Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. január 18., vasárnap 18:37

Hajrá Colts, a másik meccsen meg nyíljon meg a föld. :lol: De inkább Seahawks.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. január 18., vasárnap 18:34

Hát , nem tudom ... szerintem Rodgers bicskája is beletörik a Csubakka védelembe . :mrgreen: :lol:
A másik meccs pedig szoros lesz de Brady-ék mennek tovább .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. január 18., vasárnap 18:34

Banán írta:amúgy Pats - Seahawks döntő lesz :mrgreen:
Sanszos. Szóval hajrá Packers - Colts. :D

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. január 18., vasárnap 18:23

Izgalmas hír a ma pályára lépő négy csapat szurkolóinak:
Seattle-ben ma esős nap van, és már most majdnem biztosra vehető, hogy a kezdéskor is esni fog. A legvalószínűbb, hogy a találkozó folyamán hol rájön majd az égi áldás, hol alábbhagy.
Emellett 25-40 km/h-s szél is tarkítja majd az összecsapást, egyes széllökések ereje pedig elérheti a 100 km/h-t.
Foxboróban sem lesz sokkal másabb időjárás. A Patriots otthonában 6-7 Celsius fok várható, és erős esőt várnak. Nem volna meglepő, ha a második félidőre már teljesen felázna az aréna gyepszőnyege.
Tippek? :D

amúgy Pats - Seahawks döntő lesz :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 15., csütörtök 16:59

Remy írta:O'Sullivan őrületes lökés után írt történelmet

Azt a sárgát hogy rakta el. :lol: 775. százas brékjét lőtte. :agree:
És megvan a 776. is,lesimázta Fut,fantasztikus formában.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 14., szerda 10:11

O'Sullivan őrületes lökés után írt történelmet

Azt a sárgát hogy rakta el. :lol: 775. százas brékjét lőtte. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 12., hétfő 21:25

Colts szurkolóként eszem ágában sincs lealacsonyítani a csapatot, sajnos ez az igazság... A védelemből aki top az Mathis és Freeney volt, és ennyi kb. Na meg Bob Sanders, aki egy állat volt, csak folyamatosan IR-re került. Szerencsére azér végigsikerült játszania egy playoffot, jött is az SB win... :)

egyébként ha már Brady vs Manning a rájátszásban:

TD: 46 vs 38 (TB hárommal több meccset játszott)
INT: 23 vs 24
Comp%: 62,3 vs 63,96
QB Rating: 88,0 vs 88,5

Én nem úgy látom h egyénileg Manning rosszabbul teljesített volna mint Brady. Csak utóbbinak az első éveiben volt egy kva jó csapata, és mellé a legjobb edző. Kicsit nagy előny.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. január 12., hétfő 21:08

Ez csak egy feltevés, de Manninget már olyan mítosz lengi körül a média által, hogy a csapattársai túlzottan rátámaszkodnak, és nem csak támadó oldalon, a védelemtől ugyanezt gondolom.
Kicsit egy hadvezérhez tudom hasonlítani, ha látják, hogy gond van vele, kalap-kabát van mindenkinek.

És azért a Coltsot se alacsonyítsuk le, volt neki egy Wayne, Harrison, Clark (most döntsük el melyik a jobb), vagy Freeney, Mathis védőoldalon...
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 12., hétfő 20:41

én azzal nem értek egyet h top3, és ha már felhoztad, sztem annak nem érdemes nfl-t néznie aki így gondolja
Milyen csapatot kell már Manning alá rakni, hogy SB-t nyerjen? A Thomas "tesók", Welker, Sanders, (Decker) (mert nézzük a Denveres éveit), védelemben Miller, Ware, (Phillips), Talib, Ward, Harris, (DRC)?
na mondjuk ez is érdekes. Manning előtt a Thomasok meg Decker hol volt pl? Az elit védelem meg egyszer se mutatta meg hogy az. SB-n 40 pontot kapni, meg tegnap is csak lézengtek a pályán. Pont ezaz, Manning alatt egyszer sem volt olyan csapat ami hozzá tette a saját részét is, és nem PM klasszisából próbált megélni.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. január 12., hétfő 20:38

Mike írta:az idei Denverrel érvelhetsz azután h kiderült h PM sérülten játszott. Lehet megy is a bünti nekik h kamuztak róla

Wilson meg top 3? Asszem többet nem vitatkozok veled
Milyen csapatot kell már Manning alá rakni, hogy SB-t nyerjen? A Thomas "tesók", Welker, Sanders, (Decker) (mert nézzük a Denveres éveit), védelemben Miller, Ware, (Phillips), Talib, Ward, Harris, (DRC)?
Bármelyik csapat összetenné a kezét egy ilyen elkapógárdáért, vagy font sevenért, vagy secondaryért. Háromszor volt meg a pihenőhét nekik, egyszer tudtak SB-be jutni, ott meg szétpicsázták őket, hozzáteszem nagyban Manning érdeme volt az is.

PM-nek szvsz playoff fóbiája lett az évek során, az utóbbi páron ez egyértelműen meglátszik, összelapítja a nyomás. Minden idők legjobb alapszakasz irányítója és ennyi. Ja, meg a hideg is tönkreteszi mostanság már.

A Brady-Manning vitához annyit, hogy egyértelműen Brady, az utóbbi pár évben majdnem minden év elején no-name elkapókat kellett felépítenie, összeszokni velük, és meddig jutnak mindig... Ez nem Bellichick, hanem Brady.
Hozzáteszem, ki nem állhatom egyiket sem, de messzemenőkig elismerem.

Tényleg nem bántásból akarom mondani Mike, de ha Wilsont nem látod (megoldásain, mozgásán, dobásán, döntésein), hogy top irányító, és így vélekedsz róla, akkor nem érdemes NFL-t nézned...
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 12., hétfő 20:33

na közben megtaláltam amit kerestem, ha már nekem úgyse fogsz hinni

QB index
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 12., hétfő 20:27

ne hasonlíts már össze két teljesen más meccset, teljesen más csapatokkal

top3?
Rodgers, Manning, Brees, Brady, BigBen, Luck, Rivers... nemtom, válogass kedvedre

közelítsd meg onnan, hogy ha kivennénk Wilson abból a csapatból, és betennénk mondjuk egy Cutlert, akkor is top csapat lenne. Ehhez képest nézd meg az említett úriemberek csapatait.

Wilsontól koránt sem kérnek annyit amennyit a top irányítóktól, azt viszont remekül megoldja, nem vitás.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2015. január 12., hétfő 20:18

Wilson meg top 3? Asszem többet nem vitatkozok veled
Érdekelne, hogy szerinted ki a top 3 és mi alapján.

Manning sérült volt...na bumm. Rodgers is sérült volt a Dallas ellen és mégis nyert, meg mások is játszottak már sérülten, ez elég gyenge érvelés.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. január 12., hétfő 20:16

Elismerem Peyton minden eredményét , de számomra ő nem zseni , számomra egy hihetetlen szorgalommal , alázattal és győzni akarással rendelkező de technikailag egy kicsit alulképzett játékos . Brady szerintem nagyobb karriert futott be ahonnal indult , 6/199 -ről indult míg Peyton 1/1 -es volt .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 12., hétfő 20:10

az idei Denverrel érvelhetsz azután h kiderült h PM sérülten játszott. Lehet megy is a bünti nekik h kamuztak róla

Wilson meg top 3? Asszem többet nem vitatkozok veled
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2015. január 12., hétfő 20:07

Szép statisztika. Én az ilyenekért mondom, hogy nincs és nem is lesz soha Manning a legjobbak között, mert a tudása az alapszakasz végéig ér, aztán kihullik minden évben. Még az ügyetlen öccsének is van két gyűrűje. Az meg Mike, hogy Brady, hogyan nyert SB-t szerintem senkit nem érdekel. Tavaly úgy játszott főcsoport döntőt a Pats, hogy az elkapói többsége újonc vagy új igazolás volt, hogy Gronk, Mayo, Wilfork és Vollmer a szezon elején kidőltek egész évre. Ezzel szemben nézd meg az idei Denvert, messze a legjobb offense és a defense is top 10. Szóval szerintem fölösleges jön a számokkal, mert a PO-ban csak a győzelem számít, más nem. Az meg, hogy Wilson szerinted nem tartozik az elithez nevetséges. Brady, Rodgers, Wilson a top3 ez nem is kérdés szerintem.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. január 12., hétfő 19:51

Peyton Manning: 9 "one-and-done" playoff appearances Tom Brady: 9 AFC Championship appearances.
Ez a kemény.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 12., hétfő 1:57

egyrészt nézd meg h mióta nem a hosszu passzokat erőltetik, semmi gond nincs vele, 39 évesen 4 nyakműtét után, nudli karral

aztán nézd meg h anno a Coltsal milyen csapat volt körülötte, az a csapat sajnos csak úgy tudott nyerni ha ő extrát nyújt, azt meg nem lehet mindig. Mai meccsen is mutattak egy képet a PO statisztikákról, TD-k, yardok, miegysmás, top3 mind1ikbe, van amikben első. Valószinű azér mer full szar volt mindig a rájátszásban. Ez a qb-k átka, ha veszít a csapat ők az elsők akiket elővesznek, főleg ha egy legenda az illető. Az meg senkit nem érdekel h nincs futó vagy nulla a védelem pl.

Aztán ha Bradyhez hasonlítod, állandóan azt hozzák fel h nade neki 3 gyűrűje van. Nézd meg hogy nyerte azokat, milyen csapatban, és h neki személy szerint milyen szerepe volt. Az a Pats a játék minden elemében kva jó volt, Bradynek semmi extrát nem kellett nyújtani, megtették a védők meg Vinatieri. Kb mint most Wilson. Ő is lehet h úgy lesz idén 2szeres SB győztes h amugy mint irányító nem tartozik az elithez. Amióta a Pats is inkább TB-re rámaszkodik, nulla superbowlt nyertek.

ja igen, azt még kifelejtettem h talán mindenidők legjobb edzője irányítja
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. január 12., hétfő 1:50

+1 porontynak. Ha felkeltem megpróbálom kikeresni a cikket, ami tavaly íródott és megmutatja feketén-fehéren, statisztikákkal alátámasztva, hogy Manning clutch szitukban rendre elhasal.
Btw nagyon csípem Luck-ot, nekik szurkolok az állva maradt 4 csapatból.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2015. január 12., hétfő 1:45

na mesélj mit kell tudnom.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég