Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 10., szerda 9:15

Amúgy Lebron természetfeletti. Ha kitart ez a teljesítménye, nagyon megérdemli, bármennyire is rühellem a "King" képét.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 10., szerda 9:09

Mennyit számít a motiváció. LeBron megöli az egész csapatot ha nem nyernek, szerintem ez elég világosan a tudtukra lett adva :mrgreen:
A GSW egy kicsit megroppant a döntő súlya alatt, de Curry kezdi összeszedni magát.
A G4 kulcs lesz, ha ott nyer a Cavs jó eséllyel vége, ha ki tudnak egyenlíteni, akkor még bármi lehet.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 10., szerda 9:01

Ha a következőt bukja a Cavs, oda a lendület, akkor a végük.
GSW meg nagyon nyomorék volt abban a 3. negyedben, nulla.

Tuti nézős G4 lesz.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 10., szerda 8:11

következő sorsdöntő lehet, nem gondoltam volna.
thompson mondjuk jól kibaszott lebronnal, mikor kiszedte a tiszta kosarát. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Tjacks
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2015. június 10., szerda 5:50

Egy nagyon jó negyed, kevés. Le a kalappal cavs elött, küzdeni akarásból IS jeles!

Tjacks
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2015. június 10., szerda 4:52

Cavs játékosok ma nagyon elhiszik....jó meccs, curry azt sem tudja milyen rendezvényen van, pedig inkább nekik szorítok.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 10., szerda 1:19

Mibe ma JR eldobja az agyát? :mrgreen:

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. június 9., kedd 9:19

az oké, de azért csak tripla-duplázott :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. június 9., kedd 9:08

sucre írta:Azért óvatosan ezekkel a "még egy ilyen napja nem lesz" kijelentésekkel. Az első meccs után lebronra is ezt mondtátok, aztán láttuk, mi lett belőle. :mrgreen:
Azt mondtuk (legalabbis en) h nem fog minden meccsen igy jatszani es ez is keves volt meg ugyis h irving volt es szallitotta a pontokat.
A liga legjobb jatekosatol meg nem akkora szam h 35 kiserletbol dob 39 pontot. Persze ezt kell csinalni, ezvaz egyetlen egy eselye a cavsnek.
De remelem vegig hozza ezt es bajnok lesz. :D

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. június 9., kedd 8:42

Azért óvatosan ezekkel a "még egy ilyen napja nem lesz" kijelentésekkel. Az első meccs után lebronra is ezt mondtátok, aztán láttuk, mi lett belőle. :mrgreen:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 9., kedd 1:38

Zsombor írta:Igaz elit szinten védekezik a Cavs, de ennek azért nem feltétlenül van köze hozzá.
Nem írtam egy szóval se, hogy nincs közé hozzá. Szerintem a "nem feltétlenül" ebben a kontextusban egy olyan szókapcsolat, amely arra utal, hogy a Cavs védekezése is befolyásolta, de nem ez az egyetlen ok arra, hogy 5/25-tel dobálják az uncontested helyzeteket. Szerintem.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 9., kedd 1:18

Nem kell magyarázgatni, hidd el, én az aktuális mondatodra reagáltam, amiben azt állítod -kisarkítom-, hogy csak a Fiastyúk hetedik csillagának relatíve elmozdult helyzete által okozott Hold-árapály utáni légmozgásban megbolondult pillangó miatt lőttek így gsw játékosok.

Pedig, nagy valószínűséggel, ez nem így van. Ezek a játékosok általában álmukból felkeltve is hozzák az átlagukat, és bár -persze- bármikor besikerülhet egy off nap bármelyiküknek a számok törvényei miatt, de az, hogy nem egy, nem kettő, nem három játékosuk, hanem Klayen kívül az egész csapat együtt, kollektíve homályon volt csak azért, mert rossz lábbal keltek fel, az igen vad feltételezés.
Valamint pont emiatt is sokkal nagyobb az esélye annak, hogy a védekezés játszotta a szerepet ebben. Az ilyen játékosoknak az, hogy bemegy-e a tiszta dobás, sima pszichológiai tényezőn alapul, ha ott nem oké valami, akkor ez az eredménye.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 9., kedd 1:05

Nem tudom mit magyarázzak azon, hogy a liga legjobban dobó csapata Thompson kivételével a huszonöt tiszta dobóhelyzetből csak ötször talált be. Ez gondolom nem csak Curryt fedi le. Ilyenből több nem valószínű, hogy lesz. Amúgy meg Killavedova ide vagy oda, a liga történelmének legjobb shootere nem fog még egyszer 2/15-tel dobni triplát. Ezeket a meccs megnézése nélkül is el lehet mondani.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 9., kedd 0:59

Igaz elit szinten védekezik a Cavs, de ennek azért nem feltétlenül van köze hozzá.
Ha jól sejtem, még mindig nem láttad a meccset. Dellavedova teljesen tönkretette Curryt, az MVP-t, hazai pályán. Curry olyan szinten frusztrált volt, hogy amikor "véletlenül" viszonylag open-shot helyzethez jutott, laza homályt dobott.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 9., kedd 0:48

Zach Lowe a 2. meccsről, szokásos magas színvonal
Amúgy abban is biztos vagyok, hogy Adams kitalál valami változtatást a védőoldalon, továbbá nem lepődnék meg, ha többet lenne fen a super small-bal ötös. Itt már nagyon sok múlik az edzőkön is.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. június 9., kedd 0:43

Igazad van, attol meg valoban lehet blowout. Es lehet lesz is.
Es abba is h ez a pofon meg idobe jott, a gsw szempontjabol, boven van meg lehetoseguk javitani es visszavenni a palyaelonyt.
De szerintem fog meg a cavs meccset nyerni. Es ha az a kovi ket clevelandi kozul az elso lesz akkor meleg lehet a pite a warriorsnak nagyon.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 9., kedd 0:38

Én nem vonom kétségbe egyáltalán. Blatt egy elég korrekt edző, pedig nem semmi köpködést kapott a szezon elején/közepén. Ez a pace lassító téma is elég patent ötlet, mondjuk azon nem lepődök meg, hogy jól meccseli a szitukat, mikor tavaly egy szerényebb erőket képviselő Maccabit irányítva úgy feltörölte a padlót taktikailag Lasoval ahogy az a nagykönyvben meg van írva, vagy ahogy az oroszokat is irányította, de azt nem tudtam, hogy erre is lehet számítani tőle.
Én továbbra is úgy gondolom, hogy innen sima lesz a döntő, nem tudom elképzelni, hogy a liga legjobban dobó csapata megint képes legyen egy játékost leszámítva 5/25-tel tüzelni uncontested dobásoknál. Igaz elit szinten védekezik a Cavs, de ennek azért nem feltétlenül van köze hozzá.
Az a blowout meg a következő meccsen fog jönni. Itt még előbb jött a Dubsnak a reality check mint a MAcik ellen, ott 2-1-nél eszméltek, szerintem itt már most le fog esni hogy nincs még megnyerve a döntő.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. június 9., kedd 0:25

Zsombor írta:Jaja, erre gondoltam, köszi. Tökéletes ötlet, eddig a kivitelezés is patent. Mondjuk ahogy olvastam Kerr is szépen kivette Mozgovot a super small-ball-lal.
Warriors not named Klay Thompson were 5-of-25 on uncontested shots in Game 2. Ez meg azért kemény. Ilyen nem hinném hogy lesz még egyszer.
ezt nezd Zsombor.
Beszeltuk ugye h engem nem fog meg a gsw. :D de ez amit most jatszik a cavs, h szinte total eselytelenek, full levannak irva de megis foggal korommel kuzdenek es ott vannak 2 meccs alatt ket hosszabbitasos meccset jatszottak az nba idei legjobb csapata ellen. Szoval ez nekem baromi szimpi.


Hat ha ezt igy behuzzak valahogy hogy lebron folyamat 30+ felett kiserletezik (ha nincs hosszabbitas nyilvan kevesebb dobas, marpedig nem lesz mindig) es o rangatja a csapatot akk ez tenyleg all time top teljesitmeny lesz. Azt az extra motivaciot meg remelem a donto utan elrajulja h mi volt. :D
Bar en szinte biztos voltam benne a donto elott h lesz itt legalabb 1 blowout amikor curryek szarba nyulnak elotte.. most mar nem vagyok benne biztos. Nem dobalnak triplakat annyira uresen, nagyon jo d oldalon a cavs.

Nagyon varom a clevelandi meccseket. :)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 8., hétfő 18:45

Jaja, erre gondoltam, köszi. Tökéletes ötlet, eddig a kivitelezés is patent. Mondjuk ahogy olvastam Kerr is szépen kivette Mozgovot a super small-ball-lal.
Warriors not named Klay Thompson were 5-of-25 on uncontested shots in Game 2. Ez meg azért kemény. Ilyen nem hinném hogy lesz még egyszer.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. június 8., hétfő 18:10

Zsombor írta:Nem lesz időm visszanezni szóval valaki válaszoljon pls. Megint ment a sok pace lassito iso? Mert ha igen akkor Blatt eddig veri Kerrt.
Phuuu.
Az megfelelo valasz h szaniszlo csaba azt mondta a vegen h a cavs olyan mint egy tipikus olasz csapat aki vezet 1-0ra es mar az eg vilagon semmit nem akar csak hogy menjen az ido.
Rengeteg olyan tamadas volt h lebron leszedte a pattanot d oldalon aztan lassan felvitte, pattogtatott amig 5mp maradt a tamadoidobol es v elvallalta emberrol v utolso pillanatba kidobta triplara..

Es raadasul ami fujasokat itt a vegen nem fujtak be jamesnek.. foleg mikor igoudala utott oda a hosszabbitasba..
Dellavedova volt a nyeroember, pedig senkit nem seritett le. :D

Hat nem tudom, nekem ez amikor itt a legvegen a hosszabbitasba +2nel megszerezte a labdat a cavs aztan odadobtak jamesnek, pont vege lett a meccsnek es james csak foldhoz vagta a labdat. Hat a hideg kirazott komolyan. Ha megnyeri ezt a parharcot valahogy a cavs, akkor sztem ez a pillanat olyan lesz mint amikor iverson atlepte tyronn luet. 14ev utan is beszelnek rola, felelmetes.

James elott meg le a kalappal. Most tenyleg egyedul van a vilag ellen. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég