Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 8., kedd 1:28

játék határokkal nélkül
google alapján emlékszek rá, bár lehet keverem, mert nem az ugrik be, hogy országok voltak, hanem olyan csapatok, hogy ezüst majmok, meg lila párducok, meg mittudomén.

egyébként nem értem, miért nem próbálkoznak be ezekkel újra, szerintem jó nézettségük lenne.
amit még bírtam (nem azt mondom, hogy annyira hiányzik, mert alig tévézek, de néhány részt azért megnéznék) az a kapcsoltam, a leggyengébb láncszem meg a régi m1-es tiszta kvíz.
sőt, az áll az alku és az activity is le tudott néha kötni. :)

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. október 8., kedd 0:56

'shutterisland írta:erre emlékeztek még ?
imádtam. :mrgreen:
óriási volt, a játék határokkal nélkül-lel egyetemben bármennyi új részt megnéznék :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 8., kedd 0:43

erre emlékeztek még ?
imádtam. :mrgreen:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. október 7., hétfő 18:28

Ja, erre gondoltam én is :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 7., hétfő 18:22

Demes írta:
raul0791 írta:valaki röviden tömören leírná mi himymben ez a körhintás sztori? robin+ted. hiába töröm az agyam, nem jut eszembe.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem az amikor az előző évad végén Ted lemondta az állás interjúját csak azért hogy segítsen Robinnak felásni a parkot azért a zárért vagy miért amit elrejtett oda kiskorában? És akkor ott ültek az esőben, és ... igazából ennyi :D
Asszem ez az, de valaki azért megerősíthetne :)
Itt van amit kerestek 8x23

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. október 7., hétfő 18:10

raul0791 írta:valaki röviden tömören leírná mi himymben ez a körhintás sztori? robin+ted. hiába töröm az agyam, nem jut eszembe.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem az amikor az előző évad végén Ted lemondta az állás interjúját csak azért hogy segítsen Robinnak felásni a parkot azért a zárért vagy miért amit elrejtett oda kiskorában? És akkor ott ültek az esőben, és ... igazából ennyi :D
Asszem ez az, de valaki azért megerősíthetne :)

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sanko. » 2013. október 7., hétfő 11:39

valaki röviden tömören leírná mi himymben ez a körhintás sztori? robin+ted. hiába töröm az agyam, nem jut eszembe.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. október 7., hétfő 0:56

sajnos az első pár erősebb rész után minden részben tömegében voltak jelen a blőd megoldások, nevetségesen, irreálisan viselkedő karakterek, ami sajnos akkor sem lett volna elviselhető, ha tudják tartani azt az ívet amin indultak.
kár, mert remek koncepció volt, kevin bacon, james purefoy is garanciának tűnt a sikerre, purefoy brillírozott is, bacon nem igazán kapta el a karakter jellegét, vagy csak nem volt lehetősége csillogni a neki írt szerepben (szerintem lehetett volna).

de ha ki is akarnám fejteni se tudnám, mert kb májusban lett vége, végigkínoztam magam az évadon, de azóta fontosabb dolgokat is töröltem már az agyamból.

ja mág annyit hozzátennék, hogy nagyon sok karakter (leginkább purefoy követői) kikúrt idegesítőek voltak, (és nem az a jóféle idegesítő, hogy mekkora villain, mert pl purefoy jobbkeze, az a szőke csávó például kivételesen jó karakter/színész volt), a rövidhajú ribi meg a biszex srác-féle szerelmi háromszög nevetséges volt.

de hogy lásd, nem egyedüli kibic vagyok a véleményemmel (a kommentek sokkal beszédesebbek:

http://www.sorozatjunkie.hu/2013/04/30/ ... 1-evadnak/
http://www.sorozatjunkie.hu/2013/04/29/ ... following/
sorozatjunkie írta:Az évad egyik legjobb várt országos sorozata volt a The Following (mint a Revolution) és az évad egyik legnagyobb csalódását is okozta (mint a Revolution) – legalábbis ez volt az általános vélemény. Pedig adott a két remek főszereplő, Kevin Bacon és James Purefoy, adott készítőként Kevin Williamson – a siker is meglett, lesz 2. évad, de…
A high concept sorozatgyilkosos-szektás sorozatról a sztorit és a véleményeket a linkeken el lehet olvasni – eleinte én csak úgy voltam vele, hogy nem rossz, nem rossz, csak hiányzik belőle valami, amit azért egyes húzások, a valóban brutális megoldások feledtettek, de amikor a 3-4. rész után sem volt komolyabb előrelépés, inkább félretettem – főleg, hogy egy csomó idő elment érdektelen karakterekre (ez utóbbi volt a végső csepp).
(A negatív véleményezők zöme egyébként az ostoba rendőrségi, illetve FBI-is húzások miatt hőzöng, szóval aki ezen túl tud lépni, az élvezheti simán a sorozatot. Mert lehet élvezni.)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 7., hétfő 0:37

spoilerbe leírnád, hogy miért ez a véleményed erről ami?
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. október 6., vasárnap 23:40

Anis írta:The Following

Pár hete fejezte be az RTL KLUB is, de már közben a Class FM-en Balázs is ajánlgatta és mesélte, hogy nézi, hogy milyen jó... Hát ez tényleg jó volt. Ha van nézem a Castle című krimisorozatot is, hát ez a Following annak egy jobb/komolyabb verziója. Az sima 12-es karikás főműsoridős, ez már inkább egy komolyabb és jobban összerakott sorozat volt. Első évad 15 része P-Szo-V alatt megtekintve. Kevin Bacon nagyon jó főszereplőnek, a szinkronja is jó lett szerintem. És végül ahogy megy előre lehetne egy sima és kerek 1 évados valami, de jött a csavar és jön a folytatás. Jó volt, na! :mrgreen:
ekkora nevetségesen gyenge zs-kategóriás sorozat, ami high-concept volt és jónak indult utoljára kb a flashforward volt... de már meg se lepődök, hogy neked tetszett réjréj.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 6., vasárnap 23:36

The Following

Pár hete fejezte be az RTL KLUB is, de már közben a Class FM-en Balázs is ajánlgatta és mesélte, hogy nézi, hogy milyen jó... Hát ez tényleg jó volt. Ha van nézem a Castle című krimisorozatot is, hát ez a Following annak egy jobb/komolyabb verziója. Az sima 12-es karikás főműsoridős, ez már inkább egy komolyabb és jobban összerakott sorozat volt. Első évad 15 része P-Szo-V alatt megtekintve. Kevin Bacon nagyon jó főszereplőnek, a szinkronja is jó lett szerintem. És végül ahogy megy előre lehetne egy sima és kerek 1 évados valami, de jött a csavar és jön a folytatás. Jó volt, na! :mrgreen:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. október 6., vasárnap 23:30

tény, hogy a színvonal egyre jobb, és jobb lesz, de nekem kb. az első résztől totál bejött a sorozat.
ez egy lassú folyású, karaktercentrikus sorozat, nincs annyi csitt-csatt-dirr-durr mint mondjuk az arrowban, vagy a hasonszőrű B-kategóriás sorozatokban, viszont amikor durvulás van akkor ott fejfogástól kezdve szájtátáson át sátáni röhögéssel kísért tenyérdörzsölésig mindent kiválthat.
első osztályú a színészkedés, a rendezés, a zene, az operatőri munka, minden. tényleg olyan közel repültek a tökéleteshez, amennyire az lehetséges volt.
de szerintem onnan már tényleg adja, amikor mr. white leborotválja a haját, talán az 5. rész körül. :D

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. október 6., vasárnap 23:24

Szóval akkor az van, hogy a BB elejét túl kell élni, aztán k.rva jó lesz?
Jártam már így más kategóriában, első évad után majdnem kaszáltam, második évadtól viszont adta. NCIS:LA :mrgreen:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 6., vasárnap 22:45

én is abbahagytam anno a bb-t pár rész után.
de asszem illene újra elkezdeni. most kitartóbb leszek. B-)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 6., vasárnap 22:28

érzelmet nem vált ki belőlem

buzizásbú ki, fiatal barátom.
Love football, hate antifa.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 6., vasárnap 22:23

primrose írta:Kissé off, de hagyj dicsérjem meg az avatarod, Jennifer LAwrence azért odarakta magát azon a képen!
Há' még jó hogy :-* :mrgreen:


Amúgy én is 10 rész után hagytam abba minden erőlködés nélkül a BB-t. Érezni rajta, hogy jó, meg spitzenqualitat, de valamiért mégse szippantott be. Game of Thrones dettó, bár azt én egy évad után nem tartom elit sorozatnak egyáltalán.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. október 6., vasárnap 22:19

messideco írta:Breaking bad

Nézem, nézem de még mindig nem :ozil: ilyen, se nem ilyen :hmmm: , sem ilyen B-)

Csak egyszerűen nézegetem, érzelmet nem vált ki belőlem :|

gondolom 5-10 résznél biztos nem néztél még többet. a végére garantáltan megimádod. ha meg nem akkor veled van a probléma. :mrgreen:

szóval ne merd abbahagyni, jó lesz az, az elején tényleg lightosabb, habár nekem már ott is tetszett.
aki meg nem nézi, az kezdje el. minél előbb. :D

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 6., vasárnap 22:15

nmate írta:Mob City trailer

Ajaj, ez elég faszán néz ki :mrgreen: :rock:
Kissé off, de hagyj dicsérjem meg az avatarod, Jennifer LAwrence azért odarakta magát azon a képen! :salute: :D
But he is a good boy...

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. október 6., vasárnap 22:14

Nézem, nézem de még mindig nem :ozil: ilyen, se nem ilyen :hmmm: , sem ilyen B-)

Csak egyszerűen nézegetem, érzelmet nem vált ki belőlem :|
Nem tudom hol tartasz, én az első két évaddal voltam így, hogy ugyan nem volt rossz, de nem értettem mire fel vannak annyira odáig érte. Aztán a 3. évad az már nagyon adta nekem legalábbis és onnantól nem volt megállás. :)

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 6., vasárnap 22:08

Breaking bad

Nézem, nézem de még mindig nem :ozil: ilyen, se nem ilyen :hmmm: , sem ilyen B-)

Csak egyszerűen nézegetem, érzelmet nem vált ki belőlem :|
"And my heart will leave you never."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég