Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 28., hétfő 16:40

TWD 4x3
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!- Mar az evad kezdet ota azt varom, hogy a sok ismeretlen szereplok utan a foszereplok kozul ki kapja el eloszor a virust. Hat Glenn huzta a rovidebbet. :ike:
- a resz elejen mar sejtettem, hogy Carol gyujtotta fel a ket embert
- nagyon bejott amikor Rick begurult es sz.rra verte Tyreese-t.
- azert a resz vegen szep kis zombi sereg gyult ossze :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 28., hétfő 0:44

Gabo írta:Ez egy időben játszódik a Batmannal? Mint a Shield a Bosszúállókkal?
Kábé. Ez a DC univezum, összeköttetésben van mindennel ami DC.
s0203:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ra's pedig - ahogyan eddig leszűrtem - a mestere Kanárinak.
Gascoigne írta:Hááát, azért jókorát hanyatlott a színvonal az első évad után.
Kétségtelenül. De a szememben annyit nem esett, hogy kaszáljam, Harvey még mindig annyira menő, hogy saját maga viszi a prímet. Mike viszont... :-(

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 27., vasárnap 23:50

TBBT
Gascoigne írta:Teljesen jogos. Nem tudom, hogy az arcberendezkedése ilyen, vagy úgy általában a színészi képességeiből telik ennyire. Az a fejhang pedig...
Parszor hallottam Bernadettet interju kozben, joval normalisabb hangja van.
En egyre jobban birom, ahogy Amy tobbet szeretne Sheldontol :lol:

Vunderson es Zuperszexi 1x3
Nem volt ez olyan rossz. A fahejas poent, az sms-eket meg az oregebbek altal kitalalt fogalmakat is birtam :D Azt mondjuk meg mindig nem ertem Boros Lajosnak mi szerepe van a musorban.. Frei Tamas meg egy kis intelligenciat is hozott a musorba. Pako meg.. Szerencsere a Morning Show-ban nem jelentkezik tobbe, remelem a tv-bol is sikerul elobb-utobb kitiltani.

Showder Klubb 12x2
A tizedik evad vegen kaszaltam, de kivetelesen elkaptam egy reszt. Dombovari es a Szomszednenik is jok voltak, Rekop Gyorgy meg Trabarnanak hiszi magat, eleg gyenge volt. Orosz Gyorgyot viszont eddig nem ismertem, de nagyon jo poenjai voltak :D

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. október 27., vasárnap 21:49

nmate írta:Suits fanoknak egy kis jó hír: https://twitter.com/sorozatjunkie/statu ... 2503838720 ergo 4. évad berendelve.
Hááát, azért jókorát hanyatlott a színvonal az első évad után. Pedig jól indult, de aztán a rendezők úgy döntöttek, hogy a top ügyvédek fasza kis hatalmi játékai helyett inkább a szappanoperákat megszégyenítő megoldásokkal telitűzdelt csöpögős magánéletüket nézzük, na az nem használt a sorozat nézhetőségének. Ha folytatódik a trend (és miért ne folytatódna), akkor én szerintem nem fogok a negyediknek nekifutni. :|
Engem jobban idegesít Bernie, néha még akkor is vigyorog amikor ideges, nem lehet kiigazodni azon a csajon. :lol:
Teljesen jogos. Nem tudom, hogy az arcberendezkedése ilyen, vagy úgy általában a színészi képességeiből telik ennyire. Az a fejhang pedig...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 27., vasárnap 21:45

amyt viszont valahogy kiírhatnák, nagyon idegesítő szerintem a karaktere.

Engem jobban idegesít Bernie, néha még akkor is vigyorog amikor ideges, nem lehet kiigazodni azon a csajon. :lol:
Amy szerintem teljesen jó.
Love football, hate antifa.

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. október 27., vasárnap 21:39

Gabo írta:Arrow

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most akkor Ra's al Ghulal mi van?
Ez egy időben játszódik a Batmannal? Mint a Shield a Bosszúállókkal?

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. október 27., vasárnap 21:33

Arrow

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most akkor Ra's al Ghulal mi van?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 27., vasárnap 15:05

h3x0r írta:Haverrel vonaton fulhallgatoval neztuk meg a reszt, a tobbi utas meg csak nezte, hogy min nevetunk annyira Ismet egy jo resz.
én azon szakadtam amikor Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!bernadettenek előadták közösen azt a számot :lol:
amyt viszont valahogy kiírhatnák, nagyon idegesítő szerintem a karaktere. :)
penny meg.. :sziv: :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 26., szombat 15:48

TBBT 7x6
Haverrel vonaton fulhallgatoval neztuk meg a reszt, a tobbi utas meg csak nezte, hogy min nevetunk annyira :D Ismet egy jo resz.

Shield 1x5
Szeretnem szeretni, de egyszeruen unalmas. Ismet kileptem a resz kozepen, pedig lett volna idom vegignezni.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. október 26., szombat 13:23

Sikerült végre az arrow 3. részét is megnézni. Nagyon jó, folyamatosan lépnek be emberek, és lépnek ki, ahogyan eddig is. Tetszik. Jó téma! :rock:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. október 26., szombat 11:27

Egy kis érdekesség az Arrowhoz. Az új Batman játékban van utalás rá.
Ha valaki játszik a játékkal és spoilernek gondolja, az ne nézze meg. :D

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 4478_n.jpg

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 25., péntek 14:01

Arrow még mindig
Anthony írta: Ezt értettem, csak ez egy nagy fasság. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mi köze van az Íjásznak Tommyhoz (mármint ha nem tudjuk, hogy Oliver az Íjász.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mert látta elmenekülni a romok között az Íjászt, amikor befutott Laurel.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 25., péntek 9:54

Remy írta:
Anthony írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk a második évadban teljesen érthetetlen és dühítő volt, hogy Laurel miért is haragszik az Íjászra, de hálistennek legalább az lejárt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tommy meghalt. Az íjászt hibáztatta. De ezt többször is elmondták az új évadban.
Ezt értettem, csak ez egy nagy fasság. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mi köze van az Íjásznak Tommyhoz (mármint ha nem tudjuk, hogy Oliver az Íjász. De úgy egyébként is a távirányítót akarta kiverni Tommy apjából. Na de mostmár Laurel is rájött, hogy ő volt a helikopter, csak már alapból baromság volt.
Na de ezen kívül egész ügyesen csavarják a dolgokat szerintem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 25., péntek 9:51

Anthony írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk a második évadban teljesen érthetetlen és dühítő volt, hogy Laurel miért is haragszik az Íjászra, de hálistennek legalább az lejárt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tommy meghalt. Az íjászt hibáztatta. De ezt többször is elmondták az új évadban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 25., péntek 8:35

Remy írta:
torjack írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy most ki lenne a Kanári? Mert a szöszke tuti fake, Laurel sem tuti eddig...Árnyak Ligája meg WTF?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sara Lance, azaz Laurel tesója. Viszont olyan hírek vannak, hogy majd később Laurel veszi át a helyét, mert a képregényekben elvileg ő az igazi Kanári.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hmm, én pedig biztos voltam benne, hogy a Summer Glau lesz a Canary. Kár :sziv: :((
Én most daráltam be ezt az Arrow-t, nekem tetszik. Tudom, hogy vannak hibái, meg van 1-2 hülyeség benne, de ezeket el lehet nézni neki szerintem.Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk a második évadban teljesen érthetetlen és dühítő volt, hogy Laurel miért is haragszik az Íjászra, de hálistennek legalább az lejárt.

SPOILER GOMBOT HASZNÁLJUK!

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. október 25., péntek 7:40

Remy írta:
torjack írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy most ki lenne a Kanári? Mert a szöszke tuti fake, Laurel sem tuti eddig...Árnyak Ligája meg WTF?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sara Lance, azaz Laurel tesója. Viszont olyan hírek vannak, hogy majd később Laurel veszi át a helyét, mert a képregényekben elvileg ő az igazi Kanári.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Aha. Akkor Laurel teljes neve Laurel Dinah Lance lenne? Mert ha jól tudom, a Kanári Dinah Lance néven fut.De miért a Laurel-t használja? Meg miért nem szőke? Miért nem öltözik lengébben? Meg amúgy is, megy egyáltalán? Hogy van az, hogy Oliver szeme be van pingálva zöldre, mikor hordja a csuklyát, majd amikor letolja, azonnal eltűnik a festék? Miért kérdezek ennyi marhaságot éhgyomorra? :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 24., csütörtök 23:59

torjack írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy most ki lenne a Kanári? Mert a szöszke tuti fake, Laurel sem tuti eddig...Árnyak Ligája meg WTF?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sara Lance, azaz Laurel tesója. Viszont olyan hírek vannak, hogy majd később Laurel veszi át a helyét, mert a képregényekben elvileg ő az igazi Kanári.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. október 24., csütörtök 23:48

Remy írta:Arrow s2 e3

Meg kell hagyni, ez király volt :D Vannak itt érdekes dolgok, lehet ezt bővíteni. 5 rész és megjelenik Flash is B-)

Felicity és Laurel. Ennyi :)

A geek csaj még oké, de a főhősnő...végül is szép.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy most ki lenne a Kanári? Mert a szöszke tuti fake, Laurel sem tuti eddig...Árnyak Ligája meg WTF?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 24., csütörtök 23:11

Arrow s2 e3

Meg kell hagyni, ez király volt :D Vannak itt érdekes dolgok, lehet ezt bővíteni. 5 rész és megjelenik Flash is B-)

Felicity és Laurel. Ennyi :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 24., csütörtök 18:14

Suits fanoknak egy kis jó hír: https://twitter.com/sorozatjunkie/statu ... 2503838720 ergo 4. évad berendelve.
Boky írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mennyire komoly lenne Batman :lol:
Boky írta:viszont felicityért elég sok rokonomat eladnám
...mondjuk őt nem tudom hogyan hagyhattam ki a felsorolásból :'(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég