Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a következő bajnok?

A szavazás 2019. augusztus 22., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Arsenal
3
3%
Chelsea
1
1%
Liverpool
25
27%
Manchester City
53
58%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
7
8%
Más csapat
3
3%

Szavazatok száma: 92

@Sonny
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. szeptember 22., vasárnap 18:40

Kíváncsi vagyok Moyes fejét mikor kezdik el követelni. Eddig a szezonban végig gyengén muzsikáltak,még akkor is,ha éppen nyerték a meccset. Ez a bajnokság még nagyon érdekes lehet,mert ez a United elég gyenge, egyelőre Moyes nem tud SAF nyomdokaiba lépni,a keret pedig szerintem kevés.
Az Arsenal és a Spurs pedig eddig feltünően és meglepően jó, a Liverpool is lehet meglepetés idén, pazar szezon lehet még ebből a végén,mert nyáron elég rendesen megkeveredett a pakli. :D

LiamGallagher
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,Ronaldo,Roberto Carlos,Váczi,Toni Kroos,CR,Ramos
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2013. szeptember 22., vasárnap 18:36

Zabaleta nem keni rosszul.

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. szeptember 22., vasárnap 18:27

kijárt már az alázás a mu-nak.

hajrá pelle. van pénz. csapatot építesz.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Anyaka
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. szeptember 22., vasárnap 18:09

Ez brutál égés. Hiába új edző, de 4-et kapni, és hol a vége még...

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 22., vasárnap 18:01

Igazából kíváncsi vagyok, hogy a MU végól hol végzi, az eddigiek alapján az a BL hely is veszélyben lehet. Az Arsenal erős (idén nagyon kiegyenlített a mezőny, akár nyerhetnek is) Tottenham is jó, Chelsea és a City is szerintem erősebb jelenleg, mint a MU. Pool meg passz. Meglepetést okozhatnak.
nmate írta:SAF tudott valamit.
Visszaáll a régi, a SAF előtti rend, azaz sehol nem lesznek :mrgreen:

3-0 :lol: Hajrá City!!!!
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

ikarus93
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2013. szeptember 22., vasárnap 17:55

Öröm nézni ezt a fogalmatlan United-et :D
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Anyaka
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. szeptember 22., vasárnap 17:55

Én most a Tottenham-re figyelek, de nem erőlködnek azok se. A szelvényem múlhat rajtuk, ami 70 ezer... Remélem nem ilyenen megy el. A Fradi is megy, a Roma is nyert, meg a Fiorentina is. Nehogy már ezen menjen el.

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 22., vasárnap 17:50

Fél United most jött az erdőről, még kezükben a balta. Anyám, ezek mekkora senkik. 42. percben az első kapuralövés :lol:

SAF tudott valamit.
AntiCRclub vezető

GT37
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 22., vasárnap 17:38

33. perc, Cardiff 0-0 Spurs, de nagyon nyomunk, a 23. percben kiírták a kapuralövési statisztikát: 10-0 ide. :lol: Eriksen hatalmas király megint, nagyon-nagyon megérte 13 millióért. :) Siggy is tetszik.

A Cardiff kapusa, ez a Marshall gyerek egyelőre kivédi a szemünket. De már érik egy gól.

hehe
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 22., vasárnap 17:31

ez a fellaini is csak azért van, hogy meglegyen vele a létszám :lol:
Kép
Kép
Kép

Sastre
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo

HozzászólásSzerző: Sastre » 2013. szeptember 22., vasárnap 15:33

Ja és ami a legjobb, hogy az első gólnál Özil rúgta a szabit, amit a kapus kiütött majd Ramsey bekotort.
A második gólnál Özil ívekte be a szögletet, amit Merte befejelt a kapuba :mrgreen:
Tehát olyan jól szervezi Özil az Arsenal játékát, hogy csak rögzített helyzetekből tudnak gólt szerezni? :D

Sierra
Kedvenc csapatod: Navas, Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo, Modric-Kroos-Casemiro, Bale-Benzema-Cristiano

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 22., vasárnap 15:32

Remy írta:A második gólnál Özil ívekte be a szögletet, amit Merte befejelt a kapuba :mrgreen:
Ja, nálunk is így lett 25 gólpassza szezononként. Szögletet rúgni legalább tud, ha mást nagyon nem.
GT37 írta:Tudtam, hogy meg kellett volna vennem PL-fantasyban. :lol:

Még a végén ő lesz a gólkirály. :kivagyhe:
Az ilyen hozzászólásoknak kurva sok értelme van. :kivagyhe:
Realmadrid <3

Siempre fieles e Inmortales como el tiempo, inalterables como la Historia, que tienen un nombre propio: ULTRAS SUR!!

Navas
Carvajal - Varane - Ramos - Marcelo
Modric - Casemiro - Kroos
Bale - Benzema - Cristiano

BEST TEAM EVER :salute:

GT37
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 22., vasárnap 15:16

Remy írta:Amúgy ki ez a Ramsey? Tavaly egy marék döglött lepkét nem ért, most meg szárnyal.

8 meccs 7 gól :|
Tudtam, hogy meg kellett volna vennem PL-fantasyban. :lol:

Még a végén ő lesz a gólkirály. :kivagyhe:

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 22., vasárnap 15:14

Puding írta:Persze, hogy nem. Lábtörés után nem lesz egyből top formában, az előző évben össze kellett rakni a srácot. Wenger bízott benne, és igaza lett. Valamit tud az öreg azért. :)
Egyébként Shawcross törte el a lábát, most is ott van a Stoke keretben.
Ja és ami a legjobb, hogy az első gólnál Özil rúgta a szabit, amit a kapus kiütött majd Ramsey bekotort.
A második gólnál Özil ívekte be a szögletet, amit Merte befejelt a kapuba :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2013. szeptember 22., vasárnap 15:16-kor.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Puding
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

HozzászólásSzerző: Puding » 2013. szeptember 22., vasárnap 15:13

Persze, hogy nem. Lábtörés után nem lesz egyből top formában, az előző évben össze kellett rakni a srácot. Wenger bízott benne, és igaza lett. Valamit tud az öreg azért. :)
Egyébként Shawcross törte el a lábát, most is ott van a Stoke keretben.
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Remy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 22., vasárnap 14:48

Amúgy ki ez a Ramsey? Tavaly egy marék döglött lepkét nem ért, most meg szárnyal.

8 meccs 7 gól :|
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. szeptember 22., vasárnap 13:10

Wertz írta:Mit lát benne? Hát Di Maríát. Egy az egyben ugyanolyanok. Játékstílusban, mozgásban, játékintelligenciában, munkabírásban és még testalkatra is megegyeznek
Szerintem egyáltalán nem. Akkor már inkább Callejón.
Nem illik.

Wertz

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. szeptember 22., vasárnap 13:00

besteve7 írta: Mondjuk ebben a Surle gyerekben mit lát Mou, annyira szintelen, szagtalan egy játékos, bár nagy teherbírású
Mit lát benne? Hát Di Maríát. Egy az egyben ugyanolyanok. Játékstílusban, mozgásban, játékintelligenciában, munkabírásban és még testalkatra is megegyeznek

Anis
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 22., vasárnap 12:34

MyStiQ írta:Mou Oscar és Schürrle személyében talált két olyan játékost, akiknek nem büdös a munka, akik visszajárnak védekezni, ezzel levéve a terhet a helyi C. Ronaldóról, akit Hazardnak hívnak. Csak az öreg elfelejti, hogy Cé pár fokkal komolyabb játékos.
Igen, pont ez a lényeg. Anno az Interben is hiába volt a komolyabb meccseken is 3 vkp, előre pedig a Wesley, Pandev, Eto'o trió utóbbi kettő elképesztő sokat melózott és futott hátra védekezni. Ez tetszik Mounak, és az ilyen játékosokat szereti akiknek nem büdös hátrafutni. Ha jól emlékszem Schürrle már felvetődött amikor Madridban volt, hogy idehozná. Mellesleg Mata NEM volt 100%-os idénykezdetre, sérült is volt, és emiatt nincsen jó állapotban. Idény elején adott neki is esélyt Mourinho, de flop volt és lecserélte. Előző 2 évben valóban Mata volt a szurkolóknál az idény legjobbja, nemhiába: 20 gól és 20 gólpassz felett zárt mindkét évben (összesítésben).

Williant is ki kellett valamikor próbálni, Basel ellen eljött az ideje.
Amúgy szerintem az ő megszerzésében Abra papa is nagyon benne van, az orosz kapcsolatai révén.

Előre pedig: Torres nem lenne rossz, de már rég nem az ami a Poolban volt. Tavaly az EL-ban és néhány PL meccsen jól játszott, de más szerepet töltött be mint anno a Poolban (ott volt, hogy gólgép, itt nem). Demba Ba pedig Newcastleban nagyon is jó volt, itt sajnos nem játszhatott tavaly sem, idén meg már sokan vannak. Helyében kérvényeztem volna a távozást már a nyáron. Lukaku kölcsönadását abszolút nem értem. Kihagyott egy büntetőt a Bayern ellen és máris ment kölcsönbe. Persze ennek van érthető része is: a Chelsea most pár játékost leszámítva (a régi gerinc: Cech, Lamp, Terry és Iva-Cahill) nagyon fiatal keretű. Az előző DigiSport PL összefoglalóban Salec is elmondta hogy kellett Mounak a tapasztalat és ezért is kellett neki egy csatár előre, Eto'o személyében. Eddig nem úgy megy neki ahogy anno, de sztyeppéről nehéz visszarázódni a minőségi fociba. Kis idő kell neki, én bízok benne, ha nem is a régi, de meg tudja majd közelíteni.

Hazard, Oscar, Mata, Schürrle, De Bruyne, Willian, Ramires is tud itt játszani. SOK! Plusz akkor még Marin, Hazard tesója, Piazon, Moses, Atsu és még pár fiatal is a keret tagja csak épp kölcsönben töltik az idényt.
- Hazard, Mata, Oscar trió alap hogy van és marad.
- Atsut nem Hollandiába adtam volna kölcsönbe akik már kiestek a BL/EL-ből, hanem hagytam volna ott ahol épp volt és ott legalább játszott volna BL meccseket.
- De Bruyne nagyon ügyes gyerek, de itt újra csak kevés lehetősége akad, maradnia kellett volna Németországban. A Dortmund is érdeklődött utána a nyár folyamán, és tuti nekik adtam volna kölcsönbe. Fejlődjön csak, játsszon sokat.
- Willian / Schürrle páros egyike full felesleges volt. vagy Schürrle tud még csatárt játszani, de akkor meg Demba Ba mehetett volna (Arsenal, Newcastle) ahol legalább játszik is.

Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok mi jön ki ebből. :hmmm:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 21., szombat 23:55

___Samy___ írta:azért szerintem az is téves meghatározás, hogy már nincsenek irányítók
vannak csak már nem a szó szoros értelmében azok, mert maga a karmesteri feladat kevés a mai focihoz, sokkal több mindenhez kell "érteniük"
Mondjuk én nem is írtam, hogy nincsenek, hanem más lett a szerepük. Kevésbé függ tőlük egy csapat és ők is beállnak a sorban, de még persze kiüt a kiváltságuk és úgy építik be őket az új rendszerekbe. Talán a legjobb példa Gündogan vagy Modric.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Vissza: “Labdarúgás”