehetett volna valami, akkor eladták a legjobbjaikat. Most meg megint lehet majd valami, de ehhez még foltozni kell a csapatot. 4. helyre tökéletesen jók, de ennyi. Azok a csapatok, akik súlyos pénzekért vesznek játékosokat lelépték az Arsenalt. Sajnos a pénz nagyúr.. nélküle elég nehéz sikeresnek lenni. Inkább vesztek valami középszerű franciát, meg ingyé hoztok egy selejtes Kallstromöt, aztán azt hiszitek minden jó lesz.

Vannak pozitív jelek, de ezek kb mindig megvoltak. Rövid távon jók vagytok, de egy teljese szezonon keresztül nem tudtok küzdeni. Már én is elhittem pedig, hogy lehet valami, aztán ugyanaz a forgatókönyv ami tavaly. Örültök a 4. helynek, mintha BL-t nyertetek volna. Wenger marad és megint nem léptek szintet. Csatárnak jön a nyáron majd egy falábú, aki messze nem top, és megint nem juttok sehová.

Remélem bukjátok az FA kupa döntőt is, hátha lesz változás. Wengernek rég mennie kellett volna. Szerintem ő a legnagyobb baja már ennek az Arsenalnak.

Nem kellett volna garasoskodni és Higut meg kellett volna venni. Előrébb lehetnétek vele, sokkal. Nem egy Suarez, nem egy Ibra, de Giroudnál 10x jobb.

Az a baj, hogy az Arsenalnál azt sem lehet várni, hogy majd kijön nekik a lépés és alkotnak egy olyat, mint a Dortmund vagy az Atletico. Nincs tűz, és nincs akarás a csapatban. Akkora egy vesztes az egész gárda, hogy az valami hihetetlen. És itt megint csak Wengerre tudok visszatérni. Olyan edző kell oda, aki feltüzeli a játékosokat. Pl. Klopp vagy Simeone.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 6., kedd 18:49

Lehet röhögni, pedig nem mond hülyeséget. A Pool és az Arsenal is fejlődik. És tényleg nem lenne AKKORA szintlépés pl. Suareznek, ha a Realba igazolna.
igen, mert a real nem fejlődik...
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. május 6., kedd 18:46

alexoxladjackoxi írta: Lehet röhögni, pedig nem mond hülyeséget. A Pool és az Arsenal is fejlődik. És tényleg nem lenne AKKORA szintlépés pl. Suareznek, ha a Realba igazolna.
azt mondta, hogy mivel a Pool fejlődött, ezért már nem lenne akkora szintlépés neki a Real, mint tavaly. az igaz, hogy a Pool sokat fejlődött tavaly óta (mondjuk szerintem az Arsenal azért annyira nem), de a Real is. és bőven fejlődőben vagyunk, mint játék, de még eredmények terén is. bárki is legyen idén a bajnok, jövőre mi leszünk az első számú esélyesek, ahogy a kupában és még a BL-ben is talán. szóval lehet, hogy fejlődött a Pool, meg a BL-ben is ott lesznek, de nagy esélyük nincsen trófeákra. nálunk viszont most a legnagyobb az utóbbi 15 évet nézve.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2014. május 6., kedd 18:34

Realista24 írta:
Már bőven nem lenne akkora szintlépés neki a real, mint pl tavaly
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ennyi.
Lehet röhögni, pedig nem mond hülyeséget. A Pool és az Arsenal is fejlődik. És tényleg nem lenne AKKORA szintlépés pl. Suareznek, ha a Realba igazolna.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. május 6., kedd 18:26

sucre írta:
sentry
te is (ti is) ugyanolyan elvakultak vagytok, mint az itt felsoroltak. ha ezt akarom megszerzem, ha azt akarom megkapom. igen, más szintet képviseltek, mint a többi csapat 99%-a, de azért... nálatok is ebben a szezonban ilyen szép az élet az elmúlt 12 évből.
Nagyot tévedsz! Én idén semmit nem vártam el a csapattól. Csak azt, hogy végre legyen már valami normális szisztéma, felállás, taktika. Én nem mondom hogy jövőre megnyerjük a bajnokságot, meg a BL (újra? de jó lenne ha idén is behúznánk), mert spanyol bajnokságban az Atleti felnőtt a feladathoz, a Barcát nem kell leírni, BL meg kegyetlen nehéz.

Szerintem sokkal, de sokkal optimalistább a két angol szurkoló haverom, mint én. Ők csak a pozitív dolgokat emelik ki. DE megértem, mert ez a lassan egy évtizede tartó sikertelenség, kupanélküliség okozza.

Jönnek itt sokan azzal, hogy de annyi pénzzel mint a Real könnyű. Csak elfelejti a sok szenilis, hogy minket nem arabok támogatnak, meg olajmilliárdosok, hanem a klub zseniális gazdasági modelljének az eredménye ez. Lehet ezen höbölögni, meg minden hülyeséget még hantázni mellé, de ez tény.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2014. május 6., kedd 18:16

Jövőre megint a 4. hely alját fogják kopogtatni. A City megint ott lesz, a Chelsea is előttük lesz. Az egyetlen kérdés, hogy a MU-val mi lesz, ha jönnek ők is, akkor a 4. helyért megy a csata majd az Arsenallal.
gyönyörű összefoglalás, egy a bibi. hajlamosak az emberek poolt kihagyni, mint fejlődő klubot. Érdekességképpen, eddig a Pool bl nélkül igazol úgy, hogy odakerültünk az élbolyba. Most, hogy van BL... tavaly pl. ha ezt tudtuk volna nyújtani a játékosoknak, most egy Costa-Mkhitaryan duóval lennénk előrébb.
sentry
te is (ti is) ugyanolyan elvakultak vagytok, mint az itt felsoroltak. ha ezt akarom megszerzem, ha azt akarom megkapom. igen, más szintet képviseltek, mint a többi csapat 99%-a, de azért... nálatok is ebben a szezonban ilyen szép az élet az elmúlt 12 évből.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. május 6., kedd 18:05

Csabi írta:Nekem nincs bajom a Poolal, tőlem nyerhettek volna is, de azért ez aranyos, hogy az elmúlt 4 évben nem hogy kupa közelében, de BL helyezés közelében nem voltak, aztán most összekapták magukat (aminek több összetevője van), és hirtelen megint azt hiszik, hogy versenghetnek a Real Madriddal, Barcelonával, Juventusszal, Bayern Münchennel és társaival. Jövőre megint a 4. hely alját fogják kopogtatni. A City megint ott lesz, a Chelsea is előttük lesz. Az egyetlen kérdés, hogy a MU-val mi lesz, ha jönnek ők is, akkor a 4. helyért megy a csata majd az Arsenallal.
Hatalmas +1!!!

Én amit idén hallottam Arsenal és Poolos ismerősöktől..... már agyfaszt kapok, de sorolom:
- Arsenal nyeri a PL-t, mert rég volt ennyire esélyes
- végre a Pool nyeri a PL-t
- idén a Pool nyeri a Pl,t jövőre meg a BL-t (ez az egyik legnagyobb :lol: :lol: :lol: )
- ha Remsy,Walcott,Wilsher nem dől ki az Arsenale valószínűleg megnyerte volna a PL
- Özil nem baj ha eltűnik meccsekre, ő a keypassok miatt van fent, abban a legjobb a világon
- Modric középszintű játékos, se a Poolba se az Arsenalban nem lenne kezdő, van jobb nekik :lol:
- jövőre Arsenal a PL egyik esélyese, max 1 játékost kell csak igazolni
- az Arsenal és a Pool is sikeresebb és jobb csapat a BLben mint mi az elmúlt 10 évben :lol:

és még sok elvetemülve faszságot írhatnék. Azért én nem értem, hogy 20+ feletti emberek, hogy a 'szomba lehetnek ennyire elvetemültek. Persze a szemükben meg én vagyok az, meg a pöcs is egyben, mert megpróbálom őket a tévhitükből kirángatni.

Nem támadásból írtam, nem reprezentatív felmérés, nem általánosítás, csak megerősítettem csabi írását és véleményét. Mind a két csapat nagyon sokat kell, hogy fejlődjön, hogy BL esélyes legyen, de még egy BL final fourhoz is!

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. május 6., kedd 17:52

"Egybehangzó angol sajtóhírek szerint a pénzügyi szabályzat megsértése miatt az Európai Labdarúgó-szövetség megbünteti a Manchester Cityt. A klub az előttünk álló idényben 25 helyett csak 21 játékost nevezhet a Bajnokok Ligájába..."

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... io-2333855

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 6., kedd 17:46

Nekem nincs bajom a Poolal, tőlem nyerhettek volna is, de azért ez aranyos, hogy az elmúlt 4 évben nem hogy kupa közelében, de BL helyezés közelében nem voltak, aztán most összekapták magukat (aminek több összetevője van), és hirtelen megint azt hiszik, hogy versenghetnek a Real Madriddal, Barcelonával, Juventusszal, Bayern Münchennel és társaival. Jövőre megint a 4. hely alját fogják kopogtatni. A City megint ott lesz, a Chelsea is előttük lesz. Az egyetlen kérdés, hogy a MU-val mi lesz, ha jönnek ők is, akkor a 4. helyért megy a csata majd az Arsenallal.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 6., kedd 17:43

Még ha akarnátok is, mi okból menne el Suarez? Már bőven nem lenne akkora szintlépés neki a real, mint pl tavaly.
Nézd én nagyon tisztelem, sőt még kedvelem is a Pool-t; ez a mostani meg aztán tényleg egy nagyon szimpatikus társaság, de mindenféle szurka-piszka nélkül ez a Pool még mindig nagyon messze van egy TOP3-as csapattól és ha az emlékezetem nem csal idén sem nyertek semmit (BL indulás ide-oda, Suárez könnyei és Gerrard feje mindent elárult)! :roll: A palit meg most választották meg a PL legjobbjának, amit ugyan ki tehet a polcra, de ennél vélhetően azért picit többre vágyik, amit nem biztos, hogy a Pool képes megadni (lsd. tegnap) arról nem is beszélve, hogy már 27 is bőven elmúlt--> ő azért nem Gerrard, aki a bajnoki címen kívül mindent bezsebelt már ezzel a csapattal és aki szó szerint klublegenda a kezdetektől fogva! Ha váltani akar, akkor azt mostanában kell meglépnie .... Persze egyszer sem biztos a távozása és az érkezése sem, de én azt érzem, hogy lépni fog --> legutóbb már ismét kétértelműen fogalmazott és hogy őszinte legyek engem az a hirtelen szerződéshosszabbítás is meglepett a nyári vergődése után, talán nem volt véletlen.
Egy Real Madrid mindig szintlépés,akárkinek,akárhonnan,akármikor jön. Ez tény.
Valahogy így; ennél magasabb szint aligha létezik a klubfutballban! Most meg pláne, hogy Carloval talán tényleg megindul igen komolyan a szekér; a keret már most is nagyon erős (mind3 fronton abszolút versenyképes, esélyes), hát még 2 bivaly igazolással. Szerinted ugyanez elmondható a jelenlegi Poolról is?
a mondanivalóm annyi, hogy tavaly is maradásra bírtuk, bl meg kupák nélkül
Vagy inkább már nem volt olyan, aki 40-50 millát még le tudott volna tenni érte az asztalra (többek közt mi sem Bale miatt)!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2014. május 6., kedd 17:47-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. május 6., kedd 17:39

sucre írta: Igen, eközben a real európa legjobb csapata lett, de a pool is ezév alapján simán top5ös.
Na ez azért kemény. Idén a az angol bajnokságban BL meg minden extra terhelés nélkül lettetek top 3 (így se bírtátok a végét). Szóval európa top 5, talán majd pár év múlva. :agree:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. május 6., kedd 17:34

Még ha akarnátok is, mi okból menne el Suarez? Már bőven nem lenne akkora szintlépés neki a real, mint pl tavaly.
Hát azért na...épp elég szintlépés már az is, hogy valaki kupát nyer vagy második...És Suarez sírt éppen emiatt tegnap eleget.
Nekem tetszett a Pool, és nem tartom kizártnak azt, hogy jövőre is jók lehetnek, de reális ez volt az esélyük a bajnoki címre. Jövőre Mourinho szerez 1-2 normális csatárt, és akármilyen szar játékkal, de kellően eredményesek lesznek. Bűár az Arsenal elég looser csapat, pár jó igazolással, meg az orvosi stáb leváltásával ők is versenyképesebbek lehetnek, mint idén. A City-t lehet elmeszeli az UEFA, és nem lesznek 100 milliós bevásárlások, de gyengülni ők sem fognak.
A Poolnak meg adott a gép idén, kicsit a surranópályán jöttek, váratlanul, jövőre már nem így lesz.
És akkor ugye a BL. Ott a jó példa az Atletico meg a Dortmund, de reálisan ott sem várható komoly eredmény a Pool-tól.

A leigazolását én is csak akkor érzem reálisnak, ha van max 80 milliós kivásárlási ár a szerződésében. Meg persze ha ő is jönni akar. De ha nem akar, az nem azért lesz, mert nem lenne szintlépés a Madrid neki.

Amúgy én bírom Benzemát nagyon, Suarezt meg nagyon nem, de bőven megérteném a vezetőséget, ha egy esetleges BL-győzelmet követően leváltanák a franciát. Én azon a véleményen vagyok, hogy mindig kell mozgás a csapatban, egy duplázó triplázó csapatot újra feltüzelni nem egyszerű, nem árt, ha jön pár sikeréhes játékos a kezdőbe.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2014. május 6., kedd 17:30

Már bőven nem lenne akkora szintlépés neki a real, mint pl tavaly.
Egy szóval nem mondtam, hogy nem lenne neki szintlépés. :hmmm:
a mondanivalóm annyi, hogy tavaly is maradásra bírtuk, bl meg kupák nélkül, akkor most milenne az akadálya, miközben decemberben a pool valaha legjobban fizetett játékosává vált, gyönyörű támadófocival, és úgy néz ki az utolsó fordulóban bukjuk el a bajnokságot.
Igen, eközben a real európa legjobb csapata lett, de a pool is ezév alapján simán top5ös.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 6., kedd 17:29

Már bőven nem lenne akkora szintlépés neki a real, mint pl tavaly
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ennyi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég