Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. április 22., szerda 13:12

A Lakers előbb adna Lovenak maxos szerződést. De az elég dinamikusan növekvő fizetési sapka miatt 2 év múlva minden fakezű max közeli szerződést fog kapni kis túlzással.

Következő körben már mindegy lesz Hardennek, kiesésnél lényegtelen hogy játszol. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. április 22., szerda 13:00

nmate írta:Belenéztem, Rondo botrányos volt. Ő mindenképp FA lesz? Ki adna neki komolyabb szerződést?
A lakers. :D
Harden meg tartogassa a bombaformat a kovetkezo korre. :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 22., szerda 12:34

Belenéztem, Rondo botrányos volt. Ő mindenképp FA lesz? Ki adna neki komolyabb szerződést?

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 22., szerda 12:08

Galacticos írta:Howard es Jsmith atment pusztitoba.
Mit lehoztak. :D
Nem gondoltam volna hogy nagyobb Harden extra nelkul 2-0 lesz. Innen mar nem szabad elbaszni.
Remelem ma a Clippers is elhuz 2-0ra. Bar nem tudom melyik csapat ellen lenne nehezebb, nyuzzak egymast het meccsig.
Howard sokat dobott rajtuk, és ez főleg meglátszik, amikor Harden offolja az estét. Végre van valaki rajta kívül a csapatban.
Harden-nek sokszor volt ez így, hogy csak a büntetőkböl, vagy a büntetők segítségével indul el a pontgyártásban, én ezért sem adnám neki az MVP-t. Mondjuk igazából Curry-nek sem, meg úgy un bloc senkinek, Westy volt a legközelebb hozzá nálam.

A Wiz-nek is nagyon jó meccs a Toronto, sima 4-gyel mennek tovább, Lowry csuklóra sérült egy kicsit.

Spurs szériára azt mondom most, hogy 7 meccs lesz, aztán ott teljesen 50-50 lesz a dolog. Persze, holnap okosabbak leszünk, ha elhozza valahogy a Spurs, akkor továbbmentek, de én nem érzem most bennük az erőt, illetve a Clips-ben igen. Ők majd elbalfaszkodják a hetediket, most még korai lenne. :mrgreen:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. április 22., szerda 11:57

Harden konkrétan egy fos volt ezalatt a 2 meccs alatt, csak kapja folyamatosan a büntetőket, ezét jut 20 pont fölé. A Mavsnek annyi, szétestek teljesen a Rondo-trade óta. Az is meglepő, hogy a Wiz elvitte mindkét torontoi meccset.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. április 22., szerda 9:18

Howard es Jsmith atment pusztitoba.
Mit lehoztak. :D
Nem gondoltam volna hogy nagyobb Harden extra nelkul 2-0 lesz. Innen mar nem szabad elbaszni.
Remelem ma a Clippers is elhuz 2-0ra. Bar nem tudom melyik csapat ellen lenne nehezebb, nyuzzak egymast het meccsig.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 17., péntek 11:29

Galacticos írta:meg az esti trash talkra is hogy kornél idén is mint két éve behúzza hogy a lac úgy lesz bajnok hogy mindegyik párharcot hetedik meccsen nyerik.
Azt mondja nála Lebron idén az mvp. Én nem vagyok egy Zach Lowe, de ez nem hinném, hogy jogos. :lol: Amúgy Curryt nagyon körbenyalták, meg persze ők is a Spurstől féltik picit a GSW-t.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. április 16., csütörtök 14:50

szerintem meg nyugat full megtippelhetetlen.
ha beverley és dmo nem esett volna ki, akkor meg mernék kockáztatni egy konferencia döntőt is. de így nagyon fog hiányozni, de ha meg a dallas elleni sikerülne akkor meg tony parker vagy chris paul... egyébként én brewertől sokat várok, és az első kör ígyis meglesz.
a hawks és a warriors szerintem nem lesz bajnok, a hawkst mondanám hogy konferencia döntőig se jut (bár azért ez mondjuk októberbe nem lett volna egy nagy kijelentés :D ) de ezen az ágon sikerülni fog nekik, az igazi keleti döntő nálam inkább a cavs-bulls lesz a második körbe.
jó ez a warriors is nagyon, de azért egy rutinos spurs szerintem megfoghatja őket, nyugaton más nem nagyon. houstonban még bíznék de hát így bev nélkül.. ráadásul ugye periméteren thompson meg curry ellen. :lol: így nincs miről beszélni.
még a spurs-clippersre nagyon kíváncsi leszek hogy rivers és pop mit fognak egymással kezdeni, meg az esti trash talkra is hogy kornél idén is mint két éve behúzza hogy a lac úgy lesz bajnok hogy mindegyik párharcot hetedik meccsen nyerik. :lol:
ez a portland-memphis ez számomra meg totál érdektelen meccs. :)
és én nem akarok warriors bajnoki címet se, se újabb spurst, és jamest. :mrgreen:
a pelicans meg szimpatikus de sajnálom westbrookot, annyira nem csípem a tagot de mindenképp üde színfolt és megérdemelte volna hogy bejussanak a po-ba na mindegy, a pontkirály ő lett hogy bassza meg. :D

valami ilyesmit várok:

kelet:
hawks - nets: 4-2
raptors - wizards: 4-3
cavs - celtics: 4-0
bulls-bucks: 4-1

hawks - raptors: 4-2
cavs-bulls: 4-3

hawks - cavs: 1-4

nyugat:
warriors - pelicans: 4-0
trailblazers - grizzlies: 2-4
rockets - mavs: 4-2
clippers - spurs: 3-4

warriors - grizzlies: 4-1
rockets - spurs: 2-4

warriors - spurs: 2-4

nagydöntő:
spurs 6 meccsen a cavs ellen.
de inkább remélem félbeszakad és nem hirdetnek győztest. :D

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. április 16., csütörtök 12:46

Az hagyján hogy nincs Matthews, de Afflalo, McCollum, Batum és Kaman is sérültek/kisebb sérüléssel játszanak.

Tippjeim

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 16., csütörtök 12:27

Értem. Bár azért Portlandnél nem ártana egy Lillard top forma sem.
SA-LAC meccshez: én Spurstől továbbjutást várok, már csak rutin miatt, de azért a Clips hazai pályán remélem megnehezíti nekik rendesen.
Egyébként nagyon nevetnék, ha Cavs-Spurs döntő lenne és Hámesz megint cidázna :lol: Tuti depresszió :lol:

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. április 16., csütörtök 12:09

nmate írta:Houston, Memphis szerinted nem esélyesebb valamivel? Oké, hogy PO meg bár bármi történhet, de azért Portlandben hiányzik egy Wesley Matthews, Dallas meg nem úgy néz ki, mint akik megtalálták volna magukat.
A Houstonban nincs Beverley, Motiejunas, ők azért fontos elemei lettek volna a playoff rotációnak. Hardent kell megfogni az ellenfeleknek, ha pedig nem megy, akkor jöhet a hack-a-aktuális pályán lévő magas, szerintem ez megoldható feladat bármelyik nyugati playoff-csapatnak. A másik párharcban nincs Matthews, az persze hátrány, de én így is el tudom képzelni a Portland továbbjutást, de minimum szorossá fogják tenni a párharcot.
Hét meccset várok legalább az egyik, de inkább mindkét párharcban.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 16., csütörtök 11:51

Enrique írta:A másik három viszont megjósolhatatlan, egyedül a Spurs kiesése lepne meg, a többi csapat nagyjából egyenlő esélyekkel indul.
Houston, Memphis szerinted nem esélyesebb valamivel? Oké, hogy PO meg bár bármi történhet, de azért Portlandben hiányzik egy Wesley Matthews, Dallas meg nem úgy néz ki, mint akik megtalálták volna magukat.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. április 16., csütörtök 11:38

A keleti első kör nem lesz túl izgi, két nagyon sima és két szenvedős párharcot várok, igazán egyik sem mozgat meg.
Ellenben nyugat finom lesz, a Pels-nek én nem örülök annyira, Davis mondjuk megérdemli, de sokkal szívesebben néztem volna az OKC-t a brutál közönségükkel és egy hero Westbrookkal, így szerintem 4-0, 4-1-re lesimázza a Warriors.
A másik három viszont megjósolhatatlan, egyedül a Spurs kiesése lepne meg, a többi csapat nagyjából egyenlő esélyekkel indul.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 16., csütörtök 10:30

Warriors-Pelicans, Rockets-Mavs, Clips-Spurs, Blazers-Grizz
Hawks-Nets, Cavs-Celtics, Bulls-Bucks, Raps-Wiz

Kíváncsi leszek, én GSW-SA és Hawks-Cavs meccsekre tippelek a végén.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. április 11., szombat 13:15

Jaja, divízió győztesek előbb, aztán egymás elleni. Ami nyugaton most a helyzet, azzal kiegyeznék szívesen. :D

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. április 11., szombat 11:56

sucre írta: továbbá a Blazers-nek 0.646os a mérlege, de az utána lévő Clippersnek 0.677 :mrgreen:
Az meg abból adódhat,hogy a divisionok győztesei kiemelést kapnak,ha jól tudom. A 3 division győztese az első 4 helyen kap helyet.
De javítsatok ki ha tévedek, de úgy tudom valami ilyesmi a rendszer.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. április 11., szombat 11:41

sucre írta:mi számít akkor, ha pontosan ugyanaz a győzelmi százalék 2 csapat között? mert 3 meccsel a vége előtt látom, hogy az OKC és a Pelicans ugyanúgy áll...
továbbá a Blazers-nek 0.646os a mérlege, de az utána lévő Clippersnek 0.677 :mrgreen:
egymás elleni

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. április 11., szombat 11:19

mi számít akkor, ha pontosan ugyanaz a győzelmi százalék 2 csapat között? mert 3 meccsel a vége előtt látom, hogy az OKC és a Pelicans ugyanúgy áll...
továbbá a Blazers-nek 0.646os a mérlege, de az utána lévő Clippersnek 0.677 :mrgreen:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 2., csütörtök 21:51

Jézus-atya-úr-isten! Curry vs CP3.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. március 29., vasárnap 13:11

Lehet, hogy Love "benyelése" kell Westbrookhoz, de én ezt a stathuszár játékost nem akarom a Lakersben látni. Randle idejét elvenné csak. Remélem Kupchacknak lesz esze és nem vágja tönkre a jövőt azzal, hogy idén rámegy Rondora és Lovera.

A TOP3 cetli meg kurvára kell. Okafort vagy Townst draftolni kell és a jövő Lakersének alapja lehetne a Randle-Towns/Okafor palánk alatti duó.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég