Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 19., kedd 21:26

ma.



MA ESTE.










MONDOM MA ESTE A LAKERS BERÁNTJA AZ 1/1-ES CETLIT.

Ha meg kicsúszunk a top 5-ből, akkor eret vágok. :lol:
Fél 3-kor.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 18., hétfő 23:58

Korrekt kis podcast a Zach Lowe-Ramona Shelburne duótól a Flippers kiesésről
Lowe hatalmas kedvencem. "Pablo Prigioni, it's a running joke, the guy try to steal every inbound pass, that's like his best nba skill." :lol: :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 18., hétfő 9:27

Hát vicc bazeg, 3-1-ről elbukni...
Mondjuk Griffin állat volt a PO-ban. Blake Griffin joins Oscar Robertson as only players to average 24+ ppg, 12+ rpg & 6+ apg for an entire #NBAPlayoffs

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 18., hétfő 0:19

Harden annyi büntetőt dobott mint a Clippers. Gondolom jó meccs volt. Egyszerűen ebben a Rocketsban minden unszimpatikus számomra. :lol: Mondjuk nyugtat a tudat, hogy a Floppers átok előjött megint. Sose fognak kilépni a Lakers árnyékából. :lol:

Ja, mondjuk Rivers rájöhetne, hogy ha csapágyasra hajtod a játékosaidat, akkor bizony szopó lesz. Mondjuk nem véletlenül volt Thibodeau a keze alatt a Celticsnél. :lol:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 18., hétfő 0:17

Griffin tiszta dobóhelyzetben Reddicket keresi a hármasnál -8-nál.
Howard a pályán, és nem megy a hackelés, Doc Rivers tipszmikszelt.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 17., vasárnap 23:39

Remélem az lesz a Dubs-Rockets szériából mint az alapszakaszban. Egy laza seprű.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 17., vasárnap 23:27

És a 38 éves Prigioni hozza a meccset a Rocketsnek, nájsz. :lol:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 17., vasárnap 23:17

Crawford csak dob és dob, de minek? De Griffin és Paul sincsenek ott mfejben, ez így Rocketsnek néz ki. :(
Eladott labdák saját palánk alatt, wtf?
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 17., vasárnap 13:48

Na hat szerintem ez a mai lesz az idei po egyik legnagyobb meccse, es leghangulatosabb meccse. Hardentol mostmar varok ebbe a szeriaba is egy 30+os meccset jo mezonyszazalekkal es fontos kosarakkal, de ha megint csak egy tripladuplara futja akkor egyefene megbocsajtom neki. :D es szerintem ha ez ma meglesz a houstonnak, akkor nagydonto.
A lac mar hulla faradt, teljesen kivan zsigerelve a kezdojuk, es megint 7 meccses a szeria..
Nagy meccs lesz, mar nagyon varom. :)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 17., vasárnap 0:49

Majd holnap rendesen utánaolvasva írok. Egyelőre nálam ott maradt meg James, hogy 8 meccs utána karrierje legrosszabb PO-ját produkálja. Valami 49 %-os ts-sel ami botrányosan fos. De holnap tényleg írok.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 16., szombat 19:49

Marci77 írta:Jogos,kicsit tulporogtem,de most igy jott ki. A lenyeg hogy fontos szituacioban megint bedobta,es en az egesz menetelesre ertettem amit mondtam rola.
Igen, ez egyébként így van, bedobta 2-szer is a buzzert, és a jelenléte is sokat számított, kár hogy Wall lesérült (egyébként őrület, törött kézzel is tolta, nem is rosszul azért).

Én is nagyon remélem a Warriors bejut a nagydöntőbe, de egy Clips elleni nyugati döntő sokkal nagyobb csemegének hangzik, mint a Rockets elleni.
Zsombor írta:Nem akarom, hogy a Cavsnek bármilyen esélye is legyen a győzelemre.
Utlálhatod a Cavst, de azért most James eléggé odatette magát, sajnos Rose-nak nem adatott meg egy olyan fizikum, mint neki..

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 16., szombat 13:20

Megérte benyögni a marhának, hogy "Series". :lol: Karma is a bitch.

Chef Curry pedig ismét megmutatta azért hogy miért ő lett az MVP. Close-out game, 32 pont 10 assziszt, 8 triplával. A nagy ellenfele meg gurított egy 5/20-as meccset. :lol: :lol:

Na mindegy, felőlem bejuthat a Rockets is konferencia döntőbe, könnyebb dolga lenne a Dubsnak. Nem akarom, hogy a Cavsnek bármilyen esélye is legyen a győzelemre.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 16., szombat 10:51

Mondjuk Threezus az egész PO alatt jóval gyengébben teljesít, bár az Atlanta is. Cavs ellen több kell, mert Hamesz elkattan aztán vége is a bulinak.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. május 16., szombat 10:49

Sikerult tegnap elkapnom a Clippers-Rockets meccset. Sajnos tudtam a meccs kimenetelet, de igy is nagyon elvezetes volt. Harden meg szimpi, az utolso negyedben vegig szurkolt a tobbieknek, nem duzzogott. (amugy a 2. negyedben -ha az emlekeim nem csalnak- o vitte a hatan a csapatot, beletett azert o is a kozosbe) :)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. május 16., szombat 10:32

Jogos,kicsit tulporogtem,de most igy jott ki. A lenyeg hogy fontos szituacioban megint bedobta,es en az egesz menetelesre ertettem amit mondtam rola. Nem mindig jatszott jol,de lelektanilag eleg fontos tud lenni,hogy tudod,hogy van aki a vegen megcsinalhatja es stb. Biztos vagyok benne,hogy nelkule nem lett volna Wizards meneteles.
Amugy Korver bar vedekezesben/elzarasokban segitseg volt,de ha kikapnak akkor a nyakaba lehetett volna varrni mint egyik fo "bunos" szerintem.. Borzasztoan dobott es voltak elol nagyobb hibai.

"I turned around, I see Paul Pierce shooting the ball, and I was about to cry," Carroll recalled. "I said, 'Not again.' It went through, but the basketball gods was on our side. They let us get through this." :( :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 16., szombat 9:34

Marci77 írta:Megérte fent maradnom. Nem hiszem el. 1 tizednél is kevesebben múlott. Pierce bevágta az egyenlítőt,de elveszik. Emiatt az ember miatt már emlékezetes marad ez a playoff nekem. 37évesen,egy ilyet lenyom. Parádé,röviden tömören. Nem tudom hogy láttam-e ilyet már. Rajta nem múlott most,és múltkor se. Nagyon sajnálom a Wizardsot. (Celticsesként felültem a Wiz bandwagonra az öreg miatt :mrgreen: (mellette Cavs)) Beal is jól nyomta,meg Wall is azért.

Lényeg Pierce :zoldsalas: :mrgreen:
Most nem azért, de ezen a meccsen kb. semmit nem csinált, 1/7-es FG és 0/2-es hármasmutatóval, 2 szabival dobott 4 pontot, szóval azért túl sokat nem tett hozzá a csapat játékához.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 16., szombat 8:16

Curry buzzer beater.

:lol:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 16., szombat 6:47

ez tényleg nemsemmi volt, mit érezhettek pedig.. :kivagyhe: :|
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. május 16., szombat 3:48

Megérte fent maradnom. Nem hiszem el. 1 tizednél is kevesebben múlott. Pierce bevágta az egyenlítőt,de elveszik. Emiatt az ember miatt már emlékezetes marad ez a playoff nekem. 37évesen,egy ilyet lenyom. Parádé,röviden tömören. Nem tudom hogy láttam-e ilyet már. Rajta nem múlott most,és múltkor se. Nagyon sajnálom a Wizardsot. (Celticsesként felültem a Wiz bandwagonra az öreg miatt :mrgreen: (mellette Cavs)) Beal is jól nyomta,meg Wall is azért.

Lényeg Pierce :zoldsalas: :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 15., péntek 11:32

Grat Thibo, grat Clippers. Ezek után tenyleg hajrá GSW :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég