Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. április 28., kedd 16:52

Neki leginkább a sérülések vágták tönkre a karrierjét. Persze, megy a susmus, hogy ő buktatta meg Sloant, de utána olyan hírek is voltak, hogy Sloan lehet a Nets edzője is akár. :lol: Szerintem a rivaldafénnyel sem volt gond nála, pl első Netses félévében is korrekt volt, meg nem véletlenül tolt ő 20-10-es évet. Szerencsétlen ember lépni nem tud, térdei, bokái tropára mentek. Néztem a meccs utáni interjúkat, ott mondta hogy a meccs előtti dobóedzésen még nem volt biztos abban, hogy tud játszani a meccsen. :lol: Csak aztán dolgozott az adrenalin.
Nyilván nincs olyan a sportban, hogy "ha", de ha őt elkerülték volna a sérülések szvsz CP szintjén nyomná. Nem véletlenül csapták meg rendre a csapatai Pault, illetve azért a Utahban voltak korrekt playoff szériái. Csak azért úgy nem lehet nagy PO menetelést nyomni, hogy D-Will után Boozer a legjobb játékosod. :lol:
Most gyorsan kikerestem. 18/10-es évet játszó irányítók névsora.
Persze WS-ben CP eléggé jó volt, de egy olyan Hornetsben, ahol azt csinált amit akart konkrétan, és első körön egyszer se jutottak túl.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. április 28., kedd 16:20

deron williamszel annyi baj van csak, hogy edzőbuktató játékos, és hiába van meg minden adotssága, ő ezt munkának tekinti, semmi többnek.
persze meg lehet érteni, neki pl a család fontosabb.
azonkívül köztudott, hogy nem akar a netsben játszani, túl nagy a nyomás new yorkban, neki kisebb hely kell, monnyuk egy pacers vagy oklahoma, ahol nincs 0-24-ben reflektorfény.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. április 28., kedd 16:11

Anthony írta: Miért reméled, hogy az orosz milliárdáros összevásárolt csapata kiejtse a szimpatikus kosárlabdát játszó, a "semmiből" alapszakaszt nyerő Atlantát? Legalábbis én valahogy így látom a két csapatot.
Kosárlabdában ilyen nincs hogy az egyik csapatnak jobbak a lehetőségei egy milliárdos miatt, mindenkinek ugyanazok a lehetőségei fizetés szempontjából a sapka miatt. D-Will meg az egyik kedvenc játékosom, így egyértelműen nekik szurkolok. Amúgy nem te vagy az, aki Hámesznek szurkol csak, nem csapatnak? :lol: Mert ha igen, akkor ez elég vicces kérdés. :lol:
PEEtör írta: A Jazzben anno lazán top 5 PG-k közt tartották számon.
Volt az az időszak, amikor a legtöbb komolyabb szakértő top2-ként számolt vele. Nash MVP korszaka után volt Deron és CP, ők voltak a top 2 irányítók.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 28., kedd 13:30

Én úgy látom, hogy az egyik csapatnak van szíve, a másiknak meg nincs. Már az elejétől látszik, de hazai pályán hatványozottan kijött ez. Elég szar matchup ez a Hawksnak, bár Korver sem fog mindig így hajigálni, de most teljesen fifty-fifty a párharc, nem csak az állás miatt.
Sok külföldi vélemény azon van, hogy az Atlantának nagyon feküdt a viszonylagos underdog szerep, de az AS szünet óta fokozatosan eltűnt ez, és nem tudnak a favorit szereppel mit kezdeni.
Ez a DWill meg jó kis spíler, képzelem milyen lehetett volna ha nincsenek sérülései.
A Jazzben anno lazán top 5 PG-k közt tartották számon.

Most Conley kidőlésével a Blazers párharc is tartogathat meglepit. Bár kellett egy brutális negyedik negyed a Portlandtől és ezt idegenben pláne nem engedhetik emg, de a statokat elnézve Lillardnak nagyon feküdt az, hogy nem Conley ellen kellett mennie, és a Griz még nem is dobott különösen rosszul (Calathes megint mit csinált :lol: ).
Aldridge most csendesebb volt, de ha mind ő, mind Lillard képes úgy játszani, ahogy tudnak, akkor lehet még keresnivalójuk.
Love sokat mozog a triplavonal környékén
Hát Love már nem sokat fog mozogni ott. :ike: Nagyon megnézném a Bulls-Cavs-et így, remélem nem köpnek bele a Szarvasok.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. április 28., kedd 10:53

Zsombor írta:Remélem meglepetést okoz a Brooklyn és kiejtik Deronék a Hawkst.
Miért reméled, hogy az orosz milliárdáros összevásárolt csapata kiejtse a szimpatikus kosárlabdát játszó, a "semmiből" alapszakaszt nyerő Atlantát? Legalábbis én valahogy így látom a két csapatot.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 28., kedd 10:23

Megnézten Q4-et meg az OT-t, faca kis meccs volt, Atlantát mintha kicserélték volna a PO-ra. Igazából Threezuson kívül egyiket sem sajnálnám, szóval remélem lesz G7 itt is :mrgreen: Ez a DWill meg jó kis spíler, képzelem milyen lehetett volna ha nincsenek sérülései.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. április 28., kedd 3:45

Hát ez a Nets-Hawks hatalmas meccs volt. Előbb D-Will gurít egy 16 pont 3 asszisztos negyedik negyedet, hogy aztán majdnem elmenjen rajta az utolsó másodpercekben. Majd a hosszabbításban csak a legvégén szerzett pontokat büntetőből, addig Lopez, JJ, Young, Bogdanovic parádés kosarakat dobtak, és szinte mindegyik Atlanta pontokra érkeztek válaszul, akik ismét parádésan játszották meg rendre a labdát. Ez egy igazi PO csata volt. Remélem meglepetést okoz a Brooklyn és kiejtik Deronék a Hawkst.

Közben meg szarban a Bulls...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. április 26., vasárnap 2:49

Bucks nagyon megérdemelte ezt, bár ezzel a buzerrel azért szerencséjük is volt.
Rose gyenge egész meccsen, utolsó 2 percben zseniális. Aztán mikor már csak le kell pörgetni a támadóidőt majd dobni, egy isonál eladja a labdát, majd az inboundnál elalszik és Bayless róla dobja.
Ez a széria rávilágít amúgy, hogy Thibodeau-nak miért kell távoznia a Bullstól ha nem húzzák be a bajnokságot. Kidd a végén azzal a parádés időkérésével(meg persze Dudley rutinjával és nagy passzával) felülmúlta Thibst.
Félelmetes, hogy mennyire makacs és képtelen belátni a hibáit. Mirotic 2 napja még járni se nagyon tudott elvileg. Erre berakja a legutóbb extrát hozó Snell helyére. Az egy dolog, hogy Threekola jóval jobb képességű és tehetségesebb mint Snell, de egy gyakorlatilag lefutott párharcnál ezt mi az istennek csinálja, kockáztatja a montenegrói sérülését azt nem is értem.
Maradva a Real nevelésnél: fel nem foghatom, hogy képes még mindig hármasban játszatni. Még nem ütötte le a srác a labdát az NBA-ben, már akkor tudni lehetett, hogy hármas poszton esélytelen lesz. Lábbal nem tudja felvenni a versenyt a kiscsatárokkal, ugyanakkor stretch 4-nak jó/kiváló lesz. Erre hiába kapja az öreg a cáfolatot folyamatosan az arcába az idény folyamán, csak azért is erőlteti Gibsonnal és Noahval/Gasollal egyszerre a pályán. Hihetetlenül amatőr dolog ez.
Aztán persze jön a szokásos perc kérdés, ami amúgy ma jó volt, de pl a 2. meccsen Butler 46 percet kapott...
Félreértés ne essék nagyon jó edző Thibodeau, de a folyamatos makacssága azért már egészen nevetséges. Képtelen azokat a hibáit kijavítani, amiket én, mezei NBA néző is észreveszek. Ezeken pedig párharcok múlhatnak.
Most ha jön a Cavs elleni széria(hacsak nem ír történelmet a Bucks vagy a Celtics), akkor ott lesz pont Mirotic, akire nagy szükség lehet stretch 4-ként Love miatt. Love sokat mozog a triplavonal környékén, Nikola sokkal inkább fel tudja venni a lépést mint mondjuk Gibson, ugyanakkor támadóoldalon is hatalmas előnyt fog ez jelenteni, hogy gyakorlatilag a Cavs saját fegyverét alkalmazhatják a "Lovagokon". Remélem ez leesik a Bulls edzőjének is időben, miután LeBron ötödszörre csapja be Miroticot egy félidőn belül. Apropó, talán pont a korábban említett Snell lehetne a megoldás LeBronra. Nyilván rajta is át fog jutni James, de ő megkeserítheti egy picit az életét.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 25., szombat 23:51

Na, Hawks cumizott egyet, 35.6%-kal dobtak, Threezus 0/5 tripla. Férfias.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 25., szombat 17:07

Leonard azzal a lendülettel, ahogy megkapta a DPOY-t, összetett egy olyan elképesztő meccset, hogy öröm volt nézni.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 25., szombat 10:47

Védekezés az csúcson volt azon a meccsen, gyanítom a Spurs ellen egy ilyen nem lesz elég.
Bár még hivatalosan nem estek ki, de így előre Clipperst sajnálom kicsit, igazából csak azért, mert Houstonnal izgalmas bulit csaphattak volna.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. április 25., szombat 10:02

na az mvp robbantott végre a po-ba is. ez komoly este volt tőle. :)
és akkor mostmár egyre valószínűbb egy újabb texasi derbi..

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. április 24., péntek 13:27

Én is a GSW-Bulls sikerekért szorítok. Amúgy nagyon jó látni, hogy Rose kezdi visszanyerni a régi formáját. Remélem szerencsétlen fickót elkerülik a sérülések ezentúl.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 24., péntek 13:16

Ma reggel néztem én is, mondjuk csak második félidőt, de kikapcsoltam direkt a show score-t, hát jól tettem. :ozil:

Amúgy számomra végtelenül szimpatikus banda ez a GSW (Curry, Clay főleg), mellettük még a Bulls sikereiért szorítok a PO-ban.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 24., péntek 13:11

Úgy értem haza, hogy volt szerencsém megnézni az NBA PO történetének 3. legnagyobb fordítását, 20 pontról mentette OT-re a negyedik negyedben a Warriors, Curry buzzer hármassal. Aztán Curry folytatta, ahol abbahagyta a hosszabbításban, 3-0 a Warriorsnak.
MVP zsebben.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 23., csütörtök 13:13

Rohadék facebookot mindig kiiktattam NFL után, most NBA-vel is óvatos voltam, már szedem le a Clips meccset, erre nem belefutok az eredménybe? :cens: :vivo: :-@
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 22., szerda 20:44

Enrique írta:Na csak kirúgták Brookst, innentől szerintem sokan kis túlzással előre odaadják a jövő évi gyűrűt a csapatnak.
Kíváncsi leszek.
Hát, tekintve, hogy vele, és Durant illetve Ibaka nélkül is majdnem bejutottak, velük és egy új edzővel simán contenderek.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. április 22., szerda 20:11

Na csak kirúgták Brookst, innentől szerintem sokan kis túlzással előre odaadják a jövő évi gyűrűt a csapatnak.
Kíváncsi leszek.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 22., szerda 13:25

Galacticos írta:
Zsombor írta:Következő körben már mindegy lesz Hardennek, kiesésnél lényegtelen hogy játszol. :mrgreen:
Ha hozza magát megnehezitheti a spurst eletet. :D
*flippers


Egy Dunk contestet megnéznék.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. április 22., szerda 13:21

Zsombor írta:Következő körben már mindegy lesz Hardennek, kiesésnél lényegtelen hogy játszol. :mrgreen:
Ha hozza magát megnehezitheti a spurst eletet. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég