Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 26., hétfő 22:38

Caúl ,nem tudom írtál-e valami lényegeset is az előzetesből, mert szerencsére csak eddig jutottam az irományod eme részénél
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az előzetes az nem ígér rossz befejezést,

de légyszi ha az előzetesből spoilerezel azt tedd külön és írd oda, hogy Előzetes.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: cart » 2013. augusztus 26., hétfő 22:37

El Tigre írta:Az az igazság, hogy a 4. évad után be kellett volna fejezni a sorozatot . Akkor volt a csúcspont, azóta kiderült, hogy onnan már nem lehetett szintet lépni, az volt a csúcs. Onnantól rohamosan zuhanni kezdett a színvonal, és egyik évad sem érte el az 1.-2-4-ét.

Ezzel a 8. évaddal pedig a földbe állították a nyílegyenesen zuhanó jumbo jetet.
Pontosan így van ahogy írod. Kifogyott az ötlet 4 évad után. Aztán már csak az erőlködés ment. Az utolsó két évad meg teljesen minősíthetetlen már. Látszik rajta, hogy itt már hétről-hétre gányolják a részeket, hogy le lehessen valamit adni.

Avatar
Caúl
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:21
Kedvenc játékosaid: Iker, Raphael, Sergio, Cristiano, Marcelo, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Caúl » 2013. augusztus 26., hétfő 22:34

Dexter:

Egyértelmű, hogy nem olyan jó a sorozat mint anno volt.
Amikor elkezdtem akkor az egyik rész vitt a másikba, konkrétan nem tudtam elszakadni a képernyőtől...
Most meg tudom, hogy csak heti egy rész van, de az izgalom legkisebb jele se fog el a részek végén. :/

Dex 8.9:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most is annyira tudtam, hogy a srác ott lesz a a muternál a végén, a hajnál is számítottam rá, hogy kapcsolatban lesz a nővel. Számomra túlságosan is kiszámítható lett az egész. Zacet sajnáltam, hogy csak ennyit kapott, szimpi lett. :(
Debra-Hannah vacsorajelenet az nagy volt :mrgreen: Az tetszett. :D
Az előzetes az nem ígér rossz befejezést, de az eddigiekből is mindig azt hittem, hogy na majd most jön a bomba és beindul úgy igazán, szóval inkább nem várok semmit...
"A győzelemért minden kényelmetlenség elviselhető. Ezért semmilyen szenvedés nem lehet túl sok!."-Agatha Christie
Kép
in:Carvajal-Vidal-Reus-Falcao
out:Khedira, DM, Higuaín
Kloppot a padra!

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2013. augusztus 26., hétfő 21:57

El Tigre írta:
Huni írta:Nem vágom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem egyelőre csalódás a Dexter befejező évada. Volt egy-két momentum amikor felszisszentem, de kevésnek érzem, főleg így 9 epizód után. :/
Az az igazság, hogy a 4. évad után be kellett volna fejezni a sorozatot . Akkor volt a csúcspont, azóta kiderült, hogy onnan már nem lehetett szintet lépni, az volt a csúcs. Onnantól rohamosan zuhanni kezdett a színvonal, és egyik évad sem érte el az 1.-2.-4.-ét.

Ezzel a 8. évaddal pedig a földbe állították a nyílegyenesen zuhanó jumbo jetet.

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2013. augusztus 26., hétfő 21:56

Huni írta:Nem vágom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem egyelőre csalódás a Dexter befejező évada. Volt egy-két momentum amikor felszisszentem, de kevésnek érzem, főleg így 9 epizód után. :/
Az az igazság, hogy a 4. évad után be kellett volna fejezni a sorozatot . Akkor volt a csúcspont, azóta kiderült, hogy onnan már nem lehetett szintet lépni, az volt a csúcs. Onnantól rohamosan zuhanni kezdett a színvonal, és egyik évad sem érte el az 1.-2-4-ét.

Ezzel a 8. évaddal pedig a földbe állították a nyílegyenesen zuhanó jumbo jetet.

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. augusztus 26., hétfő 21:24

Nem vágom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem egyelőre csalódás a Dexter befejező évada. Volt egy-két momentum amikor felszisszentem, de kevésnek érzem, főleg így 9 epizód után. :/
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. augusztus 26., hétfő 12:07

Higuain írta:http://www.sorozatjunkie.hu/2013/06/21/ ... 1-evadnak/
tessék lordgabi itt van egy összegzés róla ha ilyesmire gondoltál.
Köszi, de a Google mint mindig, most is segített. Én a fórumra gondoltam, itt nem találtam. :sly:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 25., vasárnap 22:14

Coupling (Paran Parban) : nagyon bejott, jot szorakoztam rajta.

Workaholics: Az elso evad 10 reszes, megneztem az elso 4-et es eddig elegge kasza gyanus. Talan belenezek a masodik evadba, hatha az jobban bejon. 2011-es a sorozat, de tisztara mintha 2000-be csinaltak volna.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 25., vasárnap 22:03

Falling skies - Éghasadás 1.évad
UFO-s, földet megszállós, jövőben játszódó futurisztikus sorozat 10 résszel. Noah Wyle főszereplésével és Alföldi Robi szinkronhangjával. Steven Spielberg mint executive producer. Elég rövidke volt, de bevezetésnek abszolút megtette (kint már a 4.évad jöhet). Földet megszállják az űrlények (robotok, és egyéb valamik), az emberek háttérbe szorulnak és menekülni kényszerülnek. Kisebb táborokba rendeződnek és megpróbálnak ellenállni és túlélni.


666 - Park Avenue első évad (sajnos kaszát kapott)
Fiatal szerelmespár beköltözik egy régimódi hatalmas épületbe és sok-sok fura szomszédra tesznek szert. Az épületnek hosszú és rejtélyes múltja van, sora tűnnek el az emberek és sok fura dolog történik a falakon belül. Ahogy olvastam a véleményt róla, egyet kell értenem vele, hogy az ígéretes kezdés után picit lefele ment a színvonala. Pedig nagy potenciál volt benne. Az egyik főszereplő a Lostból ismert Jonh, alias Terry O'Quinn. Nagyszerű sorozat lehetett volna, ha jobban kibontják.


Most pedig az Orphan Black sorozatba kezdtem bele. imdb-n 8,2-n áll az első évad végeztével. Ez már sokkal jobb, mint az előző kettő. Ennek is van egy kis sci-fi beütése. Van itt minden. Főszereplő csajszi tanúja lesz egy öngyilkosságnak (vonat elé lép egy nő aki pont úgy néz ki, mint ő). Mivel rászorul, elveszi a tárcáját és ezzel persze belekeveredik a nő ügyeibe - aki rendőr. Jönnek is a bonyodalmak és rejtélyek megállás nélkül.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. augusztus 25., vasárnap 16:40

http://www.sorozatjunkie.hu/2013/06/21/ ... 1-evadnak/
tessék lordgabi itt van egy összegzés róla ha ilyesmire gondoltál.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. augusztus 24., szombat 4:39

15 percen keresztül keresgéltem, de sajna nem találtam értékeléseket a Hannibál c. sorozatról.

Nálam is abbamaradt valamiért, a 7. részig néztem meg anno, amikor még frissen érkezett (magyarul). Most pedig én is ledaráltam végre az első évadot. Köszi Faust, hogy felhoztad a dolgot, ha pontszámot kell mondani, akkor adom a tiédet (vagy plusz fél), de majd akkor pontoznék inkább, amikor vége lesz az egésznek, valamikor... :D
Én is várom a második évadot, egyéb sorozatot úgysem nézek, inkább egy-két film minden napra. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 23., péntek 22:06

én nem tudom, de összeszedhetné magát a sorozat az utolsó 4 részre, mert eddig nem dobtam hátast az utolsó évadtól... jó lenne ha mostantól nagyon pörögne.. :roll:
Szerintem most fog robbanni a bomba. Legalábbis úgy érzem, hogy most már mindent előkészítettek a fináléhoz. Remélem. :)

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. augusztus 23., péntek 21:36

Mythos90 írta:
Senki ne menjen fel a dexter kibeszélőhöz sorozatjunkien, mert valami troll az epizódinfókból bespoilerezte a végét.
Én már jól megszívtam, van is így értelme nézni a sorozatot. :-@ :-@
De honnan tudná a végét? Az ilyen helyzetekben ez nem hétpecsétes titok? Vagy az imdb-n a részek casting-ja alapján összepuzzleözte? (szép szó :D )
A részekhez kiadták előre az ismertetőket és az alapján írta le. Mondjuk már letörölték szerencsére a kommentjeit. az ismertetőket ha elolvasnád sztem te is össze tudnád rakni a képet. Remélem nem volt tényleges spoiler vagy rossz következtetést vont le de ezért nem olvasom az epizódismertetőket IMDB-n. Ott ugye fönt van az utolsó résznek is amiből elég nagy spoiler jött le sajna.

Hannibalhoz
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hannibal pszcihiátere tudja, mi Hannibal valójában? Az utolsó párbeszédből nekem az jött le, hogy ismeri a hobbiját, és az étkezési szokásait is...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintem csak azt tudja, hogy megölt egy vagy több embert, de a teljes igazságot nem hiszem, hogy tudja. Viszont az évad véger felé a Hannibal és pszichiátere jelenetek nagyon ütősek voltak.

Viszont erősen gondolkozom, hogy elkezdem a könyveket a Hannibalból, mert túlságosan kíváncsi vagyok mi fog történni. :mrgreen:
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. augusztus 23., péntek 21:34

Mythos90 írta:
Senki ne menjen fel a dexter kibeszélőhöz sorozatjunkien, mert valami troll az epizódinfókból bespoilerezte a végét.
Én már jól megszívtam, van is így értelme nézni a sorozatot. :-@ :-@
De honnan tudná a végét? Az ilyen helyzetekben ez nem hétpecsétes titok? Vagy az imdb-n a részek casting-ja alapján összepuzzleözte? (szép szó :D )
én nem tudom, de összeszedhetné magát a sorozat az utolsó 4 részre, mert eddig nem dobtam hátast az utolsó évadtól... jó lenne ha mostantól nagyon pörögne.. :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 23., péntek 21:22

Senki ne menjen fel a dexter kibeszélőhöz sorozatjunkien, mert valami troll az epizódinfókból bespoilerezte a végét.
Én már jól megszívtam, van is így értelme nézni a sorozatot. :-@ :-@
De honnan tudná a végét? Az ilyen helyzetekben ez nem hétpecsétes titok? Vagy az imdb-n a részek casting-ja alapján összepuzzleözte? (szép szó :D )

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. augusztus 22., csütörtök 5:58

Nya, hajnalban be is fejeztem. Az évadzáró vége oltári, főleg ha szereti a néző az alapul szolgáló filmeket. :)

Összeségében baromira tetszett az egész, bár nehezen indult be, nem véletlenül hagytam abba anno. Az elején elég ingadozó a színvonal, de a közepe felé abszolút berántott, és nem eresztett. Néha nehéz volt követnem, hogy ki kicsoda, de azért hamar letisztázódott minden.

Pár dolog/észrevétel/kérdés:


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!-
Hannibal pszcihiátere tudja, mi Hannibal valójában? Az utolsó párbeszédből nekem az jött le, hogy ismeri a hobbiját, és az étkezési szokásait is...

- Szerintem Abigail nem halt meg. Nem véletlenül nem mutatták a holttestét, csak a fülét (ami hogy a vérbe került Will gyomrába? Később fog robbanni ez a bomba...

- Zseniálisan nyitvahagyták a sztorit a második évadra, nagyon várom. :)


A hangulat elég ütős, a zene néhol irritáló, a fényképezés és a világítás csodaszép, a Kubrick utalások ügyesek, szóval minőségi cucc, nagyon tetszett. Ha pontozni kellene, egy jó erős nyolcast dobnék az egész évadra. :)

Valószínűleg elkezdem a Lars von Trier-féle Birodalmat, meg a House of Cards-ot is be kéne fejezni, aztán visszatérek a filmek világába. :lol:

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. augusztus 21., szerda 17:19

Faust írta:Hosszabb szünet után ma unalmamban folytattam a Hannibalt a 4. résznél, és már a 9-nél tartok. :lol: Egyre jobb a sztori, egyre morbidabb az egész, Mikkelsen végre sokat szerepel, és Dancy is levetkőzte a ripacsságát, ami jellemezte az első részekben. Lehet ma nem alszok. :mrgreen:
Nagyon megéri befejezni lepörgetve ütős lesz a vége szerintem neked is tetszeni fog ahhoz képest, hogy nem annyira bírod a sorozatokat. :mrgreen:


Senki ne menjen fel a dexter kibeszélőhöz sorozatjunkien, mert valami troll az epizódinfókból bespoilerezte a végét.
Én már jól megszívtam, van is így értelme nézni a sorozatot. :-@ :-@
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. augusztus 20., kedd 22:33

Hosszabb szünet után ma unalmamban folytattam a Hannibalt a 4. résznél, és már a 9-nél tartok. :lol: Egyre jobb a sztori, egyre morbidabb az egész, Mikkelsen végre sokat szerepel, és Dancy is levetkőzte a ripacsságát, ami jellemezte az első részekben. Lehet ma nem alszok. :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 20., kedd 3:35

epic 4 rész következik a dexterben...érzem... :zoldsalas: :zoldsalas:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 19., hétfő 20:52

Legnagyobb karakter :mrgreen: Én magyarul néztem meg vagy 10-szer az egész sorozatot, nagyon eltalálták a szinkronokat, de lehet elkezdem angolul, így nyújt majd egy kis újdonságot.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég