Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 12., péntek 15:04

Hogy ne éld az életedet valaki nézi? :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. július 12., péntek 15:02

Én gyakorlatilag bármilyen poénon elröhögöm magam, de a Family Guy egyszerűen annyira irritál, végignéztem 6-7 évadot, volt vangy 6-8 zseniális rész (a star wars , a back to the future, a stephen king paródiák, meg az időutazós epizódok...a többi kuka szvsz), a többit meg fapofával végigültem, borzasztó, nem is tudom, miért nem hagytam abba. :lol:
Na, de a sírvaröhögéshez én a Blue Mountain State-et tudom ajánlani, 3 évad csak, mondjuk elég elborult agy kell hozzá, meg közel sem a kidolgozott, "művelt" humort kell várni tőle, hanem ezt az igénytelen iszunk-b*szunk szintet, de hát A Family Guy poénjait sem nevezném olyan megmunkált mesterműveknek, szóval...bocsi, nem hagyhattam ki. :( :mrgreen:

Na vagy ugye South Park bármelyik része, bár ismét, Family guy rajongónak nem kéne ezt ajánlanom. :mrgreen:
A Community meg szintén rohadt jó, főleg a 4. évad. Abed az egyik legnagyobb karakter minden sorozat között, szerintem Sheldont oda-vissza alázza, bár én őt abszolút nem tartom olyan nagy formának, mint a többség. :)

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. július 12., péntek 14:28

Kerlon írta: Megnéztem az eddigi két évadot és szerintem meg kanyarba sincs a filmhez, de nem rossz.
Hát nálam nagyon magasra tette a lécet Guy Ritchie a Blöff-el és a Ravasz az agy....-al.., amit a Sherlock Holmes egyik rész se tudott átugrani.. Tetszett a film.. de nálam max 7.5/10..
Moriartyt meg gyengének éreztem a filmben.. viszont a Sherlock-ban Moriarty karaktere is ütős.. :)
realistahuni írta: Nem igaz, hogy manapság nem tudok egy jó vígjátéksorozatot találni amin szétröhögöm a vakbelem, mint a FamGuynal vagy a TBBT-nél.
Ajánlom neked a Two and a Half Men (Két Pasi meg egy Kicsi) című sorozatot.. nekem nagyon tetszett.. A Másik kedvenc a Jóbarátok..
A Felhőtlen Philadelphia is elmegy egynek..
______________________________________

Luther S03E01
Remek rész volt.. Izgalmas évadnak nézünk elébe.. :)

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. július 12., péntek 0:05

Nekem tetszik a Community, főleg az ilyen "különböző" nagyon ötletes részek. Szóval nekem kis frissítést jelentett a sorozat a vígjátékok között. Főleg hogy nincs bevágva műnevetés, az egy nagy + nálam.
De ha vígjátékot keresel akkor Scrubs és 70's show megér egy próbát.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 11., csütörtök 23:44

Realfan1 írta:
soadroli írta:
Luthert nézi valaki? Csak 1 részen vagyok túl, idáig nemrossz.
Én 1nap alatt ledaráltam a 2évadát.. nagyon jó sorozat.. és hamarosan 3. évad is lesz..
Ajánlom neked mgé a Sherlockot is.. szintén angol sorozat ha nem ismernéd.. a mozifilmtől 100x jobb.. :)
Megnéztem az eddigi két évadot és szerintem meg kanyarba sincs a filmhez, de nem rossz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. július 11., csütörtök 23:32

New Girlnek adj egy esélyt, szerintem nem fogod kaszálni.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 11., csütörtök 23:23

realistahuni írta: Nem igaz, hogy manapság nem tudok egy jó vígjátéksorozatot találni amin szétröhögöm a vakbelem, mint a FamGuynal vagy a TBBT-nél.
Friends, That '70s show. Hátha.. Egyébként a Communityvel én is így voltam, hogy vártam a nagy csodát és ahhoz képest koppanás. A 3. évad elején járok, de már kb féléve végeztem a 2.-al, szóval valószínűleg kasza lesz.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 11., csütörtök 23:19

Elkezdtem nézni a Communityt, mert nagyon sok jót olvastam róla.

Eddig megnéztem 7 részt, de mit mondjak, nem vagyok elájulva tőle.
Sokan írták, hogy jobb mint a TBBT, hát szerintem meg sem közelíti, a 7 rész során kb kétszer mosolyodtam el, a tbbt azért más ott majdnem minden résznél röhög egy jót az ember.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ráadásul tele van idegesítő és erőltetett dolgokkal mint a láwsztori Britta és Jeff között. A szereplők közül egyedül Abed tud szórakoztatni kicsit Sheldonos a gyerek de a kulacsát nem hordozhatná a mesternek.

Nem igaz, hogy manapság nem tudok egy jó vígjátéksorozatot találni amin szétröhögöm a vakbelem, mint a FamGuynal vagy a TBBT-nél.
Love football, hate antifa.

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2013. július 11., csütörtök 19:16

A Vastrón, ahogy Martin elképzelte :)

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. július 11., csütörtök 17:39

soadroli írta:
Luthert nézi valaki? Csak 1 részen vagyok túl, idáig nemrossz.
Én 1nap alatt ledaráltam a 2évadát.. nagyon jó sorozat.. és hamarosan 3. évad is lesz..
Ajánlom neked mgé a Sherlockot is.. szintén angol sorozat ha nem ismernéd.. a mozifilmtől 100x jobb.. :)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 11., csütörtök 13:54

Legfrissebb KMPlayer. B-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. július 11., csütörtök 11:15

Reaper's Scythe írta:Nem akarok váltani, a szívemhez nőtt már a BSPlayer :D
Annó én is így voltam, de rájöttem, hogy a VLC sokkal jobb :D
Luthert nézi valaki? Csak 1 részen vagyok túl, idáig nemrossz.
Kép

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. július 11., csütörtök 9:48

[quote=]"Reaper's Scythe"Under the Dome [/quote]

Hogy ott mennyire idegesít kb minden karakter azt leírni nem lehet... :cens: :cens:
Egyedül a madárijesztő srác nem... Pedig nagy reményekkel kezdtem neki,de szerintem kasza lesz ha a 4. rész azt hozza amit az eddigiek... :angry:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. július 10., szerda 14:08

Kösz :mrgreen: A legújabb verzió van, fent van minden kodek és így is szar :( Nem akarok váltani, a szívemhez nőtt már a BSPlayer :D

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 10., szerda 13:56

Reaper's Scythe írta:BS Playerrel nézek sorozatot már elég régóta és az lenne a problémám, hogy ha teljes méretbe kirakom, amit éppen nézek, akkor akad, ugrál a kép, ha viszont nem teljes méretben van, akkor semmi gond nincs. Eddig is ezzel a programmal néztem a sorozatokat/filmeket és eddig nem volt ilyen probléma. Igazából eddig csak az Under the Dome című sorozatnál jelentkezett. Ha valaki tud megoldást erre, akkor azt megköszönném. Elég gázos így nézni, mert hiába húzom szét teljesen az ablakot, mégsem ugyanaz, mint teljes képernyőn.
Megoldás: VLC Player :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 10., szerda 13:48

ilyen már nekem is volt. és nem tudom hogy csináltam meg, de már nincs. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

szívesen. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. július 10., szerda 13:47

BS Playerrel nézek sorozatot már elég régóta és az lenne a problémám, hogy ha teljes méretbe kirakom, amit éppen nézek, akkor akad, ugrál a kép, ha viszont nem teljes méretben van, akkor semmi gond nincs. Eddig is ezzel a programmal néztem a sorozatokat/filmeket és eddig nem volt ilyen probléma. Igazából eddig csak az Under the Dome című sorozatnál jelentkezett. Ha valaki tud megoldást erre, akkor azt megköszönném. Elég gázos így nézni, mert hiába húzom szét teljesen az ablakot, mégsem ugyanaz, mint teljes képernyőn.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. július 10., szerda 0:40

ericco írta:Dexter S08E02

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tuti nem a nyanya lesz a gyilkos, és remélem az évad végéig életben marad. Az előző évadban már elkaszáltak egy fasza karaktert idő előtt (az orosz maffiózóra gondolok).
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!IMDb-n meg tudod nézni, hogy hány részben fog szerepelni. Én már megtettem :D
Kép

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. július 10., szerda 0:21

Dexter S08E02

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem viszont az öreg lesz.. azon se lepődnék meg ha még lenne egy pszichopata bűntársa akit ő kezelt a múltban..(ez megmagyarázná h akasztották fel Sussmant arra a kampóra)
Az utolsó részre meg valami olyasmit tudok elképzelni, hogy amikor a mamit döfi le, a rendőrség rányit.. és itt vége... nyitottan hagynák a végét.. és még egy utolsó kis jelenetbe egy olyasmire vevő lennék h Harrison 5-7év mulva.. állatokat gyilkol pl.. és már megvan alapozva egy új sorozat is a jövőre..

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 9., kedd 23:25

Dexter S08E02

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tuti nem a nyanya lesz a gyilkos, és remélem az évad végéig életben marad. Az előző évadban már elkaszáltak egy fasza karaktert idő előtt (az orosz maffiózóra gondolok).
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég