Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 5., péntek 0:51

Ha valaki profi játékos, akkor nem szervez magának egy olyan műsort, amiben elmondja a döntését, majd bemutat az egykori csapatának. That's it. Ennek semmi köze a tudásához, játékához, amely megkérdőjelezhetetlenül az NBA legjobb játékosává teszi őt. Pusztán emberileg egy undorító döntést hozott. Mintha most az lenne(sucre te ezt úgy se érted :D ), hogy CR egy tévéműsort szervez, ahol megmondja, hogy viszlát Real, megyek a Chelseabe.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. június 5., péntek 0:45

Lebronnal a korites volt az egyedul megkerdojelezheto. Ezek profi jatekosok, a cimekre mennek, semmi undorito sincs ebben.
Szerintem szoros meccsek lesznek a dontoben, ez a 10 napos pihi is segített az izgalmakban. Felulok a Cavs vagonra, bar semmi bajom a gsw-vel es Curry irto szimpatikus.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 5., péntek 0:31

Én elismerem a tudását, nem írtam, hogy nem. Mondjuk nem tudom meddig lehet bírni azt a tempót, amit ő diktál. 30 felett van már.
Egy jó 7 meccsest amúgy megnéznék, Curry showval. Élmény nézni a faszit.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. június 5., péntek 0:24

nmate írta:
Galacticos írta:Na nem sokara kezdodik.
Varom mar, ezerszer inkabb es elobb ulok fel a clevelandi vonatra..
Jamestol latni akarok egy ultra aggressziv jatekot, es azt h vegig kezben tartja a torteneseket.
Remelem behuzza. :)

Amugy vilagi sztori lenne, hazateres elso szezonjaba gyuru..
Én nem tudok egy olyan csapatnak szorítani, ahol James játszik. Saját magát királynak nevezi, köpedelem.
Pedig JR meg Shump országos haverom.
En meg ezzel ugy vagyok h az arcoskodjon aki megteheti, o megteheti szerintem.
Ezert sem zavar h cr is nagykepu...a the decision mar mas tema.. de ez h nagykepu. Legyen. :D

Es fokent inkabb james mint curry.
Ja es meg valami, hiaba nagykepu de ezt a cavst james huzta oda ahol most van. Hiaba gyenge kelet, hiaba nincs boston, hiaba nem volt miami vagy indiana, ezt a clevelandet o egyedul vitte el a nagydontobe. Es ez nekem szimpatikus h ekkora leader, ma meg azt varon tole h alkalomattan ha kell, ha ezt kivanja meg a csapaterdek (azaz h nyerjenek mert itt mar mindegy hogy hogy csak nyerj) akkor jatsszon ugy mint anno a detroit elleni a 2007(?)-es detroit ellen mikor cavs utso asszem 28 pontjat o dobta..

Zsombor: semmi koze ennek a rockets elleni szeriahoz. Mar a po elott is irtam h nem akarom a spurst bajnokkent latni se jamest es se a gswt. Nem szimpatikusak na, most pl ha ez a cavs lehozna egy olyan nagydontot mint tavaly a sas es ugy nyernenek h egy percig nem lenne eselye a gsw-nek akkor nalad valtozna barmi is mert szepen jatszabak? Attol ugyanugy nem lennenek szimpatikusak. :D

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. június 5., péntek 0:19

nmate írta:
Galacticos írta:Na nem sokara kezdodik.
Varom mar, ezerszer inkabb es elobb ulok fel a clevelandi vonatra..
Jamestol latni akarok egy ultra aggressziv jatekot, es azt h vegig kezben tartja a torteneseket.
Remelem behuzza. :)

Amugy vilagi sztori lenne, hazateres elso szezonjaba gyuru..
Én nem tudok egy olyan csapatnak szorítani, ahol James játszik. Saját magát királynak nevezi, köpedelem.
Pedig JR meg Shump országos haverom.
Túl meseszerű a sztori, én szeretnék látni egy jó Irvinget aki meccsben van Curry-vel, szeretem a látványos játékosokat, párharcokat, na ők tudnak hozni olyat támadásban, hogy csuhajja..
Amúgy nekem sokkal jobban nézhető a GSW, mint a Cavs, akiknél ha Irving sérült, akkor megy a régi Cavs taktika, majd Lebron megoldja, vagy nem..

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 5., péntek 0:16

Értem hogy savanyú a szőlő amiért agyon lett verve a Rockets az NBA legjobb csapata által, de azt nem, hogy hogy lehet annak a játékosnak szurkolni, aki összeállt két másik all-starral(top10-es játékossal ha úgy tetszik) gyűrű reményében, szembeköpve a csapatát, egy kibaszottul nevetséges tévé műsor keretein belül meghirdetve ezt(nem tudom major sportokban volt-e ennél szánalmasabb, nevetségesebb és undorítóbb cselekmény). Persze, hazatért, meg szimpatikusabb a viselkedése is mint volt, de na. Ráadásul pont te Gala, mikor fociban is a kombinatív, szép játékot szereted nézni. Ez a Dubs pedig gyönyörűen játszik. Mellesleg csapni fogják a Clevelandet is.
Remélem az MVP megdobja a PO száz triplát. És kisöprik a picsába a Clevelandet.
#nojinx

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 4., csütörtök 23:57

Galacticos írta:Na nem sokara kezdodik.
Varom mar, ezerszer inkabb es elobb ulok fel a clevelandi vonatra..
Jamestol latni akarok egy ultra aggressziv jatekot, es azt h vegig kezben tartja a torteneseket.
Remelem behuzza. :)

Amugy vilagi sztori lenne, hazateres elso szezonjaba gyuru..
Én nem tudok egy olyan csapatnak szorítani, ahol James játszik. Saját magát királynak nevezi, köpedelem.
Pedig JR meg Shump országos haverom.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. június 4., csütörtök 23:55

Na nem sokara kezdodik.
Varom mar, ezerszer inkabb es elobb ulok fel a clevelandi vonatra..
Jamestol latni akarok egy ultra aggressziv jatekot, es azt h vegig kezben tartja a torteneseket.
Remelem behuzza. :)

Amugy vilagi sztori lenne, hazateres elso szezonjaba gyuru..

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. június 2., kedd 10:36

a támadás nem csak pontokról szól egy játékos esetében.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 2., kedd 10:32

Zsombor írta:Gentry a Pels új edzője, a döntő után aláír, addig ugye dolga van. Edzőként a lehető legjobb fit a csapat számára. Csak az a nyomorék Demps ne lenne.
Monte Poole (Comcast) jelentette, hogy Alvin Gentry viszonylag egyszerűen meggyőzte a New Orleans Pelicans vezetőségét, hogy ő kell a vezetőedzői posztra, azt bizonygatta ugyanis első interjúján, mennyire nincs kihasználva támadásban Anthony Davis. A tréner már az első beszélgetésre felkészülten, táblázatokkal, grafikonokkal érkezett, amelyeken ezt a teóriáját bizonyította. Davis egyébként meccsenként 36.1 perc alatt 24.4 pontot átlagolt 59.1%-os TS mutatóval.
WTF?
Mégis mit akar ez a Gentry, dobjon AD 40 pontot meccsenként, vagy mi? Egy emberes csapattal sokra fog menni...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 31., vasárnap 1:41

Gentry a Pels új edzője, a döntő után aláír, addig ugye dolga van. Edzőként a lehető legjobb fit a csapat számára. Csak az a nyomorék Demps ne lenne.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 31., vasárnap 0:43

Vicces, találtam közben pletykákat arról, hogy tényleg mehet Cousinsért a pick, meg mellé Hill és Swaggy P. Tudják mi a dolguk.
Amúgy meg, szarni kell a rookiekra. Wade és a Heat még nem egyezett meg. 1 évre betolnám a maxot neki. Egy jó Wade-Bryant backcourt. B-)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 29., péntek 21:47

Klay Thompson has been diagnosed with a concussion, according to Warriors. He won't return to court until he's cleared by league protocol.
Finom.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 29., péntek 21:27

Akkor jó, én szurkolok a New Orleansnak, bár JVG-ben nem vagyok biztos, elég régen edzősködött.

A Lakersről azt írják, hogy szinte biztos a 2 magas ember közül húznak majd. Náluk annyi pénz, és akkora piac van, hogy valamit biztosan összehoznak amilyen gyorsan csak lehet. Egy nagyobb név idén, egy jövőre, és máris másképp fest a dolog.

Love ezzel a sérüléssel kiesett a Lakers terveiből szerintem. Mondjuk az, hogy nélküle nagydöntőbe jutott a csapata az nekem azt mutatja, hogy mennyire súlytalan, pótolható ember ő.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 29., péntek 21:16

Anthony írta: Ez irónia, vagy utálod a Pelikánokat? :lol:
Komolyan gondoltam, nem ironizáltam. Jeff Van Gundyt egy kompetens személynek tartom, a Pels GM pedig egy hihetetlen idióta, a Holiday-Gordon-Evans trió eszméletlen túlfizetése korlátozza a lehetőségeket, hogy egy ütőképes, akár bajnokesélyes gárdát tudjanak felhúzni Davis köré. Én hiszek benne, hogyha JVG megkapná a lehetőséget, tudna ezen javítani.


Ami a Lakerst illeti. A front officenál voltak idióták, hogy egyáltalán ilyen szerződést kínáltak egyből Bryantnek. Én amúgy bizakodó vagyok. Az álmom az amúgy, hogy Cousinst elhozzuk a #2 pickért. Bár Randle és Cousins talán nem lenne olyan jó fit, de meg lehetne ezzel próbálkozni.
Amennyiben kihúzunk egy centert, akkor magasposztokon lehetne nyugodtan kísérletezni a következő évben Randlelel és a másik rookieval,de ez értelemszerűen hosszabb folyamat lenne, mintha valami veteránsztár jönne a #2 cetliért cserébe. Itt ugye az is hátrány, hogy pl 2016-ban ez nem túl csábító mondjuk egy Durantnek, szemben az első verzióval.
Amúgy ez egy elég komplex probléma, mert jelenleg én még DeAndre Jordannek is bedobnám a maxot ha guardot húzunk, a folyamatosan növekvő sapka miatt. De Loveot nem fizetném meg.
Ami biztos, hogy a következő 2 évben brutálisan elszállt fizetések lesznek és nem lepődnék meg ha kialakulnának újabb Big 3-k.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 29., péntek 20:45

Zsombor írta: Ha van igazság a kosárlabdában, akkor ezt Dubs fogja nyerni.
erre +1000
Zsombor írta: Jeff Van Gundy mint Pels edző és GM egyben? Yes please.
Ez irónia, vagy utálod a Pelikánokat? :lol:

A Lakers még egy darabig nem lesz erős, és ezt köszönhetik Kobenak. Kicsit olyan Casillas szitu. Kobe óriási ikon, sokszoros győztes, örök Laker, DE ő már évek óta csak az MJ és egyéb rekordokra hajt, és mind a természete mind a fizuja óriási visszatartó erő a megfelelő csapat kialakításában. Persze ha a big3 bejött volna Los Angelesben, akkor még nyerhettek volna valamit, de onnantól hogy az a projekt bukott Kobe többet árt, mint használ a csapatnak.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 29., péntek 17:16

https://www.youtube.com/watch?v=9PBk1O0Ce3Y
Érdemes csekkolni.

50-win teams eliminated in postseason career:
24 Kobe Bryant
20 Michael Jordan
18 Tim Duncan
13 Magic Johnson
10 Larry Bird
7 LeBron James(ebben benne van az idei Chicago és Atlanta ellen aratott győzelmek)
Btw festéken kívül 20%-kal dob Hámesz. Ez a kemény.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 29., péntek 1:43

Galacticos írta: Zsombor, te pedig remelem nem azert fujsz ennyire howardra mert ott hagyta los angelest. :mrgreen: :D
Azon már túltettem magamat jó ideje. Egyszerűen egy FGY, nagypofájú játékos. Igoudalával is mit csinált ma? Nevetséges ember, képtelen veszíteni.Ennyi a véleményem a felkokszolt majomról :lol: Arról nem is beszélve, hogy parádés lett volna szopni Howarddal. Se bajnokesélyes csapat, se pick, Hornets profilú franchiset nem akarok. Most talán látni a fényt a playoff felé. Nem ebben a szezonban persze, de a rövid távú szopással mi sokkal jobban járunk és jártunk, mintha most Howarddal bohóckodnánk nyugat 9-10. helyén.

Én meg azt kívánom, hogy söpörjék ki a Cavst a picsába, Love lépjen le(ne a Lakersbe), aztán maxolják ki a lovagok TT-t. :lol: Ha van igazság a kosárlabdában, akkor ezt Dubs fogja nyerni. Ha okos lesz Myers a nyáron, korszakos csapatot lehet belőlük kiépíteni.
Mondjuk nálam az is nagy plusz irányukban, hogy a Curry, Thompson, Barnes, Green négyes fogatot ők draftolták. Nem semmi. Szóval semmi köze a jó fiúhoz. Szívesebben nézem a Splash brothers tripláit mint Mozgov alley-oopjait. De ugye kinek mi. :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 29., péntek 0:37

JR Smith a legnagyobb király a Földön, de Lebron egyensúlyoz, szóval hajrá Dubs.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 29., péntek 0:29

PEEtör írta:Amúgy én a Cavsnek szorítok, nem bírom a Dubsot
Hatalmas +1.
Annyira nagy divat lett a warriors az aktualis jofiu miatt h mar csak azert se. :)
A szurkoloik is kezdenek kicsit elszallni, azert az a "szakallas, hogy is hivjak?" eros volt. Mindegy, magas lorol lehet nagyoz esni.

Zsombor, te pedig remelem nem azert fujsz ennyire howardra mert ott hagyta los angelest. :mrgreen: :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég