Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:52

lass diarra golt szerzett a michel fele marseille elso meccsen. jelenleg 6-0ra mennek :D
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: cart » 2015. augusztus 19., szerda 20:30

morientes írta:
BBeno írta:lattam egy kepet tegnap hogy a tavalyi kezdobol kb 6an mar nincsenek az OM nel. szepen leraboltak oket. nem csodalom hogy bielsa megunta.
Nem Bielsa unta meg,ot unták meg,mer kèt foghato meccsbol semmi.
Úgy nehéz bármit is elérni, ha a csapat felét eladják, aztán Diaby meg Lassokat hoznak helyettük...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 19., szerda 20:23

nem para hogy bielsa mar az elso meccs utan egybol a sajtotajekoztaton lemondott... masodik meccsen ahol szinten kikaptak mar nem o volt a kispadon.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 19., szerda 19:52

BBeno írta:lattam egy kepet tegnap hogy a tavalyi kezdobol kb 6an mar nincsenek az OM nel. szepen leraboltak oket. nem csodalom hogy bielsa megunta.
Nem Bielsa unta meg,ot unták meg,mer kèt foghato meccsbol semmi.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 19., szerda 17:11

lattam egy kepet tegnap hogy a tavalyi kezdobol kb 6an mar nincsenek az OM nel. szepen leraboltak oket. nem csodalom hogy bielsa megunta.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 19., szerda 17:04

Míchel lett az OM edzője elvileg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 19., szerda 15:19

magatartasbeli problemak voltak nala pedig tenyleg hasznos kis player.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. augusztus 19., szerda 15:16

Kevin Prince-Boateng elvileg az Al Ittihad-hoz fog igazolni. Régebben még el is nézegettem volna a Realban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 18., kedd 16:13

tubatibi írta:Manchester United, Arsenal.....a harmadikat nem tudom. :mrgreen:

Az a baj, hogy cserének hatalmas igazolás lenne ide, viszont a fizetése és az, hogy kezdő tagságot kéne garantálni neki, úgy már nem igazán éri meg. :-(
Milan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. augusztus 18., kedd 16:11

Manchester United, Arsenal.....a harmadikat nem tudom. :mrgreen:

Az a baj, hogy cserének hatalmas igazolás lenne ide, viszont a fizetése és az, hogy kezdő tagságot kéne garantálni neki, úgy már nem igazán éri meg. :-(
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 18., kedd 16:09

Angol sajtóértesülések szerint a Paris Saint-Germain elengedi Zlatan Ibrahimovicot a nyári átigazolási időszakban, és három klub verseng a kegyeiért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 12., szerda 7:13

ziro4vr írta:
Remy írta:Sarkazós kapusgól a 95. percben.

Ebből Puskás díj jelölés lesz... és KAPUS :) :) :) :) :) :) és még meg is kaphatja :lol: :lol: :lol: :lol: és ezen ment el a mixem. :lol: :lol: :lol: :lol:
A Remy-átok lesújt. :lol: :lol: Egyszer megteszed a Realt megkereslek és széttépem a képregényeidet. :lol:
Komolyan irok neked pu-be minden egyes fogadásom elott,hogy azt mèg vèletlenul se amit te...vagy ha igen akkor annak az ellentettjèt :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 11., kedd 21:52

realistahuni írta:
Kovacic
ziro4vr írta:
1 ember felhozta ezt a gyereket, a többi meg mondja utána, gondolom fm vagy hasonló források alapján.
FM, persze. :roll:
Szakítottam időt hogy rálessek a gyerekre, nem is olyan keveset, ha már érdekel, de nem értem mit kell ferdíteni.
Direkt nem is említem nagyon mostmár Kovacicot mert a Real számára az ő posztja telített, ő már nem fog itt játszani, mert valakik mindig rámszállnak. Biztos azért mert többet van nyomatva mint a sok tucatbrazil meg ilyen Fofana meg Belhanda félék az utóbbi években. Oh wait. Azt is leírtam hogy a szezonja szar volt, nem sikerült előrelépni, még a Serie A topikban, keress rá.
Ezzel az Interrel pedig nem is fog egyszerűen ebben a Mancini gépezetben ő nem találja magát. Ha fejlődni akar mindenképp el kell mennie onnan. Juventus lehet le is csap rá valamikor, mert Vidalt és Pirlot pótolni kell, és azt nem Khedira fogja.
Barcával is hozták hírbe, Iniesta ha lelép akkor az is reális célpont sajnos.
Illetve ott a PL, szinte biztos vagyok benne hogy egy Liverpool/Arsenal/City jobban feküdne neki.
Én tolok neked egy hatalmas respektet, hogy követed az olasz focit. Hogy bírod követni az olasz focit. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 11., kedd 21:44

Remy írta:Sarkazós kapusgól a 95. percben.

Ebből Puskás díj jelölés lesz... és KAPUS :) :) :) :) :) :) és még meg is kaphatja :lol: :lol: :lol: :lol: és ezen ment el a mixem. :lol: :lol: :lol: :lol:
A Remy-átok lesújt. :lol: :lol: Egyszer megteszed a Realt megkereslek és széttépem a képregényeidet. :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 11., kedd 21:38

Sarkazós kapusgól a 95. percben.

Ebből Puskás díj jelölés lesz... és KAPUS :) :) :) :) :) :) és még meg is kaphatja :lol: :lol: :lol: :lol: és ezen ment el a mixem. :lol: :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 11., kedd 20:06

Kovacic nyers focista, nagyon benne van az ő "fajtájában" hogy nem hozza ki magából. Sokat kell játszania aztán egyszer csak még lehet is valami, egyelőre viszont csak a fizikumát tudnám kiemelni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 11., kedd 20:06

Értelmezés... Nem rád írtam pont az fm-et, tudom hogy te sokat láttad játszani. Csak aztán sokan mennek utánad, ők már kevesebb valós tapasztalattal.
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. augusztus 11., kedd 19:53

Kovacic
ziro4vr írta:
1 ember felhozta ezt a gyereket, a többi meg mondja utána, gondolom fm vagy hasonló források alapján.
FM, persze. :roll:
Szakítottam időt hogy rálessek a gyerekre, nem is olyan keveset, ha már érdekel, de nem értem mit kell ferdíteni.
Direkt nem is említem nagyon mostmár Kovacicot mert a Real számára az ő posztja telített, ő már nem fog itt játszani, mert valakik mindig rámszállnak. Biztos azért mert többet van nyomatva mint a sok tucatbrazil meg ilyen Fofana meg Belhanda félék az utóbbi években. Oh wait. Azt is leírtam hogy a szezonja szar volt, nem sikerült előrelépni, még a Serie A topikban, keress rá.
Ezzel az Interrel pedig nem is fog egyszerűen ebben a Mancini gépezetben ő nem találja magát. Ha fejlődni akar mindenképp el kell mennie onnan. Juventus lehet le is csap rá valamikor, mert Vidalt és Pirlot pótolni kell, és azt nem Khedira fogja.
Barcával is hozták hírbe, Iniesta ha lelép akkor az is reális célpont sajnos.
Illetve ott a PL, szinte biztos vagyok benne hogy egy Liverpool/Arsenal/City jobban feküdne neki.
Love football, hate antifa.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. augusztus 10., hétfő 23:45

palesz77 írta:csak mert Verratti alapból ilyen
En amit eddig lattam belole, szerintem nem. Sokkal bovebb nekia repertoarja annal. Tamadobb felfogas sem lenne tole idegen, sot. Csak mellette vedekezesben is hihetetlen hasznos. Ot egyszer valaki leigazolja az araboktol, az hatalmas boltot csinal.

Remelem mi leszunk azok...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 10., hétfő 23:04

De annak ellenére, hogy több támadó feladatot kap, még nem lesz sokkal támadóbb felfogású szerintem. Modric féle megindulásokat nem lehet tőle meccsenként várni, képes nagy szólókra - ellnünk is megmutatta -, de nem tartozik ez a fő erényei közé. Kroos mellé meg szerintem nem egy olyan ember kell, aki 10-ből 9-szer inkább választja a biztos hátra passzt egy megindulás helyett - csak mert Verratti alapból ilyen -, pedig kellenek az olyen arcok is a középpályára, akik jobban támadják a kaput - mondjuk ez lehet
Verratti egy kései Napoléon.....az a poszt ahol megmutatta a képességeit szerintem a múltté....de ezt majd a következő 2-3-4 év megmutatja.....mostanában sokat tolták feljebb,vagyis a rendszer változott és benne helyet kellett csinálni az olasznak....3 kp-s rendszer,vonalban helyezkedve.....ott meg kitették jobbra sokszor és az sem volt neki idegen.A képességei nagyon jók,de ez tiszta mindenkinek....a kérdés ilyenkor mindig az,egy IGAZI topcsapatban hogy tud aklimatizálódni?

Én még nem bíznék rá egy barca vagy real kp-a mozgatását,de modric helyett 2 év múlva simán.....addigra be fog futni a gyerek...

A felfogása változott,de ez puszta taktika volt,a DLP féle stilusokkal(mint a center szintén) azért vigyázni kell,nem véletlen mondom hogy ez a poszt meg fog szűnni,azért mert egysíkú a feladatrendszere,és ez ma már kevés,pár év múlva meg hátrány lesz inkább.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég