Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 13., kedd 19:17

Elkezdődött a Fiesta Extra akit érdekel most pont reklám van... Ottó kicsit butus egyemmeg, de egész jó témák lesznek még bojgatva :roll: ....

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. augusztus 13., kedd 18:50

Azért az meseszerű, hogy ma este vár rám még a Breaking Bad és a Dexter legújabb része is... :mrgreen:
Remélem nem csalódom... :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
ElRamos
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:25
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl, RC, CR, Benzema, Zamorano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ElRamos » 2013. augusztus 13., kedd 11:38

pheco írta:Egyik szemem sír, mert itt vannak a spoilerek Dexter 8. évadról és nagyon érdekel mi történik, viszont még csak most kezdem a 4. évadot, ami azért annyira nem rossz, legalább még van 5 évadom hátra :) Viszont remélem a 4. évad jobb lesz, mint a 3., mert annak a közepén majdnem kaszáltam a sorozatot, annyira leült, utána persze évad végére beindult, ahogy kell.
Én is most kezdtem a 4. évadot, ami eddig nagyon jó! A 3. évad tényleg nem volt egy nagy eresztés, annak idején kb. az évad felét megnéztem majd jó pár hónap szünet után csak fojtattam. Összességében eddig nagyon jó sorozat, mondjuk a spartacust és a 24-et azért jobbnak tartom. A 24 mind a 8 évadát kb. 6 hét alatt ledaráltam. Szidott is az asszony, de egyszerűen nem tudtam abbahagyni :)
Első szabály: amikor az úton feltartóztatsz egy kocsit, kendőt kötsz a pofád elé, hogy ne ismerjenek fel. Világos?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 13., kedd 11:12

Egyik szemem sír, mert itt vannak a spoilerek Dexter 8. évadról és nagyon érdekel mi történik, viszont még csak most kezdem a 4. évadot, ami azért annyira nem rossz, legalább még van 5 évadom hátra :) Viszont remélem a 4. évad jobb lesz, mint a 3., mert annak a közepén majdnem kaszáltam a sorozatot, annyira leült, utána persze évad végére beindult, ahogy kell.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. augusztus 13., kedd 8:38

tegnap ünnepnap volt, visszatért a sorozatok királya :D

breaking bad 509

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ott folytatták ahol abbahagyták, nagyon ütött, a nyitó és a zárójelenetek voltak a legerősebbek, jól keretezték az egész részt. ez a maradék 7 rész waltról és hankről fog szólni, jesse valszeg kicsit háttérbe szorul, én attól tartok, hogy walt kötelező halála mellett emiatt a nagy lelkifurka miatt ő sem fog élni már a végén.
nem vagyok star trek fan, sose néztem meg 1 részt se, de badger sztoriján szakadtam, kár hogy nem fejezte be :lol: :lol: :lol:


durva, hogy az 1. évad 1,5M nézővel kezdett, ez folyamatosan nőtt minden évaddal, az 5. évad már 2,9M volt, ezt a részt 5,9M-an nézték.

dexter 807

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!asszem még nem irtam ide a dexternek erről az évadáról. sajnos nincs meg az a minőség, az a fajta izgalom, amit én, amit legtöbben vártunk. dexter a szomszéddal mutyizik, ezt a kurvára unszipmatikus gyereket mentorálja, masuka cuki meg minden a gyerekével(?), de nem miatta nézem a sorozatot, batista teljesen érdektelen, eddig quinn is az volt, de most rajta egyre jobban kezdem azt érezni, hogy ő fogja dex végzetét okozni.
vogel is amennyire ígéretesnek tűnt, most már csak kb annyi a funkciója, hogy deb és dex vkinek elmondhassák a gondolatait.
hannahért se vagyok annyira oda (ellentétben yvonne strahovskivel :D ), örültem mikor megláttam bierkót (24 fanok előnyben) az oldalán, azt hittem pár részig/az évad végéig ő lesz a nemezis, de hát csúnyán vértócsába torkollott ez a reményem :lol:
remélem azért a lezárást jól megoldják, muszáj lesz azzal megmenteni az évadot.


low winter sun 101

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a breaking bad utódjának szánja az amc, kb mint ahogy a showtime a ray donovan és a dexter esetében. :)
jó kis rész volt, erős volt a felütés, a karakterek jól felépítettnek tűnnek, lehet őket majd kibontani bőven a jövőben. a rész folyása kicsit lassú volt, nem sok minden történt, de engem megvettek ezzel a párbeszéd-orientált résszel, bármennyire is szerencsétlen döntés egy sorozatot ilyen jellegű résszel kezdeni :D

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 12., hétfő 23:58

dexter s08e07

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!annak ellenére hogy gyakorlatilag semmi nem történt, érezhetően vibrál az évad...tele van feszültséggel. mindenhol gyanús emberek. :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. augusztus 12., hétfő 12:07

Szeretem ha egy Breaking Bad - Dexter kombóval kezdődik a hét. :D Előbbit most fejeztem be, még mindig zseniális. Nagy kár, hogy mind2 sorozatból ez az utolsó évad, nehéz lesz egyáltalán megközelítőleg ilyen jó sorozatot találni. Mindenesetre remélem, hogy mindkét sorozat lezárását jól oldják meg. :)
Összességében baromi jó a sorozat és ha ez a színvonal a későbbiekben valóban emelkedik akkor: :Đ :happy: :rock:
De még mennyire, hogy emelkedik, nekem pl. az első 2 évad annyira nagyon nem jött be, de tényleg nagyszerűen van felépítve, évadról évadra jobb.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 9., péntek 18:55

Zero Hour

Egy rövidke kincskeresős, náci Németországot is tartalmazó sorozat.
A Vészhelyzetből ismert Green doki boldogan él a feleségével. Aztán jönnek elrablások, bűntények, gyilkosok, hasonmások, nácik, az egyház, van itt minden. A legtöbb szereplőtől nem is kell sokat várni, viszont egy svéd színész (név szerint Michael Nyqvist) abszolút kiemelkedik a többiek közül. Mondjuk nagy előnye, hogy az ő személyisége a legösszetettebb. Sajnos a sorozatot menet közben elkaszálták, de így is tekinthető befejezettnek. Ha nem is végleges, de jó lezárást kapott.



Revenge - Bosszú

Olvastam jó pár helyen, hogy ez milyen jó. Magyarországon az M1 kezdte el adni és le is ment az eddig kiadott 2 évad. Röviden és tömören olyasmi mint az Arrow (Zöld íjász), csak maskara és íjak nélkül és itt egy lány a főszereplő aki bosszúra szomjazik. A lány apját tették meg bűnbaknak, elítélték, majd megölték. Ezért a kislány bosszút fogad és ebben segít neki egy japán fószer aki befogadja és felneveli... és kiképezi. Majd sok év után megjelenik és a bosszúhadjárat megkezdődik.

Zseniális sorozat. Főleg itt a második évadban elképesztően pörögnek az események, sokszor nincs egy üres menet sem. És ahogy a Trónok harcában is, itt is megkedvel az ember valakit, erre nem sokkal rá megölik. Megy is be a kedvenc sorozataim közé. (imdb-n 8,0-án áll)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 8., csütörtök 14:28

Breaking Bad S01:

Az első 3 rész valami zseniális volt, én nem vagyok az a magamban röhögős fajta, de itt sírtam a röhögéstől. :D A másik négy rész már valamivel langyibb volt, viszont ezalatt remekül bemutatták a többi szereplőt is. Összességében baromi jó a sorozat és ha ez a színvonal a későbbiekben valóban emelkedik akkor: :Đ :happy: :rock:
Ja és a rendőr hatalmas forma. :mrgreen:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. augusztus 7., szerda 22:29

Realfan1 írta:Tádám:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hannah-val valami olyasmi volt, hogy lecsukták , de megszökött.. Az előző évad utolsó része legvégén még mutatták is, hogy lerak Dexternél valami virágot.. :)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jaja közben már rájöttem, hogy böribe volt... :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. augusztus 7., szerda 22:12

Tádám:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hannah-val valami olyasmi volt, hogy lecsukták , de megszökött.. Az előző évad utolsó része legvégén még mutatták is, hogy lerak Dexternél valami virágot.. :)
________________________
Hogy ne éld az életed befejező részéhez van felirat! (Christmas Special ; nem lett leszinkronizálva..)

http://data.hu/get/6810915/How_Not_To_L ... al_HUN.srt

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. augusztus 7., szerda 12:47

Dexter S08E06

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem eddig nem tetszett ez az évad, de most végre betettek két új szálat is... Jó ez tanítványos dolog tényleg, bár nem hiszem, hogy sok jó dolog lesz ebből... eddig bármikor volt barátja Dexnek, az mindig holtan végezte :mrgreen:
Kíváncsi leszek mi lesz Hanna sorsa, szerintem ő is meghal... bár direkt nem néztem meg a következő rész promóját. Amúgy valamiért én úgy emlékeztem, hogy Hannat kinyírták, nem ugrott be, hogy mi lett vele.. :hmmm:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8407
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 6., kedd 11:25

Realfan1 írta:Bocsi :/ Másokét olvastam.. és sokan szoktak még promo-ból spoilerezni.. szerkeszteném a hsz-t, de nem engedi.. :'(
lehet promoból spoilerezni, de azt írd külön légy szíves.
Dexter 8x06
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!xyz
Dexter promo
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!xyz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 6., kedd 9:06

A jó egy kicsit bántja a szemem. Nálam ez a 10/10-sorozat. Amiért a tévét kitalálták. Bár nem azon néztem.
Nem vagyunk egyformák. :) Én azt hiszem egy 8/10-et nyomtam az egészre, ami egy sokévados sorozatnál parádé.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. augusztus 6., kedd 2:11

Bocsi :/ Másokét olvastam.. és sokan szoktak még promo-ból spoilerezni.. szerkeszteném a hsz-t, de nem engedi.. :'(

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8407
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 6., kedd 1:51

promoból ne spoilerezz már légyszi... idáig én is promoztam, most kihagyom, erre...
komolyan mondom bazzeg a tököm ki van már...
ma az eurobarcán odaírja, hogy 8x03 és jön az elhalványított rész, elolvasom, erre leírt pár dolgot a mai részből, mert ő elírtam a rész címét, 6-os helyett 3ast írt (pl a mostani rész legvégét is elsütötte...), most meg ez a promos szarság...
komolyan mondom...
még az eurobarcás eseten könnyedén túltettem magam, de ez már így pöppet sok volt...


szerk.: töröltem a vészes részt (csabi)

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. augusztus 6., kedd 1:42

Dexter S08E06

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ROHADTJÓVOLT! Eddigi talán legjobb rész volt ez...Végig izgalmas volt, érdekes lesz majd ez a tanítványos dolog..

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 6., kedd 1:22

Köszi a válaszokat, azt hiszem a Breaking Badet lesem meg akkor. :) Utána meg a Wiret. :mrgreen:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. augusztus 6., kedd 0:51

bla255 írta:
Mythos90 írta:Tudnátok nekem ajánlani valami jó sorozatot? Inkább a dráma, akció az, ami bejön. Ezek voltak a kedvenceim: Lost, Dexter, Prison Break, 24. Jelenleg a Wire és a Breaking Bad között vacilálok. Melyiket lenne érdemesebb elkezdeni?
Breaking Badet nézem jelenleg, második évadában járok. Igazából a sorozat maga jó, viszont az első évad annyira nem fogott meg, második annál inkább, eleje eléggé izgalmassá sikerült a történetét nézve. Nálam abszolut rendben van. :) Wire-t nem láttam még. Breaking Badre kb. 8,5-t adnék 10-ből.

A Breaking Bad legnagyobb előnye, hogy míg más sorozatok futnak 1-2 erős évadot aztán fokozatosan leszálló ágba kerülnek, addig ez a sorozat évadról évadra jobb és jobb lesz. Az első évad valóban gyenge, de ez a gyenge évad kellett a sorozat aprólékos felépítéséhez. A maga nemében párját ritkító sorozat, még nem néztem végig, de ha marad ez a tendencia, hogy évadról évadra jobb lesz, vagy az 5. évad legalább olyan jó lesz, mint a 4., akkor számomra ez lesz a top1.

Avatar
bla255
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:10
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Luka Modric, Gareth Bale, Lahm
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Stockport County

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. augusztus 5., hétfő 23:55

Mythos90 írta:Tudnátok nekem ajánlani valami jó sorozatot? Inkább a dráma, akció az, ami bejön. Ezek voltak a kedvenceim: Lost, Dexter, Prison Break, 24. Jelenleg a Wire és a Breaking Bad között vacilálok. Melyiket lenne érdemesebb elkezdeni?
Breaking Badet nézem jelenleg, második évadában járok. Igazából a sorozat maga jó, viszont az első évad annyira nem fogott meg, második annál inkább, eleje eléggé izgalmassá sikerült a történetét nézve. Nálam abszolut rendben van. :) Wire-t nem láttam még. Breaking Badre kb. 8,5-t adnék 10-ből.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég