Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 21., hétfő 13:41

Kiss Adam nyilatkozta meg regebben, hogy a Showder-el az a legnagyobb gond, hogy ami egyszer ott lemegy, azt mar mashol nem tudjak eloadni. Eleinte konnyu volt, mert tobb even keresztul gyujtogethettek a poenokat es volt mibol valogatni. Most viszont az van, hogy par het alatt kell osszehozzanak egy csomo poent, azt leadjak TV-be es a torrentnek, youtube-nak koszonhetoen mindenki visszanezheti. Amikor pedig elmegy falukba, varosokba eloadni, ugyan azokat a poenokat nem hasznalhatja mert mindenki kivulrol fujja oket. Arrol nem is beszelve, hogy gazdasagilag mar a TV nem eri meg nekik annyira. Hogy keresel tobbet? Ha elmessz a TV-be es kapsz erte egy viszonylag nagy osszeget vagy eloadod 30 kulonbozo helyen ugyan azt a produkciot. Persze hogy az utobbi. Nyilvan a Showder nelkul nem figyeltek volna fel rajuk ennyire az emberek. Eddig is volt radiokabare meg par fellepes, de magat a hiresseget az RTL hozta meg nekik. (egyik baratom meselte, hogy szerinte a radiokabarekban sokkal jobb poenok vannak mint tv-ben)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 21., hétfő 13:30

Kiss Ádám is egy szar lett, sajnos celebbé vált. KAP, Beliczay, Kőhalmi, Mogács, Hadházi még ezek akiken tudok röhögni párat, de a többi az kritikán aluli, de sajnos ők meg alig szerepelnek, talán ha 2 adásban benne vannak.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2013. október 21., hétfő 13:26

ArjenMagicRobben írta:
pheco írta:Gyerekek, ez a Showder katasztrófa. Már a tavalyi széria is bűn gyenge volt, azt hittem kicsit összekapják magukat, de nem. Én is kiállhatnék kb... Van 3-4 jó humorista, akiken lehet nevetni kicsit, de a többi az borzalmas.
Egyszerű, meg kell nézni mikor lépett fel utoljára Hadházi kolléga. Számomra magason ő a legjobb jelenkori magyar humorista, bármikor meghallom, 1 percet nem bírok ki röhögés nélkül. Még van egy pár jó rajta kívűl is, de ők is kezdenek eltűnni a Showderből.
volt egy hosszabb interjú Bödőccsel és megmondta hogy a sok ismétlés miatt nem fog elmenni többször
a másik dolog pedig hogy Litkai mondja meg hogy ki is szerepelhet adásban , azért dobbantott Hadházi és pl. Kormos Anett is
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 21., hétfő 13:13

The Walking Dead S04E02

Hát érdekes évad lesz. Ebben a részben nem volt túl sok beszéd egyébként. :lol:

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2013. október 21., hétfő 12:58

pheco írta:Gyerekek, ez a Showder katasztrófa. Már a tavalyi széria is bűn gyenge volt, azt hittem kicsit összekapják magukat, de nem. Én is kiállhatnék kb... Van 3-4 jó humorista, akiken lehet nevetni kicsit, de a többi az borzalmas.
Egyszerű, meg kell nézni mikor lépett fel utoljára Hadházi kolléga. Számomra magason ő a legjobb jelenkori magyar humorista, bármikor meghallom, 1 percet nem bírok ki röhögés nélkül. Még van egy pár jó rajta kívűl is, de ők is kezdenek eltűnni a Showderből.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. október 21., hétfő 12:46

Demes írta:
Remy írta:Egyre jobb ez a Zöld Íjász B-) 12. részt fejeztem be, de nem tudok leállni vele :D Bár kicsit sok a bocsánat kérés benne :lol:
Én kb 1 hét alatt végeztem az első évaddal, amit most kicsit sajnálok, mert utálok várni a részekre. Főleg ahogy a 2ik évad startolt... Tetszik hogy egyre jobb lesz a sorozat, ahogy megyünk előre, pedig nagyon féltem a második évadtól.

2évadról:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a Laurel hirtelen utálja az Íjászt és elakarja kapni dolog csak nekem tűnik nagyon logikátlannak? Annyira nincs oka erre a 180as fordulatra... Csak kicsit zavaró, ezt meg lehetett volna talán oldani kcisit jobban. :hmmm:
az utolsó részben meg volt magyarázva... :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 21., hétfő 12:34

2évadról:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 21., hétfő 10:25

Anis írta:A párbajban valóban jobb volt, de ha az EGÉSZET nézzük, akkor ég és föld a kettő. Illetve előző hétvégén szerintem és sokak szerint neki kellett volna párbajoznia. Szóval már rég nem kellett volna itt lennie.
Én csípem a Lilit, de nem nyújtott egy maradandót sem. Inkább a megjelenése, a kisugárzása viszi őt is. Míg a Marci az válogatón nagyon jó volt, meg most is. De egyébként múlthéten a megfelelő emberek párbajoztak. Most is Anikónak kellett volna. Azért élő showban ilyen hamis éneklést még nem nagyon hallhattunk eddig. Őt meg a Marci és a Lili is elintézte volna. Na mind1, nekem szimpi volt a Marci. Most már hajrá Danics.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. október 21., hétfő 0:39

Remy írta:Egyre jobb ez a Zöld Íjász B-) 12. részt fejeztem be, de nem tudok leállni vele :D Bár kicsit sok a bocsánat kérés benne :lol:
Én kb 1 hét alatt végeztem az első évaddal, amit most kicsit sajnálok, mert utálok várni a részekre. Főleg ahogy a 2ik évad startolt... Tetszik hogy egyre jobb lesz a sorozat, ahogy megyünk előre, pedig nagyon féltem a második évadtól.

2évadról:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a Laurel hirtelen utálja az Íjászt és elakarja kapni dolog csak nekem tűnik nagyon logikátlannak? Annyira nincs oka erre a 180as fordulatra... Csak kicsit zavaró, ezt meg lehetett volna talán oldani kcisit jobban. :hmmm:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27393
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 21., hétfő 0:25

Egyre jobb ez a Zöld Íjász B-) 12. részt fejeztem be, de nem tudok leállni vele :D Bár kicsit sok a bocsánat kérés benne :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Deathstroke remélem összecsap majd valamikor Oliverrel
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 21., hétfő 0:07

pheco írta:Tóth Marci :-( Sokkal jobban énekelt, mint a Lili, mondom ezt úgy, hogy őt is csípem. Még az Alföldi is elismerte, hogy jobb a Marci erre hülye Szikora :vivo: Nem is nézem tovább, Danics nyerje meg aztán annyi.
A párbajban valóban jobb volt, de ha az EGÉSZET nézzük, akkor ég és föld a kettő. Nem tudom énzted-e az elejétől fogva, de Marcika már 3x kieshetett volna. Az első válogatón nagy volt, továbbment, utána papírról próbálkozott, de Gabi továbbnyomta, majd újra volt egy bakija és megint tovább mehetett. Illetve előző hétvégén szerintem és sokak szerint neki kellett volna párbajoznia. Szóval már rég nem kellett volna itt lennie. plusz talán előző héten volt egy bevágás előadása előtt, hogy a dalszöveget sem tanulta meg és Gabi kizavarta, hogy k...a gyorsan tanuld meg!
Galacticos írta:fat phoenixnek.
ők nem is értem mit keresnek itt. A mentorházból őket kellett volna továbbvinni. a csávó nagyot énekelt a mentorházban, a Django dalát, sajnos azt youtube-n nem találtam meg. Máshol fent van szerencsére.
Dupla D írta:Ez a Marcigyerek az egész műsor alatt nyomta a nagyképű faszságait. Nagyon örülök, hogy végre kiesett.
+1 :agree:
pheco írta:Gyerekek, ez a Showder katasztrófa. Már a tavalyi széria is bűn gyenge volt, azt hittem kicsit összekapják magukat, de nem. Én is kiállhatnék kb... Van 3-4 jó humorista, akiken lehet nevetni kicsit, de a többi az borzalmas.
sztem már a tavaly előtti is katasztrofális volt. sajnos lecsengett, kifacsarták őket, mindenhova mentek fellépni, cool éjjel-nappal adta a műsort. Elején nagyon jók és újak voltak, manapság full átlagosak, semmi extra. 1-2 kiemekedőbb van, többi "tucat".
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 20., vasárnap 23:43

Gyerekek, ez a Showder katasztrófa. Már a tavalyi széria is bűn gyenge volt, azt hittem kicsit összekapják magukat, de nem. Én is kiállhatnék kb... Van 3-4 jó humorista, akiken lehet nevetni kicsit, de a többi az borzalmas.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 20., vasárnap 22:31

Dupla D írta:Ez a Marcigyerek az egész műsor alatt nyomta a nagyképű faszságait. Nagyon örülök, hogy végre kiesett.
poronty írta:Már múlt héten ki kellett volna esnie ennek a Marci gyereknek. A mezőny amúgy gyengébb, mint eddig bármikor pedig azt hittem, hogy ez lehetetlen. Az egyetlen pozitívum, talán Alföldi, aki reálisan látja többnyire a dolgokat, de remélem jövőre nem lesz új évad.
én bírtam ,lehet mert kicsit hasonló a mentalitása meg a stílusa mint az enyém. :mrgreen:
de azért most a párbajdalt meg az első válogatón amit énekelt azt nagyon odatette.
alföldinek én is nagyon örülök malekkal jók lettek volna. :)

de aztán az after x-ben lali elmondja ki a kedvence. :lol: már várom ahogy elkezd csajozni. :lol:

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: poronty » 2013. október 20., vasárnap 22:27

Már múlt héten ki kellett volna esnie ennek a Marci gyereknek. A mezőny amúgy gyengébb, mint eddig bármikor pedig azt hittem, hogy ez lehetetlen. Az egyetlen pozitívum, talán Alföldi, aki reálisan látja többnyire a dolgokat, de remélem jövőre nem lesz új évad.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. október 20., vasárnap 22:19

Ez a Marcigyerek az egész műsor alatt nyomta a nagyképű faszságait. Nagyon örülök, hogy végre kiesett.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 20., vasárnap 22:09

Galacticos írta:
pheco írta:Tóth Marci :-( Sokkal jobban énekelt, mint a Lili, mondom ezt úgy, hogy őt is csípem. Még az Alföldi is elismerte, hogy jobb a Marci erre hülye Szikora :vivo: Nem is nézem tovább, Danics nyerje meg aztán annyi.
a párbajban tényleg jobb volt sokkal marci.. alföldi is rá szavazott volna ha lili nem az ő versenyzője még mondta is hogy "ha nem lenne férfiatlan húzás..." de lilinek sem kellett volna kiesnie, ilyen párbajdallal meg marcinak se, simán jennifer aniston lebutított verziójának vagy a fat phoenixnek.
Én is az Anikót vártam párbajra, és mondom mindegy ki a másik fél, úgy is jobb lesz, erre meg két olyan párbajozik akiknek drukkoltam, és az esik ki akinek leginkább..

Boky írta:bocs, h most nem közvetlen a témához szólok, de én vagyok az egyetlen akinek a barátok köztös csávóról illarramendi jut az eszébe, istenes bencéről meg jesé? :D
A Szabi-Illarra hasonlóságot még bele lehet látni, de a Bence-Jesét én nem fedeztem fel :mrgreen:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. október 20., vasárnap 22:06

bocs, h most nem közvetlen a témához szólok, de én vagyok az egyetlen akinek a barátok köztös csávóról illarramendi jut az eszébe, istenes bencéről meg jesé? :D

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 20., vasárnap 22:00

pheco írta:Tóth Marci :-( Sokkal jobban énekelt, mint a Lili, mondom ezt úgy, hogy őt is csípem. Még az Alföldi is elismerte, hogy jobb a Marci erre hülye Szikora :vivo: Nem is nézem tovább, Danics nyerje meg aztán annyi.
a párbajban tényleg jobb volt sokkal marci.. alföldi is rá szavazott volna ha lili nem az ő versenyzője még mondta is hogy "ha nem lenne férfiatlan húzás..." de lilinek sem kellett volna kiesnie, ilyen párbajdallal meg marcinak se, simán jennifer aniston lebutított verziójának vagy a fat phoenixnek.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 20., vasárnap 21:51

Tóth Marci :-( Sokkal jobban énekelt, mint a Lili, mondom ezt úgy, hogy őt is csípem. Még az Alföldi is elismerte, hogy jobb a Marci erre hülye Szikora :vivo: Nem is nézem tovább, Danics nyerje meg aztán annyi.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 19., szombat 23:46

Akinek tetszett korábban a Revolution sorozat, annak ajnálom a Falling Skies - Éghasadás címűt.
Most végeztem a második évadával, egyre jobb és jobb lesz, sok új dolog derül ki. A Földet kis híján kiírtották az idegenek, pár helyen maradtak csak emberek kisebb csoportokban, bujkálnak. Mennek előre, céljuk van, karakterfejlődések is vannak. És van jó pár igen jó eltalált karakter is benne! (pl egy vandálok vezetője elég laza arc)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég