Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 28., csütörtök 23:43

Zsombor írta: Hát kívánom neki, hogy sokszor élje meg ezt az érzést ugyanígy.
Isten ments! Nem bírnám ki, ha még egyszer eddig jutnának. :lol:

Amúgy én a Cavsnek szorítok, nem bírom a Dubsot, Uncle Drew viszont az egyik kedvencem, na meg szeretem látni, ahogy a szemem előtt írják a történelmet, 'szal hajrá LeBron! Bár őt sem bírom. :lol:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 28., csütörtök 22:57

Na, a Bulls megtette az első lépést a bajnokcsapat építésének útján. Jeff Van Gundy mint Pels edző és GM egyben? Yes please.
Howard meg mindig meg tud lepni a marhaságaival. Ő úgy érzi bajnok lett. Hát kívánom neki, hogy sokszor élje meg ezt az érzést ugyanígy.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 28., csütörtök 10:10

A kis Curry :lol: :lol: :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 28., csütörtök 9:43

Hát igen, én is nagyon szurkolok a Warrioroknak.

Legalább az NBA-t nyerje meg egy olyan csapat, akinek szurkolok, ha már fociban se a BL-t, sem egyik nagy bajnokságot nem szimpatikus csapat nyeri :angry:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 28., csütörtök 9:18

Harden még a zakónál is nba rekordot dönt. #respect

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 27., szerda 16:39

Az is kérdés lesz Korver milyen állapotban lesz a műtét után, fel tud-e épülni teljesen. Teague-et meg akár cserélheti is a Hawks, Schröder egyre jobb, bevállalhatják a váltást szvsz.
Azt meg nagyon remélem, hogy Curryék felmossák a parkettát JR-ékkal. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy 4-szer kikapjon a Dubs. Kerrben is bízok, mikor szorult helyzetbe kerültek a Macik ellen, akkor volt az a nagy húzása, hogy Allenre magasembert állítottak, bár remélem itt játszhatják majd a szokásos játékukat és behúzzák a bajnokságot. Nagyon megérdemelnék.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 27., szerda 16:34

2015 Hawks: Started 49-12. Finished 19-18.
2014 Pacers: Started 46-13. Finished 20-22.

Teague nyámnyila üzemmódja volt az egyik legnagyobb baja a Hawks-nak, mintha teljesen elvesztette volna aggreszivitását a PO-ra. A másik meg, hogy ilyen lepattanózással csoda, hogy eddig eljutottak.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 27., szerda 16:33

Zsombor írta:Sajnos már első körben lehetett látni, hogy kevés ez a Hawks, nem gondoltam volna, hogy így összeesnek PO-ra, de persze ez már teljesen más kávéház. Az volt a durva, hogy Korvert hogy kicsinálták. Alapszakaszban úgy voltak vele, hogy dobálja csak a tripláit, de rájátszásban esélye sem volt.
jaja.
de ez valahol szerintem várható volt hogy a nagyobb nyomás mellett meg ahogy készülnek belőlük akkor korver 50%a jelentősen csokkenni fog.

én inkább korverre a kovetkező szezonban leszek kíváncsi, hogy ezt a 50%korulit tudja e mégegyszer hozni. :)

én azon szakadok hogyha a cavs behúzza a nagydontot akkor jr-nak előbb lesz gyűrűje mint melonak. :lol: :lol: vagyis inkább úgy mondom hogy neki lesz. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2015. május 27., szerda 16:34-kor.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 27., szerda 16:25

Sajnos már első körben lehetett látni, hogy kevés ez a Hawks, nem gondoltam volna, hogy így összeesnek PO-ra, de persze ez már teljesen más kávéház. Az volt a durva, hogy Korvert hogy kicsinálták. Alapszakaszban úgy voltak vele, hogy dobálja csak a tripláit, de rájátszásban esélye sem volt.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 27., szerda 10:37

Anthony írta:A Hawksnak az a nagy baja, hogy nincsen nekik franchise playerük. Nézzük már meg a többieket: LeBron-Irving, Howard-Harden, Curry-Thompson, hol tudna ezekkel versenyezni az Atlanta?
Ja.
Remélem Bulls új edzője beválik, Miami még utoljára összekapja magát, aztán legalább 1-2 csapat tradeel meg draftol értelmesen. Knicksnél is lesz hely a sapka alatt most, remélem értelmesen töltik ki PJ-ék.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 27., szerda 10:26

nmate írta:Irgalmatlan gyenge ez a kelet. Hawks is szégyen.
Tényleg gyenge a Kelet, pedig azt hittem legalább a top4 csapat tud valamit...

A Hawksnak az a nagy baja, hogy nincsen nekik franchise playerük. Nézzük már meg a többieket: LeBron-Irving, Howard-Harden, Curry-Thompson, hol tudna ezekkel versenyezni az Atlanta?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 27., szerda 9:49

Irgalmatlan gyenge ez a kelet. Hawks is szégyen.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 27., szerda 0:54

hehétől a link közvetett módon. :mrgreen: kicseszett idióta amerikaiak :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 26., kedd 18:47

ez tényleg csúnya volt.
de egész meccsen húzták a mezét, cibálták, lokdosték.. de ki kellett volna állítani.

nagyon remélem hogy nem változtatják meg végül és játszhat az otodik meccsen mert nélküle az tényleg totál esélytelen lenne.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 26., kedd 18:44

Korrekt gyerek ez a Howard. Ja nem.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 26., kedd 5:48

Zsombor írta:Mondjuk ebben a Dubsban nem tudom mi az unszimpatikus. :lol: Fiatal, korrekt rookie edző, a liga legjobb közönsége előtt a leglátványosabban játszó csapat, ahol mindenki tűzbe menne egymásért, ahol egy nemrég még all-star játékos egész szezonban alig kapott lehetőséget és el tudta ezt fogadni, mindenki tudta a szerepét, nem volt széthúzás. Dióhéjban ennyi.

Btw alig várom, hogy Draymondot ráküldjék Hámeszre. Az szép csata lesz.
Tul szep, tul jo.
Van olyan h egyszeruen nem szimpi valami vagy valaki. :)
Na kozben megvan a szepites, harden po career high. Oaklendben is nyerni kene egyet. :D

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 25., hétfő 14:28

Btw ezt a Dellavedovát remélem Ezeli a döntőben visszarugdossa Ausztráliába. Hihetetlen milyen patkány a forma.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 25., hétfő 12:03

Mondjuk ebben a Dubsban nem tudom mi az unszimpatikus. :lol: Fiatal, korrekt rookie edző, a liga legjobb közönsége előtt a leglátványosabban játszó csapat, ahol mindenki tűzbe menne egymásért, ahol egy nemrég még all-star játékos egész szezonban alig kapott lehetőséget és el tudta ezt fogadni, mindenki tudta a szerepét, nem volt széthúzás. Dióhéjban ennyi.

Btw alig várom, hogy Draymondot ráküldjék Hámeszre. Az szép csata lesz.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 25., hétfő 9:33

Anthony írta:Jelen állás szerint meg is fogják szerintem, nem tudom a Cavsból ki fogja limitálni Curryt? Úgy nézem LeBron lesz a döntők lúzere, ez valami 5-ből 2 lesz, nem valami fényes :D
Mar most 5bol 2 a merlege :D
En amugy a cavsnek fogok szurkolni a dontoben. Bar a po elejen azt se akartam h james hazaterese legyen meseszeru de inkabb mint a gsw.
Valahogy nekem sosem voltak szimpatikusak igoudalan kivul. Curry "tul jo fius" nekem vagy ndm tom.
Ami meg a ket focsoportdontot illeti.. nevetseges. Amugy ha nyugatrol a clippers kerul be ket 7 meccses tovabbjutassal, es ennyi jatekperccel a kezdoik lababan ok se tudtak vna nagyobb ellenallast kifejteni. Az elso ket meccs lett elbaszva.. na mindegy, jo szezon volt.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 25., hétfő 8:47

Nem tom, nekem úgy tűnik jól védekezik ez a Cavs is, Lebron pedig bár nem túl hatékony, ő is jó formában van. Szoros lesz az, de remélem GSW nyer azért.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég