Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 10., csütörtök 10:36

Arrow 0201-höz csak ennyit:

Felicity :-*

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. október 9., szerda 21:01

Anis írta: Brody nélkül is lehetett volna folytatni ezt összeesküvés-elméletes sorozatot, valóban lettek volna más szálak is.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk amikor a sikátorban Brody lelőtte a korábbi társát azt az afro emberkét, őt pl előtérbe hozhatták volna, ha Brody tényleg kiírásra került volna.
Hát szerintem
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a kiírás az az lett volna, hogyha felrobbantja magát a politikusokkal. De Tommal szvsz nem is nagyon lehetett volna mit kezdeni.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 9., szerda 20:50

Ezt elhiszem, csak Brody nélkül már nem lett volna olyan mint vele.
Amúgy picit ide tartozik: a Class FM-es Balázs nagyon sok témában mélyre ás, ha az épp érdekli. Snowden ügy is ilyesmi volt. És felhívtak valami szakértőt, aki elég sok komoly és az átlag ember számára megdöbbentő dolgokat mesélt. (szóval elég sok titkos dolog van az USA_ban)
Visszakanyarodva:
Brody nélkül is lehetett volna folytatni ezt összeesküvés-elméletes sorozatot, valóban lettek volna más szálak is.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk amikor a sikátorban Brody lelőtte a korábbi társát azt az afro emberkét, őt pl előtérbe hozhatták volna, ha Brody tényleg kiírásra került volna.

Mondjuk ott a Trónok harca is ahol az elején még azt hitte(m) az ember hogy szépen kezdenek kialakulni a fő(bb) szereplők, aztán a 3.évadot is végignézve, utólag visszagondolva elég sok ilyen embert ki(ny)írtak a sorozatból.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 9., szerda 20:34

Réj, ez bőven egy olyan téma, amit a Homeland képvisel, hogy bárhogyan lehet folytatni, mert nagy a merítési lehetőség benne.
Showtime megköti az írók kezét
Ezt nem tudtam, kár.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 9., szerda 18:47

Első két Homeland-évadot láttam:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!de ha Brodyt kinyírták volna, akkor szerintem semmi értelme folytatni, azt max egy lezárásnak lehetne megcsinálni. Ő és a zakkant csaj (Carrie) a két fő(bb) szereplő.



Haven 3.évad

Aki látta a Fringe (A rejtély) sorozatot annak tudom ezt is ajánlani.

Első két évadot már egy éve láttam, mostanra jött meg a szinkron végig. A történet hozta amit vártam, nagyon sok új dolog kiderült az évad végeztével.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem semmi meglepetés, amikor kiderült, hogy a két zakkant testvér egyike az őrzök vezetője! és a másik lehetőség, hogy a meteorzápor abbamaradjon és a bajok örökre eltűnjenek.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2013. október 9., szerda 17:35

Realista24 írta:Ez a Homeland harmadik évad, még a korábbiaknál is lassabban építkezik :/
Sok lehetőség van benne, remélem nem cseszték el.

Így nehéz, hogy a Showtime megköti az írók kezét Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!pl Brodyt már az első évadban ki akarták nyírni, csak felülről jött az utasítás, hogy nana

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. október 9., szerda 9:42

Realista24 írta:Ez a Homeland harmadik évad, még a korábbiaknál is lassabban építkezik :/
Sok lehetőség van benne, remélem nem cseszték el.
én az elsőt láttam, azt tetszett, másodikat leszedtem de már arra sem visz rá a lélek. lusta vagyok belerázódni, meg úgy hallottam a színvonal is csökken :hmmm:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 9., szerda 8:42

Ez a Homeland harmadik évad, még a korábbiaknál is lassabban építkezik :/
Sok lehetőség van benne, remélem nem cseszték el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 9., szerda 1:07

Boardwalk 0405
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezért imádom, úgy hullanak az emberek, ahogyan egy maffia világban kell :mrgreen: Nincs kecmec.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 8., kedd 15:42

Anthony írta:Ha olvastad miről szól az utolsó évad, akkor ezen nem lepődtél volna meg
A kettő nem feltétlen jelenti ugyan azt. Attól még lehetne valami.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 8., kedd 11:40

nmate írta:HIMYM-ben ismét semmi nem történt. :mrgreen: Egy helyben ugrál a sorozat.
Ha olvastad miről szól az utolsó évad, akkor ezen nem lepődtél volna meg :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 8., kedd 11:15

Himym első dupla részt megnéztem. Nem sok választott el attól, hogy kinyomjam, valamiért már nagyon fáraszt, de csak azért is végig nézem.
Tbbt továbbra is hatalmas, imádom Sheldont, Howardot meg Pennyt, de igazából Leonardön kívül mindenkit.
Tahm két részt most pótoltam, szerintem nagyon jó. Sokan mondják, hogy Charlie nélkül nem az igazi, nekem legalább annyira tetszenek ezek a részek is.
Dexter 7. évad 9. rész jön, aztán ha végeztem fele elkezdem a Breaking Badet, mert annyira istenítve van, remélem én is úgy fogom megélni, mint itt a fórumozók többsége.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. október 8., kedd 10:49

Ahogy mondtam is. Dexter finálé:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A showtime volt a ludas a befejezésben, nem engedték az íróknak, hogy kigyilkolják a dextert.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 8., kedd 10:08

Azok a (fantasztikus) 90es évek, amikor volt Játék határok nélkül. Szerintem minden korombeli +-x év is nézte azt otthon a szülőkkel együtt. szerintem is nagyon jó vetélkedő volt, semmi extra, de az egyszerűségével bőven sok mai műsor előtt jár(na) most is.

Ez azért túlzás, mert pont hogy az RTL-en volt sok-sok vetélkedő az elmúlt x évben: kezdve a Vágó Pista műsorával, aztán a Széf című is jó volt, és még sok más is volt közben. Csak sajnos ez a fajta műsor kihalt, és elment M1re más emberekkel, kisebb nézettséggel.

Ezt a Fort Boyard műsort valamelyik mini-csatorna adja/adta pár hete még, tesóm nézte is, asszem franciául dumáltak benne, talán AXN vagy Animaxon mehetett.
a tv2 meg próbálkozhat bármivel, epic fail a csatorna.
ezen meg csak nevetni tudok. bármivel bepróbálkoznak lehet az külföldön elképesztő sikerű valami, az itthon tuti megbukik, hozhatnak akármilyen műsort annak tuti lebőgés és kasza lesz a vége. De mondjuk sok bugyuta műsort is hoznak, aminek semmi értelme (sok gagyi megy a szuper tv2-n is).
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 8., kedd 9:13

HIMYM-ben ismét semmi nem történt. :mrgreen: Egy helyben ugrál a sorozat.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 8., kedd 4:02

'shutterisland írta:erre emlékeztek még ?
imádtam. :mrgreen:
gyerek korom egyik nagy kedvence volt, ugyhogy meg is neztem egy reszt :D
google alapján emlékszek rá, bár lehet keverem, mert nem az ugrik be, hogy országok voltak, hanem olyan csapatok, hogy ezüst majmok, meg lila párducok, meg mittudomén.
Ezek megorultekbe voltak ilyen idiota csapatnevek :lol:
azért nincsenek, mert az rtl azt látja, hogy az embernek barátok közt, éjjel-nappal budapest meg ziksz-faktor kell. hol érdekli őket, hogy egy színvonaltalan szenny amit sugároznak amíg minden héten a top10 legnézetebb műsorból 7-8 az övék. bepróbálkoznának egyszer valami gondolkodást igénylő vetélkedővel, több ezren vissza se kapcsolnának soha a csatornára.
a tv2 meg próbálkozhat bármivel, epic fail a csatorna.

1 normális ilyen műsor van, a kérem a következőt.
Az m1 az egyetlen, ami ilyen tipusu musorokat ad. Most megy a kerem a kovetkezott, elotte volt a maradj talpon meg a Magyarorszag szeretlek. A focin, forma1-en meg hiradon kivul ezek azok amik miatt meg leulok tv-t nezni.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. október 8., kedd 1:51

már nem tudom szerkeszteni, annyit még hozzátennék, hogy "A szellemlovas 2 a célközönségnél hozott olyan nézettséget, mint Nolan filmje (Eredet) teljesben."
most ilyenkor mit is várunk, nem is a csatornák hibája ez már, hanem a sok fogyatékosé akik miatt ez van.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. október 8., kedd 1:44

'shutterisland írta:
játék határokkal nélkül
google alapján emlékszek rá, bár lehet keverem, mert nem az ugrik be, hogy országok voltak, hanem olyan csapatok, hogy ezüst majmok, meg lila párducok, meg mittudomén.

egyébként nem értem, miért nem próbálkoznak be ezekkel újra, szerintem jó nézettségük lenne.
amit még bírtam (nem azt mondom, hogy annyira hiányzik, mert alig tévézek, de néhány részt azért megnéznék) az a kapcsoltam, a leggyengébb láncszem meg a régi m1-es tiszta kvíz.
sőt, az áll az alku és az activity is le tudott néha kötni. :)
ez a párducosdi valami teljesen más lehet :D
itt országok vetélkedtek, az egész azért jött létre h a WWII után az országok (főleg a franciák és a németek, de a németek egy idő után kiléptek) közeledjenek egymáshoz.

a földszinten tele van egy szekrény vhs kazikkal, 30-40 tuti van az egyes adásokkal :D
k*rva jó műsor volt, kár, h el lett felejtve, pár éve volt vmi fellángolás, h esetleg visszahozzák, de azt hiszem kútba esett a próbálkozás. :-(

azért nincsenek, mert az rtl azt látja, hogy az embernek barátok közt, éjjel-nappal budapest meg ziksz-faktor kell. hol érdekli őket, hogy egy színvonaltalan szenny amit sugároznak amíg minden héten a top10 legnézetebb műsorból 7-8 az övék. bepróbálkoznának egyszer valami gondolkodást igénylő vetélkedővel, több ezren vissza se kapcsolnának soha a csatornára.
a tv2 meg próbálkozhat bármivel, epic fail a csatorna.

1 normális ilyen műsor van, a kérem a következőt.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8488
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 8., kedd 1:28

játék határokkal nélkül
google alapján emlékszek rá, bár lehet keverem, mert nem az ugrik be, hogy országok voltak, hanem olyan csapatok, hogy ezüst majmok, meg lila párducok, meg mittudomén.

egyébként nem értem, miért nem próbálkoznak be ezekkel újra, szerintem jó nézettségük lenne.
amit még bírtam (nem azt mondom, hogy annyira hiányzik, mert alig tévézek, de néhány részt azért megnéznék) az a kapcsoltam, a leggyengébb láncszem meg a régi m1-es tiszta kvíz.
sőt, az áll az alku és az activity is le tudott néha kötni. :)

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. október 8., kedd 0:56

'shutterisland írta:erre emlékeztek még ?
imádtam. :mrgreen:
óriási volt, a játék határokkal nélkül-lel egyetemben bármennyi új részt megnéznék :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég