Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 31., vasárnap 0:43

Vicces, találtam közben pletykákat arról, hogy tényleg mehet Cousinsért a pick, meg mellé Hill és Swaggy P. Tudják mi a dolguk.
Amúgy meg, szarni kell a rookiekra. Wade és a Heat még nem egyezett meg. 1 évre betolnám a maxot neki. Egy jó Wade-Bryant backcourt. B-)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 29., péntek 21:47

Klay Thompson has been diagnosed with a concussion, according to Warriors. He won't return to court until he's cleared by league protocol.
Finom.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 29., péntek 21:27

Akkor jó, én szurkolok a New Orleansnak, bár JVG-ben nem vagyok biztos, elég régen edzősködött.

A Lakersről azt írják, hogy szinte biztos a 2 magas ember közül húznak majd. Náluk annyi pénz, és akkora piac van, hogy valamit biztosan összehoznak amilyen gyorsan csak lehet. Egy nagyobb név idén, egy jövőre, és máris másképp fest a dolog.

Love ezzel a sérüléssel kiesett a Lakers terveiből szerintem. Mondjuk az, hogy nélküle nagydöntőbe jutott a csapata az nekem azt mutatja, hogy mennyire súlytalan, pótolható ember ő.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 29., péntek 21:16

Anthony írta: Ez irónia, vagy utálod a Pelikánokat? :lol:
Komolyan gondoltam, nem ironizáltam. Jeff Van Gundyt egy kompetens személynek tartom, a Pels GM pedig egy hihetetlen idióta, a Holiday-Gordon-Evans trió eszméletlen túlfizetése korlátozza a lehetőségeket, hogy egy ütőképes, akár bajnokesélyes gárdát tudjanak felhúzni Davis köré. Én hiszek benne, hogyha JVG megkapná a lehetőséget, tudna ezen javítani.


Ami a Lakerst illeti. A front officenál voltak idióták, hogy egyáltalán ilyen szerződést kínáltak egyből Bryantnek. Én amúgy bizakodó vagyok. Az álmom az amúgy, hogy Cousinst elhozzuk a #2 pickért. Bár Randle és Cousins talán nem lenne olyan jó fit, de meg lehetne ezzel próbálkozni.
Amennyiben kihúzunk egy centert, akkor magasposztokon lehetne nyugodtan kísérletezni a következő évben Randlelel és a másik rookieval,de ez értelemszerűen hosszabb folyamat lenne, mintha valami veteránsztár jönne a #2 cetliért cserébe. Itt ugye az is hátrány, hogy pl 2016-ban ez nem túl csábító mondjuk egy Durantnek, szemben az első verzióval.
Amúgy ez egy elég komplex probléma, mert jelenleg én még DeAndre Jordannek is bedobnám a maxot ha guardot húzunk, a folyamatosan növekvő sapka miatt. De Loveot nem fizetném meg.
Ami biztos, hogy a következő 2 évben brutálisan elszállt fizetések lesznek és nem lepődnék meg ha kialakulnának újabb Big 3-k.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 29., péntek 20:45

Zsombor írta: Ha van igazság a kosárlabdában, akkor ezt Dubs fogja nyerni.
erre +1000
Zsombor írta: Jeff Van Gundy mint Pels edző és GM egyben? Yes please.
Ez irónia, vagy utálod a Pelikánokat? :lol:

A Lakers még egy darabig nem lesz erős, és ezt köszönhetik Kobenak. Kicsit olyan Casillas szitu. Kobe óriási ikon, sokszoros győztes, örök Laker, DE ő már évek óta csak az MJ és egyéb rekordokra hajt, és mind a természete mind a fizuja óriási visszatartó erő a megfelelő csapat kialakításában. Persze ha a big3 bejött volna Los Angelesben, akkor még nyerhettek volna valamit, de onnantól hogy az a projekt bukott Kobe többet árt, mint használ a csapatnak.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 29., péntek 17:16

https://www.youtube.com/watch?v=9PBk1O0Ce3Y
Érdemes csekkolni.

50-win teams eliminated in postseason career:
24 Kobe Bryant
20 Michael Jordan
18 Tim Duncan
13 Magic Johnson
10 Larry Bird
7 LeBron James(ebben benne van az idei Chicago és Atlanta ellen aratott győzelmek)
Btw festéken kívül 20%-kal dob Hámesz. Ez a kemény.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 29., péntek 1:43

Galacticos írta: Zsombor, te pedig remelem nem azert fujsz ennyire howardra mert ott hagyta los angelest. :mrgreen: :D
Azon már túltettem magamat jó ideje. Egyszerűen egy FGY, nagypofájú játékos. Igoudalával is mit csinált ma? Nevetséges ember, képtelen veszíteni.Ennyi a véleményem a felkokszolt majomról :lol: Arról nem is beszélve, hogy parádés lett volna szopni Howarddal. Se bajnokesélyes csapat, se pick, Hornets profilú franchiset nem akarok. Most talán látni a fényt a playoff felé. Nem ebben a szezonban persze, de a rövid távú szopással mi sokkal jobban járunk és jártunk, mintha most Howarddal bohóckodnánk nyugat 9-10. helyén.

Én meg azt kívánom, hogy söpörjék ki a Cavst a picsába, Love lépjen le(ne a Lakersbe), aztán maxolják ki a lovagok TT-t. :lol: Ha van igazság a kosárlabdában, akkor ezt Dubs fogja nyerni. Ha okos lesz Myers a nyáron, korszakos csapatot lehet belőlük kiépíteni.
Mondjuk nálam az is nagy plusz irányukban, hogy a Curry, Thompson, Barnes, Green négyes fogatot ők draftolták. Nem semmi. Szóval semmi köze a jó fiúhoz. Szívesebben nézem a Splash brothers tripláit mint Mozgov alley-oopjait. De ugye kinek mi. :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 29., péntek 0:37

JR Smith a legnagyobb király a Földön, de Lebron egyensúlyoz, szóval hajrá Dubs.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 29., péntek 0:29

PEEtör írta:Amúgy én a Cavsnek szorítok, nem bírom a Dubsot
Hatalmas +1.
Annyira nagy divat lett a warriors az aktualis jofiu miatt h mar csak azert se. :)
A szurkoloik is kezdenek kicsit elszallni, azert az a "szakallas, hogy is hivjak?" eros volt. Mindegy, magas lorol lehet nagyoz esni.

Zsombor, te pedig remelem nem azert fujsz ennyire howardra mert ott hagyta los angelest. :mrgreen: :D

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 28., csütörtök 23:43

Zsombor írta: Hát kívánom neki, hogy sokszor élje meg ezt az érzést ugyanígy.
Isten ments! Nem bírnám ki, ha még egyszer eddig jutnának. :lol:

Amúgy én a Cavsnek szorítok, nem bírom a Dubsot, Uncle Drew viszont az egyik kedvencem, na meg szeretem látni, ahogy a szemem előtt írják a történelmet, 'szal hajrá LeBron! Bár őt sem bírom. :lol:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 28., csütörtök 22:57

Na, a Bulls megtette az első lépést a bajnokcsapat építésének útján. Jeff Van Gundy mint Pels edző és GM egyben? Yes please.
Howard meg mindig meg tud lepni a marhaságaival. Ő úgy érzi bajnok lett. Hát kívánom neki, hogy sokszor élje meg ezt az érzést ugyanígy.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 28., csütörtök 10:10

A kis Curry :lol: :lol: :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 28., csütörtök 9:43

Hát igen, én is nagyon szurkolok a Warrioroknak.

Legalább az NBA-t nyerje meg egy olyan csapat, akinek szurkolok, ha már fociban se a BL-t, sem egyik nagy bajnokságot nem szimpatikus csapat nyeri :angry:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 28., csütörtök 9:18

Harden még a zakónál is nba rekordot dönt. #respect

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 27., szerda 16:39

Az is kérdés lesz Korver milyen állapotban lesz a műtét után, fel tud-e épülni teljesen. Teague-et meg akár cserélheti is a Hawks, Schröder egyre jobb, bevállalhatják a váltást szvsz.
Azt meg nagyon remélem, hogy Curryék felmossák a parkettát JR-ékkal. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy 4-szer kikapjon a Dubs. Kerrben is bízok, mikor szorult helyzetbe kerültek a Macik ellen, akkor volt az a nagy húzása, hogy Allenre magasembert állítottak, bár remélem itt játszhatják majd a szokásos játékukat és behúzzák a bajnokságot. Nagyon megérdemelnék.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 27., szerda 16:34

2015 Hawks: Started 49-12. Finished 19-18.
2014 Pacers: Started 46-13. Finished 20-22.

Teague nyámnyila üzemmódja volt az egyik legnagyobb baja a Hawks-nak, mintha teljesen elvesztette volna aggreszivitását a PO-ra. A másik meg, hogy ilyen lepattanózással csoda, hogy eddig eljutottak.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 27., szerda 16:33

Zsombor írta:Sajnos már első körben lehetett látni, hogy kevés ez a Hawks, nem gondoltam volna, hogy így összeesnek PO-ra, de persze ez már teljesen más kávéház. Az volt a durva, hogy Korvert hogy kicsinálták. Alapszakaszban úgy voltak vele, hogy dobálja csak a tripláit, de rájátszásban esélye sem volt.
jaja.
de ez valahol szerintem várható volt hogy a nagyobb nyomás mellett meg ahogy készülnek belőlük akkor korver 50%a jelentősen csokkenni fog.

én inkább korverre a kovetkező szezonban leszek kíváncsi, hogy ezt a 50%korulit tudja e mégegyszer hozni. :)

én azon szakadok hogyha a cavs behúzza a nagydontot akkor jr-nak előbb lesz gyűrűje mint melonak. :lol: :lol: vagyis inkább úgy mondom hogy neki lesz. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2015. május 27., szerda 16:34-kor.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 27., szerda 16:25

Sajnos már első körben lehetett látni, hogy kevés ez a Hawks, nem gondoltam volna, hogy így összeesnek PO-ra, de persze ez már teljesen más kávéház. Az volt a durva, hogy Korvert hogy kicsinálták. Alapszakaszban úgy voltak vele, hogy dobálja csak a tripláit, de rájátszásban esélye sem volt.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 27., szerda 10:37

Anthony írta:A Hawksnak az a nagy baja, hogy nincsen nekik franchise playerük. Nézzük már meg a többieket: LeBron-Irving, Howard-Harden, Curry-Thompson, hol tudna ezekkel versenyezni az Atlanta?
Ja.
Remélem Bulls új edzője beválik, Miami még utoljára összekapja magát, aztán legalább 1-2 csapat tradeel meg draftol értelmesen. Knicksnél is lesz hely a sapka alatt most, remélem értelmesen töltik ki PJ-ék.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 27., szerda 10:26

nmate írta:Irgalmatlan gyenge ez a kelet. Hawks is szégyen.
Tényleg gyenge a Kelet, pedig azt hittem legalább a top4 csapat tud valamit...

A Hawksnak az a nagy baja, hogy nincsen nekik franchise playerük. Nézzük már meg a többieket: LeBron-Irving, Howard-Harden, Curry-Thompson, hol tudna ezekkel versenyezni az Atlanta?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég