Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. szeptember 19., csütörtök 11:24

Dexter
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez az utolsó előtti rész volt minden idők legszarabb Dexter epizódja. Most tekintsünk el attól, hogy semmi meglepő nem volt abban, hogy kétsze is Saxon ment el hozzá ajánlatot tenni...
De az mégis mi, hogy országos körözést adnak ki a csávó ellen, az egész államban őt kutatják, de persze a szupernyomozót annyira leköti egy szökött lány felkutatása ,hogy fogalma sincs, azon kívül mi történik a kis városkájában és szabadon engedi a sorozatgyilkost. Aha. Seems legit.


Epic befejezést várok el...

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 19., csütörtök 9:53

Toti írta:valaki akinek rengeteg szabadideje lesz adhatna egy listát, h ezen sorozatok aktuális azaz következő évadja mikor kezdődik: (valószínűleg réjzön lesz az..)
bocs, de egyik nap koncert, másikon meg Porto meccs. :Đ

amúgy ha a Vampire Diariest nézed, akkor érdemes szerintem a majd mellette futó The Originalst is, ami Klaus, Elijah és Rebekah trió életét mutatja be illetve betekintést ad a múltjukba. Az első része ennek az első VD után lesz , de utána már átváltanak más napra. 2.részben pl Elijah lesz a "főszereplő" (konkrétabbat nem akarok írni).
da vinci's demons + bates motel
ezek milyenek? főleg utóbbi érdekelne aki nézi mert hallottam már róla jókat.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 18., szerda 17:40

Jeffrey Wright zseniális Dr. Narcisse szerepében :D

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. szeptember 18., szerda 17:04

Tádám írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ja, igen, Hank elkapta Waltot... :lol: :lol:
Azért arra kíváncsi leszek, hogy most ezután még mi történik a két részben, mert ugye a cold-openekből tudjuk, hogy kurvára felfegyverkezik a szakácsunk, most egyedül rátör majd a nácikra? :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De akkor jó sok idő eltelik majd, mert már haja van meg nagy szakálla
Kép

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: czier » 2013. szeptember 18., szerda 12:23

Breaking Bad refresher :lol:
zsenialis.

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: czier » 2013. szeptember 17., kedd 18:19

ericco írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szeritnem Jesse pár náci testen át kiszabadul, és valahogy értesíti WW-t, hogy megy a családja után (ugye a hernyós csaj miatt), erre ő visszatér elrendezni a dolgot, ezért is kell neki a méreg.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kizartnak tartom. Nem szokas egy emberre vadaszni egy M60-al :mrgreen:
Azt se tartom valoszinunek, h egyedul nekimegy a naciknak, de abban biztos vagyok, h kurva nagyot fog szolni az a vegso leszamolas :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 17., kedd 18:05

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szeritnem Jesse pár náci testen át kiszabadul, és valahogy értesíti WW-t, hogy megy a családja után (ugye a hernyós csaj miatt), erre ő visszatér elrendezni a dolgot, ezért is kell neki a méreg.
Merci Zizou!

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. szeptember 17., kedd 17:58

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ja, igen, Hank elkapta Waltot... :lol: :lol:
Azért arra kíváncsi leszek, hogy most ezután még mi történik a két részben, mert ugye a cold-openekből tudjuk, hogy kurvára felfegyverkezik a szakácsunk, most egyedül rátör majd a nácikra? :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 17., kedd 15:34

hehe írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hát igen, hank elutazott egy időre
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Belizebe :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. szeptember 17., kedd 15:21

Sleepy Hollow

A fejnélküli lovas a 21-dik században visszatér.
Ígéretesnek tűnik. Odaát fanoknak kötelező lesz belenézni. :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 17., kedd 15:13

Tádám írta:
hehe írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 9840_n.jpg


:mrgreen:

:lol: :lol: :lol: Kicsit nehéz napja volt a srácnak, nézd el neki... :mrgreen:
mindig a south park jut eszembe róla, akármekkora geci is vagyok :lol: :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hát igen, hank elutazott egy időre :lol: a gyarló emberi természetem kibaszottmód dörzsölte a tenyerét, amikor hank felesége kárörvendően bement a stupid bitch-hez, hogy állítólag hank elkapta waltot :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 17., kedd 14:55

Tádám írta:gyszerűen zseniális rész volt. Ebben a sorozatban a hangulat az, ami leginkább megfog... Valami ilyesminek kéne lenni az etalon záróévadnak.. most is csak néztem, pislogtam.. és vége volt a résznek, olyan feszültség, olyan dráma volt benne..
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor WW felhívta a feleségét, az valami epic volt. Amit mondott neki. Ugyanezt tettem volna én is. Ugyanúgy azt mondtam volna, hogy hogy merészelted, te picsa. Rohadt erős jelenetek voltak szinte végig. Az egész rész fantasztikus volt. Még mindig a hatása alatt vagyok.
Merci Zizou!

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. szeptember 17., kedd 14:44

hehe írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 9840_n.jpg


:mrgreen:

:lol: :lol: :lol: Kicsit nehéz napja volt a srácnak, nézd el neki... :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 17., kedd 14:26

kelemen.istvan írta: Vampire: okt 10
Walking: okt 13
Da Vinci: - jövőre,kontkrét dátum még nincs
Bates: szintén zenész

azthiszem. :)

Walking dead spinoffhoz ki, mit szól? :)
- Vampire: tenyleg oktober 10 volt az eredeti datum, de magvaltoztattak oktober 3-ra
- walking: okt 13
- da vinci's demons: aprilistol juniusig adtak le az elso evadot, masodik evad jovore. gondolom hasonlo idopontban
- bates motel: az elso evad angolul marcius kozepen kezdodott. a masodik evad konkret idopontja meg nincs meg (gondolom az is jovo marcius korul lesz). Magyarul viszont oktober 4-en kezdodik a viasat3-on.
- dexter: jovo heten jon az utolso resz
- walking dead: en megneztem, de annyira nem nyugozott le. az evad vegen megkapta tolem a kaszat. a teli szunet alatt meg eldontom, hogy erdemes-e folytatni vagy sem.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. szeptember 17., kedd 14:16

Toti írta:(valószínűleg réjzön lesz az..)
Há' nem
Vampire: okt 10
Walking: okt 13
Da Vinci: - jövőre,kontkrét dátum még nincs
Bates: szintén zenész

azthiszem. :)

Walking dead spinoffhoz ki, mit szól? :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peadani » 2013. szeptember 17., kedd 14:15

Toti írta:valaki akinek rengeteg szabadideje lesz adhatna egy listát, h ezen sorozatok aktuális azaz következő évadja mikor kezdődik: (valószínűleg réjzön lesz az..)

vampire diaries
walking dead
da vinci's demons
bates motel

illetve dexter utolsó évadja véget ért már? mert akkor ledarálom a hétvégén, bár van egy olyan érzésem, h majd hétfőn lesz az utolsó rész és pont jól időzítek, h marad 1 napom szarrá izgulni magam a hétvége után. :lol:
Én csak a Walking dead-nak tudom az pedig október 13-án kezdődik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. szeptember 17., kedd 14:06

valaki akinek rengeteg szabadideje lesz adhatna egy listát, h ezen sorozatok aktuális azaz következő évadja mikor kezdődik: (valószínűleg réjzön lesz az..)

vampire diaries
walking dead
da vinci's demons
bates motel

illetve dexter utolsó évadja véget ért már? mert akkor ledarálom a hétvégén, bár van egy olyan érzésem, h majd hétfőn lesz az utolsó rész és pont jól időzítek, h marad 1 napom szarrá izgulni magam a hétvége után. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 17., kedd 13:22

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 9840_n.jpg


:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 17., kedd 12:49

Tádám írta:Egyszerűen zseniális rész volt. Ebben a sorozatban a hangulat az, ami leginkább megfog... Valami ilyesminek kéne lenni az etalon záróévadnak.. most is csak néztem, pislogtam.. és vége volt a résznek, olyan feszültség, olyan dráma volt benne.. :salute: :salute:
En meg csak a harmadik evadnal jarok, de annyi helyen olvasom, hogy milyen jo, hogy alig birom kivarni mig en is odaerek. :D

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. szeptember 17., kedd 12:42

ericco írta:Legújabb Breaking Bad rész: :happy: :salute:
Nem gondoltam volna, hogy ennyire sokat ki tudnak még hozni a +1 évadból. Nagyon tetszik, ahogy továbbvitték a storyt, és be merték vállalni az elkerülhetetlen sorsot, amelyet egyes karakterfejlődések mutattak. Várom az utolsó két részt.

Egyszerűen zseniális rész volt. Ebben a sorozatban a hangulat az, ami leginkább megfog... Valami ilyesminek kéne lenni az etalon záróévadnak.. most is csak néztem, pislogtam.. és vége volt a résznek, olyan feszültség, olyan dráma volt benne.. :salute: :salute:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Persze arra számítottam, hogy Hang meghal, és arra is, hogy Walt végül persze visszaadja Holly-t és lelép egy teljesen új személyazonossággal... Most már voltaképpen sehogy sem kaphatják el, mert Walter White már nem is létezik, raádásul a pénz sincs már ott bizonyítéknak.. úgyhogy sok elvarratlan szál már nincs. Egyedül Jessé, és persze a nácik.. nagyon várom a két záró részt. AWESOME!!!! :Đ :salute:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég