Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. június 17., szerda 6:07

Megerdemelt GSW gyozelem.
JR Smith jokor kezdett dobalni :D
En szemely szerint Jamesnek adnam az MVP cimet,de ha nem o akkor Iggy. Paradesat jatszott. Mondjuk kivancsi leszek ha LeBron kapja, hogy reagalja le.

Unneples kicsit gagyi meg :P Legalabbis az elozo evekben en kicsit jobbra emlekeztem :D




Es Igoudala :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 17., szerda 5:45

Ha van igazság, James lesz az MVP. Hihetetlen mit tolt, le a kalappal. Emelt fővel kapott ki.
Ha meg nincs igazság, akkor Iggy kapja, ennél jobban nem lehet Jamest fogni(35%-kal dobott Iguodala fogásában, ami lehet ma még csökkent is), és támadásban is teljesen használható volt, ma pl szezoncsúcsot dobott, büntetők ide vagy oda.
Tehát Curry fogja kapni. :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 17., szerda 3:49

Inkább a labdajáratáson múlik. 1. negyedben a 12 FG-ból 11-et assziszt előzte meg. Ez azért elég impresszív.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. június 17., szerda 3:44

Zsombor írta:Blatt változtatásai nagyon nem jöttek be. Lehet hogy az első negyedben el is dőlt.
Lehet,eddig eleg egyertelmu a meccs de remelem feljon a Cavs es be is huzzak. Egyreszt oke a Cavs sikeret szerettem volna itt a Playoffban (Celticsre ugye nem volt realitas.. ),masreszt jo lenne 7.meccset nezni ebben a parharcban :D :)
GSW eddig szetdobja kintrol a Cavset...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 17., szerda 3:39

Blatt változtatásai nagyon nem jöttek be. Lehet hogy az első negyedben el is dőlt.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 16., kedd 3:05

Stephenson a Clippersben a Barnes-Hawes duóért. Lance'll make 'em dance!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 15., hétfő 19:57

Oké. Akkor melyik meccsen nyert az adott csapat bírói iteleteknek köszönhetően?
Mindkét oldalra tévednek, a Dubs megkapta a hazai pályát pl az első két meccsen de közel sem olyan mértékben ami befolyásolta volna a mérkőzések vegkimenetelet. Ezért felesleges birozni.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. június 15., hétfő 19:54

de lényeges, és épp ezért nem szabad elmenni a bírókérdés mellett.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 15., hétfő 19:47

Semmi baj csak azt se felejtsd el hogy mindkét oldalra tévednek. Tegnap is nem egy kamufault volt Thompsonon. Vagy az ilyenkor nem lényeges?

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. június 15., hétfő 19:42

bocsánat, hogy megjegyeztem, hogy bár nem befolyásolták még eddig közvetlenül a meccsek kimenetelét, attól még jelen vannak a bírói hibák.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 15., hétfő 18:34

sucre írta:2. meccs végénél, döntetlen állásnál olyat nem fújtak be Jamesnek, amit felül is vizsgált az nba. Persze, nem lett belőle baj, a Cavs behúzta azt a meccset, de az már 1-2 perccel a vége előtt volt. És már ott rögtön elmehetett volna a széria, ha 2-0al megy a gsw...
És? Kikaptak? Nem. Befolyásolta a döntő végkimenetelét? Nem. Akkor meg miről beszélünk?

PEEtör írta: Örülök, hogy ismered.

Úgy gondolom, hogy mivel kábé minden sport fejben dől el elsősorban, így eléggé frusztráló lehet még azon is rágódni, hogy nem teljesen egyenértékű és következetesek a fújások, stb stb, nem fejtem tovább. Pláne egy olyan csapatnál, mint a Cavs, akik alapból fáradtabbak lehetnek fizikailag is.
Olyat állítani, hogy biztosan nem lett volna más a végeredmény egy-két -akár 32-32-nél- be nem fújt fault miatt kábé olyan butaság, mint azt állítani, hogy más lett volna, pillangó hatás is ugye.
Nem az a butaság, hanem az, hogy valaki tiszta végkimenetelű meccseknél akarja a bírókra fogni(részben) a hátrányt. És mivel számít az is, hogy ki mennyire erős fejben, pont hogy akit az befolyásol, hogy a 2. negyedben nem fújtak be neki egy faultot, az ne kerüljön parkettára egy NBA nagydöntőben.
Még szerencse, hogy James nem ilyen, nem is fogja erre, ahogy a Cavsnek szorítókon kívül sehol a világban nem jönnek a faultokkal. Se az objektív szurkolók, se a szakértők, senki. Talán mivel nincs is köze a bírókhoz a hátránynak.

Inkább ezeket kéne emlegetni a bírók helyett. Nagyon remélem hogy ezt a patkányt valaki parkolópályára teszi lassan.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 15., hétfő 18:15

Zsombor írta:Nem kell nekem Donaghy ténykedését bemutatni, tisztában vagyok vele. Azt viszont az elmaradó fújások mellett is meg lehet állapítani objektíven hogy nem befolyásolják a végeredményt. Ha befújtak volna 1-2 elmaradó faultot akkor most 3-2 lenne a Cavsnek? Vagy már nyertek is volna? Ugyan már.
Vagy ezt úgy érted, hogy mi lett volna ha 32-32-nél egy faultot befújnak és akkor megváltozott volna a meccs dinamikája? Vagy hogy gondolod?
Az ominózus 2002-es Lakers-Sacramento meccsnél lehet beszélni ilyenekről, itt teljesen felesleges.
Örülök, hogy ismered.

Úgy gondolom, hogy mivel kábé minden sport fejben dől el elsősorban, így eléggé frusztráló lehet még azon is rágódni, hogy nem teljesen egyenértékű és következetesek a fújások, stb stb, nem fejtem tovább. Pláne egy olyan csapatnál, mint a Cavs, akik alapból fáradtabbak lehetnek fizikailag is.
Olyat állítani, hogy biztosan nem lett volna más a végeredmény egy-két -akár 32-32-nél- be nem fújt fault miatt kábé olyan butaság, mint azt állítani, hogy más lett volna, pillangó hatás is ugye.
amit csak azért fújnak be mert ő a James.
Pont, hogy ezek maradnak el, láthatóan, ami nem baj, csak az baj, hogy a jogosak is. Azért ha választani lehet egy kamu Thompson vagy James faultnál szerintem egyértelmű, hogy mindenki az előbbit vállalja be. Még egy kamu Green faultnál is, ami elég sok van.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. június 15., hétfő 17:07

Anthony írta:Mondjuk amennzi lépést nem fújnak le James-nek arról ne is beszéljünk.

(a lépés amugy tiszta kabaré az nba-ben, Shaq-ék mutattak is pár extrém pillanatot a foolban: 9-et lépik a fazon, nem fújják le, meg hasonlóak)
nah ez is igaz.
Illetve Thompsonra folyamat fújják a kamu faultokat, de James is nem egyet kap meg, amit csak azért fújnak be mert ő a James.
A legviccesebbek egyébként a kiről ment ki a labda szituk. Ott sose bírják eldönteni elsőre, vagy vissza kell nézniük,vagy eleve rosszul döntenek, vicc.
Én nem érzékelem,hogy itt GSW-nek fújnának, szerintem csak hülyék a játékvezetők, nincsenek formában valahogy.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. június 15., hétfő 16:52

2. meccs végénél, döntetlen állásnál olyat nem fújtak be Jamesnek, amit felül is vizsgált az nba. Persze, nem lett belőle baj, a Cavs behúzta azt a meccset, de az már 1-2 perccel a vége előtt volt. És már ott rögtön elmehetett volna a széria, ha 2-0al megy a gsw...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 15., hétfő 15:42

Mondjuk amennzi lépést nem fújnak le James-nek arról ne is beszéljünk.

(a lépés amugy tiszta kabaré az nba-ben, Shaq-ék mutattak is pár extrém pillanatot a foolban: 9-et lépik a fazon, nem fújják le, meg hasonlóak)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 15., hétfő 15:10

Nem kell nekem Donaghy ténykedését bemutatni, tisztában vagyok vele. Azt viszont az elmaradó fújások mellett is meg lehet állapítani objektíven hogy nem befolyásolják a végeredményt. Ha befújtak volna 1-2 elmaradó faultot akkor most 3-2 lenne a Cavsnek? Vagy már nyertek is volna? Ugyan már.
Vagy ezt úgy érted, hogy mi lett volna ha 32-32-nél egy faultot befújnak és akkor megváltozott volna a meccs dinamikája? Vagy hogy gondolod?
Az ominózus 2002-es Lakers-Sacramento meccsnél lehet beszélni ilyenekről, itt teljesen felesleges.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 15., hétfő 14:42

Zsombor írta:Szerintem felesleges bírózni. Nem befolyásolja a végeredmény kimenetelét. Dubs első szoros győzelménél sem a bírókon múlt, a 4. meccs illetve a mai meg a végére sima lett. Thompson rendre mehetett büntetőzni, James meg kevesebbet tört be. 4. negyedben a Borárosról dobott triplát, pull-up jumper, fadeaway aztán ennyi. Persze, volt 1-2 elmaradó fújás, de ezeket inkább lehetett volna emlegetni a 2. és a 3. meccs után. A végeredményhez köze sincs a bíróknak, nem befolyásolják.
Már hogyne befolyásolná. Ahogy írtam, természetesen nem CSAK ezen múlik, de azt mondani, hogy nem befolyásolja?
Tim Donaghy és a fogadási botrány.

Illetve nem csak erre az egy meccsre értem, hanem az egész szériára, a 4. meccset nem láttam, de az összes többin inkább a GSW felé hajlott a bírák keze a fújásokkal, avagy be nem fújásokkal. Az igaz, hogy kevesebbet tört be, de azért bőven voltak ma/tegnap is némán maradó sípok, másik oldalon meg könnyen megfújt.

De mindegy is, csak megjegyeztem, mint érdekesség.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 15., hétfő 14:24

Szerintem felesleges bírózni. Nem befolyásolja a végeredmény kimenetelét. Dubs első szoros győzelménél sem a bírókon múlt, a 4. meccs illetve a mai meg a végére sima lett. Thompson rendre mehetett büntetőzni, James meg kevesebbet tört be. 4. negyedben a Borárosról dobott triplát, pull-up jumper, fadeaway aztán ennyi. Persze, volt 1-2 elmaradó fújás, de ezeket inkább lehetett volna emlegetni a 2. és a 3. meccs után. A végeredményhez köze sincs a bíróknak, nem befolyásolják.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 15., hétfő 13:34

Egyébként nekem az egész szériában az az érzésem, hogy a GSW-nek fújnak, otthon meg pláne. Meg az is durva, hogy James nemcsak a véleményes (sőt) szitukat nem kapja meg, hanem az egyértelműeket sem. Hozzáadva még azt, hogy mennyire meg vannak tizedelve, korrekt dolog ezt így.

Persze nem csak emiatt fognak elbukni, de ki tudja, mi lenne akkor.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 15., hétfő 5:50

Zsombor írta:Mondjuk 4/6 után benne van nála a 4/14 meg a 11/14 is. :lol:
#pipe
Suprise madafaka. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég