Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2013. október 22., kedd 18:53

Homeland so3ep4

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kezd végre beindulni a sorozat,kíváncsi vagyok innen hogy folytatják tovább .

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 22., kedd 16:21

Most tartok a Breaking Bad 3 évad a felénél,már nagyon bejövős! Az eleje lassan ment, de így a második évad elejétől/közepétől már beindult! Remélem hasonló lesz a folytatás... :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 22., kedd 15:19

Már hajnalban megnéztem, valóban nem volt rossz rész, de szerintem kiemelkedően jó sem.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. október 22., kedd 15:15

HIMYM új évad részről részre jobb, a mait (is) végigröhögtem, zseniális volt. :salute: :lol:

(úgyhogy gondolom az ittenieknek megnézni is felesleges, úgyis csak lehúzzátok majd. :mrgreen: )

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 22., kedd 15:01

realmadridfan írta:TWD
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az a disznós jelenet szomorúra volt csinálva, de inkább lett komikus számomra. szegény malacok, rick nagyon sajnálta. persze 100 emberre 5 malacot nevelni sok értelme van, ez meg a másik. Michonne lovas jelenete a 2 zombival érthetetlen volt, miért nem vette elő már a lovon a kardját és vágta szanaszét őket, mint szokta? inkább leszáll és elkezdi lökdösni őket, az alsótagozatosok verekednek így :lol: utána meg sír a babával, király. a randomarcokat is nagyon lehetett sajnálni, akik meghaltak, volt már vagy 5 biztos idén, ha nem 10, so what. Én vagyok az egyedüli, akinek nem tetszik ez a konfliktus, hogy betegség van? ha már adott egy zombivírus akkor még egy betegség nekem bénának hat. Sőt az első két rész kifejezetten nem tetszett, az előző évad kreatív ötleteinek közelében sincs. azért kérdezem, mert általános pozitív véleményeket olvasok, mindenki azt írja itt, hogy érdekes, jó évad lesz, nekem nem jön át eddig.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A disznos jelenetbol en inkabb azt nevettem ahogy megprobalta levagni oket :lol: Azt azert ne felejtsd el, hogy egy bortonben vannak, semmi normalis kaja nincs (tengeri, buza, arpa), egy kis futol meg par gilisztatol nem fognak nagyra noni. Arrol nem is beszelve, hogy egy zombi invazio kozepette nem konnyu disznokat szerezni. Michonne-t viszont en se ertettem. Azt hittem azert szall le, mert elokapja a kardjat es lazan megol 5-6ot, ennek ellenere meg elkezdi tolni oket :lol: A random arcok halala teljesen hidegen hagyott, en inkabb azt vartam, hogy melyik foszereplo nem eli tul a reszt :D Abban semmi erdekes nincs, hogy egyik helyrol a masikra koltoznek meg kinyirnak par szaz zombit. Jo ez a betegseg. Az elozo evad elso fele magasan veri a mostani reszeket, viszont ha az evad vegi unalmas reszekhez vagy a "farm ahol elunk" stilusu masodik evadhoz hasonlitjuk, akkor a mostaniak sokkal jobbak, porgosebbek, latszik hogy tortennek az esemenyek. Amit viszont nem ertek, hogy mar kora reggel lattak a keritesen a sok jarkalot, akkor meg miert nem mentek oda vascsovekkel, kesekkel gyilkolni oket? Inkabb megvartak, hogy meg tobben legyenek. Daryl is inkabb elkezd godroket asni, minthogy a jarkalokat pusztitsa..

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. október 22., kedd 13:21

TWD
Nekem tetszik az új évad, szerintem jobban kezd,mint az 3. DE!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ha az a 8 éves kiscsaj leszúrta volna az apját... :roll: mondom ha pont neki kell megakadályozni az átalakulást ,akkor kinyomom és hagyom a 'csába :sly: de szerencsére nem így lett :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. október 22., kedd 10:41

Homeland 3X04
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az állam kerestem a rész végén, de nem tudok nem arra gondolni, hogy ez milyen ócska húzás, így megvezetni a nézőket. Ha tudta Carrie végig, hogy csak színjáték az egész, akkor miért lepődött meg, mikor Virgil a beszélgetés végén leadta azt a rejtett üzenetet, hogy lehallgatják? Mikor egyedül van miért olyan ideges, miért veri a tükörbe a fejét? Miért küldi el az anyjába Sault a kórházban? Ennyivel lerendezték, hogy "nem kellett volna otthagynod, Saul". Hát kösz, nem ez volt a terv?

Ennek ellenére király volt, visszatért a régi Homeland-érzés. Brody családja még mindig teljesen érdektelen, már azon gondolkodtam, hogy továbbtekerem azokat a részeket, pedig sose csinálok ilyet. De legalább volt Mike.

TWD
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az a disznós jelenet szomorúra volt csinálva, de inkább lett komikus számomra. szegény malacok, rick nagyon sajnálta. persze 100 emberre 5 malacot nevelni sok értelme van, ez meg a másik. Michonne lovas jelenete a 2 zombival érthetetlen volt, miért nem vette elő már a lovon a kardját és vágta szanaszét őket, mint szokta? inkább leszáll és elkezdi lökdösni őket, az alsótagozatosok verekednek így :lol: utána meg sír a babával, király. a randomarcokat is nagyon lehetett sajnálni, akik meghaltak, volt már vagy 5 biztos idén, ha nem 10, so what. Én vagyok az egyedüli, akinek nem tetszik ez a konfliktus, hogy betegség van? ha már adott egy zombivírus akkor még egy betegség nekem bénának hat. Sőt az első két rész kifejezetten nem tetszett, az előző évad kreatív ötleteinek közelében sincs. azért kérdezem, mert általános pozitív véleményeket olvasok, mindenki azt írja itt, hogy érdekes, jó évad lesz, nekem nem jön át eddig.

Boardwalk Empire S04, 6 rész után.

Most már tényleg történhetne valami érdemleges, jójó, tudom, hogy lassan építkező sorozatról van szó, de ez azért már túlzás. Remélem nem herélik ki a kedvenc karakteremet, Eli-t. Nehezen veszem rá magamat a 7. részre, de azért maradok.

Valaki követi innen A PoI-t? Shaw karaktere annyira feleslegesnek tűnik számomra, csak veszi el az időt Reese-től meg Finchtől . Rootba meg csak szimplán szerelmes vagyok, plusz nagyon ütnek a jelenetei, lehetne több.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 22., kedd 10:14

TWD
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezt már szeretem, amikor történik is valami, és nem arra gondolok, hogy kicsináltak 32 zombit. Szerencsére az évad jó fordulatot vett eddig, csak így tovább.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 22., kedd 0:30

Vundersőn és Zuperszexi 1x2

RTL Vundersőn és Zuperszexi - 1x01: 1,037M (24,6% SHR), 18-49: 531e (27,4% SHR)
RTL Vundersőn és Zuperszexi - 1x02: 810e (20,2% SHR), 18-49: 388e (21,4% SHR)

Elsore kellett volna nagyot alakitani, igy mar eleg nehez lesz hosszabb ideig fenn maradni. Kivancsi vagyok hany resz utan fogjak kaszalni, mert szamomra egyertelmu, hogy ez a tipusu humor sok embernek egyaltalan nem jon be. A morning show-ba hatalmas kiralyok, viszont ez a tv-s mufaj nem biztos hogy annyira paszol nekik.
Azt viszont nem ertem, hogy Boros miert van ott.. Az elso reszben parszor beszoltak neki, az vicces volt, viszont semmit nem tesz hozza a musorhoz. Van par beszolasa, amik egyaltalan nem viccesek, senki se nevet rajtuk. (mondjuk en azon keves ember koze tartozok, akik nem szerettek a bumerangot se. )

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 21., hétfő 22:07

2014 január... egyelőre így néz ki. Szeptemberben kezdtek forgatni csak.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. október 21., hétfő 22:02

Valakinek nincs infoja rola hogy a Sherlock mikor folytatodik?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. október 21., hétfő 19:25

Demes írta:2évadról:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a Laurel hirtelen utálja az Íjászt és elakarja kapni dolog csak nekem tűnik nagyon logikátlannak? Annyira nincs oka erre a 180as fordulatra... Csak kicsit zavaró, ezt meg lehetett volna talán oldani kcisit jobban. :hmmm:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A második részből kiderül, hogy miért haragszik az íjászra. Ha láttad akkor bizonyára feltudod eleveníteni a képet, ha neme akkor nem mondom el. Nézd meg. Viszont ha láttad és nem érted, akkor leírom ha kell.

De ami ténynek tény, bizony egyre jobb. Az első évadot nyárra fejeztem be, mert először szinkronosan estem neki, majd beleuntam a várakozása és jött is az angol magyar felirattal... mit kell mondjak, sokkal jobb úgy. :D
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 21., hétfő 18:53

Szerintem a 2. résszel nem volt baj, sokkal jobb volt mint az első rész! Látszik, hogy figyelnek a kritikákra is...

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. október 21., hétfő 18:27

Vundersőn és Zuperszexi?

Az 1. adás nagyon jól kezdődött a dohányboltok kifigurázásával,de a közepére nagyon unalmas lett.A Vágós,citromzabálós résznél meg elkapcsoltam.A 2.rész eleje még jobb lett mint az elsőé volt.Puzsér úgy leoltotta őket,hogy öröm volt hallgatni.Sokkal többet vártam Balázstól és Janitól.Amilyen jól nyomják a Morning Showban,olyan szarok itt.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 21., hétfő 18:21

h3x0r írta:Kiss Adam nyilatkozta meg regebben, hogy a Showder-el az a legnagyobb gond, hogy ami egyszer ott lemegy, azt mar mashol nem tudjak eloadni. Eleinte konnyu volt, mert tobb even keresztul gyujtogethettek a poenokat es volt mibol valogatni. Most viszont az van, hogy par het alatt kell osszehozzanak egy csomo poent, azt leadjak TV-be es a torrentnek, youtube-nak koszonhetoen mindenki visszanezheti. Amikor pedig elmegy falukba, varosokba eloadni, ugyan azokat a poenokat nem hasznalhatja mert mindenki kivulrol fujja oket. Arrol nem is beszelve, hogy gazdasagilag mar a TV nem eri meg nekik annyira. Hogy keresel tobbet? Ha elmessz a TV-be es kapsz erte egy viszonylag nagy osszeget vagy eloadod 30 kulonbozo helyen ugyan azt a produkciot. Persze hogy az utobbi. Nyilvan a Showder nelkul nem figyeltek volna fel rajuk ennyire az emberek. Eddig is volt radiokabare meg par fellepes, de magat a hiresseget az RTL hozta meg nekik. (egyik baratom meselte, hogy szerinte a radiokabarekban sokkal jobb poenok vannak mint tv-ben)

Tartsanak egy éves szünetet. Még senkinek se ártott meg semmilyen sorozatban, showban, egy pihenés. Ez a nagy megoldás nekik. Persze, ha csak a pénz érdekli őket, akkor tojnak rá.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. október 21., hétfő 17:45

Realista24 írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!:lol:
:lol: :lol: :lol: Tökéletes magyarázat.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. október 21., hétfő 17:28

Boky írta: az utolsó részben meg volt magyarázva... :roll:
Igen, azzal van problémám, ez a magyarázat szerintem elég gyenge. Na mindegy..

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 21., hétfő 13:41

Kiss Adam nyilatkozta meg regebben, hogy a Showder-el az a legnagyobb gond, hogy ami egyszer ott lemegy, azt mar mashol nem tudjak eloadni. Eleinte konnyu volt, mert tobb even keresztul gyujtogethettek a poenokat es volt mibol valogatni. Most viszont az van, hogy par het alatt kell osszehozzanak egy csomo poent, azt leadjak TV-be es a torrentnek, youtube-nak koszonhetoen mindenki visszanezheti. Amikor pedig elmegy falukba, varosokba eloadni, ugyan azokat a poenokat nem hasznalhatja mert mindenki kivulrol fujja oket. Arrol nem is beszelve, hogy gazdasagilag mar a TV nem eri meg nekik annyira. Hogy keresel tobbet? Ha elmessz a TV-be es kapsz erte egy viszonylag nagy osszeget vagy eloadod 30 kulonbozo helyen ugyan azt a produkciot. Persze hogy az utobbi. Nyilvan a Showder nelkul nem figyeltek volna fel rajuk ennyire az emberek. Eddig is volt radiokabare meg par fellepes, de magat a hiresseget az RTL hozta meg nekik. (egyik baratom meselte, hogy szerinte a radiokabarekban sokkal jobb poenok vannak mint tv-ben)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 21., hétfő 13:30

Kiss Ádám is egy szar lett, sajnos celebbé vált. KAP, Beliczay, Kőhalmi, Mogács, Hadházi még ezek akiken tudok röhögni párat, de a többi az kritikán aluli, de sajnos ők meg alig szerepelnek, talán ha 2 adásban benne vannak.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2013. október 21., hétfő 13:26

ArjenMagicRobben írta:
pheco írta:Gyerekek, ez a Showder katasztrófa. Már a tavalyi széria is bűn gyenge volt, azt hittem kicsit összekapják magukat, de nem. Én is kiállhatnék kb... Van 3-4 jó humorista, akiken lehet nevetni kicsit, de a többi az borzalmas.
Egyszerű, meg kell nézni mikor lépett fel utoljára Hadházi kolléga. Számomra magason ő a legjobb jelenkori magyar humorista, bármikor meghallom, 1 percet nem bírok ki röhögés nélkül. Még van egy pár jó rajta kívűl is, de ők is kezdenek eltűnni a Showderből.
volt egy hosszabb interjú Bödőccsel és megmondta hogy a sok ismétlés miatt nem fog elmenni többször
a másik dolog pedig hogy Litkai mondja meg hogy ki is szerepelhet adásban , azért dobbantott Hadházi és pl. Kormos Anett is
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég