Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realfan9
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016. április 25., hétfő 17:03
Kedvenc játékosaid: Modric, Ramos, R9, CR, ZZ
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: London

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realfan9 » 2016. december 14., szerda 17:13

Realista24 írta:Az emberi tényező mindig is jelen volt és jelen is lesz. Na mindegy, én remélem nem kerül sor ennek az általános bevezetésére.
+1
Valahogy mindig terítéken van a videózás, és mindig elvetik. Emberek vagyunk, hibáznak a játékosok, az edzők, és a bírók is. Egyszerűen más lenne a foci, egy-egy videózás felérne egy időkéréssel, azt pedig nem szeretném látni a fociban. Még az NFL-ben is sokszor téves döntést hoznak, mondván nincs képi bizonyíték.

Tényleg az kellene, hogy vitatott szituációknál percekig álljunk? Plusz teljesen más irányt venne a bíráskodás is, hiszen kialakulhat olyan mentalitás a bíróknál hogy tökmindegy majd visszanézem. Ha pedig túlságosan függünk a technikától, akkor majd minden döntést vissza kell nézetni. Egy szó, mint száz... Bőven elég lenne ha mindenhol lenne goal line tech, és a két alapvonali játékvezető.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. december 14., szerda 17:02

A fő elv: maradjon meg a foci.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. december 14., szerda 16:58

Realista24 írta:Nem értitek. Itt nem csak arról van szó, hogy tovább fog tartani a meccs, de ezekkel borzasztóan megnőne a sérüléseknek a veszélye.
Vagy éppen nyom a csapat, legyen az a Real, helyzet után helyzet, az ellenfél azt sem tudja, hogy hol van, de abban az egy-két percben bőven rendezni tudják a soraikat, ha úgy adódik. Mint egy időkérés után. Csökken a támadó csapat koncentrációja, stb.stb.
+1
Pont valami ilyenre gondoltam én is, miközben Kassait néztem.
Esetleg úgy tudnám elképzelni, hogy minden csapat kikérheti egy meccsen 1x vagy 2x. :hmmm:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. december 14., szerda 16:38

Realista24 írta:Gólvonal technológia, negyedik csere, utólagos szankció, nem csak a bíróknak, hanem a színészkedő, szándékosan bírót megtévesztő játékosoknak. Én ezekben látom a megoldást.
Esetleg még megfejelném egy lest lekövető technológiával. A mai számítógépek, kamerák, szenzorok pillanatok alatt feldolgoznák az információt, és jeleznének a partjelzőnek, bírónak, ha les volt.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 14., szerda 16:26

Nem értitek. Itt nem csak arról van szó, hogy tovább fog tartani a meccs, de ezekkel borzasztóan megnőne a sérüléseknek a veszélye.
Vagy éppen nyom a csapat, legyen az a Real, helyzet után helyzet, az ellenfél azt sem tudja, hogy hol van, de abban az egy-két percben bőven rendezni tudják a soraikat, ha úgy adódik. Mint egy időkérés után. Csökken a támadó csapat koncentrációja, stb.stb.

Játsszák már néhány éve ezt a focit, és működött elég jól. Az emberi tényező mindig is jelen volt és jelen is lesz. Na mindegy, én remélem nem kerül sor ennek az általános bevezetésére.

Ebből pont az lesz, hogy ha nekünk fújnak, akkor megérdemli az ellenfél, mert a Barcának is mindig elfújják, ha meg ellenünk, akkor mehet az anyázás, meg videóbírózás.

Gólvonal technológia, negyedik csere, utólagos szankció, nem csak a bíróknak, hanem a színészkedő, szándékosan bírót megtévesztő játékosoknak. Én ezekben látom a megoldást.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. december 14., szerda 16:20

Inkább tartson 10-15 perccel tovább egy meccs, minthogy meccseket-pontokat-kupákat eldöntő hibákat engedjenek meg maguknak a játékvezetők. Mivel nekik továbbra sincs semmi szankció hibás döntésnél, kb. csak ezt látom járható útnak.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 14., szerda 15:55

Egy szituációt minimum három-négyszer visszanéznek, hogy megbizonyosodjon róla a vezető bíró, ezt a döntést nem fogják a negyedikre bízni szerintem.

Én nem támogatom ezt az elvet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. december 14., szerda 15:14

főleg ha úgy csalják el hogy utólag kiderül hogy barcások....


még az a 10-15 perc is sok amit mondtál. minden necces ítélet visszanézése nem telik bele 1 percbe szitunként. ennyit bőven szoktat szimulálással és pofázással tölteni a játékosok amíg megpróbálják megfűzni a sporit. na meg minél gyakoribb lesz annál inkább rutinnál megy majd és felgyorsulnak a dolgok. itt most kassai 1 percet csak azon filózott hogy akkor most mi legyen aztán nagynehezen elcsoszogott megnézni a felvételt. amatőr. ennél csak gyorsabb lehet ha már rutin lesz benne.

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. december 14., szerda 14:42

BBeno írta:erre lehetne a 4. spori akinek igy hasznat is vennek. ramondana a fulere es kesz. nem kell ide oda futkarozni.

Szerintem is ez lenne a legjobb megoldás. Legyen egy csoport aki gyorsan vissza tudja nézni lassítva és rászól a bíróra. Így plusz 10-15 percnél nem lenne hosszabb egy meccs szerintem. Ha esetleg mégis lehetne utólag szabályozni mint teniszben a challenget.
Én inkább szánok több időt egy meccsre de legyen fair bíráskodás. Mostanában olyan szinten béka segge alatt van a legnagyobb ligákban is a bíráskodás, hogy arra nincsenek szavak.
Love football, hate antifa.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. december 14., szerda 14:03

erre lehetne a 4. spori akinek igy hasznat is vennek. ramondana a fulere es kesz. nem kell ide oda futkarozni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. december 14., szerda 13:57

Realista24 írta: Egyébként itt is látszik (szerintem) hogy miért is nem jó ez a megoldás, nagyon hosszú. A 90 percből könnyen 120 perces meccs is lehet. Egy terhelés alatt álló szervezetnek nem tesz jót, ha a folyamatos intenzitás mellett, hosszabb-rövidebb időközönként meg van állítva és nem a megszokott ritmusban regenerálódik.
NFL-ben ezért jó a challenge rendszer, 2 lehetőséged van csak, ha mindkettő helyes volt kapsz egy harmadikat.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 14., szerda 13:40

ferni írta:
Realista24 írta:Ma történelem íródott. A klub vb-n megszületett az első olyan büntető, amit videóbíró általi döntés után hoztak.
A Kashima Antlers jutott a döntőbe egyébként.
Videó, főszerepben Kassai Viktor :D
Egyébként itt is látszik (szerintem) hogy miért is nem jó ez a megoldás, nagyon hosszú. A 90 percből könnyen 120 perces meccs is lehet. Egy terhelés alatt álló szervezetnek nem tesz jót, ha a folyamatos intenzitás mellett, hosszabb-rövidebb időközönként meg van állítva és nem a megszokott ritmusban regenerálódik.

Megelégednék egy gólvonal technológiával és ennyi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8413
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. december 14., szerda 13:36

Realista24 írta:Ma történelem íródott. A klub vb-n megszületett az első olyan büntető, amit videóbíró általi döntés után hoztak.
A Kashima Antlers jutott a döntőbe egyébként.
Videó, főszerepben Kassai Viktor :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 14., szerda 13:25

Ma történelem íródott. A klub vb-n megszületett az első olyan büntető, amit videóbíró általi döntés után hoztak.
A Kashima Antlers jutott a döntőbe egyébként.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. december 12., hétfő 19:38

Kerlon írta:az a selejt a névadóm, nem a druszám :lol: :fpalm:
Tudom, de ez jobban hangzott. :D Ahogy nézem nincs top kondiban.. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 12., hétfő 19:35

palesz77 írta:Kerlon druszáját a Spartak Trnava egy 18 hónapos kölcsön keretein belül leigazolta.
az a selejt a névadóm, nem a druszám :lol: :fpalm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. december 12., hétfő 19:33

Kerlon druszáját a Spartak Trnava egy 18 hónapos kölcsön keretein belül leigazolta.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. december 12., hétfő 13:22

ha van nokomment bohócliga.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. december 11., vasárnap 23:21

teljesen mashogy jott le nalam. egyreszt a sargat tulajdonkeppen azert kapta mert nem ment oda a sporihoz mikor hivta. ezt eljatszotta mar zlatan is. erdekes o nem kapott erte sargat. szerepelni akart a spori. a meccshez meg sokat nem tudott hozza tenni mert a psg dominalt. kb felpalyaig jutottak el a nizzaiak. tobbszor is visszajott labdat kerni mario de ok foleg a szeleken jatszottak valamint belhandatol orokolni lehet csak a lasztit. nem lehetett sokra hasznalni mariot ahogy plea sem csinalt semmit a goljan kivul.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3907
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. december 11., vasárnap 22:37

Balotelli beáll 15 percre.
Összeszed egy sárgát. Pofázik. Hisztizik.
És úgy áll a pályaközepén, várva a labdára, mint egy durcás óvodás.
Durván hatalmas az egó. A semmire. Egy fejpárbajt nem képes megnyerni.

Pedig én buta, szezon elején azt hittem lehet belőle Nizzában valaki...
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég